Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16001) TheMartin03 válasza Pistike1985 (#16000) üzenetére


TheMartin03
tag

Nem ez volt a kérdés.

(#16002) klaya86 válasza Pistike1985 (#16000) üzenetére


klaya86
senior tag

Szerintem a prémium nem? 😃

(#16003) Tommy-1998 válasza klaya86 (#15999) üzenetére


Tommy-1998
tag

Például, a dislike funkció amit önkényesen kivettek a fejlesztők az itt megmaradt, valamint el lehet rejteni egy csomó olyan funkciót az apon belül amik nem kellenek, egy egy videónál a bújtatott szponzorált részt felismeri és simán átugorja automatikusan, van benne csúsztatási vezérlő, ami nekem számomra, de szerintem sokaknak igen hasznos lehet , hogy nem kell a hangerőt nyomogatni, vagy a fényerő szabályzó csúszkával szarakodni az értesítő sávon. Be lehet állítani 4k-t ami nem azért lényeges mert ,,4k és a kijelző nem is tudja és akkor minek szalang" hanem azért mert nagyobb a bitráta azon a felbontáson, és nem egy pixel halmazt kell nézni 1080p-nél, pláne mozgásánál egy erdős résznél. Úgyhogy ennyi nagy vonalakban.

(#16004) TheMartin03 válasza Tommy-1998 (#16003) üzenetére


TheMartin03
tag

Hát nem tudom, a 4k-t nálam tudja az app is... Hangerőt/fényerőt meg én inkább kezelem máshol, mint hogy belelógjon minden szar a képbe. De nekem tök mindegy, ki mit használ, de én se értem ezt a berögzött Vanced-ezést :R

(#16005) klaya86 válasza Tommy-1998 (#16003) üzenetére


klaya86
senior tag

Dislike van, csak a számát nem mutatja,nem mintha érdekelne. 4k természetesen van. Az a vezérlő fogalmam sincs milyen. A fényerőt én sosem baxtatom, automatan van. A hangerő gombot pedig nem fáj megnyomni. Cserébe belogolva tv, laptop, teló nulla reklám. Sosincs probléma semmivel. Nem mellesleg sima fillérbaszás a vanced, semmi más. Ha létezik normális, minden korlát nélkül működő app egy adott dologra, amit ráadásul napi szinten többször használ az ember és egy doboz cigi árán( már talán az is drágább) , akkor mi értelme szarakodni ilyen külsős, bizonytalanul működő dologgal? Főleg, hogy egy anno fél millás telefon topicjában pörög ez a téma?

[ Szerkesztve ]

(#16006) Tommy-1998 válasza TheMartin03 (#16004) üzenetére


Tommy-1998
tag

Utolsó tudomásom szerint 1440p volt a max amit be lehetett állítani a gyáriban mert a kijelző is csak ennyit tud, és a vezérlőnek pont az a lényege, hogy semmi nem lóg bele a képernyőbe, hanem a bal oldalon a fényerőt állítod míg a jobb oldalon a hangerőt fel le csúsztatásal, és csak egy pillanatra írja ki hogy hány százalékon van, az egész láthatatlan.

(#16007) tms+ válasza klaya86 (#16005) üzenetére


tms+
junior tag

+1

Galaxy S24 & S23 Ultra | Watch4 44mm | Buds Pro

(#16008) Tommy-1998 válasza klaya86 (#16005) üzenetére


Tommy-1998
tag

Te a saját igényeidet sorolod fel, ami számodra jó és azt hiszed hogy másnak is ugyanaz lesz az igénye, és akkor jön a ,,minek már". És még mindig nem fillér basszás hanem még mindig egy olyan extra funkciót add ami másnak jól jön, mert így kényelmes használni. Az hogy ingyenes az csak hab a tortán pláne olyannak aki tényleg nem teheti meg.

(#16009) Bferibörs válasza klaya86 (#16005) üzenetére


Bferibörs
addikt

Több embernek van előfizetése és a vancedet használja,mert többet tud mint a yt.
De tényleg nem ide való téma,van más topik erre.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#16010) Gardaai válasza Tommy-1998 (#16006) üzenetére


Gardaai
senior tag

Régóta lehet már nézni 4K-ban akár az ingyenes YouTube app-al is (2 éve tuti, de nem nagyon YouTube-ozok telefonról). Csak támogassa a telefon hardvere.

Egy dolog ami tényleg jó, viszont sose fog bekerülni a Premium-ba, az a szponzor blokk átugrás. A többi (de még ez sem) ér meg nekem annyit, hogy app verziókat lesegessek meg telepítsem az éppen aktuális működő dolgot. De meg tudom érteni akinek igen.

Úgy mondom, hogy Premium előfizető vagyok, hogy persze 1.800 Ft (1 fő) vagy egy családi 2.700 Ft (5 személy) nem sok pénz, viszont ha mindenre csak legyintesz, hamar 20-30.000 Ft-ot szórsz ki az ablakon olyan költségekből amikor "ja csak 1-2.000 Ft".
Lehet aki Premiumra előfizet nCore-ozik és a NETFLIX a főellenség..

Addig jó volt a kérdés/összehasonlítás, hogy mit tud a Premiumhoz képest.
Hangerő/fényerő szabályzó ha úgy működik mint egy VLC vagy a gyári videó appban (balra fényerő csúszka, jobbra hangerő) akkor ez tényleg jó funkció lehet sokaknak, plusz a szponzor blokk átugrás (PC-n használom) is tök jó. Az hogy ez anyagilag hogy néz ki és mennyi fejfájás 1-1 app verzió kinyírása/újra életre keltése azt mindenki döntse el maga megér-e ennyit vagy annyit.

Én az az állatfaj vagyok, aki mindenre IS előfizet közben meg pl. uTorrent is megy.
A stream 4K nem igazi 4K, ha minőséget akarok hiába van NETFLIX és a többi, megyek uTorrentre és jön le a valós 4K.

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#16011) MrBazsi


MrBazsi
senior tag

Megoldást esetleg tud valaki? Vagy csak en jártam így ezzel mostanaban?

(#16012) gyuri81 válasza klaya86 (#16005) üzenetére


gyuri81
Topikgazda

Ahogy Tommy-1998 írja:
"'egy egy videónál a bújtatott szponzorált részt felismeri és simán átugorja automatikusan"

Nekem ez a funkció mindennél többet ér.

(#16013) Pistike1985 válasza klaya86 (#16002) üzenetére


Pistike1985
aktív tag

A YouTube prémium ingyenes? 🤔

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Watch 4 Classic

(#16014) DeFence válasza klaya86 (#15999) üzenetére


DeFence
tag

Ez a teljes lista: a hide nyilván nem azt jelenti hogy minden el van rejtve hanem hogy azokat el lehet rejteni.
SponsorBlock pl nálam pc-n is használt cucc, az egyik legjobb.
[kép]

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Galaxy Watch 4 Classic

(#16015) Pythoncobra válasza Pistike1985 (#16013) üzenetére


Pythoncobra
tag

Én 1790-et fizetek havonta.

(#16016) klaya86 válasza Pistike1985 (#16013) üzenetére


klaya86
senior tag

Írtam ilyet?!

(#16017) golyós válasza klaya86 (#15994) üzenetére


golyós
őstag

Lerágott csont de megint elkezdted :D
Nem érdekel más zsebe de azért mégis leírod, hogy mennyibe kerül.
Nekem nemvolt akkora baszakodás júniusban feltenni, hogy gondot okozna, igaz az ára sem, de amig működik addig miért ne használjam?
Csak nekem tünik fel, hogy mindig az kardoskodik aki fizet érte???
Soha senkire nem tukmáltam rá, hogy használja ingyen, a kollégának nem megy ezért megnéztük.
Fizessen érte aki akar, aki nem az meg nem.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#16018) Kleroo válasza golyós (#16017) üzenetére


Kleroo
veterán

Plusz egy remek rendszer van felépítve rá, egyetlen pillantra sem döglött még be, pedig max negyed évente ha rányomok h amúgy frissítsen egyet, mert miért ne.És a frissítés is végtelenül könnyed, semmi bajlódás. Ez betonstabil és jó lesz, amig a gugli el nem gáncsolja valahogy. :D
Árazás... igen... 2024ben a havidíjas szolgáltatások kora van, butaság azon lovagolni, hogy mennyire olcsó valami. a probléma mindenkinél az, hogy "uufffh hát még ezis? " Simán összekaptam havi 6000ezer spórolást kb a semmivel, lemondtam 1-2 vackot, illetve kisebb csomagra váltottam. Pedig külön-külön mnd bagatel apróság. :D

[ Szerkesztve ]

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#16019) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Ha már YouTube Premium vs Revanced.. Lehet, hogy én leszek a népszerűtlen fillérb@szó, de könyörgöm, hadd ne kelljen már azért fizetnem egy multimilliárdos cégcsoportnak, hogy ne tolja az arcomba a Brüsszel, szankciók, Gyurcsány, Brüsszel, baloldal, Fidesz, szankciós inflációs reklámokat. Még egyszer hangsúlyozom, multimilliárdos. Ráadásul hiába nem fogadom el a felhasználási feltételeket, ugyan úgy gyűjti az adatokat arról, hogy miket nézek, böngészek a neten. Amivel nincsen bajom, de akkor másnak se legyen baj az, hogy nem vagyok kíváncsi a hülye reklámjaira. Meg lehet oldani fizetés nélkül? Meg. Nem fogom egy ilyen multi zsebét tömni ha nem muszáj.
A másik meg, amit többen is írtak, hogy tök jó dolog, hogy az egyik oldalt húzva tudom állítani a hangerőt, a másik oldalon pedig a fényerőt.

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#16020) MrTwister


MrTwister
őstag

Több helyen is szembejött velem a hír, hogy érkezik az új OneUI AI 6.1 frissítés még ebben a hónapban, itt fórumban is olvastam több embertől is. Szűk 6 nap még a hónapból a végén egy Húsvéti ünnepkörel...hmmmm. Szerintem ezt engedjük el, megint pletyó volt a javából. :U Vigyázó szemeinket áprilisra vessük, de ha pesszimista akarok lenni lehet csak május-júniusban kapjuk meg. :K

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#16021) klaya86 válasza golyós (#16017) üzenetére


klaya86
senior tag

Ha kardoskodásnak számít, hogy fizetek érte, legyen. Akkor a sírás, hogy nem működik a hekkelt ingyen szar, az minek számít?

[ Szerkesztve ]

(#16022) Plazmacucci válasza MrTwister (#16020) üzenetére


Plazmacucci
félisten

28.-a.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#16023) MrBazsi válasza klaya86 (#16021) üzenetére


MrBazsi
senior tag

Az abaj h a "hekkelt ingyen szart" szeretem, ezt szoktam meg évek óta plussz sokkal jobb a simánál. Plusz amit Ferenczi kollega irt teljesen egyetértek, pláne ha van valami ami ingyen jobb mint a fizetős akkor miert ne azt válasszam?
Köszönöm ha valaki azzal is foglalkozik h mi lehet a hiba oka, és nem az lenne a lényeg h fikazza aegyik a másikat h fizetős e vagy sem!

Srácok letezik h az az ILO rom kavar be? Más ötletem már nincs, nem telpietettem mostanaba semmi újat, lövésem nincs mi kavarhat be ennxire, de nagyon bosszantó. Megvárom szerintem a One UI 6.1et, nagyon igérik már, aztán szerintem megy vissza az EUX odinnal, hátha attól megjavul

[ Szerkesztve ]

(#16024) Tomi881 válasza MrTwister (#16020) üzenetére


Tomi881
tag

Szerintem 28-adikán már elérhető lesz. Ahogy megjelent a stabil 6.0 verzió 10.30-án, már letölthető volt nálunk is. Gondolom 1-2 országban még várni kell rá, de szerintem az nem a mi régiónk lesz. Majd kiderül két nap múlva.

[ Szerkesztve ]

(#16025) golyós válasza MrBazsi (#16023) üzenetére


golyós
őstag

Akár a rom is lehet.
Sima revanced oldalról töltöttem, müködik.
A régi verziókat gondolom mindig legyalultad.
A gyári YT nekem mindig fent volt, a vanced beüzemelése után tiltottam csak le a gyárit.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#16026) belashx válasza MrBazsi (#16023) üzenetére


belashx
senior tag

Ez nem csak neked szól.

A boltban se szoktad kifizetni a dolgokat, csak simán kisurransz velük, mert ingyen jobb, mintha fizetnél érte? Persze ez senkinek sem fáj igazán, de attól még lopás.

Azt sem értem, ha a torrentezésről tilos beszélni a fórumon, hogyan férhenek bele egyéb, hasonló szintű dolgok. Gondolok itt az általad is említett ILO csc-s hívásrögzításre, ill. a "hogyan tegyünk fel egy illegális appot" témára.

Amúgy Smartube-ot(kb Revanced, csak tv-s felület) használok a tv-re kötött androidos boxon, mert tudja a kadenciahelyes lejátszást, de van YT Premium előfizetésem, mert úgy érzem tartozom ennyivel azoknak, akiknek a tartalmait nézem. Nyilván a Google jár vele a legjobban, de attól még jut belőle a youtubernek is, akinek lesz pénze megcsinálni a következő videót.

[ Szerkesztve ]

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#16027) mgTerminator válasza MrBazsi (#16023) üzenetére


mgTerminator
veterán

Nekem ILO van és működik.

Töltsd le a legújabb Vanced managert. (ha már le van akkor frissítsd)
Az appban nézd meg melyik verziót ajánlja a YouTubeból.
Oda kattintva be is hozza az apk mirror oldalt ha mégsem akkor keress rá kézzel.
Töltsd le az apkt, tallózd be, majd válaszd a recommended opciókat, csináltasd meg vele majd telepítsd.

Előtte persze töröld le a régi verziót és kezd előlről beállítani.

Sok szerencsét :D

(#16028) bombibmw


bombibmw
veterán

Sziasztok!
Miért nem tudok megosztani Massengerbe tartalmat?
Nincs is ilyen menüpont.

(#16029) rjg válasza bombibmw (#16028) üzenetére


rjg
őstag

Nálam is előjött ez a bug, itt találod a megoldást.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#16030) golyós


golyós
őstag

Mágneses tartót használtok autóban?
Vennék egy tartót de kényelmesebbnek gyorsabbnak tünik a mágneses tartó mint a hagyományos széthúz- összezár tartó.
Fentartásaim vannak viszont a mágnessel, mert a mágneses tok is bezavarja a kijelzőt és az S pent, de ibaz, hogy itt a tokra ragasztanám a fém lapot ellenben sokkal erősebb a mágnes mint a fliptok megoldásnál.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#16031) r0by válasza golyós (#16030) üzenetére


r0by
addikt

Én ezeket használom teljes megelégedéssel. A minimum hármas rendelésű szekcióból vettem, ott sokkal olcsóbbak.
tartó
tok

(#16032) MrBazsi válasza mgTerminator (#16027) üzenetére


MrBazsi
senior tag

megtörtént, fel is települ a legfrisebb revannced microG, de nem indul a el videó. érdekes,a YT Music viszont működik innen telepítve
ebből gyalulás lessz...

(#16033) mgTerminator válasza MrBazsi (#16032) üzenetére


mgTerminator
veterán

Töröld le a microG-t és úgy próbáld. Restartot csináltál már?

(#16034) Lacka89


Lacka89
aktív tag

Sziasztok! Ez a jel micsoda? Néztem a samsung oldalán, de nem találtam pontosan ezt a jelet.. Előre is köszi!

(#16035) DeFence válasza Lacka89 (#16034) üzenetére


DeFence
tag

Ennél az ikonja: [kép]

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Galaxy Watch 4 Classic

(#16036) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Nem tudom, hogy volt-e már, de a Google Play rendszerfrissítés március 1 lett, ma nyomtam rá egy manuális keresést..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#16037) Plazmacucci válasza Ferenczi Áko (#16036) üzenetére


Plazmacucci
félisten

És most jobb? :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#16038) mgTerminator válasza Plazmacucci (#16037) üzenetére


mgTerminator
veterán

Éjszaka úgy fog aludni mint egy kisbaba :D

Amúgy én azt se tudom hogy hol kell megnézni....

(#16039) Lacka89 válasza DeFence (#16035) üzenetére


Lacka89
aktív tag

Köszi

(#16040) golyós válasza Ferenczi Áko (#16036) üzenetére


golyós
őstag

:DD
Nekem is frissült, nálam még 23 júniusi volt, hiba próbáltam eddig.
Végre nyugodtan alszom ;)

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#16041) Ferenczi Áko válasza Plazmacucci (#16037) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Igen. Most már lehet vele lakásban gyereket fotózni.

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#16042) Plazmacucci válasza Ferenczi Áko (#16041) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Hazudol :P

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#16043) Kleroo válasza Ferenczi Áko (#16041) üzenetére


Kleroo
veterán

Az enyémmel gyerekben lakást is lehet :DD

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#16044) tms+ válasza Kleroo (#16043) üzenetére


tms+
junior tag

de csak, ha 12 GB RAM van :))

Galaxy S24 & S23 Ultra | Watch4 44mm | Buds Pro

(#16045) MrBazsi válasza mgTerminator (#16033) üzenetére


MrBazsi
senior tag

Megvolt minden, semmi nem vált be. Egyszerűen nem értem, mindent átnéztem és mégsem megy, párom ultrájan meg megy és azon is ilo rom van pedig. kicsit morci vagyok h ezmiatt kell ujra odinozni

[ Szerkesztve ]

(#16046) Plazmacucci válasza MrBazsi (#16045) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Alkalmazás gyorsítótár törlés, factory menü cache törlés megvolt?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#16047) MrBazsi válasza Plazmacucci (#16046) üzenetére


MrBazsi
senior tag

Alkalmazás gyorsítótár igen, és sokat is telepítettem ujra, feltelepül mind és nem omlik össze, egyszerűen csak nem indul el semmi. factory menü cash az mi is pontosan?

(#16048) mgTerminator válasza MrBazsi (#16047) üzenetére


mgTerminator
veterán

Gondolom recoveryben a wipe cache-t.

(#16049) MrBazsi válasza mgTerminator (#16048) üzenetére


MrBazsi
senior tag

Az mit is töröl pontosan?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.