Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7001) gyuri81 válasza babosf (#7000) üzenetére


gyuri81
Topikgazda

S22U topicból idézve: link

(#7002) Atish19 válasza babosf (#7000) üzenetére


Atish19
őstag

Nem egyedi eset. Más gyártóknál is előfordul.

(#7003) klaya86 válasza xhege (#6947) üzenetére


klaya86
senior tag

Nem vagyok s23 ultra tulaj,de néha beleolvasok a fórumba. Beszarás, hogy 2-3 kép kivételével mennyivel jobb a Oppo. Engem megmondom őszintén, hogy meglepett. Illetve láttam a beltérben készült képeket itt fórumban és máshol is. Ott még inkább csalódás az ultra. Valahogy többet várnék. Nagyon jó kis összehasonlító szorzatot készítettél 👍

(#7004) babosf válasza Atish19 (#7002) üzenetére


babosf
aktív tag

Mivel nekem nem mas telefonom van ez nem erdekel... :)

Galaxy S23 Ultra

(#7005) beteg válasza kengyel (#6990) üzenetére


beteg
őstag

Brutál jó képek!

Csak futni kell!

(#7006) babosf válasza gyuri81 (#7001) üzenetére


babosf
aktív tag

Koszi. Mennyi ido alatt javitottak?

Galaxy S23 Ultra

(#7007) Atish19 válasza babosf (#7004) üzenetére


Atish19
őstag

Akkor adj ki te hitelesítést a google helyett és menni fog... :) Ilyen volt, van és lesz is még.

(#7008) babosf válasza Atish19 (#7007) üzenetére


babosf
aktív tag

nem biztos hogy értem a hozzaszólásaid.... ha majd én leszek a google akkor kiadok....amíg ez nem így van addig pedig elvárnám hogy egy update ne rontson a telefonon...akkor sem ha samsung :) na befejeztem

Galaxy S23 Ultra

(#7009) Atish19 válasza babosf (#7008) üzenetére


Atish19
őstag

Segíteni akartam csak amire egy flegma választ kaptam. Arra akartam rávilágítani, hogy ha frissítesz ezt bele kell kalkulálni, mert előfordul és nem csak a Samsunggal. Fordult már elő nálam ugyan ez más gyártó készülékeinél is. Egyáltalán nem biztos, hogy a Samsung hibázott. A hitelesítést a Google adja ki. Felesleges szidni akárkit is. Ahogy már írtam ez a hiba volt már ezelőtt is és lesz még ezután is. Ha fontos a mobilos fizetés várj pár napot a frissítések telepítésével.

(#7010) gyuri81 válasza babosf (#7006) üzenetére


gyuri81
Topikgazda

Olyan 8-9 nap volt a javítás.

(#7011) kengyel válasza beteg (#7005) üzenetére


kengyel
nagyúr

Ha nem is brutál jók, de nekem ez már jó. A portré elég jó lett !

kengyel

(#7012) babosf válasza gyuri81 (#7010) üzenetére


babosf
aktív tag

köszi

Galaxy S23 Ultra

(#7013) andersen10 válasza xhege (#6947) üzenetére


andersen10
aktív tag

Tök, jó, hogy összelődted az X6 pro-t a S23U-val. Nekem is ez a kettő volt versenyben, végül nem mertem bevállalna a kínai ROM-t meg a gari hiányt, nyert az S23U.
Az jön le a képekről, amit más tesztekből is lehet sejteni:
1. Fő szenzor kb fifty-fifty, 12MP-n a felbontás kifogástalan mindkettőnél, a dinamika jobb az X6PRO-n, a színek melegebbek (ki mit szeret), viszont 50Mp-n (ilyet ugyan nem tettél fel) az előny az S23U-nál. Gyenge fényben is kb. pariban vannak.
2. Kistele (3x): egyértelmű előny az oppo-nál, nagyobb szenzor, több pixel, jobb felbontás, jobb dinamika, lásd pl. a fehér kutyus szőre. Gyenge fényben tovább nő az X6 pro előnye.
Mondjuk nálam ez a klasszik prorté tartomány, ebbnen normál fényben az S23U is jól teljesít, szépen mossa a hátteret.
3. Szupertele (10x): itt azért előny a S23U-nál, bár a felskálázott X6 PRO eredmény sincs nagyon messze. Gyenge fényben fordul a kocka, ott már az S23U elvérzik 10x-en.
4. Ultrawide : Nem nagyon láttam a galériádban, de a netes tesztek alapján egyértelműen előny az OPPO-nál. Jobb optika, nagyobb szenzor, szebb eredmény.

Összefoglva: S23U vs X6 Pro: 50Mp, 10x tele VS 3x tele, Ultrawide

(Mozgó téma fotózásban, amire panaszkodtatok nincs tapasztalatom lehet hogy ott valóban gyengébb a S23U, esetleg ljöhetnek fotók a kutyusokról mozgás közben, előre is köszi!)

Innentől kezdve egyéni preferencia. Összességében X6 Pro-t mondanám győztenek, de mint telefon nem kérdés, hogy az S23U a kiforottabb cucc. Én nem bántam meg, hogy őt választottam.

Pletykák szerint az S24U új átáll a oppo/huawei/honor vonlra, és egy tele obi lesz de az jobb minőségű. Remélem az UW-in is fejlesztenek. Valószínű a 200Mp fő szenzor megmarad.

(#7014) xhege válasza kengyel (#6990) üzenetére


xhege
addikt

Ezek a képek teljesen rendben vannak. :K Portréban egyébként szépen teljesí az Ultra.

(#7015) xhege válasza andersen10 (#7013) üzenetére


xhege
addikt

Ez csak egy nagyon gyors teszt volt. :) Nálam is kérdéses még, hogy melyik marad, mert mint telefon szerintem nagyon jó az Ultra. Most majd használom pár napig az Oppót és eldöntöm.

(#7016) Prien


Prien
addikt

Tudja esetleg valaki, hogy amikor játszom, miért töltődik a telefon, ha a "Pause usb power delivery" be van pipálva? :F

Ennek pont le kellene állítani a töltést, nem? Természetesen 20% fölött van az akku, sőt, 85% fölött és tölti...

A kevés is több a semminél.

(#7017) cekkk


cekkk
veterán

Sziasztok!
A P20prom csere értett le. Egy ideje nézegetem a 14pro maxot és mostanság ezt a telefont. Mivel két gyerkőcöt is fotoznék így tanácsot kérek, hogy ebből a szempontból melyik lehet a jobb? Az biztos, hogy mind a kettő kaszisokkal jobb a régitől. De ahogy nézem a külföldi teszteket ott inkább az S23 ultra jön ki győztesen mint a 14 pro max.
Mindig androidos voltam, vonz a sötét oldal, hogy mire fene az a nagy hype, de ha már kiadok 500+ egy telefonért akkor szeretném a legjobb fotós képességeket kihasználni. Játszani nem játszok, így az nem lényeg. :R

(#7018) sting2 válasza cekkk (#7017) üzenetére


sting2
addikt

Aprón vannak bontatlan 13Pro szifonok (393-399K között)
Szerintem fotó, videó vonatkozásban azt, ha már sötét oldal..

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#7019) cekkk válasza sting2 (#7018) üzenetére


cekkk
veterán

Ezek szerint én vagyok ennyire vak és a videók nekem jobban tetszenek a S23 ultrával mint a 14 pro-val? Olyan mintha a rezgés csillapitása is ennek a telefonnak lenne a jobb.
Mivel nem vagyok nagy szakértő, csak nekem ez jött le.

(#7020) kengyel válasza xhege (#7014) üzenetére


kengyel
nagyúr

Nekem teljesen jók, és a gyerek is nyugton maradt. :)

kengyel

(#7021) Szellem. válasza cekkk (#7019) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Nem, nem vagy vak. Jelenleg szerintem is szebbek.
Ha elfogadsz egy tapasztalati tanàcsot, ne gondolkodj. S23 Ultra. Mondom ezt úgy, hogy volt màr több iphone-om.

(#7022) icecave válasza Szellem. (#7021) üzenetére


icecave
nagyúr

Viszont sokszor ki lett itt tárgyalva, hogy a beltéren sok elmosott kép, valamint a shutter lag pont nem a gyerekfotóknak kedvez. Akkor ez most hogy van? Azt mondták többen, ez régóta Samu betegség, azóta sem nőtte ki. Tudom, volt nekem is, és akkor is panaszkodtam erre a kettőre. Én pont iPhone-al vagyok jobban megelégedve, ha ezeket nézzük (ha másokat, akkor meg fordítva). Dehát nem vagyunk egyformák :D

(#7023) Chamoro válasza Prien (#7016) üzenetére


Chamoro
tag

Gyári 25 vagy 45W-os töltővel használod? Mert csak ezekkel működik.

(#7024) xhege válasza cekkk (#7019) üzenetére


xhege
addikt

Nem vagy vak. Szerintem az S23 Ultra az egyetlen droid, ami hozza az iPhone minőséget videóban. Beltérben gyereket fotózni, viszont jobb az alma (nekem legutóbb 14 Pro volt). Összességében mint telefon az én szempontjaik alapján viszont jobb a Samsung.

(#7025) Prien válasza Chamoro (#7023) üzenetére


Prien
addikt

Gyári 25W természetesen. Átbújtam pár YT videót is, de nem értem, hogy kellene ennek működnie.Vagyis gondolom úgy, hogy a töltés megáll ilyenkor. :) A játék pedig a Wot Blitz, a Game Launcherből megnyitva.

[ Szerkesztve ]

A kevés is több a semminél.

(#7026) leslien válasza xhege (#7024) üzenetére


leslien
nagyúr

valóban jobb az iPhone beltéri fotókban,de már alakul a Gcam is...pl ez már nem rossz... [link]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#7027) sting2 válasza cekkk (#7019) üzenetére


sting2
addikt

Nem kell kiadni 500+ K aprót, amennyiben az iPhone is megbabonazna.
13PRO legalább olyan jó teló, mint az utód 14 Pro!
Ezért én az előbbit venném.
De szerintem te már döntöttél az android Irányába és ez így a legjobb.
Ott meg nemsok" dilemma van, pláne az Ultra sávjában nézelődve, kamera ide, OS oda, támogatottság amoda.
Szerintem sokkal inkább a méret is egy kardinális kérdés.
Mert azért az S23 U. egy egész méretes egy jószág..
Nekem 3 hónapja a Xiamoi 13 Pro a titkos favoritom, nekem abban manifesztalodik - a telefon, minden értelemben elég ami abban van.., olyan max. 400K összeget még ki is pengetnék érte.. 👍

[ Szerkesztve ]

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#7028) gretzky77 válasza leslien (#7026) üzenetére


gretzky77
veterán

Szia e :R z melyik port pontosan illetve milyen config? Köszi

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#7029) Technoman válasza leslien (#7026) üzenetére


Technoman
őstag

Tudtok adni, erre a telóra optimalizált, GCAM elérést?
thx

(#7030) leslien válasza gretzky77 (#7028) üzenetére


leslien
nagyúr

tessék [link] ahogy én használom... [link]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#7031) gretzky77 válasza leslien (#7030) üzenetére


gretzky77
veterán

Köszi kérelmet küldtem, mert nem elérhető egyelőre :R

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#7032) gretzky77 válasza gretzky77 (#7031) üzenetére


gretzky77
veterán

Köszi az XML fájlt nem működik, nem tudom letölteni megnyitni!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#7033) karicsek válasza leslien (#7026) üzenetére


karicsek
aktív tag

Szia.
A színt melyik kép adja vissza természetesebben? Ugye azt mi nem láttuk fotózáskor. Az élesség az jó mindkettőn, csak a világosságuk sem egyforma, amiből adódóan mélységélesség különbségek is vannak.

(#7034) migabi24


migabi24
nagyúr

Nyomassátok a kamu holdfotókat :D most nagyon könnyű :C

(#7035) dnelb válasza migabi24 (#7034) üzenetére


dnelb
veterán

annyira nem kamu azért [link]

(#7036) leslien válasza karicsek (#7033) üzenetére


leslien
nagyúr

gcam..de majd a többek is nyilatkoznak..

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#7037) misi111 válasza migabi24 (#7034) üzenetére


misi111
tag

Privátra illik válaszolni!!!!

(#7038) szabeska válasza migabi24 (#7034) üzenetére


szabeska
addikt

Itt van e, minden javito ize off ;] Nalam nagyobb mint misi111-nel :P

[ Szerkesztve ]

F1

(#7039) migabi24 válasza szabeska (#7038) üzenetére


migabi24
nagyúr

Ügyes :C

(#7040) JockeyEwing


JockeyEwing
aktív tag

Sziasztok

Gyári Samsung szilikon tokkal (zöld féle) próbálta már valaki a Whitestone dome glass-t vagy valamilyen más üveget? Nem vásárolnék be próbára, ahhoz elég drága. Sajnos a gyári fólia egy bizonyos ponton a szélen viszonylag hamar felválik, szerintem köze lehet ahhoz, hogy nem borotválkozom túl gyakran. :)

(#7041) z0d1@Ku$ válasza JockeyEwing (#7040) üzenetére


z0d1@Ku$
senior tag

Nem hiszem hogy baja lenne vele, a dome glass sem ér teljesen végig az üvegen.

(#7042) fahrii válasza JockeyEwing (#7040) üzenetére


fahrii
őstag

Van tapasztalatod Samsung szilikon tokkal?
Tapad a zsebhez, nehéz kivenni, rossz a tapintása, könnyen elszíneződik, viszonylag gyorsan szétbomlik. Szerintem nagyon rossz vétel, én pár nap után leszedtem a telefonról.

(#7043) dnelb válasza fahrii (#7042) üzenetére


dnelb
veterán

s21u-n még a gombot is nyomta és ujraindult tole a telefon ! :D mire rájottem... majdnem leadtam már javitásra, nevetséges.

(#7044) iceQ!


iceQ!
addikt

Regalaxy programban ki mennyit várt a javított készülékre?

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#7046) golyós válasza iceQ! (#7044) üzenetére


golyós
őstag

Múlt hét hétfőn vittem be, csütörtökön üzentek, hogy alkatrészre várnak.

Más: ma állítólag szuperhold lesz.
Milyen beállításokkal szoktatok holdat fotózni? Nekem még nem sikerült használható képet lőni vele.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#7047) beteg válasza iceQ! (#7044) üzenetére


beteg
őstag

Én 05.26.-án vittem be. Note 10+ kijelző, hátlap, aksicsere.
06.27.-én jött egy sms, hogy mehetek érte. Felhívtam őket, mert furcsáltam, mivel még árajánlat sem jött.
Azt mondták, hogy kész van, mehetek érte.

Bementem és persze nem volt kész. Semmit nem csináltak vele, mert nem fogadtam el az ajánlatot. Mondtam, hogy nem kaptam semmit. Utána néztek, kiderült, hogy elírták az email címem.

Azóta várom, hogy küldjenek árajánlatot.

[ Szerkesztve ]

Csak futni kell!

(#7048) Gery0505


Gery0505
tag

Sziasztok!
Én is bejelentkezem egy szép fekete S23U modellel, T-Mobilos vásárlás. Még ismerkedem a készülékkel. Tudtok esetleg egy olyan telepíthető billentyűzetet erre a készülékre, amin vannak egy sorban ékezetes karakterek? Olyan például mint a Sony Xperia billentyűzet volt az S7 modellekre. Hol érdemes a kijelzőre védelmet tetetni? És főleg mit? :) Üveg van például?

"Failure is always an option." Adam Savage

(#7049) Gery0505 válasza Gery0505 (#7048) üzenetére


Gery0505
tag

Egy kis Update: Sikerült megtalálnom a Neten a 7.2-es verzióját az Xperia keyboardnak, [link] innen sikerült letöltenem, és telepíteni a telóra. Tökéletesen működik. :) Azért szeretem, mert be lehet állítani az ékezetes karaktereket is, és sokkal gyorsabban lehet gépelni vele. Használjátok egészséggel. :)

"Failure is always an option." Adam Savage

(#7050) Viktor77 válasza Gery0505 (#7048) üzenetére


Viktor77
titán

Én ezt használom.

Csinálni kell. Kész. Pont.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.