Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1452) Kaba válasza kyrieirving (#1451) üzenetére


Kaba
veterán

Vélhetően részletre vette.

(#1453) AtHoS válasza Kaba (#1452) üzenetére


AtHoS
nagyúr

samuhun is van lehetőség most kamatmentes cofidises részletre...olcsóbban, bár részletnél 10k vagy 20k többlet az összárnál nem igen oszt vagy szoroz :B

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#1454) BMS válasza poli27 (#1449) üzenetére


BMS
őstag

Én is a telekomtól vettem még talán kicsivel többért :D 2 éves hűség+otthoni dolgok. S8-at váltotta le.

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#1455) gyuri81 válasza AtHoS (#1453) üzenetére


gyuri81
Topikgazda

Húúú ezzel vigyázz mert kaptam érte nemrég ;]
[link] [link]

Amúgy a végén nem kerül többe a vég ár. Nincs 10-20k többlet.

(#1456) Gardaai válasza AtHoS (#1453) üzenetére


Gardaai
senior tag

Az sem mindegy, hogy 15 hó vagy 22 hó. :) Azért ott már van ~30% különbség havi szinten.

Én úgy vagyok vele, hogy ha lehet részletre, miért ne? Annál több marad zsebben befektetni. Autót is megengedhetek magamnak, mégis lízingelek, mert nem 5 évig akarom ugyan azt használni. Persze ez csak az én véleményem. :))

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#1457) csozsoka válasza kyrieirving (#1451) üzenetére


csozsoka
csendes tag

Szerintem pedig jó vétel, én is így hoztam ki, csak kicsivel többért, viszont az előfizetés hozzá potom összeg. (Semmit nem változtattam a meglévőn) Neki is valószínüleg így van, esetleg a havidíja a díjcsomagjának magasabb, ezért kedvezőbb a részlet rá.

Nem nyírom öltönyben a füvet. Nem megyek gumicsizmában a színházba, nem eszem bicskával a fagylaltot. Galaxy S23 Ultra, Galaxy Watch5, meg még isten tudja mennyi kütyü... :)

(#1458) BMS válasza gyuri81 (#1455) üzenetére


BMS
őstag

Viszem is vissza a telekomnak ;]

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#1459) csozsoka válasza BMS (#1454) üzenetére


csozsoka
csendes tag

Nálam ugyan ez, a lehető legjobb vétel így. :)

Nem nyírom öltönyben a füvet. Nem megyek gumicsizmában a színházba, nem eszem bicskával a fagylaltot. Galaxy S23 Ultra, Galaxy Watch5, meg még isten tudja mennyi kütyü... :)

(#1460) BMS válasza csozsoka (#1459) üzenetére


BMS
őstag

:KÉn is így voltam vele. Meg vagyok elégedve a telekommal(kivéve az android box-al :D) és nem évente váltok telefont. Korlátlan net+beszélgetés mellé.

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#1461) csozsoka válasza BMS (#1460) üzenetére


csozsoka
csendes tag

Egyértelmű, nálam s21-et váltott az s23 ultra, ugyanis az s 21-et eladtam, nagyon jó áron száltam ki belőle, + még az itthoni telekomos szolgáltatás+a mobil előfizu...számomra a lehető legjobb döntés volt, és nem utolsó sorban a kedvezmények miatt így nagyon jó áron. Az eladott készülék árát belefizettem a részletbe, annyival kevesebb maradt. :CJa és persze a kissebb tárhelyes áráért a dupla tárhelyest hoztam, aztán lehet matekozni. :) :R

[ Szerkesztve ]

Nem nyírom öltönyben a füvet. Nem megyek gumicsizmában a színházba, nem eszem bicskával a fagylaltot. Galaxy S23 Ultra, Galaxy Watch5, meg még isten tudja mennyi kütyü... :)

(#1462) AtHoS válasza gyuri81 (#1455) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Jáj...erre inkább nem írok semmi konkrétat, még a végén diszkvalifikálnának a modik :DDD

Volt az ilyen felfogásúak hozzáállására korábban valami olyasmi mém, hogy "itt a pénzem, fogd, csak fogd be a pofád" vagy valami ilyesmi :B Na az pont az illetőre illik...szvsz

Igaz "csak" ~5k-val drágább telekomnál plusz a 2 év hűség :)

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#1463) BMS válasza csozsoka (#1461) üzenetére


BMS
őstag

Tőlem kértek 226.000Ft előleget mert tavaly Anyumnak hoztam ki egy laptop-ot. Szóval ennyivel kevesebb :D

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#1464) S e t h


S e t h
nagyúr

Pár nap lightos használat után, S22 ultra mellett nem lenne nehéz azt válaszolni, hogy ez inkább facelift, mintsem komolyabb upgrade, de ez az évenkénti fejlesztéseket figyelembe véve ez már szokványosnak mondható.

Részint érthető az a pár nappal ezelőtt linkelt cikk tartalma, ami szerint a Samsung évekig meglopta az európai vásárlókat.

Én nem tudok ennyire vehemsen fogalmazni ugyanis elégedett voltam eddig a Note, S szériával és snapdragonos viszonyítási alapom sem volt, valamint az exynos legnagyobb rákfenéje sem sújtott, mivel a mindennapjaim során mindig sikerült áramforrást találnom és a vészhelyzeti powerbankot sem kellett munkára fognom.

Viszont megértem azokat, akik diákok, vagy úgy dolgoznak, hogy sokat kell utazniuk és nekik okozott már kellemetlen meglepetést a merülő aksi.

Mert úgy néz ki, hogy az S23 Ultra esetében mindez már a múltté, mert telefonunk szinte más dimenziókba lépett és hardcore módban kell taposni a procit, ha 1 nap alatt le akarjuk meríteni.

Egy fél milliós készüléknél bosszantóak tudni lenni az akadások, dadogások és mondhatja, bizonygathatja bárki, hogy a Samsung prémium kategóriás telefonjai ezt már kinőtték, nos valóban szúrja az ember szemét amikor az S22 Ultra meg-megakad bizonyos helyzetekben, mert egészen egyszerűen nem ezt várod.
Ugyan az S23 Ultra már nem a 500 ezer forintos kategóriában mozog, de végre megtapasztalhatjuk, hogy milyen is az igazi fluid élmény, amikor a telefon teszi amit tennie kell és nem tűnik 2 pálcás vásári mulatságnak.

Nekem még a hangszóróból áradó hang tűnt hangosabbnak és tisztábbnak az S22 után, S pent még nem használtam, valamint a fotós képességeket sem tettem próbára, de itt nem is nagyon számítok változásra.

A fotók szerkesztésénél viszont az objektum kivágás szintet lépett és jól el is szórakozgattam vele, tetszik.

Övre csiptethető bőr tokot itthon viszont sehol sem találtam akármennyire kerestem, amire lehetne mondani, hogy oké, még csak most kezdték forgalmazni a telefont, de ebben az esetben ez nem játszik, ugyanis ezek az univerzális tokok jók S20, S21,S22,S23-hoz is, de amíg amazonon találok, itthon semmi.
Ha esetleg vki már talált, annak megköszönöm a linket, ehhez hasonlóra gondolok alább.

Summázva, szerintem barátok leszünk, mert ez a készülék végre kinőtte a gyermekbetegségeit és egy miénkhez hasonló árérzékeny országban sem kell szívnia tovább a fogát annak, akit joggal zavart, hogy többet fizet egy gyengébb exynosért.

A tesztek nem véletlenül pontozták úgy ahogy, S22 Ultra esetében inkább pénztárca és a szenvedély mértékétől függő a vásárlása, de S22 előtti készülékek esetében adott a whoa faktor.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1465) Daffni2 válasza wong kok wah (#1450) üzenetére


Daffni2
addikt

Valamit félrenéztél: [link]
689 990 Ft

[link]

[ Szerkesztve ]

"Aki ad,az nyer"

(#1466) poli27 válasza kyrieirving (#1451) üzenetére


poli27
veterán

Hát az 512 es nem látom máshol olcsóbban :D

[ Szerkesztve ]

(#1467) poli27 válasza Kaba (#1452) üzenetére


poli27
veterán

Mindent részletre veszek, ha lehet mert akkor nem kell egy összegben kifizetnem :)Nekem ez így kényelmes :) 3 mobilelőfizu plusz az otthoni és sokéves előfizetések... mindent megkapok azonnal részletre... :)

(#1468) AtHoS válasza Daffni2 (#1465) üzenetére


AtHoS
nagyúr

De Te is, mert ez nem az említett "samsung webshop". Az ez lenne SAMSUNG.HU

A "szokásos" készülékbeszámítási kedvezménnyel 256GB 494 991 Ft, 512 GB 548 991 Ft

read-only mode on the forum

(#1469) csozsoka válasza S e t h (#1464) üzenetére


csozsoka
csendes tag

Az eszközödnek, feltételezem csak tudod a méreteit.
Tok ügyben:
Itt kedvedre válogathatsz.

Nem nyírom öltönyben a füvet. Nem megyek gumicsizmában a színházba, nem eszem bicskával a fagylaltot. Galaxy S23 Ultra, Galaxy Watch5, meg még isten tudja mennyi kütyü... :)

(#1470) S e t h válasza csozsoka (#1469) üzenetére


S e t h
nagyúr

Telitalálat, köszi.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1471) Zototh64 válasza S e t h (#1464) üzenetére


Zototh64
őstag

Ezzel az övtáskával én is szemezek.
Az összes többivel nagyjából egyet értek.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#1472) Daffni2 válasza AtHoS (#1468) üzenetére


Daffni2
addikt

Annak a linkje is ott van, a bejegyzésemnél.
60 000 Ft készülékbeszámítás kedvezménnyel 629 000 Ft az 512GB
Nem tudom hogyan számoltad ki az 548 991Ft árat.
De amelyik beírásra válaszoltam ott 496 000 Ft -ot írt wong kok wah

Szóval van itt kavarás rendesen.

"Aki ad,az nyer"

(#1473) csubííí válasza takcslajos1 (#1390) üzenetére


csubííí
senior tag

Gombok helyett Good lock, azon belül One Hand Operation +, sok beállítási lehetőség.

(#1474) balintka válasza Daffni2 (#1472) üzenetére


balintka
addikt

Nekem is 620 ezer körülre hozzá egy egyedi kuponnal, de az csak par ezret vesz le. Hogy jön ki az 548e?

(#1475) kchris78 válasza balintka (#1474) üzenetére


kchris78
veterán

A keszulekbeszamitas? (bar az elvileg lejart?)

(#1476) thomas92 válasza kyrieirving (#1451) üzenetére


thomas92
aktív tag

Szerintem semmi gond ezzel az árral. A 496 és 500 közötti 4 ezer miatt miért ne lenne jó vétel. A részletnek van előnye és hátránya is.

[ Szerkesztve ]

(#1477) Dr.FantastiK válasza poli27 (#1449) üzenetére


Dr.FantastiK
őstag

reszletre vagy kp-ba ennyi ??

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#1478) poli27 válasza Dr.FantastiK (#1477) üzenetére


poli27
veterán

Mindkettővel ennyi lenne :D

(#1479) Joccc07


Joccc07
addikt

Üdv nektek!

Hamarosan én is tulajdonosa leszek ennek a csodának. Segítsetek milyen üvegek elérhetőek amiknek lekerekített az oldala? Látom, hogy a Whitestone a favorit de nem szeretnék UV-s üveget. Felhelyező keret előny. :R

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#1480) wong kok wah válasza Daffni2 (#1472) üzenetére


wong kok wah
senior tag

"Szóval van itt kavarás rendesen."
Akkor ne kavarj.
De egyébként 620-ról indul a telefon, erre jön 60e Ft készülék beszámítási kedvezmény + 10% kupon (csak a DMP jó most).

* és még megy a tartozék kupon is!

[ Szerkesztve ]

(#1481) balintka válasza kchris78 (#1475) üzenetére


balintka
addikt

Az is benne van már.

(#1482) anarkigabi válasza wong kok wah (#1480) üzenetére


anarkigabi
lelkes újonc

Szia! És ilyen "DMP" kedvezménykódot honnan lehetett vagy lehet szerezni?
Köszönöm szépen.

(#1483) wong kok wah válasza anarkigabi (#1482) üzenetére


wong kok wah
senior tag

Samsung online chat vagy a kuponkunyeráló topicban. A sima S23 -ra működik a KMZ/MAR kupon is (legalábbis tegnap még) de az Ultrára csak a DMP

(#1484) kkdesign


kkdesign
senior tag

Sziasztok, van olyan beállítás hogyha közel viszem az s pent a képernyőhöz akkor is menjen az ujjammal a navigálás a képernyőn? Úgy emlékszem mintha lenne ilyen de nem találom

(#1485) wong kok wah válasza balintka (#1481) üzenetére


wong kok wah
senior tag

Akkor még egyszer. Samsung webshop, nem a Sestore! A telefont kiválasztod 689.990 Ft. Berakod a kosárba addigra már 620,991 Ft lesz! Hozzá adod a készülék beszámítást. Akkor 566.991 Ft, és jöhetnek a kuponok...

[ Szerkesztve ]

(#1486) leslien válasza S e t h (#1464) üzenetére


leslien
nagyúr

2 pálcás vásári mulatságnak.

:DDD ...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1487) Gardaai


Gardaai
senior tag

Ne kuponozzatok. Van nálam egy bontatlan 12/512 jobb áron. :DDD :DDD

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#1488) leslien válasza Gardaai (#1487) üzenetére


leslien
nagyúr

persze és te ,h vetted?.. gondolom te is kuponozva vetted.. akkor add el amennyiért vetted vagy nem kell itt az igyen hirdetés...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1489) Gardaai válasza leslien (#1488) üzenetére


Gardaai
senior tag

Arra céloztam, hogy dupla tárhely és nem 540e. Ft-ért mint amiket küldenek kuponokkal. Plusz annyiért adom amennyiért vettem. :)) Ha tud jobb áron kuponnal, miért venné meg tőlem? :DDD

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#1490) leslien válasza Gardaai (#1489) üzenetére


leslien
nagyúr

most vettem egyedi kedvezményekkel beszámítva... nem diák.... :)
[kép]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1491) Gubu0101 válasza leslien (#1490) üzenetére


Gubu0101
veterán

Meg vond ki a 60ezret,csak keszulek beszamitas ;] :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1492) Gardaai válasza leslien (#1490) üzenetére


Gardaai
senior tag

Ez szép! ;)
Ennyit az előrendelői akciókról. :DDD
Úgy is megy vissza, ha nem viszik el. Kettő nem kell. :C

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#1493) Kaba válasza Gardaai (#1492) üzenetére


Kaba
veterán

Az általa írt ár már nem elérhető(ezért felesleges megírni), nem most vette, hanem szombat hajnal/délelőtti időszakban.

[ Szerkesztve ]

(#1494) Crow


Crow
tag

Az ujjlenyomatos feloldást ti hogy használjátok?
Koppintásra megjelenő AOD-ról, lockscreenről, vagy közvetlenül a kikapcsolt képernyőről?
Én az utóbbit próbáltam használni (AOD-ot teljesen ki is kapcsoltam), de feltűnt, hogy így sokkal lassabb a feloldás, mint bekapcsolt képernyőről (legyen az akár az AOD, akár a lockscreen).
Kis mókolással sikerült rajta gyorsítani, de nem tudom, hogy a linkelt energiagazdálkodási beállítás átállításása mennyire fogja hazavágni az üzemidőt... Ha próbálkozott már más is ezzel (akár korábbi S szériákon), mi volt a tapasztalat? Melyik a kisebbik rossz üzemidő szempontjából? A koppintós AOD bekapcsolása, vagy az ujjlenyomatolvasó folyamatosan bekapcsolva tartása?

[ Szerkesztve ]

Crow

(#1495) AtHoS válasza Daffni2 (#1472) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Hja ott van, miután odaszerkesztetted :DDD

Én nem raktam rá kupont, mert nincs ilyenem, de írtam, hogy "A "szokásos" készülékbeszámítási kedvezménnyel" jött ki az az ár, amit leírtam.

"Nem tudom hogyan számoltad ki az 548 991Ft árat."

Így, de nem én számoltam az oldal dobta automatán:

Kosárba rakás előtt kiválasztottam, hogy be szeretnék számíttatani telefont, ahol beírtam egy érvénytelem IMEI-t, majd a választási listából az első gyártó első típusát kiválasztottam, igenelgettem, elfogadtam amit el kell, majd tovább, tartozékoknál Átugrás és azok az árak lettek megjelenítve amit beírtam

Semmi varázslat és ez is jobb, mint az eredeti hsz-odban lévő SEstore linken lévő ár, amely link semennyire nem kapcsolódott az eredeti hsz-hoz

De egyébként ha figyelted a korábbi kuponozós mókát samu shoppal kapcsolatban, akkor ott még az sem volt mindegy milyen böngészővel próbálkoztál :DDD

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#1496) Gardaai válasza Kaba (#1493) üzenetére


Gardaai
senior tag

Ezt értem, de ha azt nézzük, hogy most dupla tárhely akció nélkül ugyan annyiért ki lehet hozni, mint amikor volt, ez elég hátbaszúrás. :D
Hirtelen megjelent egy 10% alap kedvezmény 400e. Ft vásárlás fölött, -60e. bármilyen kuka mobilból is akár, 10% kupon, 20k kieg kupon és ha még erre rá lehet dobni még esetleg egy 10%-os másik kupont, akkor meg bőven alatta van. :)

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#1497) Kaba válasza Gardaai (#1496) üzenetére


Kaba
veterán

Ezen nem kell elmélkedni. Lehetne most sokkal drágább is., a tőzsdén sem látod előre a változásokat :) , hirdetni, amúgy tilos a topikban.

(#1498) leslien válasza Gubu0101 (#1491) üzenetére


leslien
nagyúr

itt vettem az elsőt én is, csak ügyfélmegtartás kedvezmény volt mindenből... ;)

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1499) Gardaai válasza Kaba (#1497) üzenetére


Gardaai
senior tag

Hát ez kicsit sem tőzsde, ott jobban előre látható mint itt. Tudom, mert évek óta csinálom. :))
Szimplán marketing. Beetetik az embert egymás után 2x - 3x. Aztán ha eladtak annyit amennyit akartak, akkor "normalizálódik" az ára.

Nem láttam kiírva, hogy tilos lenne, de kecske-káposzta elv alapján írtam be. Ha valaki szeretne, de nem tud valamiért, akkor én tudok kuponos áron, amíg vissza nem küldöm. :K

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#1500) Kaba válasza Gardaai (#1499) üzenetére


Kaba
veterán

Az összes topikban tilos a hirdetés.
A saját döntésed volt, hogy vásárolj az előrendelési időszakban vagy sem.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.