Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#9551) G4ga


G4ga
őstag

sziasztok.
hallottam h a borderlands goty dobozost belehet reggelni steamre. Magyar boltokban kaphato premium kiadasra is vonazkozik?

ha valakinek van felesleges csak doboza es terkepe es nincs szuksege ra megvennem tole.

(#9552) ollie válasza G4ga (#9551) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Rosszul hallottad, nem lehet beregelni Steam-en.

***

(#9553) pethYeti


pethYeti
addikt

Üdv!

Ha ITT veszem meg az FM 2012-et akkor kapok egy kulcsot amit steam-en kell aktiválnom, és így megúszom 5000Ft-al olcsóbban?

(#9554) ollie válasza pethYeti (#9553) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Feltéve, hogy nem régiókorlátos a bolt.

***

(#9555) Kobe


Kobe
veterán

sziasztok

újratelepítettem a gépem, a steam és a játékok viszont külön partíción voltak. Ilyenkor újra kell húzni azt is, vagy maradhat ? Eddig úgy veszem észre, minden megy flottul, egyedül egy dolog változott emg, a kliens és a játékok is magyar nyelvre lettek átállítva. zt hol tudom visszaállítani angolra ?

(#9556) ollie válasza Kobe (#9555) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Beállítások?

***

(#9557) Wolverine válasza pethYeti (#9553) üzenetére


Wolverine
félisten

Még olcsóbb, ha megveszed Magyarországon; láttam már 9k-ért is a játékot, és a CD-kulcsa Steam-kompatibilis.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#9558) G4ga válasza ollie (#9552) üzenetére


G4ga
őstag

köszönöm. akkor téves volt az info amit kaptam :)

(#9559) Youri


Youri
veterán

A GTA packban valamilyen módon benne van a GTA London, vagy az benne van aGTA 1-ben?

RTX ON

(#9560) bpx válasza Youri (#9559) üzenetére


bpx
őstag

nincs benne, az egy önálló játék

(#9561) Youri válasza bpx (#9560) üzenetére


Youri
veterán

Furcsa, hogy a komplett pakkba nem került bele.

RTX ON

(#9562) #65675776 válasza TazLeacher (#9548) üzenetére


#65675776
törölt tag

A magyarázat itt van az orrunk előtt. Európa nagy mellényét ezzel honorálja mindenki. ("Ha tényleg Ti vagytok a gazdasági nagyhatalom, akkor ki tudjátok fizetni.")

(#9563) TazLeacher válasza #65675776 (#9562) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Már bocsánat, de sem én - én vagyok a vásárló - sem ennek a nyamvadt országnak a vezetése nem mondott ilyet (ekkorát még ők sem mernek hazudni, bár ahogy most állunk, az elkövetkezendő 2 évben még ez is előfordulhat), így nem érzem az indokot jogosnak.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#9564) Воланд válasza TazLeacher (#9563) üzenetére


Воланд
titán

Ööö, írd be a google-ba, hogy gyorsnaszád...

Remélem ez még nem minősül politizálásnak. :B

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#9565) TazLeacher válasza Воланд (#9564) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Te atya úr isten! :O

Bocsánat, visszavonom az előző hsz-em erre vonatkozó részét.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#9566) #65675776 válasza TazLeacher (#9563) üzenetére


#65675776
törölt tag

Nem egyes országokról van szó, hanem simán, egységesen (már amennyiben ilyenről lehet egyáltalán beszélni) az EU-ról. A britekre hivatkozni kár. Ők önmagukban vannak akkora piac, mint az EU többi része együtt, szóval megérte velük külön foglalkozni.

(#9567) Kobe válasza Воланд (#9564) üzenetére


Kobe
veterán

nekem is ez az 1 szó jutott eszembe ;]

(#9568) Serpiko


Serpiko
addikt

Napi ajánlat: Cargo! – The Quest for Gravity

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#9569) BigBlue69 válasza Serpiko (#9568) üzenetére


BigBlue69
őstag

Na ez az a játék aminek nem sok értelmét találtam..

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#9570) DeadBullet


DeadBullet
tag

Lenne egy kerdesem. Valaki masnak a kartyaval vasarolhatok az en acoountomra? Mert mar nincs penz a kartyamon, mert kivettem. De anyukam kolcson adna nekem. Koszonom elore a valaszt.

Hataron tulrol! Steam: DeaDBuLLeT Origin: LorDDeaDBuLLeT

(#9571) Kephamos


Kephamos
addikt

7,5 euróért az összes gta. Tehát ~2100 forintért minden rész. Elég jó vétel.

(#9572) Franklin válasza DeadBullet (#9570) üzenetére


Franklin
addikt

Igen, vásárolhatsz. Nekik teljesen mindegy, hogy honnan érkezik a pénz, csak megérkezzen :-D

Csak arra figyelj, hogy számlázáskor a kártyatulajdonos nevét és címét írd be, ez esetben anyukádét.

(#9573) DeadBullet válasza Franklin (#9572) üzenetére


DeadBullet
tag

Nagyon szepen koszonom a gyors valaszt akkor gyorsan meg is veszem a GTA Pack-ot. :P

Hataron tulrol! Steam: DeaDBuLLeT Origin: LorDDeaDBuLLeT

(#9574) jozsi252


jozsi252
veterán

GTA-nál a classic tart egész hétvégén, mármint a leárazás vagy a complete pack is?

Végre mióta várok hogy -75% legyen egy gta complete pack.

Valaki megvette már? Multiba amúgy ezt lehet nyomni?

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#9575) Serpiko válasza jozsi252 (#9574) üzenetére


Serpiko
addikt

Egész hétvégén tart az akció teljesen hétfő este 19 óráig. Lehet multizni vele és nagyon komoly föleg free modban. :))

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#9576) jozsi252 válasza Serpiko (#9575) üzenetére


jozsi252
veterán

Mondanál a multi részéről pár szót, kell-e hozzá külön progi vagy bármi ilyesmi, mennyien játszák stb.? thx :R

iPhone 13 Pro Max

(#9577) GoZoL válasza Serpiko (#9575) üzenetére


GoZoL
senior tag

A multi engem is érdekel!

(#9578) Serpiko válasza jozsi252 (#9576) üzenetére


Serpiko
addikt

Külön progi nem kell a játékban előkapod a mobilod és irány a multi. Én csak haverokkal szoktam tolni közben pedig TS3 pofázunk. igazából csak mászkálgatunk a városban és közben romba döntjük azt. Jó buli. :DDD

De volt olyan is, hogy küldetést csináltunk együtt végig olyan mintha singlit tolnánk csak többen.

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#9579) petisubaru


petisubaru
tag

Üdv mindenkinek. Segítséget szeretnék kérni van egy Dirt 3-as kuponom és aktiválni szeretném a steam-en Library menüpontba rámegyek a add a game, utána rámegyek a activate a product on steam feljön egy ablak beírom a kódot és amikor tovább megyek a next-re azt írja nézem meg hogy a szám billentyűk be vannak-e kapcsolva caps look meg ilyenek vagyis valami olyasmi, hogy a kód rosszul van beütve. Kérés le tudná valaki írni, hogy lehet steamon letölteni, feltelepíteni a játékot hogy tudjak online-ba játszani? Előre is köszönöm.

(#9580) Serpiko válasza petisubaru (#9579) üzenetére


Serpiko
addikt

Ezt a linket megnyitod kitöltöd értelem szerűen utána emailban kapsz egy kódot amit steamen kell beírni. Dört3

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#9581) DeadBullet


DeadBullet
tag

Grand Theft Auto Pack megveve. :P

Hataron tulrol! Steam: DeaDBuLLeT Origin: LorDDeaDBuLLeT

(#9582) ollie válasza BigBlue69 (#9569) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Próbáld ki a demóját, kifejezetten ötletes játék.

***

(#9583) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Hali!

Egy rejtélyes hibával áll szemben az egyik haverom. Ma megvette a GTA kollekciót, feltette a STEAM-et, C-re, de nem tudta, hogy az oda szedi le a játékokat is. Így az én csodás tanácsomra átmozgatta az egész mappát úgy ahogy van a D-re. Amikor onnan akar telepíteni, akkor azt írja a steam, akkor azt írja, hogy kevés a lemezterület, pontosabban 0 mb-ot, pedig sokkal több hely van ott. Próbálta már CC cleanerre l is törölni az egészet, újra felrakni D-re, de akkor se jó, hiába. Csak a C-re hajlandó telepíteni. Már azzal is próbálkozott, hogy kitörli a clienregistry.blob filet, de úgy se jó.

Mi lehet a baj?

(#9584) SenorGrande válasza Vasinger! (#9583) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Valószínűleg van ékezetes karakter az elérési útban, akkor szokta ezt a hibát írni.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#9585) KubanitoS válasza Vasinger! (#9583) üzenetére


KubanitoS
veterán

Mint ahogyan felettem is írják, ékezetes karakter van a Steam elérési útjában.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#9586) whatever válasza Vasinger! (#9583) üzenetére


whatever
aktív tag

feltehetően ékezetes karakterű mappába került a steam.

(#9587) bul07


bul07
nagyúr

Leírjam én is negyedjére :D :D ;]

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#9588) BigBlue69 válasza ollie (#9582) üzenetére


BigBlue69
őstag

Természetesen kiprobáltam csak ugy alkotok róla véleményt!:D Gta-hoz pedig játékos kedvű embereket keresek multira:D Steam név lent!:D

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#9589) BigBlue69


BigBlue69
őstag

Bocs a dupláért csak későn vettem észre : L.A. Noire: The Complete Edition megjött steamreés "csak" 45 Euro.. :D

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#9590) petisubaru válasza Serpiko (#9580) üzenetére


petisubaru
tag

Köszi elvileg amit kaptam email-t abban az áll hogy várjak még a kódra vagyis hitelesíti még az AMD ez kb mennyi idő lehet tegnap este aktiváltam. Amúgy kértek digitális másolatot is a kuponról remélem megkapták, mert hallottam voltak gondok a Dirt 3 kódokkal. Ha véletlenül nem kapom meg a kódot akkor mi tévő legyek?

[ Szerkesztve ]

(#9591) jozsi252 válasza petisubaru (#9590) üzenetére


jozsi252
veterán

Szerintem várj még pár napot, valószinű hogy a lopott kuponok miatt vezettek be ilyen biztonsági intézkedést hogy kértek képet a kuponról. És azért ez nem autómatizálva van így eltart egy darabig mire kivizsgálják hogy eredeti-e a kuponod.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#9592) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Köszönöm szépen a segítséget mindannyitoknak, ez volt a probléma, hihetetlen, hogy ilyen hiba még előfordulhat 2011-ben...

:R

(#9593) KubanitoS válasza petisubaru (#9590) üzenetére


KubanitoS
veterán

Miért ne kapnád meg a kódodat? Ha megvan a kupon, amit elküldtél nekik, akkor csak várnod kell a válaszra.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#9594) jozsi252


jozsi252
veterán

GTA Complete Pack megvéve. Majd 40 giga jólesz letölteni :C

Az episode from liberty city az külön játék vagy kiegészítő a IV-hez?

Melyik GTA-val szoktatok multiba játszani illetve van sok szerver? sokan játszanak multiba?

iPhone 13 Pro Max

(#9595) polonic válasza jozsi252 (#9594) üzenetére


polonic
félisten

A gta 4 kiegészítőit tartalmazza, külön játékként működik.

[ Szerkesztve ]

(#9596) Youri válasza jozsi252 (#9594) üzenetére


Youri
veterán

csak a 4-hez van multi :)

RTX ON

(#9597) Serpiko válasza Youri (#9596) üzenetére


Serpiko
addikt

Az episode from liberty city kiegészitővel is tudsz multizni.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#9598) TazLeacher válasza Youri (#9596) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ami ugye nem igaz. :N

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#9599) Kephamos válasza BigBlue69 (#9588) üzenetére


Kephamos
addikt

Települ. Utána mehet. :)

(#9600) Youri válasza Serpiko (#9597) üzenetére


Youri
veterán

Aminek a neve úgy kezdődik, hogy Grand Theft Auto IV :)

jer1cho: Persze az elődökhöz is volt multi, de nem hivatalos

RTX ON

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.