Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1101) leslien válasza Gardaai (#1100) üzenetére


leslien
nagyúr

lássuk honnan rendeled?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1102) fairi válasza donnie.d (#1099) üzenetére


fairi
addikt

Kategóriatársai se olcsóbb, fő rivális vivo x90 pro plus is 1000 Euro., xiaomi 13 pro is 900 euro legalább. iPhone 14 Pro Max se két filléres.
Maga a snapdragon gen 2 is alapból drága. Vannak "olcsó" kínai telefonok ezzel, de ott sokszor kamera lett spórolva, vagy kijelző régebbi típus.

(#1103) sodre válasza wong kok wah (#976) üzenetére


sodre
csendes tag

Én két 512-es feketét és egy 256-os fehéret vettem diákos kedvezménnyel a családba előre fizetéssel, azon a bizonyos estén amikor hibás volt az oldal, mindhármat megkaptam. A 256-osnak 379.717 Ft az 512-eseknek 429.517 Ft volt darabja. Küldtek egy sajnálom levelet is, hogy ne haragudjak az előző napi levélért amiben lemondták a rendelésemet, de mivel ki lett fizetve ezért a szerződés létrejött és kiküldik a rendeléseimet. Aznap amikor a levelet küldték meg is jött a futár a 3 telefonnal, pedig nem reklamáltam, csak magamban puffogtam, hogy lemondják, aztán reggel már örültem mikor láttam, hogy a futárnál van. :))

Hogy ON is legyek, brutál takarékos a telefon... Egy S22 Ultrát váltott, az estére 15% körülre merült, ugyanazzal a használattal az S23 Ultra 60% körül van este :Y és elég heavy user vagyok, egész nap pörögnek az értesítések, wifin/4g-n lóg, minden be van kapcsolva, WQHD+ felbontás, Warch 5 Pro-val, egyelőre imádom. Az S22 Ultrahoz kepest a sebesség is elképesztő, azért az meg-meg röccent. Szóval aki S22 Ultráról váltana és "nem számít a pénz", annak nagyon ajánlom a váltást. Életemben nem volt még olyan telefonom ami két napot bírt volna, legtöbbel ha egy esti sörözés is beesett, akkor már powerbank vagy napközbeni töltés kellett. :)

(#1104) TODI1111 válasza xhege (#1094) üzenetére


TODI1111
addikt

RegiStar, QuickStar, HomeUp, One Hand Operation +

(#1105) TODI1111 válasza leslien (#1092) üzenetére


TODI1111
addikt

Nem az volt a kérdés, hogy megéri-e. Biztosan olcsóbb mint nálunk, ezért megéri. Hanem az, hogy van-e valamilyen hátránya. Az pedig, hogy nem 3 év a garancia, hátránynak tekinthető. :R

[ Szerkesztve ]

(#1106) Teal'C válasza TODI1111 (#1105) üzenetére


Teal'C
addikt

Ugyan már ne vesz el a részletekben, mindent ezerszer le kell írni minden egyes készüléknél. Komolyan mint ha a falnak beszélnél :( .

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1107) S e t h válasza Teal'C (#1097) üzenetére


S e t h
nagyúr

Hová is kell írni a garilevél/számla miatt? :DDD

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1108) leslien válasza TODI1111 (#1105) üzenetére


leslien
nagyúr

most frankon melyik telót tartottad meg 3 évig?! ;] :D
nem nevezném hátránynak a 2 év sógor Samsung garit 3 év magyarszki Samsunggal szemben.. pláne ha olcsobb és még ajándék is van hozzá.. jobb a hozzáállás! .. saját vélemény...
más ha eladásra veszed persze,h jobban hangzi 3 év garanciával eladó...
btw azért irtam nézzük ,h honnan rendelte...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1109) pg1966


pg1966
aktív tag

Nálatok se mutatja, ha bekapcsoljátok a WoWiFi-t, vagy WoLTE-t? Nem tudom működnek-e egyáltalán.
Egyébként a WoWiFi bekapcsolója most nem látszik nálam, pár napja még ott volt a WoWiFi alatt, vagy fölött.

(#1110) kbadam83


kbadam83
senior tag

Sziasztok, ti az akkumulátor beállításainál az automatikus optimalizációt bekapcsoljátok?

(#1111) Teal'C válasza S e t h (#1107) üzenetére


Teal'C
addikt

webshop@samsung.com
:P

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1112) Kasya válasza S e t h (#1107) üzenetére


Kasya
nagyúr

webshop@samsung.com
Rendelési szammal, email cimmel es/vagy számlával javasolt

(#1113) leslien válasza pg1966 (#1109) üzenetére


leslien
nagyúr

nálam mutatja Yettel...
[kép]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1114) TODI1111 válasza leslien (#1108) üzenetére


TODI1111
addikt

Olyan még nem volt, de még a 2 évet sem érte meg egyik sem. :D :DD
Viszont ez másnál nem biztos, hogy így van. Lehet, hogy a kérdezőnek ez fontos, illetve eladásnál lehet még jelentősége. :R

(#1115) TODI1111 válasza pg1966 (#1109) üzenetére


TODI1111
addikt

Melyik szolgáltató? A Yettelnél a Volte-t mutatja, de náluk még nincs WoWiFi.

(#1116) pg1966 válasza TODI1111 (#1115) üzenetére


pg1966
aktív tag

Telekom

(#1117) Gubu0101 válasza TODI1111 (#1115) üzenetére


Gubu0101
veterán

Telekomnal van vodat azt nem tudom most hirtelen.Ha van telekomos sim a keszulekben,akkor lesz wowifi kapcsolo.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1118) pg1966 válasza Gubu0101 (#1117) üzenetére


pg1966
aktív tag

Mind a kettőt bekapcsoltattam SMS-ben, (elvileg) be is kapcsolták, de egyik sem látszik, menüben meg csak a VoLTE látszik, pár napja még mind a kettő.

(#1119) Gubu0101 válasza pg1966 (#1118) üzenetére


Gubu0101
veterán

Akkor,neha probalj egy repulomod ki-bekapcsolast.Vagy ujrainditani a telot (ha nem szoktad kikapcsolni).

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1120) kengyel válasza Gubu0101 (#1117) üzenetére


kengyel
nagyúr

Vodánál a Volte mutatja, VoWifi még nincs.

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#1121) pg1966 válasza Gubu0101 (#1119) üzenetére


pg1966
aktív tag

Volt mind a kettő.

(#1122) Gardaai válasza leslien (#1092) üzenetére


Gardaai
senior tag

Samsung hivatalos oldala. Bökd át az országot Ausztriára. Aki normálisan tud eurót váltani az megússza ~380 körül. Ez azt jelenti, hogy kis ügyeskedéssel az itthoni 492e. Ft-os kuponár helyett kint ugyan ezt (sőt akkor már exkluzív grafit színt választottam, igaz 3-4 hét a szállítás) 435e. Ft-ért "kaptam" meg.
Mivel nem mindenki pesti, aki Mo-n él, ezért nem kell 2,5 órát utaznom, elég 20 percet nagyon max 50-et ha fővárosba kéne menni. :))

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#1123) babosf


babosf
aktív tag

Sziasztok
.. Nagy örömömben töltöttem le iconokat, témákat a galaxy themes-bol....
Hogyan tudom visszaalllitani az eredetit? Legalább az ikonokat... Koszonom

Galaxy S23 Ultra

(#1124) wong kok wah válasza Gardaai (#1122) üzenetére


wong kok wah
senior tag

Hogy lehet lejjebb vinni ott az árat? Nekem:
Galaxy S23 Ultra
Green, 512 GB
SM-S918BZGHEUEAUF LAGER
1.349,00 € ez kb 520e Ft

(#1125) pg1966 válasza babosf (#1123) üzenetére


pg1966
aktív tag

Visszarakod az alapértelmezett témát!
Témák/Menü/Saját dolgok/Alapértelmezett

(#1126) gyuri81 válasza pg1966 (#1109) üzenetére


gyuri81
Topikgazda

Telekomnál nem mutatja a statusbar-on a VoLTE ikont. ( attól még működhet a háttérben)
Indítsd egy hívást és ha van mellette 4G net, valamint HD hívást ír ki, akkor be van kapcsolva.

(#1127) pg1966 válasza gyuri81 (#1126) üzenetére


pg1966
aktív tag

HD hívást hol kéne írnia, mert próbáltam 4G net-tel, de nem látom sehol?

(#1128) Gardaai válasza wong kok wah (#1124) üzenetére


Gardaai
senior tag

Privátban szívesen leírom, de ugyan úgy mint itthon nagyjából.
A sok nyerészkedő miatt inkább nem írnám le itt a nagyközönség előtt. :))

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#1129) wong kok wah válasza Gardaai (#1128) üzenetére


wong kok wah
senior tag

Rendben, köszönöm.

(#1130) gyuri81 válasza pg1966 (#1127) üzenetére


gyuri81
Topikgazda

Mikor indítod a hívást, fent középen kiírja.

(#1131) pg1966 válasza gyuri81 (#1130) üzenetére


pg1966
aktív tag

Hát ott nem ír semmit! :(

(#1132) TODI1111 válasza pg1966 (#1131) üzenetére


TODI1111
addikt

Ha nem ír semmit, de hívás közben marad a 4G és megy a net akkor működik a volte.

(#1133) pg1966 válasza TODI1111 (#1132) üzenetére


pg1966
aktív tag

Megy a hívás közben a mobilnet, és mutatja folyamatosan a 4G jelet, akkor elvileg működik?
Akkor miért nem írja a HD hívást?

(#1134) thomas92 válasza pg1966 (#1118) üzenetére


thomas92
aktív tag

A Telekomnál hívás közben írja csak ki, hogy HD hang, ha be van kapcsolva a Volte. Az állapotsávon nem látszik. Valamint hívás közben kell lennie netnek.

[ Szerkesztve ]

(#1135) -Maci-


-Maci-
addikt

Sziasztok,
Minden új telefon belakásnál előfordul ez velem, de sosem tudom megjegyezni a megoldást:
A zárolt képernyőn nem jelennek meg a beérkező üzenetek részletei. Csak az adott app ikonja jelenik meg. Pedig én azt szeretném, hogy az üzenet egy lebegő ablakban jelenjen meg.
A következőket állítottam be eddig:
-zárot képernyő beállításai
zárolt képernyő megjelenítés: részletes
AOD új értesítésekhez: be
-Értesítések
alkalmazások értesítései: mind bekapcsolva. Az adott apnál (whatsapp) Minen értesítő típus engedélyezve

Van valakinek tippje, Hátha elnéztem valamit.

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#1136) xhege válasza -Maci- (#1135) üzenetére


xhege
addikt

Próbáld meg a részletes helyett a rövidre állítani.
Egyébként nekem sem lett tökéletes, akárhogy állítgattam, végül az itt javasolt aodNotify app megoldotta a problémáimat.

(#1137) Pilou


Pilou
friss újonc

Sziasztok!
Azt vettem észre 23Ultránál,hogy az alsó keret és az üveg között van egy rés amiben látszódik a ragasztás napon.Megnéznétek ,hogy nálatok is latszik? Köszönöm :R

(#1138) dnelb válasza -Maci- (#1135) üzenetére


dnelb
veterán

értesítések-értesítések a zárolt képernyőn-tartalom megjelenítése?

(#1139) -Maci- válasza dnelb (#1138) üzenetére


-Maci-
addikt

Az részletesre van állítva :B

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#1140) Zototh64 válasza -Maci- (#1139) üzenetére


Zototh64
őstag


Ahogy dnelb fórumtárs is írta.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#1141) -Maci- válasza xhege (#1136) üzenetére


-Maci-
addikt

Megtennéd, hogy belinkeled, hogy pontosan mire gondolsz, lécci? Több appot dob fel erre a kereső szóra.

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#1142) -Maci- válasza Zototh64 (#1140) üzenetére


-Maci-
addikt

Ezek nlam is így vannak.

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#1143) xhege válasza -Maci- (#1142) üzenetére


xhege
addikt

Ere gondoltam: [link]

(#1144) -Maci- válasza xhege (#1143) üzenetére


-Maci-
addikt

Sajna ezzel sem sikerül. :-/

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#1145) csubííí válasza -Maci- (#1135) üzenetére


csubííí
senior tag

Az ikont érintsd meg, nálam akkor jelenik meg a részlet.

(#1146) -Maci- válasza csubííí (#1145) üzenetére


-Maci-
addikt

Ez nem elég.
Egyébként amint bekapcsolom a képernyőt, még feloldás nélkül, egyből megjelenik a kívánt buborék.

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#1147) -Maci- válasza xhege (#1143) üzenetére


-Maci-
addikt

Végül addig csesztettem, még sikerült. :C
Csak azt nem értem, hogy app nélkül miért nem sikerült? Hiba lenne? :U
Mindenesetre most jó, köszönöm szépen a segítséget! :R

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#1148) xhege válasza -Maci- (#1147) üzenetére


xhege
addikt

Szívesen! Nekem is eltartott egy darabig, míg olyan lett, amíg szerettem volna. Nem tudom ez app nélkül miért nem megy. :U

(#1149) leslien


leslien
nagyúr

nálunk miért nem lehet?! [link]
ok tudom [link] :D ... van Snapdragon....

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1150) Tin válasza leslien (#1149) üzenetére


Tin
veterán

Németben most egy ingyen Watch4 44mm BT-t kapsz mellé, de csak az utóbbi 1-2 napban. De csak ha nem számíttatsz be semmit.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.