Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9001) DefJamHUN válasza Pythoncobra (#9000) üzenetére


DefJamHUN
aktív tag

És ez a két alkalom után nem lett baja a telefonnak? Itt remélem Te is tudod hogy nem a tok hanem az istenti szerencse védte meg a készüléket! :D :D :D :D :D :D

" Vegyetek jót ha tudtok "

(#9002) karldergroße válasza -Maci- (#8931) üzenetére


karldergroße
senior tag

Semmilyen újdonság nem jött a frissítéssel.

(#9003) AtHoS válasza Pythoncobra (#9000) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Hol, honnan vetted?

read-only mode on the forum

(#9004) DefJamHUN válasza Pythoncobra (#9000) üzenetére


DefJamHUN
aktív tag

A fogása hasonló mint a pitakaé?

" Vegyetek jót ha tudtok "

(#9005) Hunfiu12


Hunfiu12
csendes tag

Na szóval, végszóként az AOD-os témához. Utánna olvastam fórumokon, redditen stb, azt írják mindenhol, hogy S10 óta nem kapcsol le. Van aki szerint szoftverhiba??, van aki szerint takarékosabb, ha folyton megy az AOD minthogy azt figyelni, hogy le van-e takarva vagy sem. Mondjuk ez szerintem hülyeség. Lényeg az mint már korábban is mondtam: EZ VAN. :(

Következő dolog ami engem zavar és esetleg megpróbálnám eltüntetni, az az, hogy nekem nem kell az u-hoz ū, ů, ų és ụ, elég lenne az amit a magyarban használunk. Szóval ezt nem lehet valahol beállítani?

(#9006) PeteePeti válasza Hunfiu12 (#9005) üzenetére


PeteePeti
őstag

Esetleg SwiftKey billentyűzet???
Az ilyen:

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#9007) gippazoid válasza PeteePeti (#9006) üzenetére


gippazoid
senior tag

Ez az a billentyűzet app amely a júzerek által beírtakat egy bárki által elérhető adatbázisban tárolta, ha jól emlékszem. Ki is szivárgott annak rendje és módja szerint. Én is érintett voltam, a haveibeenpawned.com oldal közölte, hogy innen kerültek ki az adataim és tényleg használtam egy ideig ezt a billentyűzetet.

Gippazoid Novelties Inc.

(#9008) Hunfiu12 válasza gippazoid (#9007) üzenetére


Hunfiu12
csendes tag

Többek között ezért sem szeretnék 3rd party billentyűzetet. Max talán gboard de az se szimpi.

(#9009) Pythoncobra válasza DefJamHUN (#9004) üzenetére


Pythoncobra
tag

Igen, kb.
Előtte azt használtam.

(#9010) Pythoncobra válasza AtHoS (#9003) üzenetére


Pythoncobra
tag

A honlapjukról rendeltem.

(#9011) Pythoncobra válasza DefJamHUN (#9001) üzenetére


Pythoncobra
tag

Semmi baja.
Hát azért a toknak biztos volt szerepe.
Biztos kellett szerencse is.
Mindenesetre nyoma sincs egyik balesetnek se, csak a tokon.
Ott maradt nyom.
A kijelzőt meg még egy sima Samsung fólia védi.

(#9012) AtHoS válasza Hunfiu12 (#9005) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Goodlock és abban a KeysCafe "csodákra" képes, plusz ugye az AoD-hoz írtam korábban samu telókon a BixbyRoutin-ok szintén csodákra képesek. Viszont ezekhez tenni is kell nem csak a sültgalambot várni ;]

read-only mode on the forum

(#9013) gippazoid


gippazoid
senior tag

Nézegettem ma az itteni téma miatt az AOD beállításokat de nem állítottam át semmit. Meg egyébként is, csak azóta tapasztalom, mióta hazajöttem: AOD-n az értesítés küldő appok ikonja feleakkora lett. Viber, Messenger bármi.

Ez mi lehet?

Gippazoid Novelties Inc.

(#9014) Hunfiu12 válasza AtHoS (#9012) üzenetére


Hunfiu12
csendes tag

Ez a KeysCafe tökéletesen megoldotta a problémát. A Rutinoknál nem igazán találok olyat amivel meg tudnám oldani, hogy kikapcsoljon az AOD ha le van takarva a telefon. Maga az akció, hogy kikapcsoljon az megvan csak a "HA" hiányzik.

Bocsánat, hogy csak várom a sültgalambot. Azt hittem, hogy ez a toppik arra is való hogy segítséget kérjünk a tapasztaltabb felhasználóktól. Ez az első Samsung telefonom, eddig LG volt, - csakhát azt elvitte a cica, maradt a másik Koreai - én is kiröhögtem mindenkit aki nem találta a bekapcsoló gombot a telefon oldalain.

(#9015) AtHoS válasza Hunfiu12 (#9014) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Azt sem írtad, hogy megnézted a rutinokat, de nem találtál megfelelő feltételt hozzá, így honnan tudja a "paraszt" nézted már azt is, de nem jutottál előre :B szóval lehetne direktben bixby rutin segítséget kérni, de ugye még azt sem dobta senki, hogy azzal talán lehetne próbálkozni, csak én :B

Én biztosan nem fogok mások helyett ilyeneket nézegetni, mert egyrészt nem vagyok rutinos benne, másrészt nekem tökéletesen megfelel az érintésre megjelenő AoD - okosóra rulez, azon látom a fontos értesítéseket - és csak egyetlen bixby rutinom van: töltőre csatlakoztatáskor bedobja a vezetékes és vezetéknélküli gyorstöltés ki-be kapcsolhatóságát, így alkalomhoz tudom bármikor igazítani.

Amúgy pedig MacroDroid és Tasker szélesebb körben tud működni, ha éppen a kívánt módosítást a rendszer engedélyezi számukra. Nem tudom, hogy az AoD ki-be Samsungon ilyen-e, de ha bixby-ben nem találtál erre lehetőséget, akkor MD-nél bekérdeznék a helyedben, mert ott kaphatsz ehhez segítséget

read-only mode on the forum

(#9016) Omis


Omis
senior tag

Hello ,jó minőségű íves részre is tudtok ajánlani üveg fóliát(ami nem uv ragasztós) és tetszik az ujjlenyomat olvasónak is ?!

(#9017) Dave Crank válasza Omis (#9016) üzenetére


Dave Crank
senior tag

Csak az UV-s lesz jó.

Keresek B-Sensual | BK Style | Disco*s Hit kiadatlan dalokat... pü!

(#9018) -Maci-


-Maci-
őstag

Sziasztok.
Egy excel file (pl) megnyitásakor korábban többféle appot ajánlott fel a telefon amivel megnyithatom a file-t. Többek közöt a Samsung Note-ot.
Valamiért már csak 2 appot ajánl fel, pedig nem nyomtam rá, hogy mindig azokkal nyissa meg.
Hogy lehet megcsinálni, hogy újra ajánlja fel mindet? Az alapértelmezett alkalmazásoknál nem találom.

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#9019) Omis


Omis
senior tag

Okés köszi.

(#9020) csimpy131313 válasza Signat84 (#8941) üzenetére


csimpy131313
csendes tag

Nem szabadulsz :DD
CSC csere megvolt, de nem jelent meg a felvétel gomb. Kell factory reset, vagy elég lesz a következő ota frissítést megvárnom? :R

(#9021) retardalt válasza csimpy131313 (#9020) üzenetére


retardalt
csendes tag

Belső tárhely -> Recordings mappa nincs meg?

(#9022) Signat84 válasza csimpy131313 (#9020) üzenetére


Signat84
tag

Az eleg fura! :))Tárcsázó -> 3 pötty jobb felül -> beállítások -> hívások rögzítése. Itt se találod?

Melyik csc-re álltál át?

(#9023) Sumptuous


Sumptuous
senior tag

Mi a toszt csinál a windows kapcsolat a háttérben 9 óráig, ha még össze sincs párosítva a gépemmel.. Na majd mindjárt. ;]

[kép] Ez átlagosnak számít, ugye?

(#9024) mgTerminator


mgTerminator
veterán

Nemrég jött meg az Aliról az itt belinkelt keret fólia. Csak azért rendeltem meg mert olcsó volt. Minőségre egész jónak mondható én egy átlátszót rendeltem, ami kiderült hogy matt, végülis nem baj, jobban bejön a matt mint a fényes (bánom hogy nem a piros verziót rendeltem a telóból mert annak matt fekete a kerete).
A felhelyezés alul és felül gyerekjáték, a gomb felőli oldal is könnyű, a másik hosszú oldal ahol nincs semmi ott már egy kicsit nehezebb mert nincs mihez viszonyítani. Elég vastag szóval lehet érezni a szélét, kicsit fura. Akinek Pitaka tokja van, ott a 2 felső oldalsó fólia sarkából vágjon le egy kicsi mert egyből fel fogja nyomni ahogy legfelül is. Szóval miután fel lett izzadva a tok, ne sűrűn szedjétek le!

(#9025) mgTerminator válasza Sumptuous (#9023) üzenetére


mgTerminator
veterán

Szerintem igen. Hanyasra van állítva a dpi?

(#9026) Sumptuous válasza mgTerminator (#9025) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Kereken 600-ra, így majdnem olyan minden, mint egy Fold-on. (Arról váltottam és hiányzott az az elrendezés. Így egész jól megoldható.)

(#9027) csimpy131313 válasza Signat84 (#9022) üzenetére


csimpy131313
csendes tag

Mondtam én, hogy láma volt a jelem az oviban? :))
Jól írtad, megvolt a menüben az autómatikus rögzítés bekapcsolása lehetőség és így működik. Amúgy INS-re álltam át... :R :R :R

(#9028) csimpy131313 válasza Signat84 (#9022) üzenetére


csimpy131313
csendes tag

Köszi meglett a mappa is :C

(#9029) Divinity válasza Sumptuous (#9023) üzenetére


Divinity
őstag

Fuh de durva, nekem kb a fele amit bír :DDD

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#9030) Signat84 válasza csimpy131313 (#9027) üzenetére


Signat84
tag

Akkor okés! :DDD Igen, elvileg előtte kapcsonod kell... rémlik valami, hogy addig én se láttam sehol. Az a lényeg, hogy működik neked is!

[ Szerkesztve ]

(#9031) mgTerminator válasza Sumptuous (#9026) üzenetére


mgTerminator
veterán

Jó az a fold, de az az 1:1 belső kijelző szeritem nem a legjobb választás... :U
Kívül meg kicsi és keskeny.

[ Szerkesztve ]

(#9032) Sumptuous válasza mgTerminator (#9031) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Szerintem is. Nekem volt mindegyik, az 5öst kivéve. 3asról váltottam 23 ultrára, majd vissza fold 4-re, arról akartam 5re..de hiába vártam azt is. Amikor megjelent, a 4est nem lett volna értelme lecserélni rá, kevés volt az újdonság. Közben kijött a magic v2.. na az már mutatott fejlődést, de sajnos nem könnyű szerezni belőle, illetve én a oneui-t jobban szeretem. Ha sikerült vennem, kipróbálom, de addig is inkább használok egy 23 ultrát, ebben a nyitogatáson kívűl minden megvan..csak ne lenne ilyen kicsi :((( :DD

Pletykák szerint az S24 ultra már szélesebb lesz valamivel, illetve van egy vastagított kijelző káva hír is, de szerintem csak trollkodás. Hát hogy néz ez ki? :F

(#9033) NY_A


NY_A
őstag

Annyit késik a frissítés, hogy gyanús, hogy már a beta stabil verzióját kapjuk. Így volt emlékeim szerint a 21U-val is. Nem akart jönni a frissítés, aztán egyszer csak bedobták a friss Androidot.

(#9034) Kincsesss válasza NY_A (#9033) üzenetére


Kincsesss
tag

Botrányos....

Samsung S23 Ultra Asus Zenfone 7 Pro Samsung Tab S9 5G

(#9035) NY_A válasza Kincsesss (#9034) üzenetére


NY_A
őstag

Én nem így élem meg. Ha sűrűn jön frissítés arra is akad aki tud panaszkodik, ha ritkán arra is. Nekem ha nincs semmi szoftveres anomália akkor tökmindegy. Én speciel jobban örülnék ha már a 14 jönne.

(#9036) -Maci- válasza NY_A (#9035) üzenetére


-Maci-
őstag

Egyet értek.
Illetve én is azt sandítom, hogy nekünk az augusztusi nem jön már meg.

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#9037) rhunseeker válasza Kincsesss (#9034) üzenetére


rhunseeker
tag

Még mindig nem adtad el ezt a "szart"? :U

Az egyszavas konstruktív hozzászólásaidból ítélve sajnos nem, pedig mindenkinek szívességet tennél vele :W

(#9038) golyós válasza AtHoS (#9015) üzenetére


golyós
őstag

Nem tudom miért vagy elájulva a rutinoktól, szerintem a világon semmi értelme.
Próbálkozom vele kb 3 éve, de mindig egy dolog marad meg : mint régen a Nokiáknál az üzemmódok, otthoni profil, utcai, éjszakai. Ezek is szigorúan kézzel indítva mert a helymeghatározás alapu egy vicc.
Kipróbáltam a melóban is, de mivel 150 méter a hatósugár minimális értéke, így értelmetlen. Maradt a melóhelyen lévő wifire csatlakozva halkítja a csengést, de mivel ilyenkor természetesen 20 méterről is érzékeli a wifit, rengeteg hívásról lemaradtam.
Otthon szintén, hazaérek és átvált. Igenám, de panel 7. emelet és a parkolóban még vígan van wifi, a helymeghatározás alapú szintén kilőve, mert ugyan a ház melletti játszótéren vagyok, de a 150 méteren belül, így szerinte még otthon vagyok.
Kézzel működik, de automatizálva nem az igazi.
AOD-re meg semmi ilyesmi amit a forumtárs szeretne.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#9039) NY_A válasza -Maci- (#9036) üzenetére


NY_A
őstag

Úgy emlékszem a 21U-val volt ez. Kijött a beta 4. vagy nem is tudom hányadik verziója, és kis késés után egyből azt kaptuk meg mert már az volt a stabil verzió. Tök váratlan volt mert mindenki későbbre várta.

(#9040) -Maci- válasza NY_A (#9039) üzenetére


-Maci-
őstag

Valami ilyesmi dereng nekem is.
Én is S21U-ról jövök.

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#9041) TODI1111 válasza NY_A (#9039) üzenetére


TODI1111
addikt

Azért az még messze van, mert ha jól tudom itt még béta 2 sincs.

(#9042) NY_A válasza TODI1111 (#9041) üzenetére


NY_A
őstag

Igen épp most néztem utána. Így nagy jóindulattal is azt lehet mondani, hogy talán szeptember végén érhet ide a 14.

(#9043) rjg válasza golyós (#9038) üzenetére


rjg
őstag

Az, hogy hozzáférést enged olyan funkciókhoz, amihez root kellene, komoly előnyt jelent. Nekem az automatikus repülő mód kikapcsolása minden reggel hét órakor ilyen.

[ Szerkesztve ]

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#9044) AtHoS válasza golyós (#9038) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Valamit benèztél erősen :DDD
Úgy emlékszem írtam, hogy egyetlen rutint használok illetve azt is, hogy nem értek hozzá, de pl. a kérdéses AoD vezérlést automatikusan ezzel/ilyen APPal lehetne megoldani.
Elég rendszertelen az életvitelem így nincs egyetlen fix pont sem, amihez hozzá tudnék kötni akármit is.
De nem vagyunk egyformák, másoknak - vagy majd egyszer valamikor talán nekem is :B - hasznos lehetöségeket biztosíthat. Legalább a lehetőség adott... Számomra pl. az üzemmódok is haszontalanok: otthoni=utcai=melós, rezgőbe vagy néma módba pedig úgyis kézzel kell raknom, mert alkalom szüli mikor/hol van rá esetleg szükségem

read-only mode on the forum

(#9045) csimpy131313


csimpy131313
csendes tag

Mit találtam!

Ez vajon tartósan rajta marad? :F

(#9046) Sys85 válasza csimpy131313 (#9045) üzenetére


Sys85
veterán

Ahogy én láttam ez koppra kerettől keretig ér,aminél esélyes hogy a tok felnyomja.
Meg az íves fóliát/üveget keret nélkül felrakni úgy hogy biztosan jó legyen...
Ha csak 0,1 mm-rel csúszik el a felrakás gyönyörűen feljöhet a széle,sőt valószínűleg rendesen fel sem tapad.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41 (Eladó!) #Ford Focus Mk3#

(#9047) iceQ! válasza csimpy131313 (#9045) üzenetére


iceQ!
addikt

Note 9-en volt valami hasonló nekem. Elsőre felraktam tökéletesen. 3 évig volt rajta. Mikor eladtam akkor vettem le. Akár jó is lehet.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#9048) klaya86 válasza csimpy131313 (#9045) üzenetére


klaya86
senior tag

Én a sárkány centerben hasonlót vettem. Talán ugyanaz, csak át vannak ezek brandelve. A spakli, amit a felhelyezéshez adnak, koppra ugyanez. Felraktam,miután megvettem. Ujjlenyomat hibátlan volt vele és tök frankó is volt méretben is. Viszont a tok nekem felnyomta többször is. Na onnantól folyamatosan levegős volt, nagyon ocsmány. Így lecseréltem samsung gyári fóliára. Ha a tok nem nyomna fel, szerintem tartós cucc lehetne.

(#9049) lipothp válasza Hunfiu12 (#8954) üzenetére


lipothp
tag

Nekem eltűnik az AOD, ha letakarom a kijelzőt. Most néztem meg :)
Előlapi kamera részére tettem valamit, és eltűnt az AOD. Amint levettem visszajött. Fura...

S23 Ultra

(#9050) -Maci- válasza TODI1111 (#9041) üzenetére


-Maci-
őstag

Korábban olvastam valahol, hogy már kész a Beta2.
Majd megpróbálom kikeresni a cikket.
Mindenestre: [link]

"Earlier, it was rumored that the second Beta could be coming on August 29, but it reportedly got canceled."

Lehet hoy már ki sem adják a Beta2-t, hanem avégleges verzió jön.

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.