Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4001) TheodoriK válasza thomas92 (#4000) üzenetére


TheodoriK
csendes tag

Sziasztok

13 nappal miután leadtam a telot érkezett meg az árajánlat.
Csak azért írom le , h kB mennyi idővel lehet számolni.

(REGALAXY)

[ Szerkesztve ]

(#4002) wong kok wah válasza TheodoriK (#4001) üzenetére


wong kok wah
senior tag

Ezért adtam le közvetlenül a tmx-ben. Ott az első leadott készüléknél 2 nap múlva jött az árajánlat. A második készüléket pedig most szerdán adtam le, szóval ma várom az árajánlatot.. :) De ezt is mondták mikor leadtam, hogy kb. 2 nap... (ReGalaxy)

(#4003) -Maci-


-Maci-
őstag

[Egy kis olvasnivaló]

[Ez is]

[ Szerkesztve ]

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#4004) TheodoriK válasza wong kok wah (#4002) üzenetére


TheodoriK
csendes tag

Igen. Én a westendben adtam le.
Mondjuk nekem mondták is h 1-2 hét.
Mondjuk ha mondják, hogy a tmxbe adom le akkor 1-2 nap akkor oda viszem....

[ Szerkesztve ]

(#4005) wong kok wah válasza TheodoriK (#4004) üzenetére


wong kok wah
senior tag

Először én is a Pólusba akartam leadni, de mondták, majd talán a következő héten szállítják a központba... Aztán majd onnan megy a tmx-be... :(

[ Szerkesztve ]

(#4006) babcehh

Sziasztok!

Ha március 2. felében vásároltatok a Samsungtól, az e-mailben kapott e-invoice tartalmazza az elektronikus jótállási jegyet is (senkit ne tévesszen meg, a "Számla" felirat). Kicsit érdekes a kinézete, de nem hajlandóak papír alapút kiküldeni már, ezt mindenhez elfogják fogadni, mert tartalmazza a jótállási feltételeket és a gyári számot is. :R

[ Szerkesztve ]

(#4007) TheodoriK válasza babcehh (#4006) üzenetére


TheodoriK
csendes tag

Pont mai napon tudtam ezt én is meg egy tab s7 fe tablettal kapcsolatban.... szóval csak megerősítés végett írom, hogy így van.

(#4008) NÓPARA válasza wong kok wah (#4005) üzenetére


NÓPARA
aktív tag

Én is a pólusba adtam le. Márc. 10-n és írtunk a Samunak... és Márc. 27-n érkezett meg talán hozzájuk. Elég érdekes hogy ennyi idő kell hozzá. :(

SAMSUNG GALAXY S23 ULTRA

(#4009) p87


p87
senior tag

Ha ma rendelek samsungtól akkor még kapok regalaxy lehetőséget ugye?
Mert ugye ávétel után jön számla és nemtudom melyik dátum szerepel majd rajta.

(#4010) leslien válasza p87 (#4009) üzenetére


leslien
nagyúr

[kép]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#4011) RobbeV0201


RobbeV0201
tag

Sziasztok!
Céges vásárlás során beszerzett S10 szériás telefont szeretnék regalaxy programban elküldeni, lehetséges ez?
Számlás, viszont az S23 ultrát már magánszemélyként vásároltam.

Könnyen, sőt, kimondottan gyorsan tanulok, csak nem mindig azt, ami le van írva.

(#4012) Teal'C válasza RobbeV0201 (#4011) üzenetére


Teal'C
addikt

Tőlem csak annyit kérdezték magyarországi-e.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#4013) muzsi1919


muzsi1919
újonc

Sziasztok!
Még mindig a megfelelő, munkába tökéletes tokot vadászom. A Samsung gyári ütésálló tokja nem jött be, nagy bumszli volt tőle a telefon, vissza is küldtem. A gyári Frame tok szintén visszaküldve, elég gagyi volt. Pedig mindkettőt nagyon jó áron vettem. Most egy gyári bőrtokot használok, amit szeretek (sarkai mondjuk szépen kopnak), de itt nem érzem a kameralencsék védelmét tökéletesnek.
Ezért a Spigen termékcsalád felé fordultam, ebben kérnék segítséget, kinek mi a tapasztalata. Több kiszemelt tok van, a lencsevedős elhúzós kis ablakos nem tudom, hogy nem karcolja-e a lencséket.
[link]
Illetve ezt néztem, elég drága, viszont jól néz ki.
[link]

Továbbá ezeket néztem:
[link] [link] [link]

Köszönöm előre is a segítséget!

(#4014) kkdesign válasza muzsi1919 (#4013) üzenetére


kkdesign
senior tag

nekem fekete liquid air van, remekül illeszkedik, kevesebb por megy alá mint a liquid crystal átlátszó alá. Ugyanezzel a liquid airrel használtam előtte az iphoneom is, mindkettőn pozitív. De talán még ez is kevés lehet munkába számodra. Én azért ha belegondolok miket tettél be ide linkeken, akkor vagy tényleg a lencsevédős, vagy az a cyro armor (nekem kinézetre nagyon nem jön be, de ha magát a spigen márkát nézem, ha hozzáadja minőségben azt a kb 10 rugót ami akülönbség, akkor biztos jó lehet)

(#4015) p87 válasza leslien (#4010) üzenetére


p87
senior tag

Ebbe a határidőbe beletartozik a folyamat is akkor?
Tehát még bevizsgalják és megkapom az ajánlatot addig nem is használhatom a kupont, így akár ki is csúszhatok a hataridőből?

[ Szerkesztve ]

(#4016) ateszapa748 válasza muzsi1919 (#4013) üzenetére


ateszapa748
aktív tag

Nekem ez az ESR torom van, tudom ajánlani.

[ Szerkesztve ]

(#4017) Gardaai válasza Teal'C (#4012) üzenetére


Gardaai
senior tag

Szóbeli igenedet elfogadták?

Engem ma hívtak, hogy számlával igazoljam, hogy itthon vásároltam a felújítandó készüléket. 4 éves telefonról beszélünk... tuti nem lesz meg a számlája, főleg, hogy családon belül ment kézről kézre.
Remélem azért sikerül valamit kitalálniuk. :W

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#4018) Gardaai válasza p87 (#4015) üzenetére


Gardaai
senior tag

4. ponttól olvasd [link]

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#4019) Teal'C válasza Gardaai (#4017) üzenetére


Teal'C
addikt

4 XEH van benne ez csak akkor lehet ha magyar. Másrészt le tudják kérdezni imei szám alapján nem is értem mit szarakodnak veled.

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#4020) Jordy


Jordy
csendes tag

Sziasztok! XID firmware-t használ valaki? Minden funkció megy úgy, mint egy Note 20 Ultrán? (Hangrögzítés) Sokan írtátok az ILO-t, de én inkább maradnék a XID-nél problémám sose volt vele.

(#4021) Lajmund válasza muzsi1919 (#4013) üzenetére


Lajmund
senior tag

[link] Én ezt a tokot használom. Minőségibb mint a képeken. A kamera jól van védve és akárhányszor fotozni vagy videozni akarsz mindig kristálytiszták a lencsék ami egy ilyen képességű telonál kimondottan számit. Jó passzos. Amúgy ha nem érdekelne a kamera védelem akkor tactical szénszálas tokot vennék rá.

[ Szerkesztve ]

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#4022) TODI1111 válasza muzsi1919 (#4013) üzenetére


TODI1111
addikt

Az általad utoljára linkelt, Spigen Tough Armor tokot használom. Meg vagyok vele elégedve. Szerintem jó a fogása és jól védi a készüléket.

(#4023) TODI1111 válasza Jordy (#4020) üzenetére


TODI1111
addikt

Valószínűleg senki nem használja.Itt akik hívásrögzítőt használnak egyszerű csc váltással oldották meg. Az EUX-os S23 ultra OXM multi csc, nem tartalmazza a XID csc-t.

(#4024) Prien válasza muzsi1919 (#4013) üzenetére


Prien
addikt

Én ezt használom, szintén munkahelyen: [link]

A kevés is több a semminél.

(#4025) vlesi69 válasza ateszapa748 (#4016) üzenetére


vlesi69
senior tag

Egész jó kis tok. Hol vásároltad?

(#4026) CP111 válasza vlesi69 (#4025) üzenetére


CP111
tag

Gugli elég sok találatot ad a tok nevére rákeresve........ :U

Infláció mögé bújtatott vagyonelkobzás folyik a világban!

(#4027) ateszapa748 válasza vlesi69 (#4025) üzenetére


ateszapa748
aktív tag

https://tokolade.hu/

(#4028) G-Device


G-Device
csendes tag

Sziasztok.
Hosszú de hosszú idő után én is váltottam i13pro-ról s23u-ra.
Annó az utolsó ilyen próbálkozásom s10e-vel történt, de 3 nap múlva vissza is vittem, hogy az iphone8 után használhatatlan számomra.
Picit tartottam ettől,de végülis belevágtam.
Nagyon de nagyon kellemes csalódás ért az s23u használatával.

Nagy +1 pont
:C

(#4029) Signat84


Signat84
tag

Sziasztok!
Note 20 ultráról tértem át egy hete.
Belakás megtörtént és a CSC váltás ILO-ra esett... A hívásrögzités egyszerűen kellett :)

(#4030) vlesi69 válasza CP111 (#4026) üzenetére


vlesi69
senior tag

Köszönöm! :R Rá is kerestem, találtam itthoni üzletet, meg is rendeltem.

(#4031) vlesi69 válasza ateszapa748 (#4027) üzenetére


vlesi69
senior tag

Köszönöm neked is! :R Rákerestem, itt is vannak jó tokok.

(#4032) mrThomi


mrThomi
addikt

Na végre. [link]
Szerintem ennyi pénzért már most az S23 szériában is elfért volna egy 144hz-es kijelző.

Nothing Phone (2a)

(#4033) AtHoS válasza mrThomi (#4032) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Húha..még egy rejsz fícsör :F

read-only mode on the forum

(#4034) Jordy válasza TODI1111 (#4023) üzenetére


Jordy
csendes tag

Köszi a választ, akkor én is ezt a megoldást fogom alkalmazni.

(#4035) TODI1111 válasza Jordy (#4034) üzenetére


TODI1111
addikt

Egy kis [segítség] ha szükség lenne rá.

(#4036) -Maci-


-Maci-
őstag

Sziasztok,

Azt meg lehet mókolni, hogy a kamera ne feljtse el a beállított felbontást kilépéskor?
Tehát pl legyen mindig 50MP?
Most vissza áll sima 3:4-re és minden kamera indításnál újra rá kell bökni a kívánt felbontásra.

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#4037) AtHoS válasza -Maci- (#4036) üzenetére


AtHoS
nagyúr

S23-on van a kamera beállításaiban olyan rész, hogy "Megtartani kívánt beállítások"

Ultrán nincs ilyen?

read-only mode on the forum

(#4038) TODI1111 válasza -Maci- (#4036) üzenetére


TODI1111
addikt

(#4039) rhunseeker válasza mrThomi (#4032) üzenetére


rhunseeker
tag

120 és 144hz között kb semmi különbség nincs egy telefonnál. Még 90 meg 120hz között is kevés, de ez már tényleg kb semmi.

(#4040) -Maci- válasza TODI1111 (#4038) üzenetére


-Maci-
őstag

Szuper@
Köszönöm szépen mindkettőtöknek. :R:R

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#4041) mrThomi válasza rhunseeker (#4039) üzenetére


mrThomi
addikt

Ha gyorsan görgetsz hidd el hogy van különbség. Én pont, hogy a 120 / 144 között látom a nagyobb különbséget sima / vajsima. Egy 144hz moto edge ultra után 120hz-et lassúnak érzékeltem. Megszokás kérdése. Ha egyszer használni fogsz magasabb frissítési rátájú telefont akkor azt fogod preferálni, de kevesebb microlagg is erzekelhető a magasabb hz miatt.

[ Szerkesztve ]

Nothing Phone (2a)

(#4042) dnelb válasza mrThomi (#4032) üzenetére


dnelb
veterán

ezt is 60-on fogom használni :DDD

(#4043) rhunseeker válasza mrThomi (#4041) üzenetére


rhunseeker
tag

Hát, monitornál én sem megyek 144hz alá, de pl 120hz-es telefonról váltottam már vissza 90hz-esre és nem folyt ki a szemem.

Nyilván egymás mellé téve feltűnő. Csak azért hogy többet fogyasszon a telefon, meg elmondhassák, hogy na már tudja a 144hz-et szvsz teljesen felesleges.
Sokkal hasznosabb lenne ha tényleg le tudna menni 1hz-ig a képfrissítés, ami talán dobna még egy kicsit az üzemidőn (tudtommal az Ultra is csak 10hz-ig tud lemenni, de javítsatok ki ha nem így van)

Illetve előbb várnék egy legalább 65w-os kb fél órás töltést 0-ról mint, hogy nagyobb legyen a képfrissítés.

[ Szerkesztve ]

(#4044) Lajmund


Lajmund
senior tag

Minél gyorsabb a frissítés annál jobb. Annak a szemének is aki nem érzékeli a különbséget.

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#4045) rhunseeker válasza Lajmund (#4044) üzenetére


rhunseeker
tag

Ezt magyarázd meg az Iphoneosoknak is :DDD:DDD

(#4046) Gardaai válasza mrThomi (#4041) üzenetére


Gardaai
senior tag

Itt nem a 144hz és 120hz között látod a különbséget, hanem az kijelző többi paraméterén (ha szerinted nagy a differencia).
Függ, hogy mennyire jól kezeli az elmosódást (ghosting), input lag (gondolnád, hogy sok köze nincs hozzá, de van érzetre), hardver mennyire tudja jól meghajtani, szoftveres alátámogatás stb.
Nem hiszem, hogy csak úgy mindennapi használat mellett bárki megmondja, hogy egyik rosszabb mint a másik. Vakteszteken elvérzett pár ismerős, aki ugyan ezt vallotta.

Itt egy teszt ez nagyjából jól bemutatja és elmagyarázza: [link]
Az ne tévesszen meg, hogy amikor mondjuk a 120hz-nek van ghostingja, a 144hz-nek nincs, mert eltérő időben frissülnek, ugyan úgy megvan, csak egy minimálisan kevesebb.

Persze engem is zavarnak olyan dolgok amiket másokat nem. Például, ugyan úgy megtudom mikrolaggoltatni az S23U-t mint az előzőket, csak amíg eddig 10/7x csinálta, most 10/3x jön elő ugyan abban a szituban.

"Szerintem ennyi pénzért már most az S23 szériában is elfért volna egy 144hz-es kijelző."
Ehhez meg csak annyit, hogy az iPhone még a következő szériában is valószínűleg a Pro modelleken kívül 60hz-et ad. Szerintem egy szavunk sem lehet. :DDD

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#4047) kerobi válasza Gardaai (#4046) üzenetére


kerobi
senior tag

En mar leirni sem mertem, hogy latok ghostingot a betűknél mikor scrollozok.

Macbook Air M1, Asrock Z390 phantom gaming mini itx, I9-9900K, 32GB 3600MHz G.Skill, Pro-ject Pre Box S2 Digital DAC+PreAMP, Raijintek Metis plus ház, Noctua NH D15 cooler, Radeon Pulse 5700Xt

(#4048) Gardaai válasza kerobi (#4047) üzenetére


Gardaai
senior tag

Hogyne lenne. De ez a 120, 144 és 165hz monitorom is megvan és lesz is még egy darabig. Ahogy a linkelt videóban is látni, mindenhol hatalmas ghosting van, ezért jön számításba amit írtam. Mennyire tudnak szoftveresen rásegíteni, kijelző típus mennyire tudja kezelni stb.
Pl. az iPad Pro-m IPS kijelző lévén, olyan ghostingot húz, hogy alig tudtam megszokni a Tab S8 Ultra mellett ami ugyebár OLED. Közben ugyan akkora a frissítési gyakoriság.

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#4049) mrThomi válasza rhunseeker (#4043) üzenetére


mrThomi
addikt

Opció lehetne legalább aztán mindenki használhatja úgy ahogy akarja.

Nothing Phone (2a)

(#4050) sulu1701


sulu1701
aktív tag

Sziasztok,

A héten én is boldog tulajdonosa lettem egy S23 Ultrának.

2 kérdéskörben szeretnék tanácsot, ajánlást kérni tőletek.

Szeretném a jelenleginél jobban kibővíteni a telefonos fotózásra vonatkozó tudásomat. Tudtok esetleg ajánlani olyan videót vagy leírást amiből lehet tanulni? Ha van ilyen, nem bánnám, ha magyar nyelvű lenne. Leginkább a beállítások érdekelnének mivel-mit és merre kell állítani.

A másik téma pedig, tudtok a figyelmembe ajánlani egy nem túl drága, de praktikus tripodos állványt? Valami olyanra gondoltam aminek a lábai összehajthatók és így markolatként szolgál.

Köszönöm előre is a segítséget!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.