Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) Terraxx000 válasza gyuri81 (#869) üzenetére


Terraxx000
csendes tag

Én ezt raktam fel. Ment is az 1 csillagos értékelés rá. Utólag módosítanám 2 csillagra.
Elsőt nem sikerült felrakni, ahogy kihúztam a közepéről letapadt és tele volt bubival nem sikerült kiszedni a bubikat.
Másodikat nagyon óvatosan sikerült felrakni 3 kis bubi volt a szélén, amit fél óra alatt sikerült kiszedni alóla de azon a részen eléggé karcos lett a fólia.

7 nap használat után kicsit javult a véleményem. Az uag tok nem szedte fel a szélét, mivel nem ér ki teljesen a szélére a fólia.
A fólián jól csúszik az ujjam, hasonló mint az üvegén. A toll nem olyan mint üvegen, de szerintem mindegyik fólián ilyen lesz.
7 nap alatt elég sok hajszál karc lett a fólián. Pedig home officeban voltam és minimális időt volt zsebembe.

[ Szerkesztve ]

(#902) Tin


Tin
veterán

Kerek 1 nap standby, használat nélkül. Tehát ez alapján 10 napot kibír Wifin. Bár van egy sejtésem, hogy az SD nem sokkal többet fogyaszt a mobilhálózaton lógva sem.

Az meg, hogy minek rakok fel ilyen statisztikát: azért, mert ez is hasznos infó lehet. Még nem volt időm átköltözni a telefonra, és tegnap úgyis feltöltöttem.

(#903) gyuri81 válasza Terraxx000 (#901) üzenetére


gyuri81
Topikgazda

Nekem ez a típusú fólia ( ami S22U-ra való) tökéletes! Szinte észre sem venni, S-pen is szépen megy rajta, ezért bátorkodtam ajánlani, mivel sokan kérdezik mit ajánlanak rá.

(#904) Terraxx000 válasza gyuri81 (#903) üzenetére


Terraxx000
csendes tag

Ha könnyen fel lehetne rakni akkor amúgy sokkal jobb mint az MM fólia. Azt 1 nap után leszedtem az előző telefonomról.

(#905) BusinessGuy válasza gyuri81 (#892) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Általában a Cofidis esetében megállapitják hogy háááát erre hitelképes nem vagy de van egy másmilyen hitelük aminek az igénybevételéhez kedvezőbbek a feltételek és azt igénybe veheted (abban lesz vagy 30% THM).... De ha átmegy és nem trükköznek akkor nincs buktató 0%-ra kivihető és előtörleszthető bármikor.

(#906) kengyel válasza gyuri81 (#900) üzenetére


kengyel
nagyúr

Én is részletre vettem, igaz a szolgáltatótól. Ez most sok lett, így ez volt az opció.

kengyel

(#907) spect80 válasza xhege (#315) üzenetére


spect80
senior tag

sikerült feltenni? kb 4 külön csomagot tettem fel konfigokkal, de vagy kilép kb azonnal indítás után, vagy crash logot ír, hogy nem megfelelő a camera ID

(#908) xhege válasza spect80 (#907) üzenetére


xhege
addikt

Igen sikerült hosszabb kínlódás után. Fotó összehasonlítást itt találsz: [link]

(#909) gyuri81 válasza kengyel (#906) üzenetére


gyuri81
Topikgazda

De én nem akarok venni, csak tájékozódom :R

(#910) kengyel válasza gyuri81 (#909) üzenetére


kengyel
nagyúr

Értelek, csak úgy beírtam.

kengyel

(#911) gyuri81 válasza kengyel (#910) üzenetére


gyuri81
Topikgazda

Köszi! De azért látom nem csak kp-ra vesznek telefont az emberek. :)

(#912) kengyel válasza gyuri81 (#911) üzenetére


kengyel
nagyúr

Még a 22 U- nál tudtam Ses telefont venni, idén nem jött össze. Lejárt díjcsomag, ügyfélmegtartó csoport beszélgetés, kaptam is a kedvezményt. Oké 21- hónap, de árban megérte.

kengyel

(#913) tabletta válasza Kincsesss (#899) üzenetére


tabletta
tag

Ja, az enyém a ritkább 512/16, de meg sem ugatják.
Bocs, most látom. Én S21-re gondoltam.

[ Szerkesztve ]

(#914) spect80 válasza xhege (#908) üzenetére


spect80
senior tag

Köszi, jók a képek.
Telepítést valamilyen leírás szerint csináltad vagy próbálkozás alapon?

(#915) kchris78 válasza Crow (#852) üzenetére


kchris78
veterán

már évek óta csokkentgetik az iveles merteket. Ahelyett hogy elhagynak a fenebe... De nyilvan az beismeres lenne hogy zsakutca volt az egesz, pedig emlekszem mekkora hype volt anno mikor megjelent az S6 edge.

(#916) tabletta válasza kchris78 (#915) üzenetére


tabletta
tag

Mindent el tudnak hagyni, csak az értelmetlen dogokat nem.

(#917) gilfoyle válasza gyuri81 (#869) üzenetére


gilfoyle
őstag

Semmi. Pólusban megvettem, felrakták, minden rendben van vele. Karc ellen véd.

(#918) vRichárd


vRichárd
kezdő

Sziasztok,az elállás pontosan hogy működik?
Vettem ses-ben egy s23+ készüléket 403ért,viszont lehet berendelek samsungról egy ultrát 25% diákkal.
Ha tetszik marad ha nem akkor megy vissza.Csak szeretném tudni a pontos menetét nehogy lyukra fussak és itt maradjak két telefonnal.
De szívesen fogadom azon emberek véleményét akik a két típus között gondolkodtak hogy miért és hogyan döntöttek végül.

(#919) Kincsesss válasza vRichárd (#918) üzenetére


Kincsesss
tag

Úgy tudom, h elég bonyolult. Hívd fel őket telefonon!

Samsung S23 Ultra Asus Zenfone 7 Pro Samsung Tab S9 5G

(#920) TheMartin03 válasza gilfoyle (#917) üzenetére


TheMartin03
tag

Nincs nagyon gagyi hatása, mint ami bármikor lejön, vagy ilyesmi? Ha karc ellen véd, és használható, akkor egy próbát megérhet...

(#921) vRichárd válasza Kincsesss (#919) üzenetére


vRichárd
kezdő

Chaten azt a választ kaptam hívjam fel őket mert nem ők az illetékesek,a szám amit megadott nem kapcsolható..

(#922) leslien válasza vRichárd (#918) üzenetére


leslien
nagyúr

online rendelted? beviszed és mondod ,h elállás lesz a vásárlástól... nem kell semmi mást mondani..

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#923) vRichárd válasza leslien (#922) üzenetére


vRichárd
kezdő

A 23+ személyesen vettem attól már nem tudok elállni sajnos.Az marad a családban.Az ultrára vonatkozott a kérdés hogy ha megrendelem és mégse tetszik akkor online rendelésnél hogy lehet elállni a vásárlástól,mennyire körülményes stb..

(#924) Kaba válasza vRichárd (#923) üzenetére


Kaba
veterán

Online rendelést indoklás nélkül küldhetsz vissza 14 napig.

(#925) babcehh válasza vRichárd (#923) üzenetére

Semennyire. Elállási nyilatkozat, hívni fognak hogy melyik nap vigye a gls. Ha minden benne van a dobozban, hibátlan állapotban úgy pár nap s visszautalják a pénzt.

(#926) sfefe válasza MikeWazowski (#895) üzenetére


sfefe
őstag

Miért is szomorú??
Mi sok mindent vettünk eddig 0 thm-es hitelre... Miért adnám egybe a lóvét ha részletre is ugyanannyit fizetek??
Kamatos hitelre meg nem veszek semmit ...

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#927) BMS


BMS
őstag

Milyen fóliát ajánlotok a telefonra(S23 ultra,szilikon tokban). Ez a MediaMarkt-os clearplex mennyire jó pl? Vagy valami más esetleg?

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#928) Bilux válasza BMS (#927) üzenetére


Bilux
veterán

Gyári tökéletes!

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#929) Kanyecc1st


Kanyecc1st
csendes tag

Ha valaki sokalja az árat, érdemes a románokhoz átutazni. :))

(#930) BMS válasza Bilux (#928) üzenetére


BMS
őstag

Az a gáz,hogy anno az S8-amra sem sikerült felraknom a gyári fóliát :/

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#931) vRichárd válasza babcehh (#925) üzenetére


vRichárd
kezdő

Kaba,babcehh:Köszönöm.
Biztosításról mit tudtok?Ses azt mondta náluk vásároltra lehet csak.Samsungnál meg elvileg nincsen ilyenre lehetőseg.

(#932) TODI1111 válasza BMS (#930) üzenetére


TODI1111
addikt

Adnak hozzá segédeszközt, szinte nem is lehet elrontani a felrakást. [link]

(#933) gyuri81 válasza Kanyecc1st (#929) üzenetére


gyuri81
Topikgazda

Ez egy vicc hallod... :((( :((( :((( Elszomorító...

(#934) Kaba válasza gyuri81 (#933) üzenetére


Kaba
veterán

A legmagasabb áfa garantálja a magasabb árakat, ehhez jön még a forint ingadozása.

[ Szerkesztve ]

(#935) Maxxy10 válasza MikeWazowski (#895) üzenetére


Maxxy10
addikt

Én pl credit score boostkènt használom őket. ;)

(#936) Zedlog válasza Kaba (#934) üzenetére


Zedlog
csendes tag

Most éppen 379 az EUR, érdemes az EUR zónában szétnézni.

(#937) BMS válasza TODI1111 (#932) üzenetére


BMS
őstag

-challenge accepted- :DKomolyra fordítva a szót, teszek egy próbát. Ha nem sikerül marad fólia nélkül. Gondolom attól még nem lesz rajta mikro karc mert poros lesz a kijelző és azon húzom az ujjacskám :)

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#938) Laraxior válasza gyuri81 (#933) üzenetére


Laraxior
titán

27%-os áfával mit is vár az ember. Van ettől magasabb egyaltalan valamelyik orszagban? :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#939) Kaba válasza Laraxior (#938) üzenetére


Kaba
veterán

Nincsen.

(#940) Kincsesss válasza vRichárd (#921) üzenetére


Kincsesss
tag

Igen. Külön részleg foglalkozik az elállással . Alaposan érdeklődj utána!

Samsung S23 Ultra Asus Zenfone 7 Pro Samsung Tab S9 5G

(#941) 7Heads Drago válasza Teal'C (#541) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Ha megtalálom azt a cikket ahol írták hogy nem megy. Most nem találom.....

Most ezt találtam: [link] Az S22-vel nem ment szinte semeddig se, nagyon jól látszik a grafikán. Az S23 43% után zuhan be ami azért marhára nem egy acélos teljesítmény. 50-60% ig azért bírni szokták.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#942) Caineevo


Caineevo
tag

Szóval, az s9+ kikapcsolja az AOD-ot ha le van takarva a kijelző, ez meg megevett 10% akksit kb 20 óra alatt letakart kijelzővel, köszi a fejlesztéseket Samsung :)) (Utánaolvastam, S10 óta ilyen, világít ha kell ha nem... :W )

(#943) Tin válasza 7Heads Drago (#941) üzenetére


Tin
veterán

73 perc a 25W töltővel? 14%-ról nekem miért volt 50 perc akkor 100%-ig tölteni vele?

(#944) Teal'C válasza 7Heads Drago (#941) üzenetére


Teal'C
addikt

Itt a teszt, saját. Az s22u sem volt sokkal rosszabb de tény hogy van különbség.
[link]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#945) petymeg válasza Tin (#890) üzenetére


petymeg
addikt

S22-höz ugyanez van és teljesen jó. Az is meglehet, hogy kompatibilis a 23-mal.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#946) petymeg válasza kchris78 (#915) üzenetére


petymeg
addikt

"emlekszem mekkora hype volt anno mikor megjelent az S6 edge"

Abba még bele is lehetett magyarázni, hogy van némi haszna. Ennek a kicsinek semmi.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#947) kiszu


kiszu
senior tag

Olyan erdekes ez a folia tema.
S22 ultrara vettem tavaly nyaron a telefonnal együtt a gyari 2db os fóliát.
Felraktam tiszta környezetben es 8.5 honapja rajta van. Kismillioszor vettem le es tettem fel rá tokot, mert ha futni megyek, akkor a futóövben a ledes tokban van a telefon, otthon, vagy kabatzsebben (mellé sose teszek semmit) meg átlátszó gyári szilikon tokban van. Ez a gyari folia 8.5 honap utan is makulatlan a telefonon. Annyira tökéletes mint az s21 ultrán és elődein a gyárban feltett.
Egyszeruen nem is értem miert kell barmi massal próbálkozni, de persze mindenki maga dönti el.
Az tény, hogy a folia felrakas alapszabalyaival tisztaba kell lenni és akkor nem kerul alá porsze, stb.
Ha marad 1-2-3 apro buborek amit nem tudsz a mellekelt kartyaval kinyomni, akkor HAGYNI KELL!!! mert max 1-2 nap es eltunik.

(#948) Gardaai válasza BusinessGuy (#799) üzenetére


Gardaai
senior tag

Ez a videó alapján szerencsén van.. nekem elég könnyen elindul a fólia rajta. Megnyugodtam. :DDD

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#949) Saját


Saját
csendes tag

Nem tudom, hogy közületek vki próbálta-e már, de nekem egy halom szerencsétlenség :W a gyári strapabíró tok – visszasírom a Note10+ rugged protective tokját.

Konkrétan használhatatlan (számomra).

A telefon konkrétan tepsi méretű benne. Van egy értelmezhetetlen akasztó JOBB oldalt. A kiegészítő tartozékok lötyögnek. Mindezt alig 25 000 Ft-ért. Ja és az egykezes használatot el lehet felejteni. Megy vissza.

(#950) Zototh64 válasza Saját (#949) üzenetére


Zototh64
őstag

Ez nem a legjobb hír, mert szemezgettem ezzel a tokkal.
Ezt vettem meg gyorsan (a strapabíró nem volt akkor elérhető) , nem rossz, de jó lett volna a másik tok is mellé.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.