Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) Capella válasza doooo (#735) üzenetére


Capella
senior tag

:W Hacsak úgy nem. ;) De tényleg, más nem lehet, csak kicsit félreérthető volt nekem.
Szóval két energiatakarékos opció van, ahogy újra megnéztem. Az egyik mindjárt az Akkumulátor menüben legfelül a kapcsoló. Ez átváltja energiatakarékos módba, és jelzi is az állapotsoron.
A másik a további beállítás Teljesítményprofil alatt. Itt normál és energiatakarékos opció van, és tényleg az utóbbi lesz a light, amit másmilyen ikonnal jelez.
Én itt ezen a helyen vártam volna a 3 opciót, ami közül választani kellene, és az energiatakarékost gondoltam a fullosnak, így a light nekem hiányzott. :B :))

(#752) doooo válasza Capella (#751) üzenetére


doooo
veterán

"Én itt ezen a helyen vártam volna a 3 opciót, ami közül választani kellene, és az energiatakarékost gondoltam a fullosnak, így a light nekem hiányzott. :B :))"

Igen, régebben 3 is volt (Fold/Flip4 óta van ez az új kettős opció :K ).

(#753) Gardaai válasza Caineevo (#686) üzenetére


Gardaai
senior tag

Az enyémen is UV üveg van. Hogy lehet amúgy ezeket leszedni? Elég ijesztő.. nem igazán merek nekiállni sehogy. Nincs baja, de ha eladnám, akkor a vásárló figyelmét mindenképpen felhívnám rá.

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#754) Capella válasza doooo (#752) üzenetére


Capella
senior tag

Igen, megnéztem most az S21U-n is, ott tényleg 3 van, Optimalizált, Magas és Maximális.
Akkor már tényleg nem nagyon értem, hogy miért kellett ezt a light-ot annyira új opciónak beharangozni. Mert ha nem lenne az új light, akkor mi lenne? Összesen 1 opció? :P :N

(#755) Sys85 válasza Gardaai (#753) üzenetére


Sys85
veterán

Pl így: [link]
Nem kell tőle megijedni,csak óvatosan kell leszedni,máskülönben darabokban jön csak le.
Kijelzőnek nem lesz semmi baja.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#756) ggbuffon1897 válasza Crow (#738) üzenetére


ggbuffon1897
őstag

Az esetleg nem jutott eszedbe h besétálsz egy MM-be vagy Euronicsbe és szimplán kipróbálod? ;]

Pláne h azért rengeteg fele nadrág/zseb létezik, szval ezzel pont h nem nyugtattál meg senkit magadon kívül. ;]

Sztem meg az ultra már b*szott nagy tepsi és speciel nekem külsőre sem váltja meg a világot, de hát ízlések és pofonok. De mondjuk en 160cm-nel magasabb telefont nem tudok már se elképzelni se elfogadni napi hasznalatra magamnál.

A mostani s21fe-m is pont a méretbeli határvonal (és árban sem vagyok ennél többet áldozni olyan featureökert amiért max egy tesztben ömlengenék és bizonygatnám magamnak h jaj de megéri, miközben számomra gyakorlati haszna nincs.Ezert nem lett a sima 21 vagy sima 22, pedig méretre azok jól eltalált kompaktok.)

(#757) BusinessGuy válasza Capella (#751) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Kicsit hülye a magyar nyelv a telefonban, én emiatt sem használom, ha bármi hiba lép fel angol nyelven sokkal egyszerübb neten megtalálni a megoldást valamint beállitásokat és egyebeket csekkolni. :)
Igen 2 energiatakarékos opció van. Ami simán az akksi menüjében van az ugyan az ami eddig is volt a telefonokban csak most nem választható opció van hanem te tudod megszabni jópár dologban egyesével min spóroljon vagyis ez a hagyományos energiatakarékos mód. A másik pedig ahogy irod egy menüvel beljebb a teljesitmény profiloknál, ez újdonság régebbi telefonokon nincs, fold és flip4 vezette be. Ebben van, angolul a Standard és a Light (magyarnál energiatakarékos)... Ez (light vagyis energiatakarékos) gyakorlatilag optimalizáltabbá teszi a telefont úgy hogy te nem veszel észre szinte semmit mégis kevesebbet fog enni. Játékokra nincs kihatással, ugyanakkor ha benchmarkolod látható hogy picit visszavesz, de még igy is toronymagasan az S22 ultra szintje fölött marad a telefon plusz jócskán dob az akkuidőn persze attól függően mit csinálsz a telefonnal. Emiatt új, ez nem az általad irt energiatakarékos funkció ahol a telefon érezhetően butul ha energiatakarékra rakod illetve koxon megy ha magasra...

[ Szerkesztve ]

(#758) bordi10 válasza ggbuffon1897 (#756) üzenetére


bordi10
senior tag

Mondjuk azt megnézném, mikor az MM-ben próbálja betuszkolni a riasztókábellel egyetemben a zsebébe :DDD

[ Szerkesztve ]

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#759) Teal'C válasza Zototh64 (#750) üzenetére


Teal'C
addikt

Gyári 45w 1%ról kezdés 22:15

40% nem egész 15perc, végig 40-45w töltés a készülék kellemes langyos

50% 21perc itt már 20-40w között játszik (még 41 percet ír)

60% 25perc itt stabil 33w ra állt be a készülék kellemes langyos, a töltő kicsit melegebb de semmi extra

70% 30perc itt 25-30w között játszik kicsit melegebb de csak az alsó része ( még 34 percet ír)

80% 37perc itt stabil 25w (még 29 percet ír)

90% 44perc 15-20w között játszik ( még 20 percet ír)

95% 51perc itt stabil 10w (még 13 percet ír) a készülék lehült a töltő langyos

100%-ig 64perc 5-10w között játszik kiírta a teljes töltést

100% + 2-3watt töltés még 16percig.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#760) BusinessGuy


BusinessGuy
senior tag

Aki esetleg emulátorozgatna, ezzel a telefonnal már szépen mennek a játékok ide értve a Switch emut is zömmel 30-60 fps-el, kis pepecseléssel. :)
Most próbáltam pár cuccot amim megvan Switchre is, Zelda BotW 30 fps, Metroid Dread 60 fps, Nfs HP Remaster 60 fps, Mario Odyssey és world 3d 60 fps.

Aki szokott játszani telefonokon (én csak ritkán játszottam eddig leginkább COD mobilt, normális emukra és hozzá való telefonra vártam évek óta) van módi a telefon hütésére? Mondjuk 20-30 perc gaming etapon nem éreztem hogy langyosnál jobban melegedett volna a tel, s21U ilyenkor már rendesen meleg volt. Láttam Spigen árul tokot ami a telefon hütését segiti (Spigen Cryo armor) erről van tapasztalata akár más telefonokról valakinek? Hasznos? :)

(#761) Crow válasza ggbuffon1897 (#756) üzenetére


Crow
tag

Dehogynem. Voltam mindkettőben. De ott a hátukra ragasztott, kikötözött lopásgátló cuccal együtt a zsebre rakás nem igazán kivitelezhető, ill. a leülést is csak földre lehetne kipróbálni maximum... Plusz megkockáztatom, hogy a biztonsági őrök sem feltétlenül értékelnék a mutatványt :D Ahogy azt sem, ha ott helyben elkezdenék átöltözni, hogy többféle nadrággal kipróbáljam. MM és társai legfeljebb arra jók, hogy megnézd a telefon színét élőben, és kipróbáld, hogy áll a kezedben. Én amúgy naivan azt reméltem, hogy a hangzását is le tudom majd tesztelni, de be kellett látom, erre is alkalmatlanok ezek a helyszínek, akkora a hangzavar.

160 cm-nél magasabbat én se ;)

Mindenkinek mások az igényei. Ha te elégedett vagy az FE-vel és számodra nem ad semmi pluszt a flagship széria, akkor maradj az FE-nél, senki nem kényszerít a váltásra.

Crow

(#762) SP147


SP147
friss újonc

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni. Új Samsung felhasználó vagyok. Eddig mate 20 prot használtam. A Huaweinél volt olyan lehetőség, hogy minden appot külön el tudjak látni jelszóvédelemmel. Hiába volt feloldva a telefon képernyője, be tudtam állítani, hogy bizonyos appokat csak külön ujjlenyomatazonosítással lehessen nyitni. Ezt az ultrán nem találom egyelőre. Ez egy létező funkció a Samsungnál is, vagy hiába keresem? Előre is köszönöm a válaszokat

(#763) doooo válasza SP147 (#762) üzenetére


doooo
veterán

Biztonságos mappa. Oda lehet rakni appokat is.

(#764) SP147 válasza doooo (#763) üzenetére


SP147
friss újonc

Azt megtaláltam, de nekem nem igazán erre van szükségem. Ha például valakinek a kezébe adom a telefonom, hogy nézzen meg egy üzenetet viberen, de nem akarom hogy meg tudja nyitni a fotókat, vagy egy másik appot. Akkor a biztonságos mappa nem megoldás, mert bármihez hozzáfér, ami abban van. Külön külön szeretnék beállítani appokat, hogy mind kérje az azonosítást. Nem csak egy mappát akarok titkosítani.

(#765) oAcido válasza BusinessGuy (#760) üzenetére


oAcido
aktív tag

Én ha tudom hogy tovább játszok, akkor egy Black Shark Funcooler Pro-t csattintok a telefon hátuljára. Hátrány, hogy kell neki áramforrás és ki kell kapni a telót a tokból.

Gamesir X3 kontroller van még ellátva gyárilag hűtéssel.

(#766) Sirandrish válasza csozsoka (#628) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mire az utolsó bubi is eltünt az volt vagy 5-6 óra, de ahogy telt az idő folyamatosan látszott a pozitív változás :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#767) Sirandrish válasza csozsoka (#678) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah örülök hogy a tied is "kirugta" magát :)
Az elején nekem is voltak kétségeim, főleg ahogy visszakaptam, de szép lett :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#768) Caineevo válasza Gardaai (#753) üzenetére


Caineevo
tag

Simán lehúztam, lehet a kora miatt, de könnyebben mint a fentebb linkelt videóban.

(#769) Zototh64 válasza Teal'C (#759) üzenetére


Zototh64
őstag

Ez így nagyon hasznos tapasztalati információ, főleg azoknak, akik kétségbe vonták a 45%-os töltést. :R
Gondolom akkor az otthoni gyári töltővel.
Köszönjük szépen! :R

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#770) gilfoyle


gilfoyle
őstag

Megszagolta már valaki a ceruzáját (s-pen), hogy a vietnámi vagy a tajvani a büdösebb? :DD

(#771) TODI1111 válasza Teal'C (#759) üzenetére


TODI1111
addikt

A fórumtárs által [írt] töltési adatokkal összehasonlítva, továbbra sem látok számottevő különbséget a 25 és 45W-os töltés között.
Igaz ő 14%-ról indította a töltést, de csak 25w-os töltővel.

(#772) gerenda110


gerenda110
aktív tag

Pedig biztam benne, hogy nem kell naponta 3x toltore rakni folyamatos hasznalat mellett :) a folyamatos mellett azt ertem intenziv bongeszes facebook messenger email. Semmi jatek. S22 t hasznaltam 2 hetig.. leveve a fenyero a kijelzo felbontas.. es a frissites is es naponta 2,5x kellett toltore raknom :))

Az élet szép. Ha tetszik, Ha nem!

(#773) TODI1111


TODI1111
addikt

UAG monarch tokot lehet valahonnan Magyarországon belülről rendelni? Azt szerettem volna de nem találok sehol.

(#774) Teal'C válasza Zototh64 (#769) üzenetére


Teal'C
addikt

Igen ez az otthoni 45w-os.

Egyébként reggelre 6,5 óra alatt 3% volt a merülés, minden is be van kapcsolva semmi hókuszpókusz.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#775) Antibá


Antibá
tag

Sziasztok!
Tegnap az MM-ben az mondták, hogy vigyek bármilyen gagyi, régi telefont és az 512-es Ultrát
510-ért megkapom.
Ez tényleg működik?

(#776) xhege válasza TODI1111 (#773) üzenetére


xhege
addikt

Nálam Pathfinder lett, és az Amazonról tudtam megrendelni csak.

[ Szerkesztve ]

(#777) Caineevo válasza Antibá (#775) üzenetére


Caineevo
tag

Igen, ha visszaolvasol, én is így vettem vasárnap, de ez a 2 akció együtt csak csütörtökig él már :DD

(#778) Teal'C válasza Antibá (#775) üzenetére


Teal'C
addikt

A reklám és a kijelentés szerint igen! De a puding próbája az evés. :R

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#779) Tin válasza Teal'C (#759) üzenetére


Tin
veterán

Írtam feljebb a 25W-os töltővel. Akkor tényleg nem sok értelme van a 45W-osnak.

(#780) csozsoka válasza Sirandrish (#766) üzenetére


csozsoka
csendes tag

Igen, nálam is ugyan ez volt. Már velem van és tökéletes. :R :)

Nem nyírom öltönyben a füvet. Nem megyek gumicsizmában a színházba, nem eszem bicskával a fagylaltot. Galaxy S23 Ultra, Galaxy Watch5, meg még isten tudja mennyi kütyü... :)

(#781) Teal'C válasza Tin (#779) üzenetére


Teal'C
addikt

Nekem azért fontos mer van egy Tab S8ultra is azt meg majdnem végig 45w-on tolja :DDD

De alkalomadtán megcsinálom ugyan így 25w-al is.

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#782) Sirandrish válasza csozsoka (#780) üzenetére


Sirandrish
legenda

En a tokot még várom :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#783) Tin válasza Teal'C (#781) üzenetére


Tin
veterán

Ja persze, ha már van töltő, miért ne azzal, csak nekem pl nincs 45W-osom, de van két 25W-osom is, ezek után biztos nem ruházok be a nagyobb töltőre, mert minek.

(#784) Zototh64 válasza Teal'C (#774) üzenetére


Zototh64
őstag

A merülés az nálam is szinte ugyan ennyi idő alatt eddig 4%-volt. Szintén minden is bekapcsolva, nem szoktam semmit kikapcsolni soha.
Úgy néz ki, ez a része is jó lett ennek a telónak.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#785) laci0530


laci0530
senior tag

Sziasztok! Tegnap a MediaMarkt-ban azt mondták, hogy lehet húszezer forint értékben választani tartozékot az S23 Ultrához, ha az ember bemutat valamilyen promóciós kódot. Én az Unpacked eseményre regisztráltam, kaptam is kódot e-mailben, de az nem volt megfelelő. Azt mondták, hogy az Unpacked esemény közben kellett volna valamilyen kódot kérni. Valakinek van esetleg feleslegben ilyen? Ezek azok a három betűs kódok, amiket a topicban olvasni lehetett? Ha valaki privátban tudna küldeni felhasználható kódot, azt nagyon szépen köszönöm. :-)

(#786) TheMartin03 válasza laci0530 (#785) üzenetére


TheMartin03
tag

Nem tudom, hogy ők mire gondolnak, de a Samsung webshopjába pont azok kellettek, amiket most mondasz. A Samsung küldte ki őket, most már többedjére azt hiszem. DMV kezdetű kódok voltak, és a Samsung az Unpacked vége körül küldte körbe, 1-jén, este 8-kor. Szerintem ők nem tudják pontosan, hogy mi kell nekik... Sanszos, hogy te jót akartál mutatni nekik, nem hiszem hogy másról lenne szó.

(#787) laci0530 válasza TheMartin03 (#786) üzenetére


laci0530
senior tag

Én az Unpacked eseményre regisztráltam és ezt kaptam e-mailben február 1-jén:

"Előregisztrációdért járó kedvezményes kuponod:xtmv1m..
1 (egy) darab 20.000,- Ft értékű kedvezménykuponFelhasználhatóság:

A kupon 2023.02.01 19 óra 01 perctől, 2023.02.28 23 óra 59 percig váltható be.

1. Vásárolj Galaxy S23 / S23+ vagy S23 Ultra készüléket, és válassz mellé
Galaxy Watch okosórát,vagy Galaxy Buds Fülhallgatótvagy Samsung tartozékot,2. Aktiváld a fent található kedvezményes kuponkódot!3. A kedvezmény az S23 szériás készüléked mellé választott termék árából kerül levonásra!(A kedvezmény a Galaxy S23 szériás készülékekre nem használható fel, kizárólag a vele egyidőben vásárolt okosóra, vezetéknélküli fülhallgató vagy Samsung mobiltartozékra, és legfeljebb 20 000 Ft értékben.)A jelen Promóció által biztosított Kedvezmény online vásárlás során kizárólag a Strong&Unique Kft. által üzemeltetett https://www.ses.hu, webáruházban, illetve üzleteiben érvényesíthető, és a vásárlás végfelhasználói árából kerül levonásra.
Samsung Experience Store, Westend City Center (1062 Budapest, Váci út 1-3.);Samsung Experience Store, Debrecen (4029 Debrecen, Csapó utca 30.);Samsung Experience Store, Árkád (1106 Budapest, Örs vezér tere 25/a);Samsung Experience Store, Miskolc (3524 Miskolc, Városház tér 9.);Samsung Experience Store, Árkád (6724 Szeged, Londoni körút 3.);"

Azért gondoltam, hogy a MediaMarkt-ban erre gondolhatnak, mert ez kifejezetten 20ezer Ft-ról szól. (Ettől függetlenül van egy 30.000 forintos utalványakciójuk is.)

Ha valakinek esetleg van fel nem használt kuponja a három betűs kódsorozatból, megkérdezném a MediaMarkt-ban, hogy azok a kódok esetleg felhasználóak-e erre a húszezres tartozék bulira.

Vagy ha vett valaki a MediaMarkt-ban S23 Ultrát, légyszi írja már meg, hogy a 20 és a 30ezres kupon is ment-e. Köszönöm! :)

(#788) syIex válasza laci0530 (#787) üzenetére


syIex
veterán

Ez nem Samsung kód, hanem SES-es kód, lehet t volt a baj. Az "eredeti" Samsungos kód az DMV kezdetű.

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#789) hito válasza Sys85 (#755) üzenetére


hito
nagyúr

Garantálom, hogy amit a videóban leszed az nem UV üvegfólia. Ugyanis ennek a leszedése a toplistás szívások közé tartozik. Leginkább így néz ki.

Gardaai: semmiképpen ne akard levenni! Én egyszer nekiálltam. Minden voltam abban a 3-4 órában, csak úriember nem.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#790) hito válasza BusinessGuy (#760) üzenetére


hito
nagyúr

Engem nagyon is érdekel :) Mit használsz, Skyline? Tegnap kipróbáltam egy Egg NS nevezetű Switch emulátort, de elég neccesnek tűnik security szempontból. Van az az érzés, amikor fészkelődsz egy app használatakor és érzed, hogy itt valami nem kerek. Na pont ilyen volt, úgyhogy inkább gyalultam :)

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#791) xhege válasza hito (#789) üzenetére


xhege
addikt

Egyik ismerősöm pontosan így küzdött egy UV üvegfóliával és a végeredmény maradandó nyomot hagyott a kijelzőn. Nem tudom, hogy ezt csak az ő bénasága, az üvegfólia nem megfelelő minősége vagy hibás felrakása okozta vagy sem, de én azóta nem merek ilyesmit a telefonra tenni (előtte sem volt ilyenem soha). :(

(#792) Caineevo válasza hito (#789) üzenetére


Caineevo
tag

Én magamnak ragasztottam, UV lámpával, 3.5 évig volt rajta, és szinte könnyebben jött le mint a videóban amire válaszoltál.

Lehet ez ami nem jön le olyan, hogy folyadékot csepegtetnek rá, és az köt meg az UV hatására, nem?

(#793) hito válasza Caineevo (#792) üzenetére


hito
nagyúr

Igen, olyan. És csepegtetéstől jóval több megy rá ebből a ótvarból.

xhege: rémálom. Egyébként miután láttam, hogy ez nem lesz egyszerű menet, végigjártam vagy 3-4 GSM üzletet. Gondoltam majd egy 10-esért lekapják, csak van tapasztalatuk. Hát volt tapasztalatuk és pont ezért sehol nem vállalták :D

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#794) Zedlog válasza syIex (#788) üzenetére


Zedlog
csendes tag

Egyébként SES-es promóciós kód létezik? Van esetleg valakinek?

(#795) BusinessGuy válasza hito (#790) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Egg Ns. Nincs azzal semmi gond csak adott controller kell hozzá vagy előfizus. A Skyline ingyenes viszont sajnos nagyon lassan forrja ki magát, addig marad ez. Millió videót találsz róla amúgy youtube-on, nincs vele gond. :)

(#796) Caineevo válasza hito (#793) üzenetére


Caineevo
tag

Amiről én beszéltem az egy sima üvegfólia, csak nyomni kell alá 1 kis folyadékot/ragasztót bármit, ami az UV hatasára odaragasztja, és nem válik fel. Szerintem a fentebbi videóban is ilyen van.

(#797) syIex válasza Zedlog (#794) üzenetére


syIex
veterán

Amire válaszoltam #787 kommenet abban ott a SES kupon.
Bár ahogy szétnéztem aprón, már így az előrendelési időszakban le van verve a telefon ára és 500 körül kapni a sok "előrendelős" eladó miatt... :))

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#798) hito válasza BusinessGuy (#795) üzenetére


hito
nagyúr

Ettől féltem, hogy ezt mondod :D Köszi az infót! Lehet, hogy adok neki még egy esélyt. Túlságosan lázba hoz a téma ahhoz, hogy kihagyjam :B PS2-es játékokat gondolom kisujjból kirázza. Egy jól működő PS3 emulátor de szép is lenne...

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#799) BusinessGuy válasza hito (#789) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Mert szar uv ragasztóval lett felrakva...Ugyan ezt szívtam be én is annó, amit a gyártó adott az üveghez túl erős volt... Egyébként fogod enyhén szappanos meleg 30 max 40 fokos vízbe teszed pár percre és elkezded ott óvatosan leszedni, lejön. Utána sima vízben öblítesz hogy ne maradjon szappanos víz a telben.
Normális UV ragasztóval (2500-as)meg így nez ki a leszedés: [link]

(#800) xhege válasza BusinessGuy (#799) üzenetére


xhege
addikt

A Whitestone dome például normális, könnyen leszedhető UV ragasztót használ? Ha már ilyen piszok drága üveg?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.