Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#9301) TazLeacher válasza CsiguszMaxim (#9300) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Én úgy tudom, hogy nem. Eredetileg arról volt szó, hogy megcsinálják ugyan azt jobb felbontásban, csak aztán rájöttek, hogy akkor kevesen vennék. Így én úgy tudom, hogy csak pár pálya került bele, a többi új...érdemes lenne utána olvasni annak, akit érdekel.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#9302) CsiguszMaxim válasza TazLeacher (#9301) üzenetére


CsiguszMaxim
senior tag

Én végigjátszottam :)

MOD: Mindkettőt

[ Szerkesztve ]

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#9303) TazLeacher válasza CsiguszMaxim (#9302) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Tehát a régit és az újat? Tényleg 1:1-ben remake?

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#9304) BigBlue69


BigBlue69
őstag

Huha Max Payne!

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#9305) Serpiko


Serpiko
addikt

THQ péntek: Warhammer 40,000

Napi ajánlat: Max Payne Bundle

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#9306) BigBlue69 válasza Serpiko (#9305) üzenetére


BigBlue69
őstag

Az ingyen hétvégét megtaláltad?? Nem lelem sehol.

szerk: Megtaláltam. Megint berakta alapbol a könyvtáramba!

[ Szerkesztve ]

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#9307) Serpiko válasza BigBlue69 (#9306) üzenetére


Serpiko
addikt

ingyen hétvége mi is az? Nem találom? :U

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#9308) olly válasza Serpiko (#9307) üzenetére


olly
aktív tag

indísd újra a steam-et ha nem tette még be a könyvtáradba
(nekem ez oldotta meg)

(#9309) ittakary válasza Serpiko (#9305) üzenetére


ittakary
nagyúr

MP megvéve :R

(#9310) CsiguszMaxim válasza TazLeacher (#9303) üzenetére


CsiguszMaxim
senior tag

Emlékeim szerint igen. Annyiban, hogy a remake sokkal rövidebb. Jó pár rész hiányzik belőle ami az elsőben megvolt de ugyan azon a szálon megy végig. Tényleg az lett volna a király ha 1:1 az egyben változtatás nélkül kap egy grafikai tuningot de szerintem így is nagyon jó lett és kellemes nosztaliga :)

Apropó a Max Payne bundle nagy király. Kevés játék van a whislistemen de ez a kettő pont igen.

(#9303) jer1cho: [link]

[ Szerkesztve ]

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#9311) Serpiko válasza olly (#9308) üzenetére


Serpiko
addikt

A kérdés az volt, hogy mennyik ez a játék. :(( Nem az, hogy oldjam meg a dolgot. :B Amúgy köszi újraindítás lesz a vége ha nem mondod meg. :D :))

(#9309) ittakary: Grat! :C

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#9312) danih


danih
addikt

A MP2-t megveszem, annak idején kimaradt!

(#9313) BigBlue69 válasza Serpiko (#9311) üzenetére


BigBlue69
őstag

Warhammer 40,000: Dawn of War II: Retribution Bár már ugyis megnézted. :R

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#9314) Serpiko válasza BigBlue69 (#9313) üzenetére


Serpiko
addikt

Nem néztem meg most tudtam meg tőled még mindig nincs a listámban. Thx! :R

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#9315) Youri


Youri
veterán

Max Payne megvéve, WH40K-val kapcsolatban, pedig nem eröltetik meg magukat az 50%-kal. :(((

RTX ON

(#9316) KubanitoS válasza danih (#9312) üzenetére


KubanitoS
veterán

Max Payne 2-t feltétlenül próbáld ki!

Meg engedd lejjebb a Fifát. ;]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#9317) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Rábeszéltetek, Tomb Raider 3-as megvéve:D.

(#9318) CsiguszMaxim válasza Nordic (#9317) üzenetére


CsiguszMaxim
senior tag

Az én hibám is ? :))

(#9317) Nordic: Helyes. Ha szereted a műfajt akkor nem ér csalódás.

[ Szerkesztve ]

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#9319) Nordic válasza CsiguszMaxim (#9318) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Mindenkié :DDD .
De ha hozza az első rész hangulatát, nekem már megérte :K . Legalább szívhatok megint az utolsó pályával, amikor ki kell jutni a piramisból, vagy miből:D.

[ Szerkesztve ]

(#9320) VGYke


VGYke
addikt

Sziasztok, lenne 1-2 kérdésem. Tegnap vásároltam 3db TombRaider-t (Legend, Anniversary, Underworld).
1. Ugye a javításokért (patch) nem kell külön szaladgálnom, a steam automatikusan telepíti? Már csak azért, mert nálam nem. Pl. Underworld verzióm 1.0 és kapásból találtam ősrégi 1.1 javítást hozzá, amit persze nem enged telepíteni.
2. Underworld-ről mindenütt azt olvastam hogy magyar nyelv is választható (nincs is itt magyarítása). Közbe meg dehogy, a vásároltban nincs magyar nyelv. Gondolom így jártam, a vásárlást nem tudom visszacsinálni, hogy visszakapjam azt a kb.6 Eurót, :P igaz? Bár nem azt kaptam amit vártam, miért ne gondolhatnám meg magam, 1 percet sem játszottam.
3. Sajnos magyarítottam a Legend és Anniversary játékokat. Persze a magyarítás nem jó hozzájuk, viszont kinyírtam a telepített játékokat, magyarítás visszavonása után játék indításnál fekete képernyő, ctr-ald-del segít csak. Hogyan tudom újra telepíteni, illetve lásd 2.kérdést, mert 1 percet nem játszottam.

[ Szerkesztve ]

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#9321) wednesday válasza VGYke (#9320) üzenetére


wednesday
őstag

1. Úgy tudom a közép európai verzióhoz jött ki patch, (bár nem biztos). Szóval a "nyugati" és a "keleti" verziók nem kompatibilisek. Egyébként a Steam autmatikusan a legfrissebb verzióra telepíti a játékokat és ha utána jön ki patch azt is felteszi (persze ki lehet ezt a funkciót kapcsolni is). tehát patcheléssel neked nem kell foglalkoznod.

2. Nem tudod visszacsinálni. :( Először mindig meg kell nézni a támogatott nyelveket, írja a Steam. Persze sok mindent lehet magyarítani. Nekem is van honosított játékom, aminek én magam raktam fel a magyarítását.

3. Rámész a játékra Steam ablakra jobb klikk -> tulajdonságok -> Helyi fájlok (fülön) -> játékfájlok épségének ellenőrzése
Ha a hibás, hiányos részeket ilyenkor kicseréli és visszateszi eredeti állapotára.

[ Szerkesztve ]

(#9322) bpx válasza VGYke (#9320) üzenetére


bpx
őstag

1. automatikus
1.1 release notes: [link]
steam update history [link]
a 2 ugyanaz, tehát települt, a játékot nem ismerem, nem tudom hol ír 1.0-t

2. de nem a steames verzióban, látsz te itt magyar nyelvet, mint választható? [link]

3. esetleg integrity check, ha nem megy, akkor töröl + újra letölt

(#9323) CsiguszMaxim


CsiguszMaxim
senior tag

Aki megvette a Max Payne-et és Window 7 alatt játszik annak ajánlom figyelmébe ezt, ha gondja van a hangokkal: [link]

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#9324) VGYke válasza bpx (#9322) üzenetére


VGYke
addikt

Köszönöm! Verziókat innen vettem (Legend és Anniversary magyarítás).
Na most meg ez idegesít: Warhammer 40,000: Dawn of War II: Retribution .
Megjelent a letölthetők közt de nem töltöttem le. Azt sem tudom mi ez! Volt tegnap haveri pár sör :DDD , de annyi nem, hogy utána megvegyek valamit, amiről azt sem tudom mi.
Honnan keveredett ez elő? Ha vásárlok, a steam küld egy e-mailt. Erről nincs. Ilyenkor mi van?

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#9325) CsiguszMaxim válasza VGYke (#9324) üzenetére


CsiguszMaxim
senior tag

Ingyenes hétvégéje van a játéknak ami azt jelenti hogy egész hétvégén játszhatsz vele mint ha megvetted volna. Amikor az akicó lejár akkor eltűnik a játékaid közül.

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#9326) danih


danih
addikt

Hát ez az Orcs Must Die tök jó játék! TPS-Tower Defense keverék, minden klappol, az irányítás, a játékmenet, nagyon élvezhető, lehet osztogatni az orkoknak a heccsátot, nálam a "15 percre leülök a gép elé játszani" casual kategória jelenlegi királya :)

(#9327) 7 válasza danih (#9326) üzenetére


7
addikt

Ha az tetszik, próbáld ki a Sanctumot. :)

(#9328) danih válasza 7 (#9327) üzenetére


danih
addikt

Megvan, de még nem indítottam el :)

(#9329) ittakary


ittakary
nagyúr

Ez a Renegade Ops igazán jöhetne már :(((

(#9330) polonic válasza ittakary (#9329) üzenetére


polonic
félisten

Mi lesz benne olyan jó, hogy ennyire várjátok?

(#9331) danih válasza polonic (#9330) üzenetére


danih
addikt

Desert Strike stílusú játékmód, coop, mi kell még :)

(#9332) polonic válasza danih (#9331) üzenetére


polonic
félisten

Arról sem tudom, hogy mi az. :D

De megbingeltem és nemgyere be nekem az ilyen féle gém.

[ Szerkesztve ]

(#9333) danih válasza polonic (#9332) üzenetére


danih
addikt

Régi szép időkre emlékeztetnek a screen-ek, azért várom :)

(#9334) DeadBullet


DeadBullet
tag

Sziasztok. Lenne egy kerdesem. Milyen gyakran szokott lenni Ubisoft het?

Hataron tulrol! Steam: DeaDBuLLeT Origin: LorDDeaDBuLLeT

(#9335) whatever válasza DeadBullet (#9334) üzenetére


whatever
aktív tag

Nincs meghatározott gyakorisága az akcióknak.

(#9336) DeadBullet válasza whatever (#9335) üzenetére


DeadBullet
tag

Ha jol remlik ebben az evben majus vegen volt. Varhato tippre hogy most az ev vege fele lesz megint? Mert lemaradtam egy jatekrol es nagyon akarom a jatekot, de 30 euro arengedmeny nelkul.

Hataron tulrol! Steam: DeaDBuLLeT Origin: LorDDeaDBuLLeT

(#9337) Doki16 válasza DeadBullet (#9336) üzenetére


Doki16
addikt

Év végén biztos le lesz árazva amit kinéztél, mivel jön a nagy karácsonyi akció. Olyankor 1000-1500 játékot/kiegészítőt szoktak kisebb nagyobb értékben leárazni.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#9338) KubanitoS válasza DeadBullet (#9336) üzenetére


KubanitoS
veterán

Karácsonykor lesz.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#9339) DeadBullet


DeadBullet
tag

Remelem lesz. Egyebkent a jatek amit nagyon akarok az a Trackmania United Forever. Most a nationst nyomom nagyon. Majus vegen amikor volt learazva mar nem volt penzem a kartyamon, mert honap vegere mindig kifogyok. :(

Es remelem a Trackmania 2 Canyon is lesz majd a steam-en valamikor.

[ Szerkesztve ]

Hataron tulrol! Steam: DeaDBuLLeT Origin: LorDDeaDBuLLeT

(#9340) TazLeacher válasza DeadBullet (#9339) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Röpke 1,5 évet vártam a leárazásra, és akkor végre megvettem...ha nem fontos neked, hogy STEAM-es legyen, vedd meg dobozosan, úgy már nagyon olcsó.

Szerk.: ja, és karácsonykor sem volt leárazva, ez a kevés olyan játék között volt, amire semmilyen akció nem vonatkozott. (Vagy valami minimális 10%...) ezért nem vettem meg akkor.

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#9341) DeadBullet válasza TazLeacher (#9340) üzenetére


DeadBullet
tag

Pont ez az, hogy fontos hogy steames legyen, mert dobozosan megvehetnem kb. 5 euroert postakoltseggel egyutt, de nagyon szeretem a steam-et, hogy egy helyen vannak a jatekaim, hogy milyen konnyu egy jatek megvasarlasa, megveszem, letoltom es jatszom. Gepcserenel is konnyebb, mert nem kell mindent ujra feltenni. Egyszeruen imadom a steamet. Eloszor csak counter strike miatt regisztraltam a steam-en, de mar 23 jatekot osszekapargattam magamnak lassan ket ev alatt. Tehat akkor turelmesen kell varnom sokat. :(

Hataron tulrol! Steam: DeaDBuLLeT Origin: LorDDeaDBuLLeT

(#9342) DeFranco válasza DeadBullet (#9341) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ne is mondd... megvettem dobozosan a Batman AA-t, és azzal nyitott, hogy ha nincs bent a DVD, akkor nem indul. Hát tudod mit... megoldottam. :U

Hozzá vagyunk már szokva a kényelemhez. :D

(#9343) DeadBullet válasza DeFranco (#9342) üzenetére


DeadBullet
tag

Hat igen, meg ott van, hogy ha dvd-vel tortenik valami akkor meg szivas. Mert kell igenyelni masikat, ha van ra lehetoseg. Egyszer peldaul az elozo gepem alaplapi driver cd-jet szedte szet az akkori cd-irom darabokra. Monjuk az a cd-iro vagy 3 cd-t szedett mar szet. Persze a cd-k se voltak tokeletes allapotba. Szereny velemenyem szerint a steam tenyleg tud vetelkedni a warezzal, nekem jobban bejon mint a warez sokkal.

Lenne meg egy kerdesem. Steam trade-en lenne esely hogy valakinel megtalalnam a trackmania united jatekot?

[ Szerkesztve ]

Hataron tulrol! Steam: DeaDBuLLeT Origin: LorDDeaDBuLLeT

(#9344) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Hello

Lenne egy olyan "gondom", hogy megjelent a "könyvtár" résznél nekem a Warhammer 40000. Ez valami akció, hogy ki lehessen próbálni vagy micsoda? Mert én nem is vásároltam semmit.

(#9345) DeadBullet válasza F_Zolee (#9344) üzenetére


DeadBullet
tag

Ingyenes hetvege van a Warhammer 40000-nel. Es 50%-os learazas is van a jatekra a hetvege folyaman. De fentebb irja is valamelyik kollega reszletesebben.

Hataron tulrol! Steam: DeaDBuLLeT Origin: LorDDeaDBuLLeT

(#9346) HS 2142 válasza F_Zolee (#9344) üzenetére


HS 2142
őstag

Ahogy a stem nyitólapján és a topikban is írták, free weekend van. :)

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#9347) wednesday válasza F_Zolee (#9344) üzenetére


wednesday
őstag

Ingyenes hétvége van. Most játszhatsz vele, aztán jövő héttől eltűnik.

(#9348) DeFranco válasza DeadBullet (#9343) üzenetére


DeFranco
nagyúr

A steamben hatalmas potenciál van, mert igaz, hogy extrém leárazások vannak, amik nyilván a kiadók profitját is csökkentik (hiszen rengetegen akkor veszik meg), de a másik oldalról meg így a vásárlási küszöb alá esik az ár, így sokan megveszik, akik egyébként nem, és - ami nagyon fontos - nem lehet használtan eladni. Így jól jár a kiadó is.

(#9349) DeadBullet válasza DeFranco (#9348) üzenetére


DeadBullet
tag

Szerintem is hatalmas benne a potencial van benne. Es igazad van az extrem learazban, mert szerintem mindenkiben van egy lelektani hatar amit ad egy jatekert. Es a legtobb jatek ara nem esik bele, de learazaskor nagyon jo vetelek vannak. Es pl extrem learazaskor olyan jatekokat is megveszek amit nem vennek meg alap esetben, mert nem annyira vagyok a stilus kedveloje, de nagyon nagy cim es illik, hogy legalabb egyszer vegig vigyem, hogy azert lassam milyen. Ilyen volt nalam a crysis pack es a metro 2033 a hetekben, mert meg nem vettem volna, ha nem lett volna learazva, mert engemet inkabb counter fele jatek erdekel, meg a racing.

Hataron tulrol! Steam: DeaDBuLLeT Origin: LorDDeaDBuLLeT

(#9350) wednesday válasza DeadBullet (#9349) üzenetére


wednesday
őstag

Én is ezért szeretem a Steamet.
A kiadókat se kell félteni, jól járnak ők is az extrém leárazással is. Egyrészt sok kicsi sokra megy. A pár euros játékból is össze lehet hozni, több tízezer esetleg százezer eurot. Méghozzá úgy, hogy nincs nagy bekerülési költségük, mint dobozosoknál. Amik több éves játékoknál már lehet elfogytak, ezért újra kéne nyomtatni, dobozolni őket, ami drágább lenne mint maga a játék. :D

Aztán előkészítik így a terepet az újabb részeknek. Ha tetszik egy játék a folytatását is nagyobb eséllyel megveszed. Aztán a Steam tényleg vásárlásra neveli az embert.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.