Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) soko70 válasza petymeg (#448) üzenetére


soko70
aktív tag

"Amúgy nem hiszem, hogy 22-ről olyan nagy fejlődés történt kb egy facelift." Pont nem. Mindenben javítottak, nem keveset. IPhone? Pl. 12PM és 13PM. Na az az volt. 1 hete használom, nincs lassulás, nincs dadogás. Most érzem azt, hogy végre.

(#452) kchris78 válasza ForRedGlory (#450) üzenetére


kchris78
veterán

ezzel szerintem sincs akkora gond, pl vagy egyszeruen nincs ideje energiaja bujni a forumokat h osszeszedje a kuponokat/ismeretet h mi is kell a kuponokhoz. Ellenben az istyle nyitassal ahol barki beallhat a sorba az olcsobb cuccert.

(#453) xhege


xhege
addikt

A fotós topikban raktam be képeket, akiket érdekel itt eléri: [link]
Nappali nagyon erős fényben összehasonlítva a gyári 12mp, a gyári 50mp és goggle kamera alkalmazással lőtt képek. Hááát….

(#454) secretgarden válasza kiszu (#352) üzenetére


secretgarden
aktív tag

OnePlus telókon van gyária fólia (legalább is 5-ösön, 7-esen és 8T-n volt). Jelenleg az én 8T-men majdnem 1.5 év után még mindig rajta van a gyári fólia mert alig van rajta néhány leheletfinom karc. Pedig ugye a fólia közel sem olyan karcálló mint a Gorilla Glass. Nem tudom hogy mit csinálnak egyesek a telefonjaikkal, nekem még egyetlen Gorilla Glass-os telefnom sem lett karcos soha, pedig képernyőt nem fedő tokkal használtam mindegyiket, zsebre vágtam őket stb.

(#455) secretgarden


secretgarden
aktív tag

Kicsit off, de van valakinek tapasztalata azzal, hogy a Samsung Galaxy Fold 4 üzemideje hogy alakul az S22/S23/Plus/Ultra telefonok bármelyikéhez képest? Tetszik a telefon maga, de nem tölt túl gyorsan, és aggódok hogy a kinyitva jó nagy és nagyfelbontású kijelző milyen gyorsan szívja le az akkut...

(#456) garrotter válasza Teal'C (#420) üzenetére


garrotter
tag

Köszi, így már megvan

"Emberi törvény kibírni mindent, s menni mindig tovább, még akkor is, ha nem élnek már benned remények és csodák."

(#457) babosf válasza syIex (#446) üzenetére


babosf
aktív tag

köszönöm...gondolom ott nincs akcióban tárhel duplázás... :)

Galaxy S23 Ultra

(#458) xhege


xhege
addikt

Most a tokon tökölök :D
Most hirtelen van rajta egy Spigen Liquid Air, de ez csak vesz megoldás volt. A gyári bőr nagyon tetszik régen használtam is olyat korábbi telefonjaimon, de a védelem ott azért korlátozott. Mivel hatalmas a a telefon egy UAG Monarch meg nagyobb a tenné…. Valami elegánsabb, de jól védő tok kellene. :F
Nomad tokom is volt régebben almán, na az már ok is lenne, de Samura nem gyárt. Aztán a vége lehet az lesz, hogy veszek egy kicsit kevésbé nagy UAG Pathfinder-t vagy Metropolist…
Ha van tuti ötlet szívesen meghallgatom. :R

(#459) wong kok wah válasza babosf (#457) üzenetére


wong kok wah
senior tag

MIért gondolod? Miért nem nézed meg?
https://sestore.hu/handraiser/

(#460) spect80 válasza Somatom (#422) üzenetére


spect80
senior tag

Szerintem már az is gáz, ha csak elvi síkon is felmerül, hogy a felhasználóknak kell alkalmazkodnia egy 600-700k értékű telefonhoz.

(#461) petymeg válasza xhege (#458) üzenetére


petymeg
addikt

Nekem ez a fajta tok hiányzik az új szériából. [link] Ilyet használok, nem túl nagy, de rendesen véd.
Helyette ez van a 23-hoz. [link]
Brutálisan nagy, szar ergonómiával. Ami jó, azt miért kell elcseszni?

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#462) ferrari1


ferrari1
őstag

Most vagy én vagyok a béna és nem találom az automatikus optimalizálás kikapcsolását, vagy valóban nem lehetséges? Engem kifejezetten idegesít, hogy naponta optimalizál, amit nem szeretnék. Tud valaki valamit erről? :R

(#463) xhege válasza petymeg (#461) üzenetére


xhege
addikt

A régi tokot én még Note 9-en használtam, azt szerettem. Az újnál amit linkeltél nem jó a link szerintem.

(#464) icecave válasza xhege (#463) üzenetére


icecave
nagyúr

Szerintem erre gondolt kizárásos alapon: [link]

(#465) babosf válasza wong kok wah (#459) üzenetére


babosf
aktív tag

megnéztem de figyelmetlen voltam, köszönöm.

Galaxy S23 Ultra

(#466) -Maci-


-Maci-
őstag

Sziasztok

Ki milyen képernyő védő fóliát/üveget ajánlana? Tapasztalatok?

Előre is köszönöm szépen :R

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#467) xhege válasza icecave (#464) üzenetére


xhege
addikt

Valószínűleg. Mondjuk ez nekem sem tetszik. :( Lehet maradok UAG vonalon.

(#468) Mr X válasza -Maci- (#466) üzenetére


Mr X
veterán

Yettel-nél vételkor rakattam fel fóliát, ott vágják géppel. Ugyanilyen van az S22 Ultrámon is egy éve, nem volt vele bajom.

(#469) csubííí válasza ferrari1 (#462) üzenetére


csubííí
senior tag

Itt nézz körül, ha még nem tetted meg. Eszközkarbantartó- jobb felül három pötty- automatikus folyamat.

(#470) ferrari1 válasza csubííí (#469) üzenetére


ferrari1
őstag

Ott nekem nincs olyan...

Lejjebb van csak az optimalizálás utáni újra indítás, de az nem ugyanaz.

[ Szerkesztve ]

(#471) soko70


soko70
aktív tag

Valóban, nincs rá lehetőség a kikapcsolásra. Így gyárilag, de a 22U-n sincs.

(#472) tabletta válasza Mr X (#468) üzenetére


tabletta
tag

Detto. Három féle van, a legvastagabbat ajánlották, természetesen ez volt a legdrágább.
Eddig nagyon tetszik.

(#473) gyuri81 válasza aTe014 (#306) üzenetére


gyuri81
Topikgazda

Holnap bemegyek megérdeklődni, mennyibe állna meg. :)

Esetleg voltál az MM-ben? :) Van valami infód?

(#474) syIex


syIex
veterán

Nem feltétlen Ultra miatt, de végülis ide is kapcsolódik. Mivel már bírja a 45 wattos töltést ezért úgy gondoltam hogy beszerzek egyet és tegnap voltam bent az egyik SES üzletben és ott 22 ért volt. Nem hoztam el annyiért, hanem szétnéztem a neten és az Alzánál 12 ért van ugyanaz. Szóval, ha valaki gondolkozik az eredeti Samsung 45 wattos adapteren akkor eléggé jó áron meg lehet venni szerintem náluk. :)

Fóliát illetően nem igazán akar fel szívódni a ragasztó tehát lehet viszem vissza holnap hozzájuk, pedig amúgy jó lenne, mert mindenhol szépen végig ér és kellemes a tapintás is.

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#475) -FreaK- válasza syIex (#474) üzenetére


-FreaK-
veterán

Még régebben olvastam hogy nagyon sok a hamisított, és nagyobb boltok is arulhatnak hamisat. Nem tudom hogy mennyire igaz, esetleg nézz utána hogy hogy lehet megkülönböztetni a hamisat az erdetitől. Nehogy kigyulladjon vagy ilyesmi (nem hallottam még ilyen esetről, de fő az óvatosság)

(#476) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nah megérkeztem skacok!
Épp 63gigányi adatot másolok a 21U-ról Smart Switchel, szóval most dolgozik :D
Tokot nem találtam rá, így még két napig a 21 lesz használatban, de valami szuper speckó zselés fóliát rárakattam a MM-ben. Mikor megkaptam úgy nézett ki mint amit lehánytak, de azt mondta a csajos aki csinálta hogy száradással el fog tünni, és igaza volt. Mostanra teljesen eltünt, viszont szerintem vagy 2-3 tűhegyni bubi sajna maradt. Állította hogy ezek is ki fognak simulni idővel, de tapasztalatom alapján ezek már kb sose...
Mindenesetre nem zavaró, és nem is látszik, így nem foglalkozom vele, egy Spigen tokot meg gyorsan berendelek aztán remélem kedden már meg is érkezik. Addig pihizhet itthon :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#477) BusinessGuy válasza syIex (#474) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Én igazából ezt az egész töltésmizériát elengedtem évekkel ez elött, egy darab szaros telefontöltőért vicc árakat kérnek el miközben töredék áron olyan töltők vannak amikre egyszerre több cucc is feldugható. Ott van pl az alzapower m100, power deliv, samsung adaptive charge, qualcomm qcharge, 60w töltés, túlfeszvédelem rövidzárlatvédelem és egyéb nyalánkságokkal, jópár cucc rádugható egyszerre és jó minőséget is képvisel, kerül 9700 forintba....Már csak a súlyán érzed a kis doboznak hogy nem a kinai vicc minsőget képviseli. :) És ez csak egy a milliónyi lehetőség közül.
Amit ilyen téren nem ajánlok az a Blitzwolf termékek na azok megdöglenek 1-2 év alatt.

-Maci-: Gyári samsungot. A TPU Hidrogél és egyéb vacakok ugyan ennyit védenek de a tapintásuk förtelmesen gagyi. Olyan érzés a kijelzőt tapogatni velük mint egy tpu tok hátulját... A gyári samuval legalább a tapintás az eredeti marad. Karcok ellen jó. Ha jobb védelem kell akkor üveg, 10k körüli full ragasztós UV megoldással. Mondanám hogy whitestone de nevetségesen elszálltak az árral mióta hivatalos samsung, és pontosan ugyan azt adják mint szinte bármelyik kinai allie-s és egyéb beszállitó töredék áron....

[ Szerkesztve ]

(#478) Sirandrish válasza Sirandrish (#476) üzenetére


Sirandrish
legenda

Tévedtem...egy kivételével azok is eltüntek. Nah hátha az az egy is felszívódik :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#479) xhege válasza BusinessGuy (#477) üzenetére


xhege
addikt

Nekem van itthon Blitzwolf legalább 5-6 éves és nincs vele gond.

Ezek a zselés fóliák nekem sem annyira tetszenek, illetve nem nagyon tudom hogyan működik vele a toll például.

(#480) lajbii


lajbii
tag

S23.Ultra. Yettel hálozat 5G. Budapest 13 kerület Visegrádi utca Gogol sarkán.
Akakul azért az 5G :C

lajbii felhasználónak 52 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! + A Mostani.

(#481) -Maci- válasza BusinessGuy (#477) üzenetére


-Maci-
őstag

Köszönöm szépen.
Leginkább üveget szeretnék. Anno a tabira vettem Spigen üveget. Adtak hozzá egy felhelyező keretet, amivel pontosan fel tudtam tenni.
Erre is jó lenne egy olyan.

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#482) BusinessGuy válasza xhege (#479) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Sajnos nekem rossz a tapasztalatom velük nem csak egy termék esetében. A szintén több cuccot egyszerre támogató töltőjük szépen lassan megadta magát. A led csikjuk meg amit a tv mögé vettem háttérfénynek fél év után sorba kinullázta a kék ledeket, kb 1.5 éves és már csak a kék ledek fele ha világit....

[ Szerkesztve ]

(#483) BMS válasza syIex (#474) üzenetére


BMS
őstag

Én az Aqua,hu-n vettem 14k-ért házhozszállítással(eredeti). Ma az Etele plázában vettem egy navy zöld szilikon tokot(baromi jó),de fóliájuk nem volt :/ Lehet várok amíg lesz üvegfólia azt talán könnyebb felrakni(anno S8-nál gyári sima fóliát nekem nem sikerült). Addig csak nem lesz karcos :D

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#484) xhege válasza BusinessGuy (#482) üzenetére


xhege
addikt

Elhiszem, hogy neked ilyen rossz tapasztalataid vannak. :( Én most eg,ebkent egy Baseus 65w-os GaN2 toltovel használom a telefont és tökéletesen működik a gyors töltés.

Más: ti biztosítást tervezték kötni a telefonra? Ez már elég komoly érték azért. Melyik a legjobb biztosítás? Nyilván olyan amelyik fizet is ha baj van.

(#485) Sirandrish válasza Sirandrish (#478) üzenetére


Sirandrish
legenda

ÉS el is tünt...
Le a kalappal :)
Ezt így ebben a formában tudom ajánlani.
Az újlenyomatolvasó hibátlanul és villámgyorsan működik vele, és a cerka sem panaszkodik..
Igaz hogy 9K, de faszajó :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#486) Sirandrish válasza xhege (#479) üzenetére


Sirandrish
legenda

Kipróbáltam, hibátlan vele a toll (is) :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#487) Luck Dragon válasza Sirandrish (#485) üzenetére

Csak nem a clearplex ? :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#488) doe2


doe2
tag

Sziasztok.
Samsungos kupont valaki lenne kedves nekem küldeni?
Köszönöm

(#489) oliwwer


oliwwer
aktív tag

Sziasztok!
Gondolkodom egy ilyen telo vásárlásán. Azt el tudja nekem valaki magyarázni, hogy hardverapro-n miért van fent ennyi s23u 480-490k-ert bontatlanul (vodafone-tol, samsung-tol kihozva), mikor a weboldalon 600k körül vannak? Meg szabad ezeket venni?

Köszönöm

(#490) babcehh válasza oliwwer (#489) üzenetére

Röviden és tömören olcsóbban vették --> ha értelmes az eladó nyugodtan vedd meg, jótállási jegyet a samsung nem ad automatikusan, azt akár te is tudsz kérni az ÜFSZ-nél.

(#491) syIex válasza BusinessGuy (#477) üzenetére


syIex
veterán

+#475
Elvileg az ECO csomagolás és megjelölés az nem az eredeti Samu. Ez teljesen ugyan az, mint a SES-ben volt és a súlya is valóban eléggé nagy. :D
Szerintem eredeti! :K
A fólia viszont azóta sem "szebb" szóval holnap lesz egy köröm vele Budára... :W

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#492) Sirandrish válasza Luck Dragon (#487) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azaz :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#493) mesa23


mesa23
aktív tag

Üdv!

Fólia, tok témában szeretném megosztani rövid tapasztalatomat! Én a Firstphonban vásároltam fóliát a készülékre, (ott vágják) egy ShieldUP nevezetű "cuccot", amit már az S21 és S22 ultrán is használtam! Érintésre olyan mint a kijelző, nagyon jó a tapintása, semmi tapadása nincsen, tehát számomra a kijelző érintésével egyenértékű! Mindig saját magam rakom fel a fóliákat, igaz ehhez a típushoz folyadék szükséges, de az van itthon még régebbről, de természetesen ott is felrakják! Van ebből olcsóbb verzió is, de azzal megszívtam nyáron a Fold 4 fóliázásánál, ilyen narancsos hulladék volt, 2 nap után le is szedtem! De vissza az S23 ultrához! Két méretet vásároltam, egy teljeset, ami így sem teljes, mert azért alul és felül van egy kis hézag, oldat viszont aránylag jól ráfekszik az oldalára is, és vettem egy másikat is, ami elvileg tok barát! Én majdnem minden telefonomon a Spigen Rugged armor tokot használok, nekem ez jött be, és eddig nem is volt gond a fóliákkal, de most sajnos igen, ugyanis pénteken este felraktam a "tokbarát" fóliát, szépen ki is száradt 24 óra alatt, és tegnap este bele raktam a spigen tokba, ami szépen fel is tolta a jobb oldalán a fóliát! Vettem egy gyári bőr tokot is, ami viszont minden fóliával kompatibilis! Volt itthon S22 ultra fólia még ugyanebből a típusból, és miután mérgemben leszedtem a meggyűrt fóliát a telefonról, azután rápróbáltam az S23 ultrára, és a spigen tokot is ráraktam, és ezzel tökéletes lett, ezt már nem gyűrte meg! Nagyon jó ez a tok, ugyanis majdnem sík kijelzős telefont csinál belőle, ezért is nem annyira fólia barát, legalábbis az én eddig bevált fóliámmal! Így viszont ha rárakom a gyári bőrtokot, azzal meg akad az ujjam a fólia szélébe! Így leszedtem ezt a fóliát is, és felraktam az utolsó megmaradt fóliámat, a teljeset, és ezt most a gyári bőrtokkal tudom használni, viszont a spigen tok pihen egy kicsit! Elnézést, ha hosszúra sikeredett! :))

[ Szerkesztve ]

„az Androidok egész nap idegeneknek sms-eznek, a WP7 üresjáratban letölti az internetet, iPhone-nal meg nem lehet telefonálni és elkésel a munkából is miatta. mind fos, na.”by moonman

(#494) Luck Dragon válasza Sirandrish (#492) üzenetére

Jól felment az ára , talán 6,500-Ft volt utoljára mikor felrakattam .
Bár nekem is bevált , Lumiák + IPhoneok többségén mai napig rajtava és bírják .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#495) csozsoka válasza Sirandrish (#485) üzenetére


csozsoka
csendes tag

És ez a zselés, amiről beszéltél a MM-ban van?
Mert holnap be kell ugorjak Székesfehérvárra, akkor megnézem és én is rakatok fel, túl drága teló, hogy fólia nélkül maradjon, tehát mindenképp rakatok rá valahol, kedden már meló van, addigra mindenképp kell valami.

Nem nyírom öltönyben a füvet. Nem megyek gumicsizmában a színházba, nem eszem bicskával a fagylaltot. Galaxy S23 Ultra, Galaxy Watch5, meg még isten tudja mennyi kütyü... :)

(#496) Sirandrish válasza Luck Dragon (#494) üzenetére


Sirandrish
legenda

Most 9000 bármire.
Előttem egy bácsinak A53ra rakták ennyiért, és párom P50 projára is annyi lett volna, de ő végül nem kérte. Kicsit aggódtam mert egy aranyos kiscsaj csinálta, és mikor ideadta...háááát...de gyönyörüen eltünt róla minden "rendellenesség", ahogy ígérte :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#497) Mrgabormiki


Mrgabormiki
újonc

Nos,4 napja használom.
S23 Ultra 512 Gb zöld....imádom!!🔝
Azt mondtam,S21 ultra telefonomra,a legjobb,soha nem kell vennem többé telefont,míg 3 hete meg nem törtem a sarkát,
pedig könyvtokban volt és mégis...!
A telefon gyönyörű,nagy,mégis az S21 ultra után gyorsan megszoktam és IMÁDOM!
Éjjeli képei verhetetlenek,gyors,'almás gyorsaság',amit tesóm 12-eséhez visznyítok,bár az S21 ulra sem volt ebben rossz,de itt a nagyon gyors görgetés is,zökkenőmentes.
Munkára használom a telefonjaimat,napi 3-4 óra telefon,e-mailezés,jegyzetelés,állandó fotózás-konkurencia aktuális árai-,polcépek,kiállítások stb.
Holnaptól éles teszt!
Ja,és a legfontosabb:
Bruttó 441 600.-ft-ért adta a magentás szolgáltatóm mindenféle kedvezményyel csökentett áron!😊

[ Szerkesztve ]

"Anyukám mindig azt mondta, hogy mielött valami csúnyát mondanék valakiröl, jól nézzek körül, hogy nincs-e a közelben"

(#498) Sirandrish válasza csozsoka (#495) üzenetére


Sirandrish
legenda

Igen az MM-ben felrakják a okospultnál. Otthagyod a telót, kapsz egy számlát amivel elmész a pénztárhoz..kifizeted, csak egy karikát, és mire visszaérsz kész is. :K
Mondták hogy a teljes száradáshoz kell pár óra, és addigra "kirúg", és így is van.

Nekem tokot nem sikerült szerválnom, így még 2 napig az S21U marad, addig a 23 itthon pihen.
Néztem a Samsung gyári tokjait (az lett volna), de a bőrért sokalltam a 25K-t, a 12K-s szilikonból meg nem volt fekete, az áttetsző nemtudom milyen Clear akármi meg olyan merev volt mintha fából lett volna, így inkább hazajöttem, és berendeltem egy Spigent :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#499) csozsoka válasza Sirandrish (#498) üzenetére


csozsoka
csendes tag

Köszi szépen, akkor megjátszom ezt.
Nekem sikerült még a hét elején egy Spigen Liquid Crystal tokot rendelni, bőven meg is jött azóta, nem csalódtam a márkában, nagyon jó fogása van a telónak és nem csúszik a kézbe, nagyon stabilan, biztosan tudom fogni. Egyszerűen imádom ezt a telefont, de védeni kell mindenképp.

Nem nyírom öltönyben a füvet. Nem megyek gumicsizmában a színházba, nem eszem bicskával a fagylaltot. Galaxy S23 Ultra, Galaxy Watch5, meg még isten tudja mennyi kütyü... :)

(#500) hito válasza Mrgabormiki (#497) üzenetére


hito
nagyúr

Nekem 533-ért, pedig 32eFt a havi számlám :W Kemény 80eFt kedvezményt tudtak adni 100ezer év rablánc után.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.