Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1901) -Maci-


-Maci-
addikt

Sziasztok,

Milyen alap beállításokat javasoltok a gcam-ben, annak érdekében, hogy automata módban a lehető legjobb képeket készítse? Normál fényviszonyok között.
HDR on/of? Hires on/of?
Plusz ezeken kívül?
A kézi módot ismerem.

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#1902) Maxxy10 válasza gery14 (#1896) üzenetére


Maxxy10
addikt

Tegnap volt egy frissítés Android autóra, nézz rá.

(#1903) Zedlog válasza csubííí (#1882) üzenetére


Zedlog
csendes tag

Így csináltam, ahogyan írod. Nekem ott a Reminder alkalmazást hozza, ahol neked a Segítő értesítést. Hiába kapcsolom ki azt, vagy felette az Összes értesítést, újraindítás után csak ott van. Úgy tűnik, ezzel együtt kell élni, ahogy az fentebb is írta egy kolléga - már ha az ember használni akarja a Biztonságos mappát. Azért köszi a tippeket.

(#1904) csubííí válasza Zedlog (#1903) üzenetére


csubííí
senior tag

Nincs mit, bár jobb lett volna ha megoldást találunk.

[ Szerkesztve ]

(#1905) balintka válasza csubííí (#1904) üzenetére


balintka
addikt

Sziasztok, beszámítási kedvezményhez továbbra sem kell leadni régi telefont?

(#1906) gyuri81 válasza balintka (#1905) üzenetére


gyuri81
Topikgazda

Nem kell!

[ Szerkesztve ]

(#1907) balintka válasza gyuri81 (#1906) üzenetére


balintka
addikt

Szuper, bíztam benne. Köszi a segítséget.

[ Szerkesztve ]

(#1908) dvtkfan


dvtkfan
senior tag

Na megjöttek aliexpress-ről a rendelt tokok. Kemény 3ezer ft volt a 3 tok. A dobozos "Nillkin" nagyon masszív, igaz az amúgy sem kicsi telefonból még nagyobbat varázsol...:DD

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#1909) bigdigit válasza gery14 (#1896) üzenetére


bigdigit
addikt

Szerintem ismét elbaxta a Samu. Ugyanez volt S21 ultrán anno. Első kijövős szoftverrel ment rendesen android autó. Aztán soha nem volt rendben.
Most direkt vártam pár napot mert ment rendesen és nem frissítettem. Aztán írták minden jó erre tessék nonstop a kapcsolat megszakad. Ugyanaz a helyzet.
Az alap szoftver meg gondolom nincs fent sehol odinnal újra raknám még ha szét is vág az ideg mindent rakhatok újra.

Mindezt azért mert olvastam róla hiába a google ajánlása a dupla particiós telepítő a Samu még mindig nem alkalmazza.Így egy rossz telepítés vagy bug után nem lehet vissza menni update előtti állapotra minden különösebb hajtépő vesződéssel.

[ Szerkesztve ]

(#1910) Dave Crank válasza bigdigit (#1909) üzenetére


Dave Crank
senior tag

Gyári FW-k:
https://www.sammobile.com/firmwares/
https://samfw.com/

Innen le tudod tölteni amelyik verzió neked szimpatikus.
S22U-nál ment a downgrade még főverziók között is, úgyhogy fel kell tudd rakni a korábbit.

Viszont szerintem tuti javítva lesz, vagy érdemes a legfrissebbet odinnal felrakni. Frissítés után tudnak anomáliák előjönni, amit csak FR vagy odin flash old meg.

Samsung felhőbe kell egy backup-t csinálni, abból azért sok mindent vissza lehet állítani (bár én ezt nem szoktam, csak SMS és hívás listát, a többit 0-ról, éppen azért, hogy elkerüljem az anomáliákat).

[ Szerkesztve ]

Keresek B-Sensual | BK Style | Disco*s Hit kiadatlan dalokat... pü!

(#1911) babosf


babosf
aktív tag

na én is rápróbáltam az android autora (mazda 6)
kábel csere után elindult viszont hiányolja a hely engedélyt...

a telefonon a "helyeknél" engedélyezve van az android auto..
indiai szoftver van ,,,mi lehet a gebasz? kösz

Galaxy S23 Ultra

(#1912) bigdigit válasza Dave Crank (#1910) üzenetére


bigdigit
addikt

Downgrade mehet home CS-vel is vajon? Akkor megmaradna minden úgy tudom. Nem vagyok nagy odinos.

babosf: Google térképnek adj hely engedélyt.

[ Szerkesztve ]

(#1913) Zototh64 válasza Dave Crank (#1910) üzenetére


Zototh64
őstag

Jól értem-gondolom, hogy mehet Odin-al az FW csere S23 Ultrán?

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#1914) Dave Crank válasza Zototh64 (#1913) üzenetére


Dave Crank
senior tag

Én még nem próbáltam, de a metódusnak ugyan annak kell lennie.
Majd lassan biztos megjelennek a how to videók, leírások (yt, xda).

bigdigit:
én sima csc-vel csinálnám, szerintem az a biztos, és teljes tiszta telepítés.
De szerintem várj még azért a flash-el, amíg nincs leírás, vagy innen valaki meg nem erősíti, hogy ugyanaz-e a folyamata, vagy van-e valami nyűg.

Keresek B-Sensual | BK Style | Disco*s Hit kiadatlan dalokat... pü!

(#1915) Zototh64 válasza Dave Crank (#1914) üzenetére


Zototh64
őstag

:R
Csak azért kérdeztem rá, mert én még ott tartok az XDA-s fiúktól (1-2 hetes infó), hogy Odinnal egyelőre tégla lesz.
Akkor várunk még a dologgal.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#1916) bigdigit válasza Dave Crank (#1914) üzenetére


bigdigit
addikt

Közben le is jött a stock FW. Nyomnám is neki de jó lenne megerősítés home CS is mehet downgrade esetén. Inkább elsőre kipróbálnám mint gyalu.

(#1917) babosf válasza babosf (#1911) üzenetére


babosf
aktív tag

ja és note20 ultrán indonéz rommal tökéletesen ment az android auto.
csak a dual sim-et nem tudta kezelni az egy sim-et igen (ez lehet mazda specifikus hulyeség)

Galaxy S23 Ultra

(#1918) Kasya válasza babosf (#1911) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ezt nekem is csinalta. Telefonon engedelyt megadtam, majd Waze inditasa utan ujra visszalepve mar nem sírt a Maps.

(#1919) titta73


titta73
tag

Sziasztok!
S10+ ról váltottam és még mindig meglep, hogy meddig bírja az akku, pedig az elmúlt pár napban többet használtam a telefont az újdonsága miatt. A memória és a proci gyorsasága is jelentősen nagyobb, az 500+ megás frissítés ripsz-rposz lefutott, a régi készülékem egy jóval kisebb biztonsági frissítéssel is sokkal tovább szüttyögött. Néztem hozzá utazás során használandó stabilizátort, az egyik legnagyobb webshop most dji-ket akcióz. Az lenne a kérdésem, hogy az OM 5-öst használja-e valaki, meg merjem venni annak ellenére, hogy 3 grammal több a telefon súlya, mint annak a súlyhatára, vagy inkább az új Mobile 6-ot, mert az meg bőven elbírja? Esetleg valakinek van ezekkel valami tapasztalata vagy tudtok ajánlani valami más cuccot, ami jó? Csak mobillal használnám, a DSLR nagyon ritkán kerül már elő a szekrényből.
Köszi
titta

(#1920) Zototh64 válasza babosf (#1917) üzenetére


Zototh64
őstag

Nekem tökéletesen kezelt mindent az Indonézon a Note20U.
Dual Sim-et is.
Ezért is szeretnék az S23U-val is áttérni arra a rom-ra.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#1921) Fiktivlife válasza Gardaai (#1851) üzenetére


Fiktivlife
tag

Van esetleg linked hogy a grafitot honnét rendeled ?

(#1922) TODI1111


TODI1111
addikt

S22 ultra után, én nagyon elégedett vagyok az akkuval. Reggel 5 óra 10-kor vettem le a töltőről. 3 órát volt Wi-Fi-n a többi mobilnet. Minden bekapcsolva. Egy galaxy watch 4 classic folyamatosan csatlakoztatva. Automata fényerő,120Hz, WQHD felbontás......
Az S22 ultra ilyenkor már 50% alatt volt. Az S23 ultra így áll most.

(#1923) babosf válasza Kasya (#1918) üzenetére


babosf
aktív tag

köszi
holnap kipróbálom

Galaxy S23 Ultra

(#1924) babosf válasza Zototh64 (#1920) üzenetére


babosf
aktív tag

azért írtam hogy ez valszeg mazda6 specifikus bug
egy SIM-el működött 2-vel nem.
vagy neked is mazda6-od van?

Galaxy S23 Ultra

(#1925) Zototh64 válasza babosf (#1924) üzenetére


Zototh64
őstag

Már Prius van, de 3-al ezelőtt Mazda 6 volt :D
Az is ment szépen, az sem volt bug-os :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#1926) babosf válasza Zototh64 (#1925) üzenetére


babosf
aktív tag

Akkor nem értem baszki :D
Ahogy a mostanit sem

Galaxy S23 Ultra

(#1927) Zototh64 válasza babosf (#1926) üzenetére


Zototh64
őstag

Van, hogy belenyúl néha az ember a "jó"ba.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#1928) Gardaai válasza Fiktivlife (#1921) üzenetére


Gardaai
senior tag

[link] De mint írtam nincs Magyarországra szállítás.

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#1929) bag53 válasza babosf (#1911) üzenetére


bag53
tag

A Google térképnek engedélyezd a "hely engedélyt". ;)

(#1930) Prien válasza dvtkfan (#1908) üzenetére


Prien
addikt

Mennyi idő alatt jöttek meg? Van valami plusz költség? Én a nillkin.org oldalról tervezek rendelni.

A kevés is több a semminél.

(#1931) babosf válasza bag53 (#1929) üzenetére


babosf
aktív tag

a telefonon külöben hogyan működne? :)

Galaxy S23 Ultra

(#1932) Gardaai válasza Prien (#1930) üzenetére


Gardaai
senior tag

Mostanában elég sok 15 days shipping garantee "akció" van, ha elérsz egy bizonyos összeghatárt. Bár én éppen belenyúltam és csúsznak. Viszont volt amikor 4-6 nap alatt itt volt minden. Általában nem vámolják meg az összerakott csomagot (4-5 terméket rendelned kell nagyjából, hogy elérd az összeget, ezt értem összerakott csomagon), ezért nincs plusz költség.

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#1933) babosf válasza bag53 (#1929) üzenetére


babosf
aktív tag

basszus neked volt igazad, köszönöm.
nem hagyott nyugodni és megnéztem ...nem volt engedélyezve a hely aTérképnek....csak az AA-ra figyeltem ..annál megvolt.
mondjuk akkor meg azt nem értem hogy a telón hogyan működött??? de nem érdekel.
köszi még1x

Galaxy S23 Ultra

(#1934) bag53 válasza babosf (#1933) üzenetére


bag53
tag

Szívesen máskor is. ;)

(#1935) Prien válasza Gardaai (#1932) üzenetére


Prien
addikt

Köszönöm!

A kevés is több a semminél.

(#1936) dvtkfan válasza Prien (#1935) üzenetére


dvtkfan
senior tag

14 nap alatt megjöttek. Ha eléred a meghatározott összeget, ami mostanában 10 dollár szokott lenni kb., akkor garantált 15 napon belül meg szokott jönni. Illetve érdemes több mindent rendelni egyszerre és akkor fixen összecsomagolják és az express one hozza ki házhoz mindenféle plusz költség nélkül!

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#1937) wong kok wah válasza dvtkfan (#1936) üzenetére


wong kok wah
senior tag

Azok a tételek amik európai raktárakban vannak,

[ Szerkesztve ]

(#1938) Lajmund


Lajmund
senior tag

Egész szimpatikus ez a nillkin üveg az ultrára is. Valaki probálta már? Nekem eddig nagyon beválltak. Többször vissza tudtam szedni mindegyiket ha netán maradt szösz alatta és kristály tiszta és érzésre is olyan mint a gyári. Igaz ezek a tapasztalatok csak sima telora vonatkoznak. Érdekelne hogy az ívelt nillkin is ugyanolyan jó e.

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#1939) icecave


icecave
nagyúr

Ha még nem volt: 19 különböző üveg/fólia "tesztje": [link]

(#1940) WNorbert85


WNorbert85
csendes tag

Sziasztok, 2 napja lefrissítettem a telefont. Lehetséges visszarakni az előző rendszert, azt amelyikkel megjelent a telefon ?

iPhone 14 Pro Max + Apple Watch Series 7 + Airpods Pro 2nd gen + Apple Tv 4K + LG Oled 65C11 + ASUS Vivobook S14 Flip OLED

(#1941) rhunseeker


rhunseeker
tag

Na, végül felraktam magamnak a whitestone üvegfóliát, pár darab Youtube videó megnézése után. :DD

Igazából nem egy atomfizika, mégis sikerült egy kicsit elrontanom, mert a felső hangszórót letakaró matrica kicsit aláért a fóliának és amikor leszedtem kihúzott egy pici ragasztót és kicsit látszik:W De ez az én ügyetlenségem.

Egyébként maga a üvegfólia szerintem nagyon jó, ujjlenyomat olvasó újraregisztrálás után tökéletesen működik és az Spen is szépen megy.
Illetve szerintem elég tokbarát is :K

(#1942) Gardaai válasza wong kok wah (#1937) üzenetére


Gardaai
senior tag

Amik EU raktáron vannak, azok nagyon max 1 hét, de 4-6 nap alatt itt vannak. A rekord 3 nap volt nálam. Ami ezen túl jön, az vélhetően CN.

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#1943) Cultus


Cultus
tag

Én is csatlakoztam egy S 23 U, 8/256 fekete színű változattal. :)
S 21 U-ról váltottam, főleg az S-pen miatt.

"Ha valakinek több boldog perce volt, mint ami fájt, az álljon elém, és árulja el a titkot, amit talált."

(#1944) Tin válasza icecave (#1939) üzenetére


Tin
veterán

De a gyári nincs közte.... Nem értem a srácot.

(#1945) mbalint987


mbalint987
aktív tag

Sziasztok!

Jelenleg így áll a telefon akku. használat terén, mit gondoltok, ez jónak számít, vagy többet kéne egy töltéssel elketyegnie? [kép]

Köszi előre is! :R

„Így száll hát sírba a szabadság... tapsvihar közepette.” /Star Wars Episode III/

(#1946) Zototh64 válasza mbalint987 (#1945) üzenetére


Zototh64
őstag

Szerintem teljesen jó.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#1947) Teal'C


Teal'C
addikt

Csak mellékesen.

Rejoy al adtam el a régi készülékem, minden rendben ment azt adták amit ígérték.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1948) VANESSZA1


VANESSZA1
őstag

Jött egy frissítés. Érdemes feltenni, vagy felejtős?

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#1949) dnelb válasza mbalint987 (#1945) üzenetére


dnelb
veterán

kikapcsolod AOD-ot nyersz még egy-másfél órát

[ Szerkesztve ]

(#1950) Zototh64 válasza VANESSZA1 (#1948) üzenetére


Zototh64
őstag

Mekkora a mérete?

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.