Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5001) karldergroße válasza takcslajos1 (#4996) üzenetére


karldergroße
senior tag

Igen, jól saccolsz, flacban van, 1394 album, 16000 zeneszám.

Nekem pl. az s-pen teljesen felesleges, nem igazán tudom mire használni.

[ Szerkesztve ]

(#5002) dnelb válasza OmniaI900 (#4997) üzenetére


dnelb
veterán

Garid az hozzájuk fog szólni az igaz, de nekem pl simán cseréltek gariban kijelzőt 6-7 éve. Szerintem korrekt hely.

(#5003) OmniaI900 válasza dnelb (#5002) üzenetére


OmniaI900
tag

ahogy néztem már több mint 10 éve a piacon vannak !! Köszönöm mindenkinek aki válaszolt

[ Szerkesztve ]

(#5004) petymeg válasza OmniaI900 (#5003) üzenetére


petymeg
addikt

Igen, régi cég. Több telefont vettem már tőlük, azzal nem volt gond, utaltam, küldték. Garis problémám egyikkel se volt, így nem tudom abban mennyire korrektek. Mert csak rajtuk keresztül működik a dolog, közvetlenül a Samsung nem opció.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#5005) OmniaI900


OmniaI900
tag

Még annyi kérdésem lenne hogy a 8 vagy a 12 gb memoriás készülék között nagy külömbség van a 12 gb javára ?? egyáltalán megszabad venni akár a 8 Gb ost is ??

[ Szerkesztve ]

(#5006) iceQ! válasza OmniaI900 (#5005) üzenetére


iceQ!
addikt

Nekem a 8-as van, teljesen használható. Nem érzem hiányát a -4GB RAMnak. Előtte egy S21U volt 12GB RAM-al, hasonlóan működik mint az.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#5007) Bferibörs válasza OmniaI900 (#5005) üzenetére


Bferibörs
addikt

Ez engem is érdekel,vacilálok rajta.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#5008) szkorhetz válasza Bferibörs (#5007) üzenetére


szkorhetz
őstag

Jelenleg még semmi előnye a 12-esnek, én is ezért vettem a 8-ast.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#5009) *RLaci* válasza Bferibörs (#5007) üzenetére


*RLaci*
addikt

Én biztosan a 12est venném, mindenképpen időtállóbb.

(#5010) zoltan77 válasza Bferibörs (#5007) üzenetére


zoltan77
aktív tag

Nekem is 8 gb-s van, de szerintem 2-3 évig nem lesz gond ezzel sem.

Samsung S24 8/256-Honor Tab X9

(#5011) mgTerminator válasza karldergroße (#5001) üzenetére


mgTerminator
veterán

Akkor használd a Plexet, otthon szerveren tudod tárolni és streamelni telóra kocsira tv-re mindenre. Vagy próbálj ki más szolgáltatókat az említettek közül.

(#5012) Gardaai válasza mgTerminator (#5011) üzenetére


Gardaai
senior tag

Az "ilyen" (nem negatív) embereknek nem lesz jó más opció. Natívan lehessen megoldani vagy sehogy.
Munkatársam hangrendszerében a tápkábel 600.000 Ft. Neki magyarázd meg, hogy tudja Spoti-n is hallgatni ugyan azt amit a hangcuccán. :)
(Használ egyébként streaming platformot is, de ha kikapcsolódásról van szó, akkor esze ágában sem lenne ott hallgatni. Jelen esetben sem ismerjük, miért így oldja meg ahogy.)

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#5013) petymeg válasza OmniaI900 (#5005) üzenetére


petymeg
addikt

Attól függ, milyen időtávra veszed. Meg a háttértár az érdekesebb, mert az csak 256 a 8-asban.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#5014) TODI1111 válasza Bferibörs (#5007) üzenetére


TODI1111
addikt

Hosszútávon lesz előnye a 12GB ram-nak. Főleg ha DEX funkciót is használsz.

(#5015) mgTerminator válasza Gardaai (#5012) üzenetére


mgTerminator
veterán

Hát figyelj, ő feldobott egy problémát, én egy lehetséges megoldást, ha neki jó jó, ha nem nem.
Én is szeretem a minőséget, de nekem a Spotify minősége megfelelő, amúgy sem hiszem hogy hallanék túl nagy különbséget, pedig csak 32 éves vagyok.

(#5016) TomPack válasza OmniaI900 (#4997) üzenetére


TomPack
őstag

Nagyon régi bolt, sokat vásároltam már onnan régebben, és amikor gond volt (pár napos Lumia 920, nem ma volt :DDD ) akkor szó nélkül cserélték egy új bontatlanra.
Viszont tőlük csak 1 év garit fogsz kapni a telóra, ami hozzájuk szól.

(#5017) karldergroße


karldergroße
senior tag

Még egyszer, én semmi negatívat nem mondtam a telefonra, csak azt az álláspontot képviseltem, hogy jogos mínuszpontot adni azért, mert nincs microSD-s bővíthetőség, mert nekem ez bizonyos szempontból gondot okoz. De amúgy a készülék kitűnő. És amióta a kollégák jóvoltából (ILO) hívásrögzítés is van a telefonomon, azóta minden igényemet kielégíti.

(#5018) kerobi


kerobi
senior tag

Sziasztok hazautaztam Mo-ra es nem mukodik a Roaming. Meg odakint aktivaltam a roamingot, de itthon sem data, sem hivas. Mit kell beallitanom? Koszi

Macbook Air M1, Asrock Z390 phantom gaming mini itx, I9-9900K, 32GB 3600MHz G.Skill, Pro-ject Pre Box S2 Digital DAC+PreAMP, Raijintek Metis plus ház, Noctua NH D15 cooler, Radeon Pulse 5700Xt

(#5019) Taci válasza kerobi (#5018) üzenetére


Taci
addikt

Az Adatroamingot kell bekapcsolnod, és elvileg ennyi.
Beállítások / Kapcsolatok / Mobilhálózatok / Adatroaming
Néha egy újraindítás is segíteni tud.

(#5020) TODI1111 válasza karldergroße (#5017) üzenetére


TODI1111
addikt

+1
Nekem személy szerint nem hiányzik, de sok ismerősömnek igen.

(#5021) Gardaai válasza mgTerminator (#5015) üzenetére


Gardaai
senior tag

Nem problémát, egy számára negatívumot írt a telefonnal kapcsolatban. :)
Én sem vagyok nagy zenés, de a munkatársam évek óta "zenél" (háttérzene, produktivitás boost) az irodában és már én is megmondom 1 pillanat alatt, hogy éppen Spotify vagy Tidal-on nyomja a zenét. :DDD Teljesen más. Hát még "offline" egy flac. Olyan részleteket hallasz, amit stream-en keresztül ha keresel sem találsz.

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#5022) fahrii válasza OmniaI900 (#5003) üzenetére


fahrii
őstag

Miért vennéd tőlük, amikor közvetlenül samsungtol olcsóbb?

(#5023) leslien válasza OmniaI900 (#4997) üzenetére


leslien
nagyúr

ha EU s készülék ,akkor lesz rá egy év garid a TMX nél... csak jó lenne előtte az idei szám alapján lecsekkolni .. max 14 nap van rá ha online rendeled.. vagy személyesen..

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#5024) leslien válasza leslien (#5023) üzenetére


leslien
nagyúr

*imei

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#5025) JockeyEwing


JockeyEwing
aktív tag

Nincs valakinek infója, hogy a Dex-nél tervben van e egyáltalán a wide kijelzők támogatása? 2560x1080-ast sajnos csak 1920-nak kezeli, így a monitor megnyújtja a képet. :F

(#5026) Taci válasza JockeyEwing (#5025) üzenetére


Taci
addikt

Good Lock \ Life up \ MultiStar \ I love Samsung DeX \ High resolution for external display: BE

Elvileg.

(#5027) OmniaI900


OmniaI900
tag

Sziasztok
Mielőtt megvásárolnám a készüléket lenne egy fontos dolog mégpedig az hogy hivás rögzités megoldható e a készülékre .

(#5028) TODI1111 válasza OmniaI900 (#5027) üzenetére


TODI1111
addikt

Egyszerű csc váltással igen. Emiatt használunk itt sokan ILO csc-t. [link]

[ Szerkesztve ]

(#5029) OmniaI900 válasza TODI1111 (#5028) üzenetére


OmniaI900
tag

köszönöm

(#5030) OmniaI900 válasza TODI1111 (#5028) üzenetére


OmniaI900
tag

Erre a samfw programra nekem trojait hotz a win defender !!

(#5031) Bferibörs


Bferibörs
addikt

Sziasztok,láma kérdés,képernyő képet,hogy lehet készíteni?
2 kopp,3 ujj,tenyér él,bekapcs+ hangerő nem müxik.🤔
Valamit,valahol be kell kapcsolni?

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#5032) pg1966 válasza OmniaI900 (#5030) üzenetére


pg1966
aktív tag

Ez a 4.6-os verzió, én még a 4.0-t töltöttem le, az van meg, arra nem jelez most sem a Defender, de indításnál egyből frissíteni akar 4.6-ra, mást meg nem lehet választani.

(#5033) mgTerminator válasza Bferibörs (#5031) üzenetére


mgTerminator
veterán

Hang le és bekapcs gomb egyszerre de csak röviden ne hosszan nyomd. Nekem is meg kellett szokni...

(#5034) mgTerminator


mgTerminator
veterán

Aki szeretné védeni az aksit, de úgy gondolja hogy neki a 85% "kevés és szeretne helyette mondjuk 90 vagy 95%-ot (vagy bármennyit) akkor a rutinokban létre lehet hozni erre egy kis trükköt.

Az hittem hogy így hagyja feltölteni a megadott %-ra majd engedi visszamerülni, de nem, tartani fogja a beállított %-ot.

De ez csak úgy fog működni hogyha előtte nincs bekapcsolva az akku védelem, tehát 85% felé képes menni.
Ha visszamerül mondjuk 92%-ra úgy hogy 95% van beállítva és töltőre visszatesszük akkor is tartani fogja a 92%-ot és nem merül tovább és nem is tölt.

[ Szerkesztve ]

(#5035) Corsa02 válasza mgTerminator (#5034) üzenetére


Corsa02
őstag

Tehát be tudom állítani, hogy 95%-nál álljon meg és ennyi? Mert ha elkezd merülni és töltőn van akkor tölteni fogja újból 95-re nem?

The Truth Is Out There --->

(#5036) mgTerminator válasza Corsa02 (#5035) üzenetére


mgTerminator
veterán

Nem, tartani fogja, nem fog visszamerülni 85%-ra. Pedig pont ezt akartam elérni.

Ha pontosan úgy állítod be ahogy a képen látod, akkor felmegy 95%-ra és ott is marad amíg töltőn van. Lehúzod, használod, visszamerül pl 91%-ra, töltőre rakod, marad 91%-on mert mert az akku védelem bekapcsolva marad. AccuBattery appal néztem az áramfelvételt.

(#5037) Bferibörs válasza mgTerminator (#5033) üzenetére


Bferibörs
addikt

Köszi,az már megy,de van valami tenyér él használat is,be is van kapcsolva elvileg,na az nem műxik.🤔 Ott is van valami " trükk"?
"Redönynél" is van kapcsoló,az is műxik.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#5038) Corsa02 válasza mgTerminator (#5036) üzenetére


Corsa02
őstag

Ja értem. Nekem pont egy olyan dolog kellet volna, hogy este felrakom, feltölti 85%-ra, majd reggel 5-kor kikapcsol a rutin, lassú töltéssel feltölti 100-ra. De amikor 85%-ra tölt és rajta marad a töltőn, akkor sajnos amikor lekapcsol a töltés és 85% alá megy akkor újból feltölti 85%-ra...és ez igy megy reggel 5-ig. Na ez nem jó...

The Truth Is Out There --->

(#5039) mgTerminator válasza Corsa02 (#5038) üzenetére


mgTerminator
veterán

Nekem folyamatosan tartja a 84%-ot utána, a tablet is így működik. Amúgy csinálj rá egy rutint hogy este 10-kor mondjuk akku védelem be, majd reggel 5-kor kapcsoljon ki és akkor felmegy 100%-ra, vagy akár be is állíthatsz neki egy értéket másik rutinnal. Én vezeték nélküli töltőn töltöm, a tabletet meg ugye kábelen és mind a 2 ugyan úgy viselkedik. Nem. értem nálad hogy merülhet 84% alá mert nekem kiírja hogy a töltés szünetel.

(#5040) Corsa02 válasza mgTerminator (#5039) üzenetére


Corsa02
őstag

Pedig többször kipróbáltam, látszik is a diagramon, hogy kicsit lejjebb megy majd vissza, lejjebb majd vissza, de most este kipróbálom megint.

The Truth Is Out There --->

(#5041) Capella válasza pg1966 (#5032) üzenetére


Capella
senior tag

Igen, ez így van, mindenképpen frissíteni akar. A régebbi verzió meg nem fut le, még akkor sem ha a net kábelt kihúzom, és nem éri el a szervert. :W
Elkezdtek a védelmi programok ráugrani az újabb SamFw Tool verziókra, az Eset Internet Security is dettó.
Valószínűleg a programba épített hacker eszköz, vagy exploit miatt. A CSC váltás közben futtatna egy exploitot, de a kijelzés szerint sikertelenül. Talán a rootolt telóknál lefut, de fogalmam nincs, hogy mire kellhet, ha anélkül is CSC-t vált.
Én azt csináltam, hogy felfüggesztettem egy időre a vírusvédelmet, és a programot, illetve annak mappáját a kivételekhez adtam.
Aki óvatos, vagy inkább kevésbé veszélyesen szeret élni ;) , azoknak ezt nem ajánlom. Inkább virtuális gépen futtassa elővigyázatosságból, ott nem lehet gond.

[ Szerkesztve ]

(#5042) csubííí válasza Bferibörs (#5037) üzenetére


csubííí
senior tag

Beállítások- speciális funkciók- kéz és egyéb mozdulatok.
Itt bevan kapcsolva?
Egész tenyér éle határozottan rárak (jobb vagy bal szélén), majd teljes éllel oldalirányba elhúz.
Good lock-ban az One Hand operation+ modulon belül is van rá lehetőség. Rengeteg mozdulat állítható vele, vagy pl. ez kapcsolóval és mozdulattal is.

[ Szerkesztve ]

(#5043) Bferibörs válasza csubííí (#5042) üzenetére


Bferibörs
addikt

Igen,be van kapcsolva,sajna kép nem készül a tenyér él húzásra.🤔
Lehet,hogy valamit elállítottam ami befolyásolja? 🤔 Fólia?
[kép]

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#5044) Prien válasza mgTerminator (#5036) üzenetére


Prien
addikt

Akkor ez úgy működik, mint egyfajta "átfolyó" töltés? Nekem jól jönne pl.munkahelyen, ha vezetékmentes töltőn tudnám hagyni és nem töltene, de nem is merülne órákon át. :)

A kevés is több a semminél.

(#5045) mgTerminator válasza Prien (#5044) üzenetére


mgTerminator
veterán

Igen tartani fogja viszont ha egész nap a töltőn lóg akkor neked elég simán az akku védelem is 85%-on.

(#5046) csubííí válasza mgTerminator (#5045) üzenetére


csubííí
senior tag

Akkunak egyáltalán nem jó ha állandóan egy szinten van tartva.
Legyen az akárhány %.

(#5047) csubííí válasza Bferibörs (#5043) üzenetére


csubííí
senior tag

#5042
Ott leírtak szerint csinálod? Ha igen annak működnie kell.
Rárak, (szinte koppintás) majd egyből húzni.

(#5048) Gardaai válasza csubííí (#5046) üzenetére


Gardaai
senior tag

Miért? Forrás?

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#5049) Gardaai válasza mgTerminator (#5036) üzenetére


Gardaai
senior tag

Az az érdekes, hogy ha 85%-on bekapcsol az akku védelem, akkor nem kéne egyáltalán, hogy töltse (szinten tartsa). Már csak azért sem, amiért a PD nem működik játék közben, ha be van kapcsolva az akku védelem. Attól, hogy a rutin ki/be kapcsolja ezt a funckiót, még nem kéne máshogy működnie. Ez inkább hiba, mint feature szerintem. Majd megnézem, nálam hogy működik.

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#5050) Prien válasza csubííí (#5046) üzenetére


Prien
addikt

Én mindig irigyeltem a Sony vagy az Asus átfolyó töltés technológiáját, nem gondolnám, hogy káros lenne, sőt.
Ha egy éjszaka 1-2% merüléssel elvan a hardver töltő nélkül, akkor miért lenne káros egy adott értéken tartani?
Nyilván órákról beszélünk, nem napokig lenne töltőn.

A kevés is több a semminél.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.