Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-17 09:07:23

LOGOUT.hu

Subaru topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1235) Jorus válasza ADAM1337 (#1233) üzenetére


Jorus
nagyúr

2.0-s WRX-ek rendben szoktak lenni, ellenben az azonos korú 2.5-ösökkel, pláne STI-kkel: Ha van rá lehetőséged és komoly a szándék, vidd el egy szaxervizbe átvizsgálásra (Hace Car, Seibiko, EF, pl.), Seibikoba 15 ropi, ha nem ott szervizelték, 5 ropi, ha igen.
Télen jó dolog velük mókázni, és gyönyörű a hangjuk, de a sima 218 lovas WRX-ek nem túl erősek (pláne, hogy 5-ösből ülsz át) - cserébe tartósabbak, mint az STI-k. Belül gondolom láttad őket, lelombozó, de mondjuk az a kóbor kutyát nem érdekli, amíg bubog és rotyog mögötted a 60-as rendszer. :)

Más. Haver OBK-ja most lett kész, PROEX rendszert kapott, jövő héten, ha hazamentünk, meghallgatom, lehet, nekem is kelleni fog. Állítólag olyasmit kért, hogy 3.000 rpm-ig ne legyen semmi változás, de utána üvöltsön rendesen. .Aszongya olyan lett, amilyet elképzelt... Kíváncsi vagyok. :) Mondjuk 3.000-et 140-nél forog, szal utazóban (jó, mondjuk én nem annyival szoktam utazni :D) sem lehet zavaró, de majd megnézzük jövő héten, hogy mit alkottak neki.

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.