Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1151) WNorbert85


WNorbert85
csendes tag

Tegnap délelőtt rendeltem elő Telekomnál egy fekete S23 Ultra 512gb telefont. Csak egy e-mailt kaptam hogy ,,Sikeres igénybejelentés!” Érdeklődnék hogy másnak milyen gyorsan jött meg a telefon. A telekom fiókomban nem látszik a rendelések fül alatt

iPhone 14 Pro Max + Apple Watch Series 7 + Airpods Pro 2nd gen + Apple Tv 4K + LG Oled 65C11 + ASUS Vivobook S14 Flip OLED

(#1152) PeteePeti


PeteePeti
őstag

Hát jelentem a a szombathelyi MM-ben totál idióták dolgoznak! Fogalmuk sem volt a készülékbeszámításról, jöttek nekem a mobilcsere programmal, ami ugye teljesen más és csak 2-3 G mobilokat fogadnak el! :W
Hosszas várakoztatás után mondja a csávó, hogy az egyetlen ember aki az S23 készülékbeszámítással foglalkozni tud most Pesten van! Mondom igen??? Akkor ha visszajövök hétfőn is eltudom játszani a dupla tárhely opciót, mert ugye az ma éjfélig van??? Hát vakarta a fejét a gyerek! Aztán azt mondja, hogy majd konpenzálva lesz az is talán! Mondom igen, talán??!! ;]
És még ő volt felhábordva, hogy kicsit ideges lettem, mert hát ő nem tehet róla, hogy nincsenek oktatva! :Y Írjak emailt a vezetőségnek a panaszommal! Mondom neki, meg a lófaszt kisbarátom, szólj te a főnökedinek, hogy megvan hirdetve egy promóció és úgy álltok bambán a vásárlóval szembe, mint akinek fogalma sincs miről beszél!!! És tényleg úgy álltok! :P Aztán vissza dobtam a pultra nekik a telefont (dobozba volt) és ott hagytam őket! Hát szórakozzanak a jó édes anyukájukkal ám! Idióta banda! Hát ez olyan messze van a profitól, mint állat! Soha többet MM! Nálam lehúzták a rolót!
Természetesen hivatalosan is panaszt fogok tenni! :W

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#1153) BMS válasza WNorbert85 (#1151) üzenetére


BMS
őstag

Elvileg 3-5 munkanap múlva veszik fel veled a kapcsolatot.

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#1154) vg válasza WNorbert85 (#1151) üzenetére


vg
addikt

Ott nem is fog(én is néztem), hanem a dokumentumok alatt lesznek a dolgok ha elfogadták/feldolgozták. Nekem már másnap reggel jött a futár sms, hogy jönnek, nagy nehezen át tudtam venni, mert nem számítottam ilyen gyorsak lesznek.

(#1155) Kasya válasza PeteePeti (#1152) üzenetére


Kasya
nagyúr

Aztán vissza dobtam a pultra nekik a telefont (dobozba volt)...
Szivesen beallitanalak a helyukre 1 honapra, hogy megtapasztald milyen szar erzes az ilyen.
Teny, hogy a vezetoseg hibás a dologban, ha tenyleg nem informaljak/oktatjak az aktualis promorol a dolgozokat, de csodat ne varj toluk és ezért kár buntetni azokat, akik a rangletra aljan vannak. A vasarlok konyvébe iras lehet jobban levite volna a pumpat :D.

(#1156) Gubu0101 válasza Kasya (#1155) üzenetére


Gubu0101
veterán

Es mindezt 256 Gb miatt ;]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1157) PeteePeti válasza Kasya (#1155) üzenetére


PeteePeti
őstag

Az a baj, hogy munkából ugrottam ki és nagyon elhúzták az időmet! Egyszerűen nem volt már több időm rájuk ma! :DD
Annyira nem volt letszükség a telefon, mert már van egy 23 Ultrám! Csak akartam még jóárúsítva venni egy kicsi S23-at asszonynak meglepetésnek! Ennyi! ;)

U.i.: Ha valakinek van tuti tippje, egy jó ajánlatra fekete 256-os kicsi S23 az ne tartsa vissza! Privát jöhet! :R

[ Szerkesztve ]

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#1158) #64638144 válasza xhege (#1143) üzenetére


#64638144
törölt tag

De erre mi szükség van? Ezt gyárilag tudja a Samu. A világító széleket, a dynamic island-ot is. Bár nekem régebbi van. Az újabban már nincs benne?

(#1159) vg válasza PeteePeti (#1157) üzenetére


vg
addikt

Mennyi felkiáltójel. Így írd majd a panaszt is, egészen komolyan vehető. :U

(#1160) -Maci- válasza #64638144 (#1158) üzenetére


-Maci-
addikt

"A világító széleket, a dynamic island-ot is"

Ez merre található?
Egyébként az van, hogy magától, segéd app nélkül nem sikerült megoldani, hogy a zár képernyőn teljes tartalommal jelenjen meg az értesítés.

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#1161) PeteePeti válasza vg (#1159) üzenetére


PeteePeti
őstag

Látom lejött a lényeg! Gratulálok! :C

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#1162) bigdigit válasza PeteePeti (#1152) üzenetére


bigdigit
addikt

Én már inkább le sem írom MM tapasztalatom. Szintén asszonynak lett icipici S23. De neki meg is lett olcsóbban mint járt volna. Néha jó ha nem állnak az értelem csúcsán. :C

[ Szerkesztve ]

(#1163) #64638144 válasza -Maci- (#1160) üzenetére


#64638144
törölt tag

(#1164) -Maci- válasza #64638144 (#1163) üzenetére


-Maci-
addikt

Köszönöm szépen. :R
Sajnos ebben a szoftverben se híre, se hamva ezeknek a beállításoknak. :((

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#1165) #64638144 válasza -Maci- (#1164) üzenetére


#64638144
törölt tag

Akkor már kivették. Pedig a tavalyi modelleknél még a lapos kijelzős alacsonyabb árfekvésű telefonokba is beletették az edge panelt, ami korábban a prémium kategória kiváltsága volt.

(#1166) -Maci- válasza #64638144 (#1165) üzenetére


-Maci-
addikt

"edge panelt"

Edge panel van.
Az értesítésekből hiányzik kb minden, amit mutattál. :U
Meg értem, hisz a NiceLock-ban van "edge lightning" modul, de az új droidon azt írja ki, hogy túl új a rendszer ehhez a modulhoz. :U

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#1167) csubííí válasza vg (#1159) üzenetére


csubííí
senior tag

:D

(#1168) Antibá válasza Pythoncobra (#1037) üzenetére


Antibá
tag

MM vásárlásról volt szó.

(#1169) anarkigabi


anarkigabi
lelkes újonc

Sziasztok!

Ha Árukeresőn rákeresek az S23 Ultrára, akkor az a furcsa helyzet van, hogy a 12GB RAM 512GB verzió számos webshop-nál olcsóbb, mint a 8GB RAM 256GB-s verzió.

Ennek lehet az az oka, hogy ezek a cégek berendelték a dupla tárhelyes előrendelési akcióban és ezért állt elő ez a fura árazás?

Ha ezek az "olcsó" 12GB RAM 512GB készülékek elfogynak, akkor vajon helyreáll a "rend", hogy a nagyobb tárhellyel rendelkező verzió drágább lesz a 256 GB verzióhoz képest?

Nem igazán szoktam figyelgetni az árváltozásokat, de szívesen olvasnám egy tőlem jóval tapasztaltabb fórumozó véleményét azzal kapcsolatban, hogy érdemes e ezen az áron lecsapni most az 512GB verzióra... mert rövidesen jóval drágábban lesznek elérhetőek?

Előre is köszönöm a választ.

(#1170) #64638144 válasza -Maci- (#1166) üzenetére


#64638144
törölt tag

Fene se tud már ezen kiigazodni. :F

(#1171) syIex válasza -Maci- (#1166) üzenetére


syIex
veterán

Van az alap rendszerben is, én használom is.
Magyarul nem tudom pontosan hogy írja, de az értesítéseknél a pop-up style-nál (felurgró?)tudod kiválasztani az Edge lighting stílusát. :U

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1172) -Maci- válasza syIex (#1171) üzenetére


-Maci-
addikt

Valóban! Ha nem a kiterjesztett nézeted választod, akkor ott az edge light! Ezt eddig nem vettem észre.
Viszont van egy rossz hír: Nem csinál semmit. Hiába kapcsolom be, nem villog.

Lassan kezdem hülyének érezni magam, hogy nem tudom beállítani, hogy a zárolt képernyőn teljes tartalommal jelenjenek meg az értesítések. :F :F :F

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#1173) takcslajos1


takcslajos1
tag

Hát srácok jól megszívtam ezzel a telefonnal, az az ominózus közelségérzékelő piros fény valójában pixelhiba, ma adtam le. Sajnos csak vásárlás után 9-10 nappal jött ki a jelenség. Viszont az Aradi utcai márkaszerviznek még nincs joga javítani ezeket a telefonokat, szóval vihettem Budaörsre a rettegett TMX-be...

(#1174) Zototh64 válasza takcslajos1 (#1173) üzenetére


Zototh64
őstag

Az derék! :W
Lehet, hogy ők is csak széttárni tudják majd a kezüket.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#1175) Caineevo válasza Gubu0101 (#1156) üzenetére


Caineevo
tag

Szerintem a 03.31ig járó modellenként változó 60-70-100 ezer HUF-os telefon beszámítási akciót szerette volna inkább. Nyilván a tárhelyduplázassal együtt mégjobb.

(#1176) Crow válasza xhege (#1001) üzenetére


Crow
tag

Hó végén azért várjuk majd a beszámolódat ;)
Erstésként én is igénybe akartam venni a moneybacket. Aztán annyit cseszegettek munkaügyekkel a rendelés leadása közben, hogy végül totál kiment a fejemből :W De a jövőre való tekintettel érdekelne (és szerintem másokat is a topikban), hogy a moneyback-kel vajon le lehet-e húzni még egy bőrt (az apróbetűs rész ellenére is) az épp aktuális kedvezményekről. Szerintem, ha a Samsungékon múlik, akkor biztosan :DD

Crow

(#1177) wong kok wah


wong kok wah
senior tag

Ha valakinek kell van egy 20e Ft-os tartozék kuponom privátban.

(#1178) syIex válasza -Maci- (#1172) üzenetére


syIex
veterán

Valamit pedig nem jól csinálsz.. :DDD
Arra figyelj, ha kiválasztod a stílust utána nyomj rá a Done-ra az elején, ha csak simán kilépsz akkor nem fog aktiválódni. :N

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1179) Kasya válasza takcslajos1 (#1173) üzenetére


Kasya
nagyúr

Basszus...
Hátha nincs még alkatrészük és cserélik a telefont.

(#1180) -Maci- válasza syIex (#1178) üzenetére


-Maci-
addikt

Sajnos így sem. :((
Neked mutatja az értesítések szövegeit mikor új jön? :F

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#1181) syIex válasza -Maci- (#1180) üzenetére


syIex
veterán

Hát nekem úgy van beállítva, hogy csak az értesítést mutassa "privacy" végett.

[ Szerkesztve ]

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1182) xhege válasza -Maci- (#1180) üzenetére


xhege
addikt

Nálam teljesen hektikusan működött. Pl Viber és céges levelezés (Outlook) esetén nem kapcsolta be akijálzőz, míg mondjuk messenger esetén igen. Azért tettem fel a korábban írt appot és azzal sikerült mindent úgy előnöm, ahogy szerettem volna.

(#1183) -Maci- válasza xhege (#1182) üzenetére


-Maci-
addikt

Azzal az appal nekem annyi gondom volt, hogy először a gyári értesítés jelent meg kb 2 másodpercre, utána jött az az általad említett app értesítése.
Zavaró az a 2 másodperc késés.
Neked is ilyen?

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#1184) pg1966 válasza xhege (#1182) üzenetére


pg1966
aktív tag

A zseb-mód működik? Tehát hogy ha zsebben van, azaz a közelségérzékelő letakarva, akkor ne legyen semmi a kijelzőn, mert az csak fogyaszt? Meg beállítható, hogy meddig mutassa az üzenet érkeztét?

(#1185) xhege válasza -Maci- (#1183) üzenetére


xhege
addikt

Nekem csak egy értesítés érkezik.

pg1996: Az beállítható, hogy meddig mutassa, zsebmódot nem tudom megmondani :) Mon

(#1186) petymeg


petymeg
addikt

Smart Switch mindent átköltöztet az új telefonra? Appokat, fájlokat, titkos meghajtó fájljait is? Majdnem tele van a régi 256-os memóriája jó lenne, ha éjszaka mindent áthúzna, míg alszom.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#1187) -Maci- válasza petymeg (#1186) üzenetére


-Maci-
addikt

Át visz mindent, ha akarod.
Ki lehet választani, hogy mit vigyen és mit ne.

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#1188) TheMartin03 válasza petymeg (#1186) üzenetére


TheMartin03
tag

Mondjuk a titkos meghajtót nem tudom, mert a bizalmas infót tartalmazó appokat se igazán tudja átvinni teljesen azt hiszem. De azon kívül nagyon jól használható. OTP-s appokkal volt nálam asszem valami, Viber üzeneteket kézzel kell azt hiszem. De minden más nekem nagyon jól ment.

(#1189) Caineevo válasza TheMartin03 (#1188) üzenetére


Caineevo
tag

Átviszi a Biztonságos Mappát és tartalmát, csak be kell jelentkezni meg jelszót megadni az új telefonhoz, arra már nem emlékszem melyiken.

(#1190) TheMartin03 válasza Caineevo (#1189) üzenetére


TheMartin03
tag

Akkor főleg király. :)

(#1191) gyuri81


gyuri81
Topikgazda

488e-re csökkent az S23U ára :) alakul :)

(#1192) -Maci-


-Maci-
addikt

A kamerában hogy lehet elővarázsolni az asztro foto és a makro módot? :F

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#1193) Teal'C válasza -Maci- (#1192) üzenetére


Teal'C
addikt

ExpertRaw apk ban van.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1194) Gardaai válasza gyuri81 (#1191) üzenetére


Gardaai
senior tag

Készülékbeszámítással igen. :DDD

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#1195) -Maci- válasza Teal'C (#1193) üzenetére


-Maci-
addikt

Köszönöm szépen! :R

SZERK.
Mondjuk a makrot így sem találom :U :F

[ Szerkesztve ]

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#1196) gyuri81 válasza Gardaai (#1194) üzenetére


gyuri81
Topikgazda

Eddig is ott volt nekem a készülékbeszámítás, ergo semmit nem változtattam. Nemrég még ugyanezzel a konstrucióval 494e volt.

(#1197) syIex válasza gyuri81 (#1191) üzenetére


syIex
veterán

Miket használtál?

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1198) ForRedGlory válasza syIex (#1197) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Lelőték a MAR kódokat is, már nem fogadja el S23 témában. Ügyes ez a Samsung.

[ Szerkesztve ]

(#1199) gyuri81 válasza syIex (#1197) üzenetére


gyuri81
Topikgazda

MAR, DMV, DMP kuponok

(#1200) Gardaai válasza gyuri81 (#1199) üzenetére


Gardaai
senior tag

Nekem ugyan ezekkel 493.904 Ft volt, készülékbeszámítás nélkül. :F

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.