Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6001) maldini822 válasza Sebibalu (#5994) üzenetére


maldini822
csendes tag

"reggel 3tól kb este 10ig", azért na, ez igen😉

(#6002) brainticket


brainticket
aktív tag

Azt hiszem elkiabáltam hogy jobb az S23 ultra hálózat kezelése és térereje mint a korábbi exynos Samsungoké. A határon néha ez is nagyon lassan jön rá hogy egy új ország hálózatában kéne már lenni, de ami leginkább gáz, hogy elkezdte azt csinálni hogy 2G-n ragad.

A hétvégén háromszor sikerült, mentem ki Pest mellé Anyámhoz, egy szakaszon erdős rész, rossz térerő, onnantól újraindításig 2G-n, hiába lett közben elérhető 4G hálózat.
Ugyanez a belvárosi kondi után ami részben pince, már fél órája otthon voltam, még mindig 2G

Benegyek a Corvin Lidlbe, utána fél órával a Kálvin térnél még mindig 2G-n lóg :U

Persze semmi üzenet, semmi értesítés nem jön meg.

Most tényleg állandóan lesni kell hogy éppen sikerült e felváltania 4G-re hogy elérhető legyek?

A legidegesítőbb hogy ezt eddig nem csinálta, most kezdte a hétvégén.
Osztrák sim a fő sim-em a Vodafonenál roamingol általában.

[ Szerkesztve ]

(#6003) Sebibalu válasza maldini822 (#6001) üzenetére


Sebibalu
őstag

3-kor kelek kb 6-tól aktiv a munka. Addig 30 perc zene face messenger. Utána a napi dolgok. Van mikor 2 de van mikor 20-25 fotó is bejátszik. 4-5óra napi pofázás, térkép rajzolás pár kollegának stb

(#6004) maldini822 válasza Sebibalu (#6003) üzenetére


maldini822
csendes tag

Tudom, ez nem telefon téma, de ezt hogy bírod?

(#6005) ShadowLac válasza xhege (#5999) üzenetére


ShadowLac
addikt

S6 samunál voltam így ...vágtam keskeny csíkot asszem névjegykártyábol. 1et vagy 2. már nem tudom, de megoldotta a problémát. Bevettem a tokba a kamera mellé. Pont egy kicsi kellett. Egy próbát megér.

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#6006) Sebibalu válasza maldini822 (#6004) üzenetére


Sebibalu
őstag

Meg lehet szokni 🤪

(#6007) gringoka


gringoka
aktív tag

Tisztelt fórumtársak!
Budapesten tudtok ajánlani olyan helyet ahol van olyan kijelző védő üveg, amit fel is helyeznek és nincs kameralyuk és végig ér a kijelzőn?
Szép napot!

(#6008) mgTerminator válasza brainticket (#6002) üzenetére


mgTerminator
veterán

A Roaming kártya nálam is nehezen tér magához. Nem kell. restartolni, repülőbe kell tenni, várni pár másodpercet majd magához fog térni utána. Ha nem roamingol a kártya akkor jó.

(#6009) mgTerminator válasza Sebibalu (#6003) üzenetére


mgTerminator
veterán

Neked ezt javaslom ha mégsem bírná ki:


(#6010) Sebibalu válasza mgTerminator (#6009) üzenetére


Sebibalu
őstag

Ahh köszönöm de marad akkor a jól bevált autós töltö. Az ilyentől a szakállam is megmerevedik :D

[ Szerkesztve ]

(#6011) mgTerminator válasza Sebibalu (#6010) üzenetére


mgTerminator
veterán

Akkor ez:

(#6012) Sebibalu válasza mgTerminator (#6011) üzenetére


Sebibalu
őstag

Na ez igen :)

(#6013) mézespálinka


mézespálinka
senior tag

Sziasztok!

Végül beléptem a klubba.

Láttam, van olyan tok, ahol van egy kis retesz a kamerának. De még nem döntöttem el, milyen tokot választok. Azt szeretném kérdezni, hogy kamera-védő fóliának van értelme? Én kicsit fázom tőle, tuti bénán ralnám fel, aztán meg írogathatnék ide, mi a baja a kamernak :D

(#6014) xhege válasza mézespálinka (#6013) üzenetére


xhege
addikt

Nyilván karcok ellen tud védeni az ilyen fólia, de benne van a pakliban, hogy rontja a fotók videók minőséget.

(#6015) mgTerminator válasza mézespálinka (#6013) üzenetére


mgTerminator
veterán

Szia, én a Spiegen lencsevédőt tettem fel, elrontani nem lehet, és én személy szerint nem tapasztaltam minőségromlást :)

(#6016) Lajmund válasza mgTerminator (#6015) üzenetére


Lajmund
senior tag

+1 én is spigen lencsevédő üveget tettem az enyémre a tactical magforce tok mellé. Én se tapasztaltam minőségbeli romlást és külföldi forumokba se panaszkodtak rá. Nem lehet elrontani a felrakást. De a biztonság kedvéért meg lehet nézni youtubon egy videót róla. A kijelzőn meg whitestone uvés üveg van ha még valaki nem tudná :D

[ Szerkesztve ]

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#6017) mézespálinka válasza Lajmund (#6016) üzenetére


mézespálinka
senior tag

Köszönöm a válaszaitokat!
Erre gondoltok, ugye? [link]
:R

(#6018) mgTerminator válasza mézespálinka (#6017) üzenetére


mgTerminator
veterán

Igen ez az, nem olcsó, de legalább 2 szett van benne :D Videót tényleg nézz előtte a neten az a tuti.

(#6019) mézespálinka válasza mgTerminator (#6018) üzenetére


mézespálinka
senior tag

Köszönöm.

(#6020) -Maci-


-Maci-
őstag

Sziasztok

Ezt próbálta már valaki? Tapasztalatok, vélemények?

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#6021) Prien válasza -Maci- (#6020) üzenetére


Prien
addikt

Nekem volt ilyen, a 2 darabos ráadásul, de mindkettőt kukáznom kellett. :O Egyrészt az ujjlenyomat olvasó használhatatlan volt mind a kettővel (nem tapadt oda az üveg) hiába zsírtalanítottam felrakás előtt és ugye ez a szélein tapadós üveg, ami nem lenne baj, de annyira vékony rajta a ragasztó réteg, hogy pl.a kameránál középen nem tapadt, huplis lett.

Hogy aztán én fogtam ki selejt darabokat, ezt nem tudom.

Azóta egy Myscreen üveget használok, ez tapad rendesen, az ujjlenyomat olvasónál is.

A kevés is több a semminél.

(#6022) z0d1@Ku$


z0d1@Ku$
senior tag

Rendeltem whitestone üveget, még nem érkezett meg. Az lenne a kérdésem, hogy amit felraktak a SESben hulladék fólia/zselégenyó, az jön le? Melegítsem meg kicsit hajszàrítóval? Sima üveggel volt dolgom eddig csak. Ilyen ráragasztott szarokkal még nem.

(#6023) -Maci- válasza Prien (#6021) üzenetére


-Maci-
őstag

Szia!

Köszönöm szépen!
-Ennél a Myscreennél hogy van megoldv a szelfi kamera? :U
-Ez is UV-s? :U

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#6024) fahrii válasza z0d1@Ku$ (#6022) üzenetére


fahrii
őstag

Ha vársz pár hetet feljön az magától is. :DDD

(#6025) z0d1@Ku$ válasza fahrii (#6024) üzenetére


z0d1@Ku$
senior tag

Már egy pár hete rajta van :)

(#6026) mgTerminator válasza -Maci- (#6023) üzenetére


mgTerminator
veterán

A smartdevil-nél nincs kamera kivágás ha azt te sem szereted. Én a hydrogelt használom belőle eddig egész jó. (Egyiken sincs kamera kivágás egyébként)

(#6027) -Maci- válasza mgTerminator (#6026) üzenetére


-Maci-
őstag

Köszönöm szépen
Üveget szeretnék, mert a fólián nagyon látszanak a toll nyomai.
És igen, nem szeretem a kamera kivágást.

Te honnan rendelted?

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#6028) mgTerminator válasza -Maci- (#6027) üzenetére


mgTerminator
veterán

Én Aliról rendeltem, ott láttam hogy van belőle üveg verzió is. Ez a hydrogel viszont öngyógyulós és ha nagyon unatkozom akkor poénból előveszem a tollat bohóckodni vele és nem hagy nyomot ezen a fólián. Nyilván nem izomból nyomom rá hanem csak finoman mert a toll is sérülékeny.
Ha gondolod próbáld ki, könnyen fel lehet rakni, komplett készlet is van hozzá 2db egy csomagban ha nem akarsz üveget.

Egyenesen a gyártótól: [link]
(Most nézem pont elfogyott nekik S23U-ra, nem csodálkozom én is 4 csomaggal rendeltem)

[ Szerkesztve ]

(#6029) -Maci- válasza mgTerminator (#6028) üzenetére


-Maci-
őstag

Hát nem tudom, kicsit el vagyok veszeve. :F
Olyan üveg kéne, amin nincs kamera kivágás.Vagy legalább kör alakú.
Hátha Prien fórumtárs nyilatkozk még az övét illentően. :U

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#6030) mgTerminator válasza -Maci- (#6029) üzenetére


mgTerminator
veterán

Itt az üveg a teljes szettel: [link]

Ez pedig szerintem csak az üveg ha már van szett: [link]

(#6031) -Maci- válasza mgTerminator (#6030) üzenetére


-Maci-
őstag

Közönöm szépen a fáradozást. :R
Meg is rendeltem volna, de úgy tűnik Magyarországra nem szállítanak ki :((
A fullos szettet rendeltem volna, mert ahhoz van felhelyező keret is.

[ Szerkesztve ]

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#6032) mgTerminator válasza -Maci- (#6031) üzenetére


mgTerminator
veterán

Sajnálom :(
Esetleg keress rá hátha valaki más is árulja aki küldi Magyarországra is.

(#6033) Prien válasza -Maci- (#6023) üzenetére


Prien
addikt

Nincs kamera kivágás! Ezért tetszik nekem is! Nem UV-s, csak sima széleken tapadó üveg.

A kevés is több a semminél.

(#6034) -Maci- válasza Prien (#6033) üzenetére


-Maci-
őstag

Köszönöm!
Honnan rendelted?

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#6035) gringoka


gringoka
aktív tag

Tisztelt fórumtársak!
Kis segítséget szeretnék kérni!
A napokban járok Budapesten tudtok ajánlani olyan helyet ahol van olyan kijelző védő üveg, amit fel is helyeznek és nincs kameralyuk és végig ér a kijelzőn?
Szép napot!

(#6036) prokxy


prokxy
veterán

Napokban írtam, hogy az S23U szerencsétlenül esett és hogy a kijelző a hajlításnál kapott majd jött a pókháló. :O Több helyen érdeklődtem, a legolcsóbb a Samu szervíz, Oktogon vagy Nyugati. 108e pénz + hozzá az akksi, mert elvileg úgy jön csomagban, szumma 119e a vége + marad a gyári gari.
Ha kész, megírom a végeredményt, elvileg rendelés alatt a cucc, a héten megjön, max köv. héten adom át nekik.

A szervizes emberkét kérdeztem, hogy mit javasol kijelző védelemre, köztük ezt a whitestone-t is megérdeklődtem. Röviden annyit mondott erre is, hogy lutri, ha úgy esik, akkor az sem ér semmit és higgyem el, látott már rengeteg telefont + védelmet, de egyik sem biztos.

Picit szkeptikus vagyok, mert nem mindegyik ejtés ugyanaz, sőt, nem hatnak azonos erők a telóra, szóval bármit mondani nehéz.
Ettől függetlenül ali-ról rendelek rá üveget és megpróbálok még jobban vigyázni rá és az ilyen helyzeteket elkerülni.
A biztosítás meg külön macera, de ezt már tárgyaltuk...ahol jó lenne, ott 60e az éves + 40e az önrész, a kijelző csere pedig 120...persze abban a szolgáltatásban lehet akár beázás, lopás elleni is, átgondolandó...bocs, hosszú lett. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#6037) gippazoid válasza prokxy (#6036) üzenetére


gippazoid
senior tag

Ez hogy van? Az akkut miért kell cserélni az LCD miatt? Nem tudják úgy szétszedi, hogy ne sérüljön az akksi?
Mi lesz majd 3 év múlva, ha csak akkut kellene cserélni? Kell majd hozzá LCD még 100e Ft-ért?

A video szerint sima, beragasztott akku.

[ Szerkesztve ]

Gippazoid Novelties Inc.

(#6038) iceQ! válasza gippazoid (#6037) üzenetére


iceQ!
addikt

S22U céges teló. 0 perces volt és hibás kijelzővel érkezett meg. Cserénél kijezlő + akksit cseréltek egyből. Ez az eljárás. Okát nem kérdeztem de biztos valami hasonló lehet.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#6039) gyuri81 válasza gippazoid (#6037) üzenetére


gyuri81
Topikgazda

Mert össze van ragasztva az lcd és az akku. Nem vállalják a szétszedésüknél fellépő esetleges akku sérülést. Így azt is cserélik.

(#6040) Gardaai válasza gippazoid (#6037) üzenetére


Gardaai
senior tag

#6038, #6039
A szerviz pakk miatt. Így adják hozzá a javító csomagot (kijelző, akku, ragasztók).

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#6041) z0d1@Ku$ válasza z0d1@Ku$ (#6022) üzenetére


z0d1@Ku$
senior tag

Végül simán lejött, ahogy egy átlag fólia,ment is fel azonnal a whitestone, ami nagyon bika így elsőre :K

(#6042) mgTerminator válasza gyuri81 (#6039) üzenetére


mgTerminator
veterán

Néztem Jerry barátunk videóját és külön köszönetet mondott a Samsungnak hogy végre könnyen eltávolítható az akku (legalábbis én így értettem) és tényleg könnyen ki tudta szedni.
Szerintem a háttérben az állhat hogy nem túl drága az akku (telefon vételárához képest) és meg akarnak "spórolni" a tulajnak egy akkucserét illetve mégegy szétszedést.

(#6043) D4ni válasza gippazoid (#6037) üzenetére


D4ni
őstag

Én még az S7 edges időkben voltam szerviztechnikus a samsungnál. Akkor jött be kb ez az akku+kijelző csere dolog. Én úgy tudom azért, mert melegítéses eljárással szedik szét a telefont, és az aksi károsodhat a meleg hatására.

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#6044) Jube96


Jube96
csendes tag

Sziasztok,

lehet off topic lesz
Rendelésben akár tudok segíteni is :U

Telekomnál jelenleg az S23 szériát meglehet vásárolni Galaxy Watch-5el összeszerelve. Ebben az esetben a Watch 5 esim verzió 50%-al olcsóbb mint listaáron.
[link]

Összehasonlításképp Samsung Experience Storeban az alap készülék 409ezer
[link]

Telekomnál 408 órával

Drift is not a race! Drift is art, the art of driving ;)

(#6045) syIex válasza z0d1@Ku$ (#6041) üzenetére


syIex
veterán

Hol a legerdemesebb most Whitestone venni? Nekem is érik már a fólia csere...

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#6046) z0d1@Ku$ válasza syIex (#6045) üzenetére


z0d1@Ku$
senior tag

Nem tudom hol érdemes, én iKiegészítőkről rendeltem tegnap reggel. Ma délelőtt már az automatában volt. De nekem minden pénzt megért, egyszerűen rosszul voltam már ett a szilikon hatású szartól amit felraktak a sesben... Ha van UV lámpád otthon, akkor a lámpa nélküli ár jóval kevesebb. Ha pesti vagy, el is mehetsz a boltjukba, azt hiszem a 16. Kerületben vannak.

[ Szerkesztve ]

(#6047) syIex válasza z0d1@Ku$ (#6046) üzenetére


syIex
veterán

Helyben fel is teszik? Jól hangzik, köszi. :R

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#6048) z0d1@Ku$ válasza syIex (#6047) üzenetére


z0d1@Ku$
senior tag

Nem tudom felteszik-e de el tudom képzelni. De amúgy nem nagy durranás. Én is most raktam fel ilyet életemben először és hibamentesen sikerült. Pedig rendesen megnehezítettem a dolgom, por is volt bőven a szobában és a segédkeret is alig fért el az asztalon :DDD

(#6049) klooo


klooo
tag

Sziasztok! Nálatok a Samsung gyári böngészőben működik a fordítás? Nálam egyáltalán nem. A böngészőt és a fordító "bővítményt" is töröltem majd újra telepítettem, de semmi (adat törlés is volt). Beállítások is elvileg oké. Járt már valaki így?

Samsung Galaxy S23 Ultra, PS5

(#6050) Prien válasza -Maci- (#6034) üzenetére


Prien
addikt

Bluedigital. Myscreen Protector Diamond Glass Edge 3D -black. A neve :D 5799 Ft volt.

A kevés is több a semminél.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.