Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-03-06 11:41:03

LOGOUT.hu

SAMSUNG WAVE SZAKMAI TOPIK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12561) consono válasza Silenzio (#12559) üzenetére


consono
nagyúr

De lassan a Guttenberg-galaxis is a netre költözik... Elfogadom a véleményedet, még ha egyátalán nem is értek egyet veled: szerintem igen is jó a gyors, ingyenes hozzáférés a tudáshoz. Ma már nem csak kiváltságos kevesek férnek hozzá a legfrissebb tudományos, művészeti, politikai, stb. információkhoz, hanem mindenki. Lehet, hogy ez a tudásbázis nem tökéletes (persze nyilván a tudakozótól is a fogósabb kérdéseket kérdezik nagyrészt), de nem befolyásolja az aktuális kormány, vagy az éppen elfogadottnak számított szakmai vonulatok. Ráadásul exponenciálisan növekszik ez a tudás, egy emberélet kevés lenne mindent megtanulni, már a szűk szakmájával is nehezen tart lépést az ember...
Másrészről meg pont az (lenne?) a technológia célja, hogy megkönnyítse az életünket. Miért baj, ha ezt teszi? Én úgy látom, ami most folyik egy újabb paradigma váltás, vagy még inkább evolúciós lépés az emberiség történetében (jó, én bevallottan transz-humanista vagyok és várom a szingularitást). Nem látok visszautat...

"In God we trust. All others must bring data"

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung S8500 Wave
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.