Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:41:15

LOGOUT.hu

A Sony 2010. május 11-én bejelentette a MILC (tükörnélküli cserélhető lencsés) fényképezőgépcsaládjának első két tagját, a NEX-3, és NEX-5 gépeket, APS-C méretű szenzorral. A piaci várakozásnak megfelelően az APS-C vázak rövid, de gyors evolúciója után 2013.október 13-án megjelent az első full frame méretű érzékelővel szerelt Sony MILC ILCE-A7 néven. Az összefoglaló a rendszert átlátni próbál segítséget nyújtani.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#828) haarmaan válasza sebgutkopf (#826) üzenetére


haarmaan
tag

Hát igen a videó melegedésről már én is olvastam sokk mindent. Tényleg a legjobb jelző rá az hogy kiszámíthatatlan. A dprewieven olvastam hogy egy Nex7 tulajnál volt olyan hogy tiz perc után lelát a felvétel mivel túlmelegedett, majd kb. 10 perc pihenő után egyben felvett 27 percet figyelmeztetés nélkül.
Én egyre jobban hajlok, hogy kell egy videokamera is nekem. Valószínűleg videóra veszek egy ilyen videokamerát a Nex mellé,
[link]
Reményeim szerintés a két gép jól kiegészíti majd egymást. Rövidebb videókra és rossz fényviszonyokhoz marad a NEX, hosszabb intenzívebb (családi videók, események), és extrémebb körülmények közti (víz alatti felvételek, strand stb.) videózáshoz, pedig ez.
A héten vett az egyik haverom egy ilyent nekem elsőre nagyon tetszet. Nagyon kicsi, könnyű, (bőven elfér a nex-hez vett táskában, vagy egy kis zsebben) por, ütés, és vízálló.
Videózáshoz könnyebben használható, a videó minősége nagyon jó, kicsit nagyobb mélységélesség mint a nex 5n-nél, rossz fényviszonyok közt viszont a nex 5n jobb, bár ez sem olyan rossz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.