Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) Crow válasza kiszu (#947) üzenetére


Crow
tag

Köszi a visszajelzést!! Megnyugtató. Ezzel a jelenséggel te nem találkoztál? Vagy ha igen, hogy oldottad meg?
"Felraktam tiszta környezetben(...)
Az tény, hogy a folia felrakas alapszabalyaival tisztaba kell lenni és akkor nem kerul alá porsze, stb."
Hogyan szoktad biztosítani a pormentes környezetet a felrakáshoz? Fürdőszoba zuhanyzás / fürdés után? Vagy van vmi. jól bejáratott egyedi módszered?

Crow

(#952) fairi válasza gyuri81 (#896) üzenetére


fairi
addikt

Nincs csavar benne, gyakorlatilag samsung fizeti a kamatokat. lehetővé teszi, hogy drága telefont csóróbbak is megvegyék. Promoció. Pl én így vettem karácsonykor Lg oled tv-t.

(#953) Sys85 válasza Crow (#951) üzenetére


Sys85
veterán

Lehet röhögni fogsz,de én a budiban raktam fel az utolsó 3 üvegfóliát. :DDD
Kicsi helyiség,így a Xiaomi légtisztító nagyon gyorsan és alaposan pormentes levegőt csinál. :D
Amúgy a fürdő jó,zuhanyzás után.Feltéve ha nem ilyen 3-4perces villámzuhanyzást csinálsz.Jó párásnak kell lennie a levegőnek hogy a levegőben lévő port megkösse.
Tiszta és zsírmentes kéz alap,ahogy a türelem is.
Nem nagy ördöngősség a fólia felhelyezés,de ha nem csináltál még ilyet,akkor benne van a pakliban hogy az első nem lesz tökéletes.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#954) kiszu válasza Crow (#951) üzenetére


kiszu
senior tag

Tiszta, letorolt íróasztal. Nedves törlőkendővel letorlom, alá rakok 1-2 A4 es papirt es iroasztal lampat jó kozel.
Biztos jó a furdoben lévő pára is, nem probaltam úgy

(#955) Saját válasza Zototh64 (#950) üzenetére


Saját
csendes tag

Nekem csalódás, de ha kell 25 991 Ft ért a tiéd :DDD
Amúgy ha kell kép, PM-ben nyugodtan írj.

Én gyors beneveztem egy Nillkin Super Frosted Pro-ra.

[ Szerkesztve ]

(#956) Amos17 válasza Bagoly81 (#882) üzenetére


Amos17
tag

Javaslom, hogy járj utána rendesen az MM-ben. Én 2 boltjukban is jártam és mindkét helyen azt mondták, hogy csak S10-től felfelé (vagyis csak azokra amikre a Regalaxy program is van) jár az a plusz 100ezres beszámítási kedvezmény. Szóval vagy sikerült nekem kifognom 2 hülye/dolgozni nem szerető embert ott vagy tényleg ennyire komolyan gondolták a weboldalon, hogy a "Tájékoztatás nem teljeskörű"

(#957) Zototh64 válasza Saját (#955) üzenetére


Zototh64
őstag

Írtam.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#958) spect80 válasza Sys85 (#953) üzenetére


spect80
senior tag

Fú ez jó tipp köszi 😀
Por miatt sima fóliát esélytelen otthon feltenni, üveggel is volt baj, de vettem nemrég én is légtisztítót, kipróbálom ezt a budis trükköt.
Továbbra is rablásnak gondolom a 9000 forintos szuperfóliát már van rajta (remélem csak azon) sérülés. 3 kínai fólia 1800HUF és annyival nem rosszabb

(#959) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Végre megjött a tokom, így már tudom rendesen használni a telefont :)
Ha valaki tokot keres, ezt tudom ajánlani. Tudom hogy sok jó tok van, de ez is egy közülük.. :)
Spigen Core Armor
Illetve magát a shopot is tudom ajánlani, ugyanis hétfőn 17:22 perckor nyomtam rá a rendelésre, és kedden 13:00 ELŐTT már át is vette az asszony a GLS futártól, szóval ha gyorsan és jót akartok, akkor hajrá.
Hja..nem vagyok részvényes, és nem is fizetett promóció, csak ajánlás :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#960) hdman


hdman
őstag

Sziasztok! Ma én is megrendeltem a telót (512 GB black) egy Pixel 7 PRO-t váltott,ami sajnos nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket,pedig egyébként egy kiváló telefon.

Ausztriában vettem, 1189 euró volt a Samsungtól, pici kedvességgel. Rendeltem hozzá 2 év care-t is 79 euróért, remélem nem lesz rá szükség :)

( Régen nagy Galaxy fan voltam, S7ig szinte az összes megvolt,aztán elmúlt a varázs, átmentem Huawei vonalra. Meglátjuk,ez hogy teljesít :)) )

[ Szerkesztve ]

Sopron city :)

(#961) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Lenne egy kérdésem!
Van nekem egy Telekomos eSimem, az az elsődleges, arról telefonálok. Viszont van nekem egy fizikai Yetteles simem, amit beraktam a telóba, ismeretlen számként jelöli, illetve pl hívást sem tudok róla kezdeményezni. Gondolom ezáltalán nem is elérhető. Ha a kis csúszkát bekapcsolnám, akkor meg azt írja hogy "Bekapcsolja a(z) SIM2 funkcióit? A(z) eSim . 1 ki fog kapcsolni,".
Hogy lehetne mindkettőt használnom?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#962) xhege válasza Sys85 (#953) üzenetére


xhege
addikt

A párás fürdőszoba nálam is bevállt. Szerencsére az asszony után olyan, mint a gőzkabin, szóval ott nincs szálló porszem. Ilyen környezetben tettem fel a Spigene Neo Flex-et (amivel többeknek is gondja volt), és szerencsére tökéletesen felment. Mindenhol jól illeszkedik, sehol nincs alatta porszem, vagy buborék. Egy hete van fenn és sehol nem akar feljönni szerencsére. Nyilván ez csak egy fólia, ami törés ellen nem a legjobb, de a karcokkal szemben kiváló lesz szerintem. Ezen a whitestone üvegen meg eltöprengek még majd.

(#963) FіkuszKukіsz válasza Sirandrish (#961) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

A SIM tálcában az 1-es SIM helyére tedd be a yettelest.

Romanes eunt domus

(#964) S e t h


S e t h
nagyúr

Elnézést az ide nem illő tartalomért.
Ha van vkinek esetleg általa felhasználni nem kívánt samsung kódja, akkor lehet megpróbálkoznék vele, csábít a telefon. :)
Ha le tudnám vinni az árat 500 ezer környékére, akkor lehet elcsábulnék, előre is köszönöm, persze privátban.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#965) xhege válasza S e t h (#964) üzenetére


xhege
addikt

Tele van a hardverapró bontatlan 3 év Samsung garis S23 Ultrával. Szerintem érdemes ott is szétnézni. Láttam már 460 körül is 512-est. :K

(#966) Kaba válasza xhege (#965) üzenetére


Kaba
veterán

Szolgáltatós, vélhetően részletre vagy kedvezménnyel, így tiltható. :)

[ Szerkesztve ]

(#967) Sirandrish válasza FіkuszKukіsz (#963) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szuper, működik :R
Az a vicc hogy DIREKT a 2esbe tettem, mondom az eSim is 1es, ne kavarjon be :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#968) Gubu0101 válasza Sirandrish (#967) üzenetére


Gubu0101
veterán

Elmeletileg mindegy hogyvan benne.Tudni kellene barhogy valtogatni.Nekem 2 fizikai meg 1e-sim van,minden variacioban megy 2 sim egyszerre.Mondjuk ez fold :D

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#969) wong kok wah válasza S e t h (#964) üzenetére


wong kok wah
senior tag

A samsung webshopba már csak zöldet lehet venni az 512-ből. Elvileg tudok adni neked kódot hozzá. Keress priivátban.

[ Szerkesztve ]

(#970) syIex válasza xhege (#965) üzenetére


syIex
veterán

Hát rengetegen be kuponoztak eladásra is és így sikeresen le nyomják az árát már most...
Ezért nem tartja közel sem annyira az árát, mint egy alma pl. :U

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#971) Sirandrish válasza Gubu0101 (#968) üzenetére


Sirandrish
legenda

Lehet hogy ha minden fizikai slot foglalt, akkor már lehet válogatni, de nekem emígy nem ment. Most hogy az 1es slotba van, így szuper :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#972) wong kok wah válasza syIex (#970) üzenetére


wong kok wah
senior tag

493 -ra (512) lehetett csak levinni kuponokkat az árát (a 427 -es diákor szerintem senki nem kapta meg). Szóval 460-ért csak a részletes és/vagy előfizetéses telefont tudják árulni...

[ Szerkesztve ]

(#973) gery14 válasza syIex (#970) üzenetére


gery14
senior tag

Ja meg megveszi a sok ruppotlan aztan kuldozgeti vissza 14 nap uttan ha nem veszik meg neki. ;] Na meg aki megkapt a bugos diakot 430 ért.. Egy feketét én is eladtam a szín miatt mert lett zöld :DDD

[ Szerkesztve ]

// EKWB Custom Loop/ I9 13900K / Rog Strix Z790-E Gaming Wifi /Inno3D 4090 X3 OC /Trident Z DDR5 RGB 6800 cl34 32GB KITT /Masterwatt Maker 1500W Plus TITANIUM /Viper Ultimate/S23 Ultra 512GB 5G//Civic TypeR FK8 Turbo// BMW 35D Stage3 E91Stanced //FirebladeSC59//

(#974) gringoka válasza xhege (#965) üzenetére


gringoka
aktív tag

Tisztelt fórumtársak!
Csak óvatosan a hardveraprós vásárlásokkal , én két hete vettem egy s22ultrát 3 hetesként árulta , mint utólag kiderült hamis garancia papírral, és az illető pofátlan módon most egy s23ultrát árul.
Mindenki legyen óvatos!

(#975) TheMartin03 válasza wong kok wah (#972) üzenetére


TheMartin03
tag

Valószínűleg nem küldték ki egyik túl olcsó diákosat sem.
Vagy van valaki, aki előrefizetéssel megkapta?

(#976) wong kok wah válasza TheMartin03 (#975) üzenetére


wong kok wah
senior tag

Én nem tudok róla... Szerintem senki nem kapta meg...

(#977) Kaba válasza gringoka (#974) üzenetére


Kaba
veterán

Számlát kell kérni(fontosabb, mint a garanciajegy), akkor össze tudod hasonlítani az imeit és a rendelési számot.

[ Szerkesztve ]

(#978) syIex válasza wong kok wah (#972) üzenetére


syIex
veterán

460-ért én nem láttam 512-t, 500-ért láttam a legolcsóbban.
A másik meg a két hétig tartja aztán vissza küldi ja...
Na mindegy ez csak azért bosszantó (számomra), mert leverik az árát idő előtt...

#974 Jelentsd be és fel. :)

[ Szerkesztve ]

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#979) Kaba válasza syIex (#978) üzenetére


Kaba
veterán

500 alatt nincsen samsungos. 455-ért volt egy vodafone(rizikós).

(#980) Bilux válasza gringoka (#974) üzenetére


Bilux
veterán

Írtam :R

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#981) Gubu0101 válasza syIex (#978) üzenetére


Gubu0101
veterán

256Gb-ost tudnam kihozni 440-ert yetteltol 540 voda es ez mind maxos csomagal.Inkabb diakosokat arulnak olyan nyomott aron vagy a yettelest.Telekom 533.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#982) S e t h válasza S e t h (#964) üzenetére


S e t h
nagyúr

Már tárgytalan és ezúton köszönném meg wong kok wah önzetlen segítségét, le a kalappal előtte!

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#983) gilfoyle válasza TheMartin03 (#920) üzenetére


gilfoyle
őstag

Így hat nap után minden rendben vele. Az üzletben felrakta a srác pár perc alatt, sehol nem jött fel, az ujjlenyomatot sem kellett újra beállítani, bár nagyritkán ismételni kell a leolvasást. A ceruza is jól működik vele.

(#984) xhege válasza wong kok wah (#972) üzenetére


xhege
addikt

Én megkaptam 2 db 429-es diákot is (512-est) :K

(#985) TheMartin03 válasza xhege (#984) üzenetére


TheMartin03
tag

Hoppá, ez igen, gratula. Gondolom akkor előre fizettél.

(#986) syIex válasza xhege (#984) üzenetére


syIex
veterán

Van akinek meg egy sem jutott annyiért.. :O
Te mákostészta! ;]

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#987) Crow válasza gilfoyle (#983) üzenetére


Crow
tag

Meggyőztetek. Berendeltem egy csomaggal. Közben én is feltúrtam alaposabban a netet vélemények után és igazából többségében pozitív visszajelzéseket látok. Pl. redditen is arányaiban kb. 10 ajánlásra jut 1 panasz. Szóval annyira rossz nem lehet.

Crow

(#988) xhege válasza Kaba (#977) üzenetére


xhege
addikt

A Samsungos számlán egy db IMEI szám sincs rajta... :U

(#989) xhege válasza TheMartin03 (#985) üzenetére


xhege
addikt

Igen előre kifizettem mindkettőt. :K

sylex1: ;] igen szerencsém volt

(#990) TheMartin03 válasza Crow (#987) üzenetére


TheMartin03
tag

Valószínűleg csatlakozom... De ránézek a MM-es ClearPlex-re is, ha tudnak mutatni példát.

(#991) Kaba válasza xhege (#988) üzenetére


Kaba
veterán

Van. Ami a fiókban szokott lenni, amikor a szállítás befejeződött.(jelenleg valamiért nem működik. A két hete átvett rendelésem még mindig szállítás alatt van).
Emailes számlán nincsen, de a rendelés teljesítve emailen van.

[ Szerkesztve ]

(#992) PeteePeti válasza xhege (#988) üzenetére


PeteePeti
őstag

Nyugi, mindjárt jönnek azok akik állítják, hogy a Samsung fiókodban fel van töltve és ott van IMEI! :D

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#993) wong kok wah válasza xhege (#984) üzenetére


wong kok wah
senior tag

Komolyan? Akkor most azért felhívom őket...

(#994) Kaba válasza xhege (#984) üzenetére


Kaba
veterán

Kár volt beírni, most megint beindul az ámokfutás :)

(#995) kengyel


kengyel
nagyúr

Srácok !
A beállításban, a javaslatokat hogy lehet kikapcsolni ? Mindíg benne van, hiába zárogatom be. :)

kengyel

(#996) Teal'C válasza Crow (#987) üzenetére


Teal'C
addikt

Ha jól rakod fel így néz ki. Bocs a képért de csak egy J6 volt a közelben. Kb 1 hetes.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#997) xhege válasza Kaba (#991) üzenetére


xhege
addikt

Köszi ez nekem új infó. Nem is értem miért nem azt küldik ki emailben :F
Mindenesetre le tudtam tölteni a fiókból a megfelelőt is.

(#998) wong kok wah válasza Kaba (#994) üzenetére


wong kok wah
senior tag

Ezt az infot kaptam:
Aki előre kifizette az megkapta, mert a fizetéssel létrejött a szerződés és ettől a Samsung nem tudott elállni.
Aki utánvéttel kérte az meg így járt..

(#999) Teal'C válasza PeteePeti (#992) üzenetére


Teal'C
addikt

Nekem most nincs a fiókban letölthető számla megint, eddig volt. :(
De most ha megnézed a rendelést ott mellé van írva az imei vagy a gyári szám

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1000) csubííí válasza kengyel (#995) üzenetére


csubííí
senior tag

Ha az intelligens javaslatokra gondolsz, akkor beállítások- alkalmazások- inteligens javaslatok- engedélyek kikapcsolása, ha ez nem segít az alsó sávban baloldalt kikapcsolás.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.