Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  SONY LCD és LED TV-k

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-06-15 12:29:40

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél valamit olvasd el az alábbi Téma összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#312) szagnes69 válasza lucza (#311) üzenetére


szagnes69
aktív tag

Kedves Lucza!

Nekünk 40ex721-es tévénk van. Valószínűleg hasonló lehet a 30ex720-ashoz.
A csatlakozókról és a műszaki adatokról itt tájékozódhatsz:
[link]

A mi tévénkben van beépített wifi, ebben tér el a 721 a 720-astól, de a 720-as csak vezetékkel kapcsolódhat vagy esetleg veszel hozzá wifiadaptert 15000 Ft-ért. Nekem hálózati kábellel kapcsolódik a routerhez, és elég könnyen tudtam csatlakoztatni. A számítógépem nem túl erős, de a serviio szépen játssza le a filmek többségét. A 3D-s filmek viszont hálózaton keresztül nekem egy picit akadnak, de mivel van médialejátszónk nem is igazán foglalkoztam vele. A serviio-t inkább csak akkor használom, ha valamelyik filmet nem tudja a médialejátszó lejátszani, de ez elég ritka. :)
Hogy mennyire éri meg megvásárolni azt nem igazán tudom. A képe nagyon szép, még az SD is elég jó. Nem régiben volt nálunk t-home-os kábeltv-szerelő, mert a többi hagyományos tévénken nem volt tiszta a kép, amióta az iptv-t beköttettük. Volt olyan pillanat, amikor nem is tudtuk eldönteni, hogy a digitális vagy analóg csatornát néztünk. Nálunk mondjuk azért észrevehető volt a különbség, de mondta, hogy volt már olyan helyen, ahol csak egy sony tv volt, és nem igazán lehetett látni a különbséget.
A Sonyval nekünk eddig csak jó tapasztalataim voltak. Megbízható, jó minőségűek a termékeik, mi ezért is választottunk. Mi nem bántuk meg, hogy ezt a tévét vettük, de azért javaslom, hogy hasonlítsd össze más tévékkel is. Ezek a mai televíziók annyi mindenre képesek már. :)

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  SONY LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.