Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1251) Bferibörs válasza gringoka (#1247) üzenetére


Bferibörs
addikt

:R
Szerintem holnap megveszem,köszi!!

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1252) -Maci-


-Maci-
addikt

Még mindig küzdök az AOD-vel :DDD Lehet lesz még kérdésem ezzel kapcsolatban.
De most:
-Azt veszem észre, hogy sokszor akkor érkezik meg az értesítésmikor feloldom a képernyőt. Jellemzően pl. a PH app ilyen. Érdekes, hogy a tableten is ez van, az S21U-n nem volt ilyen.
Olyan mintha nem, vagy csak ritkn szinronizálna lezárt állapotban. :U
A redőnyön az aut. szinkronizálás be van kapcsolva. Wifi-n lógok, de mobil neten is ugyanúgy kéne működni. :F

Ötlet valakinek? :U

Szerk:
Vezeték nélküli töltés működhet vékony szilikon tokon keresztül? :F

[ Szerkesztve ]

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#1253) Teal'C válasza Curtain (#1250) üzenetére


Teal'C
addikt

A gyárit kb 8000ért vettem a samsung webáruházból ugyan ilyen 3termék 30%+ MAR kupon. Amúgy meg lenyilatkozza hogy milyen beszállítótól van ha rákérdeznek és így tovább.

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1254) BMS


BMS
őstag

Hát nekem nem sikerült felraknom a gyári fóliát :( A videójukon valahogy jobban tapadt a cucc ;]

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#1255) -Maci- válasza BMS (#1254) üzenetére


-Maci-
addikt

Én ma tettem fel egy ilyet: [link]
Van segítség a insall.spigen.com -on. Onnan lestem én is és viszonylag könnyen fel is ment. tudtam finoman korrigálni, amég egyenes nem lett. :K

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#1256) Curtain válasza Teal'C (#1253) üzenetére


Curtain
senior tag

Így egész jó ár volt érte.

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#1257) Teal'C válasza -Maci- (#1255) üzenetére


Teal'C
addikt

Full víztiszta?

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1258) TODI1111 válasza -Maci- (#1252) üzenetére


TODI1111
addikt

Nem tudom, hogy számít-e, de én minden számomra fontos alkalmazást (azokat főleg amiktől értesítést várok) úgy állítok be, hogy az akkumulátort nem korlátozottra állítom.
Beállítások - alkalmazások - kiválasztom az alkalmazást - akkumulátor.

(#1259) -Maci- válasza Teal'C (#1257) üzenetére


-Maci-
addikt

Konkrétan ezt tettem rá: [link]
És ezzel a töltő paddal szemezek: [link]
De ha van más ajánlás álló+fekvő toltőpadra, akkor nyitott vagyok. :K

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#1260) -Maci- válasza TODI1111 (#1258) üzenetére


-Maci-
addikt

Kösz, kipróbálom. :K :R

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#1261) kengyel válasza TODI1111 (#1258) üzenetére


kengyel
nagyúr

Lehet, a messenger ezért nem jelez nekem mindig ? Főleg akkor, ha megnyitom az alkalmazást. Kipróbálom !

kengyel

(#1262) bob011


bob011
tag

Ha valakinek van fölösleges galaxy s23 előregisztrációs kuponja tartozékokhoz a samsung.hu-ra, megköszönném ha privátban elküldené.

(#1263) Szupercsirke


Szupercsirke
tag

Sziasztok holnap jön s23 ultràm tölthetem samu note 9 gyári töltőjével nem lesz baja? 15w os.

[ Szerkesztve ]

(#1264) BMS válasza -Maci- (#1255) üzenetére


BMS
őstag

Hát én nem szenvedek vele többet az biztos. Nem lesz rajta fólia azt kész. Nyilván nem változtat a lényegen, hogy béna vagyok de azért illet volna gyárilag egy fólia.....

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#1265) balintka válasza Szupercsirke (#1263) üzenetére


balintka
addikt

Dehogy lesz, sőt még jó is, mert "lassabb".

(#1266) Teal'C válasza -Maci- (#1259) üzenetére


Teal'C
addikt

Ezt értem de felrakva víztiszta vagy ilyen furán csillámos?

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1267) TODI1111 válasza Szupercsirke (#1263) üzenetére


TODI1111
addikt

Nyugodtan töltheted, semmi baja nem lesz. Lassabban tölt és annyi.

(#1268) Szupercsirke


Szupercsirke
tag

Köszi amúgy ha szeretnék venni 45w töltőt hol vegyem meg? eredeti kellene mindenképpen ezt találtam [link]

(#1269) -Maci- válasza Teal'C (#1266) üzenetére


-Maci-
addikt

Teljesen víztiszta

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#1270) BMS válasza Szupercsirke (#1268) üzenetére


BMS
őstag

[link]
Nekem is ilyen van és eredeti csomagolásba jött :)

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#1271) Dave Crank


Dave Crank
senior tag

Van aki világítószéleknél a napfogyatkozást használlja?
Gmail értesítéseknél nem akar működni nálam. :F

Keresek B-Sensual | BK Style | Disco*s Hit kiadatlan dalokat... pü!

(#1272) S e t h


S e t h
nagyúr

Sosem használtam smart view tokot, most gondoltam kipróbálom, de töltés közben elég erős fénnyel mutatja a töltöttség állapotát és óhatatlanul is felmerült bennem, hogy ez nem okoz-e beégést és ki lehet-e kapcsolni, vagy csak úgy, hogy kinyitom a "fedlapot".

Webes keresésre Note 20 esetében dobott több találatot, hogy az ilyen toktól beégett a kijelző.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1273) Teal'C válasza S e t h (#1272) üzenetére


Teal'C
addikt

Kapcsold be az aod-ot vedd le a fényerejét majd kapcsold ki az aod-ot. És próbáld ki a töltéskijelzést. :D

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1274) takcslajos1 válasza Kasya (#1179) üzenetére


takcslajos1
tag

Én is reménykedem ebben, meg írtam a seh@-ra, hogy hálás lennék ha teljes csere lenne, ha már lassan 5 éve boldog és elégedett Samsung felhasználó vagyok. :D

(#1275) takcslajos1 válasza Zototh64 (#1174) üzenetére


takcslajos1
tag

Hát azért csak nem... A jelenség mindig jelentkezik, ha nem mozog semmi a képernyőn, tehát tuti látni fogják, olyan meg csak nincs egy csúcstelefonnál, hogy áh, 1-2 rossz pixel az nem rossz pixel, viszlát. Tudom, az ISO szabvány úgy tudom bőven megengedné, de azért na... (mondjuk olyat találtam, ami LCD megjelenítőkre vonatkozik, ez meg ugye Amoled panel, és eléggé érdekes hiba, mert ha mozog a tartalom, pl. görgetek, akkor teljesen rendben van. Csak "nyugalmi" képnél jön elő, de ettől függetlenül zavaró volt és bevittem.)

(#1276) Zototh64 válasza takcslajos1 (#1275) üzenetére


Zototh64
őstag

Értem, de én arra gondoltam, hogy még nekik sincs alkatrész, vagy esetleg szerelési utasítás, vagy valami ilyesmi, ami miatt nem tudják ők sem cserélni a hibás alkatrészt egyelőre.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#1277) Teal'C válasza Zototh64 (#1276) üzenetére


Teal'C
addikt

Ez csak jó jel mert akkor nagyobb az esély egy új készülékre.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1278) Zototh64 válasza Teal'C (#1277) üzenetére


Zototh64
őstag

Erre spendírozok én is, hogy hátha kap egy újat, ha más nem azért, mert nem lesz alkatrész vagy szaktudás 30 napon belül, vagy méltányosságból. Mégiscsak egy új széria első példányaiból való.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#1279) Capella válasza S e t h (#1272) üzenetére


Capella
senior tag

Én Smart View tokot használok régóta. Zsebre rakva valahogy nekem ez a megnyugtató.
Ami a beégést illeti, töltés közben lassan ide-oda mozog a jelzés a kijelzőn, ezért elvileg nem tudna beégni. Eddig így volt.
Visszatért a régebbi dizájn az ablakkal az S23U Smart Viewnál, és kellemesebb a fogása, mint az S21U-hoz valónak.
Tényleg elég világos a töltés jelzése a telón, látványosabban világosabbnak tűnik, hogy ismét teljesen átlátszó lett az ablaka, de azt nem figyeltem még meg, hogy az S23U-nál is mozog a töltésjelzés. Mondjuk nagy helye nincs rá.
Csak gondolt erre a Samsung, hogy ne égjen be a kijelző emiatt. Remélem.

(#1280) petymeg


petymeg
addikt

A rendszer hogy hízott meg így?!

22 Ultrán csak 37 GB.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#1281) Zototh64 válasza petymeg (#1280) üzenetére


Zototh64
őstag

Lesz az még több is, ahogy elkezded belakni rendesen. :-(

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#1282) Capella válasza petymeg (#1280) üzenetére


Capella
senior tag

Bökj az i-re, és engedélyezd a hozzáférést a fájlkezelőnek. Azután a telepített alkalmazásokat külön veszi. Úgy valamivel kisebb a rendszer által elfoglalt terület.

[ Szerkesztve ]

(#1283) Zototh64 válasza Capella (#1282) üzenetére


Zototh64
őstag

Megint tanultam valamit! :R :R

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#1284) tomson67 válasza Teal'C (#1273) üzenetére


tomson67
tag

És pluszban a ne vazarjanak mód is eltünteti, da amikor kell, előjón. Igazából mekem egész nap a zavarjanak van aktivitàlva, pàr kivétellel. Nem kell a giling galang egész nap..Sms, Wharsapp, messenger, hívások. Ennyi.

I was trojan...

(#1285) tomson67 válasza Capella (#1279) üzenetére


tomson67
tag

Előjöhet koppintásra, vagy fevillan bejövő értesítéskor, a ne vazarjjal együttműködil, kivételeket be lehet állítani.

[ Szerkesztve ]

I was trojan...

(#1286) petymeg válasza Capella (#1282) üzenetére


petymeg
addikt

Köszi, valóban így "csak" 57 GB. Csak tudnám miért jóval nagyobb, mint az elődön, amikor ugyanaz a rendszer fut rajta...

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#1287) bigdigit válasza Capella (#1279) üzenetére


bigdigit
addikt

Sose értettem minek mutassa a töltés. Kikapcsolom alapból. Pont elég arra mutassa ha épp valami jött részemre. Egyéb esetben meg ott a koppintás.

(#1288) Kasya válasza TODI1111 (#1062) üzenetére


Kasya
nagyúr

Megvan a gond...nekem alapbol tiltva vannak az animaciok.

(#1289) TODI1111 válasza Kasya (#1288) üzenetére


TODI1111
addikt

A világító szélek stílusa menüpontra gondolsz? Igen, az gyárilag "nincs".
A samsungoknál érdemes úgy végignézni a beállításokat, hogy nem csak a kapcsolókra hanem a szövegre is (ahol nincs kapcsoló) "rábök" az ember. Olyan ez mint az értesítősávban ha a zseblámpa ikonra böksz akkor bekapcsol ha a szövegre akkor meg beállíthatod az erősséget. Vagy a beállításokban ha a WiFi-nél a kapcsolóra nyomsz akkor ki-be kapcsolod ha a szövegre akkor a hálózatok listáját adja be.Ha már a WiFinél tarttunk ha az ottani beállításoknál a 3 pötty Inteligent Wi-Fi beállításnál a névjegyet nyomogatod akkor előjön a developer opció.

[ Szerkesztve ]

(#1290) spect80 válasza Zototh64 (#1283) üzenetére


spect80
senior tag

Valójában a "bolondbiztos" akar lenni: [link]

(#1291) TODI1111 válasza TODI1111 (#1289) üzenetére


TODI1111
addikt

Lemaradt a kép

(#1292) Kaba


Kaba
veterán

Egy megmaradt DMP kupont kérnék, ha valaki nem használná fel, privát üzenetben.

[ Szerkesztve ]

(#1293) pg1966


pg1966
aktív tag

Segítsen valaki!!!
Beléptem a Talk Back-be, bekapcsoltam, de nem tudok kilépni. Felolvas mindent, de gombnyomásokat, gesztusokat nem fogad el.
Kikapcsolni elvileg a hangerőgombok hosszú lenyomásával lehetne, de nekem ez nem működik. A gombokat a kijelzőn bekeretezi kékkel, de nem tudom hogy lehetne elfogadtatni a megnyomásukat.
Navigációs sávba se lehet belépni, tehát a beállításokba se.

[ Szerkesztve ]

(#1294) balintka válasza Kaba (#1292) üzenetére


balintka
addikt

Én is kérnék egy DMP-t privátban, köszönöm előre is!

(#1295) petymeg


petymeg
addikt

A Mediamarktban normális fóliát tesznek fel? Régebben valami tapados gumiszerű szarral operáltak, amin alig csúszott az spen. Meg a széle ragadt és ott volt mindig egy porsáv.

[ Szerkesztve ]

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#1296) -Maci-


-Maci-
addikt

Tudnátok ajánlani vezeték nélküli töltő padot, amin egyszerre tudom tölteni a telefont és a watch4-et?

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#1298) csubííí válasza TODI1111 (#1289) üzenetére


csubííí
senior tag

Plusz a gyorskapcsolóknál érintve tartásra is más jön elő, vagyis mondható, hogy három funkciósak.

(#1299) Kaba válasza goIgota (#1297) üzenetére


Kaba
veterán

Így jártam én is.

(#1300) petymeg


petymeg
addikt

Gyári szilikon tok lefedi teljesen a kamerák kiemelkedését? Vettem egy útba eső gsm boltban párezerért egy noname szilikon tokot de az olyan vékony, hogy kiállnak a kamerák, billeg az asztalon.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.