Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14001) Gardaai válasza babosf (#13999) üzenetére


Gardaai
senior tag

Ja értem. Én nem bírom a Facebook laggolós messengerét, szóval azt nem használom, csak a Windows-ra telepítős verzióját.
Egyébként asztali környezetben szinte esélytelen, hogy ha telefonon írsz, az nem jelenik meg a natív böngészős verzióban. Ebben az esetben inkább a telefon nem küldi el az üzenetet. Messenger újratelepítés történt? Vagy csak frissítetted amikor volt hozzá?

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#14002) babosf válasza Gardaai (#14001) üzenetére


babosf
aktív tag

megvolt az újrateleptés.... most letöltöttem a laptopomra az általad linkelt windows-os messengert...majd kiderül. kösz

Galaxy S23 Ultra

(#14003) tsimon995


tsimon995
csendes tag

Sziasztok!
Van egy S22U-ám elgondolkoztam hogy le cseréljem egy S23U-ra. Alapjába véve meg vagyok elegédve a készülékkel DE!!!! (Nem vagyok profi fotós autómata üzemmódban használom mindig) Rosszab fényviszonyokban azon belül beltérben pl: kis lámpa fényénel úgy hogy személy is rajta van a képeken akkor számomra nem felel meg a minőség. A részletek el tűnnek stb. A párom Iphone XS telefonja ilyen körülmények között jobb képet csinál pedig az már nem egy ami darab. Nem ezt várnám egy ilyen kategóriájú készüléktől. Meg köszönném ha valaki töltene fel a mellékelt képekhez hasonló fotókat (full autómata üzemmódban). Össze szeretném hasonlítani és ha jobb a minőség akkor váltok mert ez a hiba egyszerűen nagyon zavar.
https://drive.google.com/drive/folders/1iOQu5E_axeCzBzZ-ML83x_bzgMtxWhnA?usp=drive_link

[ Szerkesztve ]

(#14004) Plazmacucci válasza tsimon995 (#14003) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Nem lesz jobb beltérben, sőt ugyan olyan lassan lövi a képet mint a 21U. Igen tudom, hogy be lehet állítani, de akkor is, fasorban sincs egy Pixelhez vagy egy Iphonehoz képest mesterséges fényben.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#14005) klaya86


klaya86
senior tag

Közben azért érkeznek lassan a YouTubera a különbözetet tesztek. Ahogy látom, kamerás fronton az s23u és s24u kb egyforma. Ami meglepő volt, hogy az első pár tesztben az s24u mennyivel jobban bírta aksival. Közben találtam találtam egy friss tesztet, amin már egy belakott s24ut teszteltek. Nyilván akkor lenne full okés bármilyen teszt, ha egy zsír új s23u és s24u lenne mérve.

(#14006) Chamoro


Chamoro
tag

Olyan kérdésem lehetne, hogy a Samsung weboldalon hogy lehet érvényesíteni a 40ezer ft készülék beszámítást? Nekem ilyen 4ezer ft-ot írt az S7-re. :D

(#14007) arcitec


arcitec
addikt

Hol lehet letiltani az alkalmazások autó frissítését? Eleddig mindig megnéztem van-e frissítés, majd elindítottam. Most meg ahogy nézem autó megcsinálta. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#14008) balintka válasza klaya86 (#14005) üzenetére


balintka
addikt

Azért nekem furcsa volt, hogy mennyivel jobban ment az elején a 24U ugyanakkora aksival. Kb. ezt tartom reálisnak (vagy minimálisan több különbséget), mint ami a csatolt képen van. De valóban azt se tudni, mennyi idős, mennyire használt aksis S23U-t használtak a teszthez. Azt nem gondolom, hogy ma kibontott modell lenne.

Az új Gen 3 proci fogyasztása, melegedése mindenképp többnek tűnik, mint a tavalyi Gen 2 chip-é. Ez a különbség az üzemidő szerintem emiatt nemsokára még meg is fordulhat a 23U javára.

[ Szerkesztve ]

(#14009) kengyel válasza arcitec (#14007) üzenetére


kengyel
nagyúr

Googe play--jobb sarok neved--hálózati beállítások--automatikus frissítés.

kengyel

(#14010) bordi10 válasza klaya86 (#14005) üzenetére


bordi10
senior tag

Inkább a 16 perc mínusz, mint a 3° plusz :DDD

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#14011) klaya86 válasza bordi10 (#14010) üzenetére


klaya86
senior tag

:K

(#14012) DeFence válasza Plazmacucci (#14004) üzenetére


DeFence
tag

Én nem próbáltam végig az összes telefont a piacon. De azért véleményem szerint a 23u jobb képet csinál mint egy iPhone 13 beltérben gyenge fényviszonyok mellett.

Az biztos hogy számomra p30 pro, p40pro az ami idáig abszolút etalon volt a sötét képek készítésénél. Újabbakat nem próbáltam de lehet tudta a szintet tovább is p50 is.

Magic5 pro nem tudom milyen képet varázsol éjjel. Tény hogy én is pl itthon az udvaron tudnám eldönteni hogy pl a p30prohoz képest milyen. 23u már haladó szinten van, de még mindig jobb a p30.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Galaxy Watch 4 Classic

(#14013) gretzky77 válasza Chamoro (#14006) üzenetére


gretzky77
veterán

A 4e ft-ot akkor kapod meg ( utalják a számládra) ha visszaküldted és elfogadják. A 40-et pedig elvileg automatikusan hozzáadja a kosárhoz ha tovább mész a folyamaton. Legalábbis én így tudom.

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#14014) arcitec válasza kengyel (#14009) üzenetére


arcitec
addikt

Köszönöm. A napokban jött egy Google álltalános ajánlás(gondolom mindenkinek) amit elfogadtam. Pár dologról volt szó és erre több mindent elállít. :DDD

(#14015) kengyel válasza arcitec (#14014) üzenetére


kengyel
nagyúr

Tudom, nálam is felforgatta a rendszert. :)

kengyel

(#14016) fahrii válasza tsimon995 (#14003) üzenetére


fahrii
őstag

Jelen árak mellett egészen biztosan nem vennék S23U-t, mivel az S24U sokkal olcsóbban kijön.

(#14017) DeFence válasza fahrii (#14016) üzenetére


DeFence
tag

Nyilván, de amit írt fontos elvárásnak, szerintem a 24u sem lesz elég neki a kevés fényben fotózásra.
Akkor más gyártó készüléke kell neki.
Kültériben egyébként az éjszakai fotók köztéri világítással már nagyon is elfogadható szinten vannak 23u-nál is. Az hogy másodpercekig kell stabilan tartani a telót, ebben lehetne még fejlődni.
Mai napig nem tudom felfogni hogy P30Pro automata üzemmódban hogy tudott szebb képet csinálni este egy sötét udvarban amit csak a hold világított meg, mint éjszakai módban, és mindezt 1-2 mp alatt. 23u csinál olyan képet de 5 mp alatt kb.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Galaxy Watch 4 Classic

(#14018) gyuri81


gyuri81
Topikgazda

Fényvisszaverődés:


(#14019) rothfb válasza klaya86 (#14005) üzenetére


rothfb
veterán

Meg ha pl 6.1-es OneUI-val tesztelnék mindkettőt. Van egy olyan érzésem, hogy szoftveresen is lehet javítani az S23U képeinek feldolgozásán. Mivel pl a 200 megapixeles modul ugyanaz mindkét telefonban.

(#14020) klaya86 válasza rothfb (#14019) üzenetére


klaya86
senior tag

Nekem mindegy mit mókolnak vele 😃 az én igényeimnek maximálisan okes a kamera tudása. Csak szarabb ne legyen azért idővel. Negyedik, ötödik helyen van számomra egy telefonnál a kamera tudása. Nem ez alapján választottam az ultrat sem.

(#14021) Pug válasza gyuri81 (#14018) üzenetére


Pug
veterán

Korrektnek tunik ez az uj Gorilla glass. :K

(#14022) DeFence válasza gyuri81 (#14018) üzenetére


DeFence
tag

Ez az AOD battery widget vagy AOD stílus csak 6.1-en van? Tetszik de nem találom 23U-nál.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Galaxy Watch 4 Classic

(#14023) Tin válasza rothfb (#14019) üzenetére


Tin
veterán

Nem tudom honnan veszitek, de az S24U-ban NEM ugyanaz a 200 MP-s szenzor van, hanem egy újabb, az ISOCELL HP2SX: [link]

[ Szerkesztve ]

(#14024) Gardaai válasza klaya86 (#14005) üzenetére


Gardaai
senior tag

Nem tudom mit (bocsi hogy így írom) rugóztok, hogy belakott/nem belakott, zsír új/nem zsír új telefonnal van összehasonlítva. Elég egyszerű a dolog. Ugyanazon embernek a tavalyi tesztjét meg kell nézni és máris kiderül mit tudott egy S23U új, nem belakott korában.

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#14025) klaya86 válasza Gardaai (#14024) üzenetére


klaya86
senior tag

Hoppá. Ugyanaz a tesztelő, ugyanaz az s23u valószínűleg, csak új korában.

(#14026) migabi24 válasza gyuri81 (#14018) üzenetére


migabi24
nagyúr

Hiába minden igyekezetük ha első nap ráteszi az ember a fóliát :D

(#14027) balintka válasza klaya86 (#14025) üzenetére


balintka
addikt

Ez alapján akkor többet bírt 1 éve ugyanaz a telefon, és jobb volt az üzemideje is mint a 24U-nak.

(#14028) FingR86 válasza klaya86 (#14025) üzenetére


FingR86
őstag

na ezért nem mindegy a töltési szokások. Fel 100%-ra, le 10%-ra, végig gyors töltéssel mindig, és ilyenkor meg meglepődnek emberek, hogy az új széria mennyivel jobb és hatékonyabb. Holott csak ekkorát degradalodott a rossz szokások miatt a tavalyi széria. :U Én minden telomnal igyekszek 85 és 30 között maradni, és amikor csak tehetem kikapcsolom rendszeren belül a gyors töltést. Persze ha néha napján szükség van rá, akkor gyorsan bele pumpalom ami kell a 2.0 töltéssel.

(#14029) gyuri81


gyuri81
Topikgazda

Szerintem továbbra sem kell szégyenkezni az S23U-nak, majd 1 óra telefonálás, 4:30 kijelző idő

[ Szerkesztve ]

(#14030) surgery válasza gyuri81 (#14029) üzenetére


surgery
senior tag

Egyáltalán nem kell szégyenkezni nagyon jó a 23 ultra üzemidje.

(#14031) NY_A


NY_A
őstag

Szerintem itt már nem kell remegni az üzemidő miatt tök mindegy, hogy 23U vagy 24U. Amikor megvettem a 23-at ott volt egy nagyon hatalmas ugrás üzemidőben a 22-höz képest. Itt biztosan nem várható hasonló, majd idővel kiderül a valós helyzet. Én emlékszem milyen volt új korában a 23U akkuja mert ájuldoztam tőle a 22U után. Egyelőre a 24 esetében azt mondom, hogy sikerült rajta javítani valamennyit de most használom 3. napja így hülyeség bármit kijelenteni.

[ Szerkesztve ]

(#14032) e.vid válasza migabi24 (#14026) üzenetére


e.vid
senior tag

Elvileg van hozzá visszatükröződést gátló fólia [link]

'' Ne félj a tökéletességtől! Úgysem éred el sohasem.'' - by Dali

(#14033) rothfb válasza Tin (#14023) üzenetére


rothfb
veterán

Igazad van. HP2 vs HP2SX.
Alaptulajdonságai ugyanazok, kicsit optimalizálták.

(#14034) Kinsiinoo


Kinsiinoo
senior tag

Sziasztok!

Valakinek volt sikere Type-C -> 3.5MM Jack átalakítóval S23U-val?
Samsung eredetije, mindenhol épphogy 1* fölé van értékelve (minőség miatt, 1 hét alatt elromlik, stb.), Sony átalakítóra pedig nem támogatott USB eszközt dobál a telefon.
Ha valakinek van jól bevált az dobna egy linket?

Előre is köszi! :R

Samsung S23 Ultra 12/512

(#14035) migabi24 válasza Kinsiinoo (#14034) üzenetére


migabi24
nagyúr

Semmi gond a gyári samsungal, kint használom a kerti zenegépnél, ütöm vágom dobom most is kint van valahol elhajítva hibátlan :D

(#14036) FingR86 válasza Kinsiinoo (#14034) üzenetére


FingR86
őstag

oda dac kellene, nemde?
Alin ez filléres dolog és többen írjak hogy jó Samsung készülékkel.

(#14037) TFSi válasza FingR86 (#14028) üzenetére


TFSi
őstag

Nálam be van kapcsolva a max. 85% töltés, de 45W-tal töltöm. Nem találok opciót mondjuk 25W-ra csökkentésre.

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#14038) bigdigit


bigdigit
addikt

Most nézem nálam nem aktív a Hey google. Sőt azt írja nem is elérhető. Vajon mi történhetett? Be se lehet kapcsolni.

(#14039) rothfb válasza TFSi (#14037) üzenetére


rothfb
veterán

Samsung gyári töltőn 3 lehetőség van. 15W (usb a aljzat), 25W (usb c, QC3.0, ha minden igaz), 65W (usb c, PD). Értelemszerűen a legutóbbiról megy a 45W-os töltés, amit a telefon megenged. "Szupergyors" töltés.:D:DDD
Ha 25 wattal akarom tölteni, a középsőbe dugom. Mondjuk én vezeték nélkül 15 wattal töltöm legtöbbször.

[ Szerkesztve ]

(#14040) TFSi válasza rothfb (#14039) üzenetére


TFSi
őstag

Igazából a kérdés, hogy valóban árt-e a 45W töltés, holott a konkurenciához képest ez még mindig visszafogott mennyiség. Kb. 40-85% között lebegtetem az akksit. Másik kérdés, ebben az intervallumban végig 45W a töltési teljesítmény vagy csökkenő?

[ Szerkesztve ]

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#14041) tms+ válasza TFSi (#14040) üzenetére


tms+
junior tag

Nem tartja végig a 45W-ot.

Galaxy S24 & S23 Ultra | Watch4 44mm | Buds Pro

(#14042) migabi24 válasza bigdigit (#14038) üzenetére


migabi24
nagyúr

Kicsit fura nekem is, de ha letöltöd akkor műxik.

(#14043) rothfb válasza TFSi (#14040) üzenetére


rothfb
veterán

Csökkenő. Látszik, hogy mikor, milyen töltöttségi szintnél mennyi a hátralévő idő. Plusz a töltő melegedésén is érezhető, bár ez a samu töltő iszonyat robusztus, még max 45 wattnál is alig melegszik, szemben a korábbi töltőimmel.

(#14044) jeni válasza rothfb (#14039) üzenetére


jeni
félisten

melyik wireless töltővel?

(#14045) rothfb válasza jeni (#14044) üzenetére


rothfb
veterán

Xiaomi MI 20W. A töltőfej egy Lenovo 20 wattos.

(#14046) dnelb válasza klaya86 (#14025) üzenetére


dnelb
veterán

nem gondolnám hogy ezek lehasznált telefonok lennének amugy, valószinuleg csak tesztekhez veszik elő őket aztán fiók.

(#14047) FingR86 válasza rothfb (#14043) üzenetére


FingR86
őstag

nem a töltő szabályoz, hanem a telo. Gyári 45w-os töltőre dugva laptopot meg műszert, szinte végig 40w felett tölt. Ha telora dugom kB 5 percet tölt 40w felett, utána folyamatosan esik be, amit így egyértelműen a telo szabályoz. Egyébként én a lassú töltést valóban lassan használom, akksi beállítások gyors töltés kikapcsolva és így 5V/2A, azaz 10W-al töltöm csak, azt az 50 %-ot amire szükségem van egy óra alatt tolja bele igy.

[ Szerkesztve ]

(#14048) bigdigit válasza migabi24 (#14042) üzenetére


bigdigit
addikt

Mégis mit töltök le? Szerintem alapból kellene lennie.

(#14049) rothfb válasza FingR86 (#14047) üzenetére


rothfb
veterán

Nem állítottam, hogy a töltő szabályoz. :N

(#14050) migabi24 válasza bigdigit (#14048) üzenetére


migabi24
nagyúr

[link] Innen tudod letölteni az aszisztenst, sajnos nálunk már nem támogatott.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.