Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#8451) Serpiko válasza DeFranco (#8450) üzenetére


Serpiko
addikt

Ezt én sem tudom miért csipázzák, lehet ki kéne, hogy próbáljuk és akkor megtudjuk. :U

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#8452) polonic válasza DeFranco (#8450) üzenetére


polonic
félisten

Próbáld ki, aztán majd megtudod. ;)

(#8453) #65675776 válasza polonic (#8452) üzenetére


#65675776
törölt tag

Kipróbálni demo formájában szokás, nem megvenni olcsón. Demo-t meg nem látok hozzá Steam-en.

(#8454) polonic válasza #65675776 (#8453) üzenetére


polonic
félisten

Igen, demo formájában szokás. És tényleg nincs demo.
De ez, a kerekítve 750 ft-os összeg, talán még akkor sem vág földhöz senkit, ha nem tetszene neki.

[ Szerkesztve ]

(#8455) whatever válasza #65675776 (#8453) üzenetére


whatever
aktív tag

onliveon van 30 perces próbalehetőség arra is.

(#8456) danih válasza polonic (#8454) üzenetére


danih
addikt

Pontosan - azt kell gondolni, hogy "de jó, hogy ezt a játékot vettem meg, és nem a hupikék törtpikék 3d-re mentem! még pénzt is spóroltam!" :)

(#8457) DeFranco válasza polonic (#8454) üzenetére


DeFranco
nagyúr

750-et nem adok egy kétes játékért, sőt 250-et sem. :) 750-ből megvenném végre a Syberia I-et, vagy a Fable-t akkor már inkább, ha rászánnám végre magam.

Lehet hogy jó ez a játék, szó sem róla, csak nekem nem jött be, amit láttam. Háztetőn futkosásban az AC jobb, repkedés élményben a Portal, és valahogy ez a vakító fehér minden, keresd a piros cuccokat, mert attól lesz neked jó - ez meg olyan fura...

Biztos van benne pozitívum, csak én nem látom... ;) mondom ezt minden irónia nélkül

[ Szerkesztve ]

(#8458) PhoenixK válasza Serpiko (#8448) üzenetére


PhoenixK
őstag

Én mindenképpen javaslom! Nagyon jó hangulata van, az egyik kellemes meglepetés volt anno számomra! Nem egy agyatlan lövöldözős, hanem egy ügyességi/menekülős/gondolkodós FPS.

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#8459) BioNiCMaN válasza PhoenixK (#8458) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Mondhatnám, hogy "+1". :B

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#8460) kisfer válasza BioNiCMaN (#8459) üzenetére


kisfer
aktív tag

+1 :)

Informatikai hálózattelepítő és üzemeltető és Számítástechnikai szoftverüzemeltető állást keres!

(#8462) zseko válasza Serpiko (#8451) üzenetére


zseko
veterán

Nagyon jó játék! :)) Oda meg vissza vagyok érte :DD És ezt megrögzött FPS-es játékosként mondom :K FPS-en kívül elég ritkán játszom más stílussal, még a Tomb Raider az egyedüli örök kedvenc. De a Mirror's Edge nagyon megfogott, nekem nagyon bejött. A hangulata, ami nagyon tetszik, a vakító fehérség :P a piros kiemelések :) szóval nagyon bejött. Leginkább ügyességi játéknak jellemezném, a falon mászkálások, ugrálások zseniálisak. A magyarítás persze még élvezhetőbbé (és érthetőbbé) teszi. Meg is vettem, mégegyszer :DDD

(#8457) DeFranco hol van 750-ért Syberia?? Veszem is meg rögtön :D (Ha beregelhető steamre :) ) Az itteni tuskóban még mindig 1990Ft-ba kerül részenként :(((

HR24.hu

(#8463) Serpiko válasza zseko (#8462) üzenetére


Serpiko
addikt

Csupa jót ír mindenki akkor valóban jó gém lehet ez nem kérdés. :K :C

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#8464) pecze válasza Kareszovics (#8435) üzenetére


pecze
aktív tag

Sok minden 75% mínusszal indult, aztán rájöttek, vagy túl jól fogyott és visszavették 50%-ra. Én az Europa Universalist akartam megvenni, aztán mire meggondoltam, már csak 50%-os akcióban volt

(#8465) cskamacska válasza Serpiko (#8463) üzenetére


cskamacska
addikt

Serpiko, Serpiko nagyon csalódtam benned. :( 7 óra és nem jön a Steam zakciójelentés.

:D

Egyébként Magicka van máma -75%-ban.

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#8466) Serpiko válasza cskamacska (#8465) üzenetére


Serpiko
addikt

Tudom itt bámulom a steam, de a napi ajánlattal együtt akartam volna kiírni a napi cucra várok.

Na végra itt a napi ajánlat is: The Whispered World -75 % 5euro :DDD

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#8467) chatran válasza cskamacska (#8465) üzenetére


chatran
őstag

Meg Whispered World 5€.

(#8468) chatran válasza chatran (#8467) üzenetére


chatran
őstag

Elkéstem :)

(#8469) Niczo


Niczo
senior tag

Magicka 2,5ajró? Zu viel ;]
Ki vesz Four Packot? :DDD

[ Szerkesztve ]

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#8470) Scholes9 válasza Niczo (#8469) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Jó game? Én gondolkodom rajta, h megveszem :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#8471) Niczo válasza Scholes9 (#8470) üzenetére


Niczo
senior tag

Nekem még nincs meg, nem is játszotam vele.
De most gondolkodom rajta énis ennyiért.Van aki szerint jó
fanatikus tag lettem :P

[ Szerkesztve ]

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#8472) HS 2142 válasza Scholes9 (#8470) üzenetére


HS 2142
őstag

Én nem tudom megítélni, hogy az esetedben mi a jó, én csak annyit mondok nekem nagyon tetszik, illetve a szokásos: A gameplay videók sokat elárulnak. :)
Amúgy a hangulata a kedvencem, majdnem mindenhol lehet valami rejtett poént találni, illetve természetesen a coop mód. Az elején úgy tűnhet nem lehet meghalni, mert végtelen a mana , ám a vége felé azért a túlerő nehezít. Ja és az elemek kombinálásán túl van legalább húsz egyedi varázslat, amiből nem biztos, hogy mindent hasznosítani fogod (Példák: Meteoreső, gyorsítás, teleportálás, láthatatlanság, megidézhetsz főnixet, zombikat vagy magát a halált is.), de azért elég jól feldobja a játékmenetet.

(#8471) Niczo: :C

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#8473) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Köszi a válaszokat. Megvettem Vietnammal együtt :D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#8474) gtamate2


gtamate2
veterán

Aki mostanában megvette a Magicka-t az jelentkezhetne.
Jelenleg cucuska2 és Scholes9 és jómagam vettük meg a játékot, esetleg valaki csatlakozna majd holnaptól a co-opba? Steamen megtaláltok :) (gtamate2)

*Sn0w

(#8475) zseko válasza HS 2142 (#8472) üzenetére


zseko
veterán

Én még februárban vettem meg, 9.99€-ért. Ebből is látszik, érdemes várni :D Van hozzá magyarítás is, kegyetlen jó szövegek vannak benne :DDD És a poénok se semmik :DDD Egyik kedvenc részem volt mikor lemegy az alvilágba, a holtak közé a halállal találkozni, jááájjj, kéész :DD :DD :DD Nem akarom lelőni azt a poént másoknak, de nagyon brutál, könnyesen röhögtem rajta :DDD
Szerintem ez az egyetlen játék (legalábbis azok közül amiket ismerek) ahol van értelme hogy több varázslatot is tud a játékos, élvezetes volt próbálgatni a különböző varázslatok kombinációit.

HR24.hu

(#8476) gtamate2 válasza zseko (#8475) üzenetére


gtamate2
veterán

Nekem a szériaszámot írta nagyon a steam , de azt hova kell beírni? :S Amúgy magyarítottam, ezután lehet neten tolni? (a fordítónak a weboldaláról szedtem le a legfrissebbet)

*Sn0w

(#8477) KRi2


KRi2
aktív tag

Egy gyors kérdés a steam-es srácokhoz:
Ha használtan dobozos HL2-t veszek, akkor azt már a kötelezően steam-be regisztrált hozzáférés híjján (hiába van meg a cdkey-em), akkor sem tudom már offline módban sem használni?

||| | || ||||| | ||| ||

(#8478) ittakary válasza KRi2 (#8477) üzenetére


ittakary
nagyúr

Így van: 1 serial - 1 account. Ha el lett használva, akkor az a DVD remek frizbiként születhet maximum újjá... Meg kellene szerezni hozzá az eredeti acc-ot is :-/

(#8479) Serpiko válasza ittakary (#8478) üzenetére


Serpiko
addikt

Frizbi ez Cool. :DD :C

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#8480) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Kollégám egész nap nem tud regelni steamre, van 5letetek?

"Fióklétrehozási kérelmed sikertelen, kérjük később próbáld újra."

https://www.coreinfinity.tech

(#8481) Serpiko válasza sh4d0w (#8480) üzenetére


Serpiko
addikt

Csak annyit tudok mondani haveromnál is ez volt amikor kb. 2 hónapja megcsináltam neki az első steam fiókját. Vártunk megnéztünk egy filmet utána már ment is a dolog. Szerintem próbálkozz később.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#8482) RockHaRD válasza sh4d0w (#8480) üzenetére


RockHaRD
addikt

nekem tegnap előtt az összes szerverre azt írta ki mikor telepíteni akartam a játékaimat, hogy túl van terhelve próbáljam később... újra kellett rakni, és egyből jó lett :((

(#8483) Serpiko válasza RockHaRD (#8482) üzenetére


Serpiko
addikt

Nekem is volt már ilyen vártam türelmesen és később ment rendesen. Mostmár legalább tudom az újrarakás megoldja a próblémát.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#8484) RockHaRD válasza Serpiko (#8483) üzenetére


RockHaRD
addikt

én vártam türelmesen fél napot, de mivel itt a topikban sem írták, hogy bárkinek problémája lenne, ezért gondoltam, h nálam van a baj :))

próbáltam clientregistry.blob-ot törölni ,de az sem oldotta meg, szal muszáj volt újra rakni... Dead Island mentésnél kicsit megállt bennem az ütő, h korrupt lett, de vissza tudtam hozni (azt viszont megoldotta a clientreg törlés :D )

(#8485) danih válasza RockHaRD (#8484) üzenetére


danih
addikt

DI-nél nem a savegame lesz korrupt a szó klasszikus értelmében, hanem az engine nem tudja "visszaértelmezni". Persze mondjuk a játékost ez nem érdekli :)
Hatalmas bug, előfordulása egyre magasabb a játék vége felé.

(#8486) zseko válasza gtamate2 (#8476) üzenetére


zseko
veterán

Nem emlékszem már rá, nem most volt február.. multit pedig nem szoktam játszani, nekem nem fekszik ez a rész egy játékban sem.. sorry.

HR24.hu

(#8487) Geri12345


Geri12345
tag

Holnapig ingyenesen letölthető a Portal, és utána örökké a tied marad a példányod. Valami olyan akció van, hogy tanulj fizikát a Portallal, emiatt van ez.
http://www.learnwithportals.com/

Nekem tetszett a játék szerintem megéri letölteni.

[ Szerkesztve ]

(#8488) Geri12345 válasza Geri12345 (#8487) üzenetére


Geri12345
tag

hopsz látom már megelőztek.. bocsi

(#8489) RockHaRD válasza Geri12345 (#8487) üzenetére


RockHaRD
addikt

ezt jó, h mondtad... le is szedtem gyorsba :P

:R

(#8490) gtamate2 válasza zseko (#8486) üzenetére


gtamate2
veterán

Final Frontier+Vietnamot megvettem még az utolsó pillanatban, hmm rávettem magam. :)

*Sn0w

(#8491) Serpiko


Serpiko
addikt

Napi ajánlat: Yosumin!™ -50% 4,49 euro

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#8492) Niczo válasza Serpiko (#8491) üzenetére


Niczo
senior tag

Sok ökörségért adtam már pénzt, de ezért 4,5 ajrót nem fogok :N

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#8493) Serpiko válasza Niczo (#8492) üzenetére


Serpiko
addikt

Pedig, ha megvennéd coop-ot tolhatnánk. :D :DD

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#8494) Niczo válasza Serpiko (#8493) üzenetére


Niczo
senior tag

Még az adatlapját is megnéztem van-e benne :DDD ,de nincs :O

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#8495) Serpiko válasza Niczo (#8494) üzenetére


Serpiko
addikt

Pedig ha lenne az nagyot ütne. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#8496) intercooler válasza Serpiko (#8493) üzenetére


intercooler
őstag

Mi lesz a borderrel :F még mindig gipszes vagy? :U

(#8497) Serpiko válasza intercooler (#8496) üzenetére


Serpiko
addikt

Igen még mindig gipszben vagyok és leszek is egy darabig. :((

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#8498) intercooler válasza Serpiko (#8497) üzenetére


intercooler
őstag

szomorú :((

(#8499) AMD_ok válasza Serpiko (#8497) üzenetére


AMD_ok
őstag

Kellett nekem elküldeni azt a Bordert..... :N :DD . Tényleg nem tolod barátom?

(#8500) Serpiko válasza AMD_ok (#8499) üzenetére


Serpiko
addikt

Bal kezem gipszben van (csukló törés) így nem tudok játszani sajna. Nem tudom nyomni a W,A,S,D gombokat. :((( Vagyis tudom mert próbáltam csak nehezen megy ez a kisebb baj a nagyobb, hogy közben fáj is a kezem.
Ha az ebcsont beforrt utána lesz csak játék addig gyenge próbálkozások legfeljebb csak az elvonási tüneteim javítására. :K

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.