Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15001) mgTerminator válasza DeFence (#14984) üzenetére


mgTerminator
veterán

Ebből létezik magsafe verzió?

(#15002) Mike81 válasza Kleroo (#14997) üzenetére


Mike81
senior tag

:DDD :C

(#15003) pitiless válasza mgTerminator (#15001) üzenetére


pitiless
senior tag

Ringke Fusionből van MagSafe verzió. Teljesen rendben van.

(#15004) mgTerminator válasza pitiless (#15003) üzenetére


mgTerminator
veterán

De az vastagabb nem?

(#15005) pitiless válasza mgTerminator (#15004) üzenetére


pitiless
senior tag

Igen, de egyáltalán nem zavaró, legalábbis engem nem zavar.

(#15006) mgTerminator válasza pitiless (#15005) üzenetére


mgTerminator
veterán

A húgomnak vettem egy S24U-t és égre földre bekerestem a Ringke Slim magsafe verziót de csak a fusiont találtam. Én is tervezek S24U-t venni (kék verziót) vagy esetleg fold 6, attól függ hogy sikerül e végre csinálnia egy normálisat a Samsungnak. Ráadásul ha esetleg fold 6 lesz a következő akkor arra kellene magsafe tok ami rendkívül vékony. Ilyen a föld 5-höz a pitakának nincs ha jól tudom.

(#15007) Lajmund válasza mgTerminator (#15006) üzenetére


Lajmund
senior tag

Plusz a zsanért se védi az egyetlen dolgot amit a foldokon kell. Amúgy meg tök felesleges rá tok. Egy karc van a zsanéron buktad a garit. Szóval vagy rendes tok vagy semmilyen.

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#15008) mgTerminator válasza Lajmund (#15007) üzenetére


mgTerminator
veterán

Sofőr vagyok és kell a tok a magsafe miatt. Pitaka Magsafe autós tartóm van és imádom :D

Elég nagy hülyeség ez a zsanéros garis dolog, meg kellene csinálni rendesen. De amúgy mitől lenne karcos? Nem tudom mert nem volt még soha csak izgatja a fantáziámat mióta megnyomkodtam a fold 5-öt a Samsungban.

(#15009) petymeg válasza sixpak (#14973) üzenetére


petymeg
addikt

A gyári műa. is hasonló. Annyira passzentos, hogy alig lehet levenni róla:
[link]
Nekem ilyen van, a karcoknak nem nagyon áll ellen.
Amit linkeltél spigent, abban az nem praktikus, hogy a vakunál a kis kamera meg az érzékelők hármasa egy ovál lyuk, az összes szösz meg por ott fog megállni.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#15010) -Maci- válasza mgTerminator (#15008) üzenetére


-Maci-
őstag

Én is kíváncsian várom a fold6-ot, de....
Nekem eddig soha semmilyen gondom nem volt Samsung eszközzel. Viszont itt-ott olvasni lehet, hogy mennyire sz@r, rugalmatlan a gariztatás ha gázvan....
Emiatt a kétes háttér szervíz miatt nem vagyok benne biztos, hogy mégegyszer adnék ennyi (illetve több) pénzt egy csúcs eszközért, mint 1 éve az S23U-ért.
Főleg, hogy úgy néz ki, kamera fronton vannak jobb telefonok... :U Azért szerntem valahol gáz, hogy olcsóbb telefonnal lehet jobb képet lőni.
A Fold 6 meg tuti lesz vagy ~800K ha nem több. Most ennyiért higgyem el megint, hogy mindenben a legjobb? Aztán 2 hét múlva megint kezdenek jönni a gyengeségek... :U

Vannak gyártók, akik talán kicsit előrébb járnak fold témában. Csak nálunk nem kaphatóak a készülékek... Még...

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#15011) mgTerminator válasza -Maci- (#15010) üzenetére


mgTerminator
veterán

Ja ez a másik fő ok, az S23Ultra kamera elég gyenge és gagyi ennyiért és akkor a foldban még ezt a szintet se tudja hozni...

(#15012) DeFence válasza mgTerminator (#15011) üzenetére


DeFence
tag

Az túlzás hogy gagyi, de azért lehetne jobb tényleg. :DDD

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Galaxy Watch 4 Classic

(#15013) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Ha már tok téma.. Azért ez sem az alsó házban versenyez...

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#15014) cultfeca válasza Ferenczi Áko (#15013) üzenetére


cultfeca
tag

Nekem most van úton.Azthiszem 2.500 volt.Szóval ennyiért nem hagyhatzam ki.

(#15015) mgTerminator válasza Ferenczi Áko (#15013) üzenetére


mgTerminator
veterán

Ez úgy lenne az igazi ha csak fólia lenne a teló hátlapján :D Amúgy az lenne az igazán király ha be lenne építve a magsafe és nem kéne tokokkal vacakolni, mehetne rá egy fasza fólia és annyi :D

DeFence: jó jó de a érted a lényeget nah :D

(#15016) Plazmacucci válasza Ferenczi Áko (#15013) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Aranyos ez a képzelt belső szerkezet... :)
Én olyan tokot választottam, ahol az alsó és felső szegély magasabb egy picit mint a kijelző, így ha leteszem pofával, így sem ér le az érintő.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#15017) Ferenczi Áko válasza cultfeca (#15014) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Hol került annyiba? 😯
Plazmacucci: ez is olyan, hogy körbeéri a kijelzőt, szóval nem ér le az asztalra, ha úgy rakom le..
Elvileg ez nem csak képzelt belső szerkezet.. [link]

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#15018) -Maci- válasza mgTerminator (#15011) üzenetére


-Maci-
őstag

A Fold5-be sem bírták bele tenni az S23U kameráját se, nem hogy jobbat!
Szerintem az idén sem lesz ez másként.
Nekem 800-1m-ért egy fold (vagy bármi)
-No1, egyértelműen világverő fotókat készítsen.
-legyen nagy előlapi képernyője (ne ilyen kis nyomorék féloldalas)
-A belső képernyőn ne legyen gyűrődés
-legyen toll a készülék házban.
-stabil, megbízható szervíz háttér

Szerintem ez alap lenne, de valszeg ez idén sem fog összejönni.

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#15019) Plazmacucci válasza Ferenczi Áko (#15017) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Majdnem. Jobb oldali.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#15020) mgTerminator válasza -Maci- (#15018) üzenetére


mgTerminator
veterán

Egyetértek, de én már annak is örülnék ha legalább az S23Ultra szintjét hozná a kamera és a külső kijelző is használható lenne mert ugye valószínűleg nem kinyitva navigálnék vele, bár ha megállna úgyis a magsafe töltőn ki tudja :DD

(#15021) S e t h válasza Ferenczi Áko (#15013) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ízlésről természetesen sosem vitatkozunk, de ezt én sosem értettem annyira nem gyere be.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#15022) gyuri81 válasza Ferenczi Áko (#15013) üzenetére


gyuri81
Topikgazda

Ez a tok mennyire kemény? Hajlékony?

(#15023) Ferenczi Áko válasza gyuri81 (#15022) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Oldalt szilikon, a hátlap belső része matt műanyag, a külseje kemény műanyag :)

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#15024) Szellem. válasza gyuri81 (#15022) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Ez a Spigen Ultra Hybrid tok, csak speciális kiadásban, kinézetben.
Jó tok, én szeretem. Oldalt szilikon, a hátlapja keményebbe.

(#15025) gyuri81 válasza Szellem. (#15024) üzenetére


gyuri81
Topikgazda

Igen, tudom melyik tok, csak az anyagával nem voltam tisztában.
Köszönöm az infókat. :R
Honnan lehet most jó áron beszerezni?

(#15026) Ferenczi Áko válasza gyuri81 (#15025) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Áko virágboltjában💐 :D

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#15027) Szellem. válasza gyuri81 (#15025) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Én nem kedvelem ezeket a szilikon tokokat.
Nekem sajnos zsírosodik a kezem és elég hamar csúszossá válnak.
Inkább Spigenből a Liquid Air és hozzá hasonló tokok amik bejönnek.

(#15028) cultfeca válasza Ferenczi Áko (#15017) üzenetére


cultfeca
tag

Ali talán...

(#15029) r0by


r0by
addikt

Én Nillkin mágneses tokot használok. Kicsit a keményebb fajta és kicsit talán csúszik is. Szinte minden előző telefonomhoz volt a márkából, így már megszoktam ezeket a tulajdonságait. Autós tartón is tökéletesen tart.
Alin most volt akciós 5.39 dodóért, úgyhogy rendeltem is egyet tartalékba. [link]

(#15030) cultfeca válasza cultfeca (#15028) üzenetére


cultfeca
tag

Lekéstem a szerkesztési időt.... [kép]

[ Szerkesztve ]

(#15031) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Tok téma után azt szeretném megkérdezni, hogy töltőből milyet ajánlatok, ami kb végig 45 w-tal tölti a telefont? A gyárit, vagy esetleg van másik ami jobban bevált?

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#15032) migabi24 válasza Ferenczi Áko (#15031) üzenetére


migabi24
nagyúr

Nincs olyan ami végig 45W-al tölt, ezt a telefon szabályozza, töltötség/hőmérséklet fügvényében.

(#15033) jcrk


jcrk
tag

Lehet nem lesz népszerű kérdés, de miért vesz valaki aliról kamu aramid vagy gagyi műanyag tokot a több százezres telefonjára? Egy ilyen telefonnál nem ér meg 10-20 ezret egy mous, pitaka vagy hasonló kaliberű tok :U

[ Szerkesztve ]

(#15034) Kleroo válasza jcrk (#15033) üzenetére


Kleroo
veterán

10+ éve felsőbb polcos ali tokokat veszek. Hibátlanok bármilyen aspektust nézve.
Néha olyan tökéletes samsung copy, hogy fogalmad sincs eredeti-e. CImborám is átállt idővel eredetiről alisra, mert a gyári csamcsung 10+ ezres tokjai is ugyanúgy pár hónap alatt koptak a sarkukon, stb. Volt most Spigenem is, amivel vettem, nem estem hanyatt... Ha nem alsó polcos vackot veszel, hanem drágább, top értékelésű normálisabb cuccot, akkor lényegében ugyanazt kapod. vinyl vackok ezek... a világ egyik legnagyobb business-e 10-20k közötti sávban árulni őket. Nem is véletelen, hogy ezek még mindig a felszínen tartják a rengeteg gsm boltot. :D

[ Szerkesztve ]

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#15035) MrBazsi válasza jcrk (#15033) üzenetére


MrBazsi
senior tag

Más véglet az ember nekem pl eszembe nem jutna egy 4k-s telót nem egy pitakába rakni, imádom, hisz lehellettvékony és erős, s8 óta minden telómon az van de más pl beleteszi egy bumszli, még akár sarokvédős tokba is

[ Szerkesztve ]

(#15036) bombibmw


bombibmw
veterán

Látom, tok téma van.
Én most Hofi üveget raktam fel egy UAG Plyo átlátszó tokkal és nagyon élem.
Bézs színű a teló és így látszik is.
Nagyon jó a fogás, nem túl vastag, az üveggel pedig megy szépen az újjlenyomatolvasó.
A Spigen Ultra Hybridet kukáztam, mert beleért az üvegbe.

[ Szerkesztve ]

(#15037) gippazoid


gippazoid
senior tag

Hogy is lehet a gyári 85%‐os limitet mondjuk 90-re állítani az akkuvédelemnél?

Állítható valahol vagy kell egy rutin ami töltés közben a 90% elérésekor bekapcsolja az akkuvédelmet ami le fogja állítani a töltést mivel túl van a 85%-on?

Gippazoid Novelties Inc.

(#15038) cultfeca válasza jcrk (#15033) üzenetére


cultfeca
tag

Mindenki saját maga dönti el mi a fontos neki.Nekem spigen tok van a telefonomon is meg a watch5 pro-n is.
2500-ért ha alis is valóban spigen akkor nyertem,ha nem akkor meg csak 2500-at buktam.20000-es tokra nincs szükségem.Páromnak mobilfox van az s23-on,ami csak amiatt van,hogy saját képes tokot akart...

[ Szerkesztve ]

(#15039) pavika válasza gippazoid (#15037) üzenetére


pavika
tag

Állandóan így töltöm a telefont. Amikor a töltés eléri a 90%-ot, akkor egy rutin bekapcsolja az akkuvédelmet.

[ Szerkesztve ]

(#15040) DeFence válasza jcrk (#15033) üzenetére


DeFence
tag

Én mindig úgy vettem tokot hogy a véleményeket néztem és ha jókat írtak illetve sokan tettek fel képet a tokról akkor lehet azért sejteni mit kap az ember.
Csalódások mindig érhetnek ennek ellenére is. Én is vettem egy gyárira hajazó szilikontokot, nagyon jó, 5 nap használat utána el kezdett le kopni a hátulján a Samsung felirat :D
De azt leszámítva jó minőség, csak nekem nem jött be. Azt szeretem ha stabilan tudom fogni benne a telót úgy hogy nem kell erőből fogni mert csuszik a felülete.

Emiatt használom most is a 900 forintos egyszerű szilikontokot, vékony és stabil. Semmit nem ér ha le ejtem de hát valamit valamiért. Ha le ejtem mégis, meg is erdemlem akkor veszek egy redmit és évente cserélem az újabb modellre, biztos nem csináltatom meg.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Galaxy Watch 4 Classic

(#15041) tms+ válasza jcrk (#15033) üzenetére


tms+
junior tag

Én sem szeretem az Alis tokokat, hiába nem alsó polcost rendeltem, az anyagán érezhető, hogy nem az igazi, meg általában a kameránál gagyin vannak megoldva a kivágások.

A bumszli tokokat sem szeretem, de elfogadom, ha valaki olyan helyen dolgozik, mozog, akkor jól jöhet neki egy olyan, ami jobban véd.

Mások az igények, más az ízlése mindenkinek.

Galaxy S24 & S23 Ultra | Watch4 44mm | Buds Pro

(#15042) Rise17


Rise17
tag

Brutális Gcam-al mennyivel más képet csinál... Mintha 1 másik kamera lenne benne.. Eszméletlen(belenagyított kép)

[ Szerkesztve ]

(#15043) Kleroo válasza tms+ (#15041) üzenetére


Kleroo
veterán

Igazából az a nehézség a témakörben, hogy az alin végtelensok verzió van, első blikkre nekem is a csiricsáré 300féle telóra elérhető gumis vackok ugranak be az ali szóra. Amiket én veszek, azok olyan samsung copyk, amik 95%ban gyári szinten vannak és kb 2-5k között vannak. Ahol nem teljesen tökéletes a kamerakivágás,rossz a gombok nyomáspontja,nincs velúros belseje, lekopik a szöveg stb az már eleve alsó polcos gagyi fos, bármennyibe is került. :D
S10emnél egy cimbivel összenéztük az ő eredti tokját és az enyémet, és nem volt semmilyen difi. Tartósságra pedig ugyanúgy so-so volt mindkettő. :D
23U-ra vett is remek, meg lehet mondani azért hogy nem gyári, de laikus elhinné, hogy original.
Azt tudom leginkább megérteni, ha az ütésállóság szempont, mert van 1-2 gyár akinek talán jobban elhihető, hogy véd ténylegesen. (bár nekem is az lett végül egy végzet, hogy kijlezőre pottyant lézerprecízen lapra, arcra,és védte minden, de a kavics akkora ütést adott, hogy a gorillaglass alatt maga a panel nyekkent. 4-5mm-es pereme meg semmilyen toknak nincs, a legdrágább batárral is vége lett volna. Max egy flip tok, ha nem nyílik ki zuhanás közben :DLinkelni akartam amit vettem, mert 3hónap után is jó állapotban van, kifeezetten ajánlom; csak már nem árulják és msáhol első blikkre nem találtam ugyanezt.

[ Szerkesztve ]

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#15044) mgTerminator válasza Ferenczi Áko (#15031) üzenetére


mgTerminator
veterán

Baseus 65W illetve 100W töltők támogatják a Samsung Super Fast Charging 2.0-t. De a telefon kb 1 percig tölt 45W-al. Vegyél hozzá 100W kijelzős kábelt, azon látni fogod a sebességet. Nagyrészt 38W-ot fogsz látni. De tény hogy ígyis egy zuhanyzás alatt jelentős mennyiség megy bele.

(#15045) Capella válasza mgTerminator (#15044) üzenetére


Capella
senior tag

Így van. :K 20 % töltöttség környékén lecsökken 45 W-ról 38 W-ra. Azután majd még jobban.

(#15046) Plazmacucci válasza Rise17 (#15042) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ez melyik gcam? Amit itt linkelt valaki az nekem totál félrement. Mindegyik kamerával 20 megapixeles képeket csinál, és nem lehet állítani. Valami AGC8 volt.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#15047) golyós válasza gippazoid (#15037) üzenetére


golyós
őstag

Csinálj rá egy rutint, nekem pl 94%-nál állítja le a töltést.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#15048) jcrk válasza golyós (#15047) üzenetére


jcrk
tag

Ez két rutin?
Egy ha eléri a 94%ot akkor akkumulátorvédelem be + egy ha nem töltöd akkor akkumulátorvédelem ki ?

(#15049) gippazoid válasza jcrk (#15048) üzenetére


gippazoid
senior tag

Köszi mindkét kollégának a választ!
Gyártottam egy rutint, de még nem próbáltam ki.

Nem kell szerintem két rutin, mert csak ezen feltételeknél aktiválódik:
1. töltés van folyamatban
2. eléri a 90%-ot
Amint ezek a feltételek nem teljesülnek, visszaáll az eredeti állapot, azaz kikapcsol az akkuvédelem.

Nem jól gondolom?

Gippazoid Novelties Inc.

(#15050) sixpak


sixpak
nagyúr

Aloha!
Ez a Media Markt-os Clear Plex vállalható?
Azt látom, hogy jó drága.
Mert ez lenne a legegyszerűbb nekem, helyben van, 5 perc alatt felrakják.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.