Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:37:15

LOGOUT.hu

Sörtípusok erjesztési eljárás alapján:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12938) Luser2000


Luser2000
addikt

A Krákenn nekem is csalódás.

Szerintem béna söreik vannak, béna a választék is.
Valamit javít a helyzeten az alsó kínálat, de összességében nem éri el az ingerküszöbömet.
A hazaiak kiválasztása sem olyanra sikerült eddig, amit én kedvelnék (és ahogy az éppen aktuális "ivócimborákkal" beszéltük a "közízléstől" is mesze van. Kereskedelmileg sem jó irány).
Szerintem nagyon hiányzik egy komolyabb palackos kínálat is, abban is csak ügyetlenkedés ment eddig.

A kaják meg szerintem kifejezetten rosszak. Nyomják a Pie vonalat tradicionális brit kajaként; ami csak ott hibázik, hogy odaát ezt a kaját az alapanyagok maradványaiból készítették / készítik; na itt is ilyen. A hagyományos angol reggelit sem sikerült autentikusra hangszerelni, se alapanyagok választásánál, se pedig a tányérra való felhelyezéskor. A gyömbéres kolbászka valami ragadós kigyócska volt legutóbb. Még egy lazacpogácsát ettem ott egyszer, az maradt meg, hogy a tányéron lévő elemeknek se íze, se bűze nem volt, ráadásul a lazac könnyed zamata a sütés során konyhai köddé vált.

Ezek után már nem merek esélyt adni a steak-vonalnak.

A hely berendezése, hangulata jó, de itt számomra kb véget is ért (egy időre). Sajnálom.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.