Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13001) rothfb válasza belashx (#12991) üzenetére


rothfb
veterán

Attól, hogy vigyázok rá és kerülöm a statikus tartalmat. Ha adott egy 10 cmx10cm-es piros jel, azt hová tologatod, hogy ne a piros ugyanaz a jel legyen ugyanazon a pixelen? Max a szélén számít, de mivel ezeket a logókat ugyanoda teszik a csatornák, semmi jelentőség, ha egy pixellel eltolja. Ami még számíthat, az a pixelfrissítés amit bizonyos időnként csinál a tv, de itt a pixeleltolásról van szó. Mit nem értesz:O? :D

(#13002) Lajmund


Lajmund
senior tag

Bocsi a láma kérdésért de magától csinálja a pixel eltolást vagy be kell állítani? Első blikkre nem találtam ilyen lehetőséget.

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#13003) rothfb válasza Lajmund (#13002) üzenetére


rothfb
veterán

Magától. Te nem tudod irányítani.

(#13004) belashx válasza rothfb (#13001) üzenetére


belashx
senior tag

Azt nem értem, hogy te miért nem látod a hasznát.

Egy telefon topikjában vagyunk, ahol a felső sáv nem mozgásáról ment a diskurzus, és nem látod a hasznát a pixelek eltolásának. Ott állandó tartalomként főleg feliratok vannak, nem egy nagy logó van, aminél nagyjából mindegy 5-10-20-akárhány pixelnyi eltolásnak. A túlnyomó többség szerint - beleértve a gyártókat is - van értelme a tili-tolinak(nézd csak meg az első képem, hogy ott mennyi az átfedés a képpontok tekintetében. Itt csak 2 állapot van megjelenítve, de ennél sokkal több lehetséges.

Ismét leírom, hogy tapasztalaim alapján nekem ez nem para, csak a "hasznát nem látom át" résszel vitàzom.

Vitáztam. Ennél több karaktert nem szánok rá.

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#13005) Kamarásss


Kamarásss
junior tag

Egy az Árkádban megvásárolt S23 Ultrát szeretnék megvenni. Vásárlás dátuma. 2023.10.01. Számla megvan. Viszont a szürke Samsung garipapír nincsen. A tulaj azt mondja, h már nem adnak mellé. Ez igaz lehet?

(#13006) Pug válasza Kamarásss (#13005) üzenetére


Pug
veterán

En tegnap vettem at a Westend-i SES-ben, en kaptam hozza kitoltott, lepecsetelt Samu garpapirt.

(#13007) Gardaai válasza Kamarásss (#13005) üzenetére


Gardaai
senior tag

Igaz. Régen úgy kellett kérni mellé, manapság pedig kérésre sem adnak, elég a számla.
(Legutóbb még így volt, de a tévedés jogát fenntartom.)

Szerk.: Ja bocs, én online vásárlásra gondoltam. :B

[ Szerkesztve ]

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#13008) Kamarásss válasza Pug (#13006) üzenetére


Kamarásss
junior tag

Milyet és mennyiért vetted?

(#13009) surgery válasza Kamarásss (#13005) üzenetére


surgery
senior tag

A Ses ben mindig adnak hozzá garancia jegyet. A Samsung oldalon rendelthez pedig csak számla van.

(#13010) Kamarásss válasza surgery (#13009) üzenetére


Kamarásss
junior tag

Ha nincs, kidobnak a számlával a szervízből?

(#13011) surgery válasza Kamarásss (#13010) üzenetére


surgery
senior tag

Hát fogalmam sincs. :(
Estleg hívd majd fel a szervízt vagy kérdezd meg mailbe.

[ Szerkesztve ]

(#13012) Plazmacucci válasza Kamarásss (#13005) üzenetére


Plazmacucci
félisten

A szolgáltatók valóban nem adnak, ők csak számlát és jótállási jegyet. SES-ben kitöltik a szürke garlevelet.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#13013) tylerddd válasza rothfb (#13001) üzenetére


tylerddd
veterán

Van olyan lehetőség, hogy a csatornalogó fényerejét külön tudja szabályozni és "tompítani" lehet.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#13014) rothfb válasza tylerddd (#13013) üzenetére


rothfb
veterán

FZ950-nél és FZ800-as Panasonicnál még nincs ilyen lehetőség.
Nem mintha bármilyen csatorna logó beégett volna. Nem tökéletes tv-k de eddig iszonyat üzembiztosak.

[ Szerkesztve ]

(#13015) Pug válasza Kamarásss (#13008) üzenetére


Pug
veterán

512-es green, 440K (20%-os SES mikulas kuponos dec 5-ei online vasarlas) es ebbol jon meg 5% (22K) OTP visszaterites. Vagyis 418K-ban allt meg vegul a keszulek.

(#13016) gyuri81 válasza Pug (#13015) üzenetére


gyuri81
Topikgazda

Tegnap vetted át a dec 5-én rendelt készüléket??

(#13017) Pug válasza gyuri81 (#13016) üzenetére


Pug
veterán

Yepp, volt egy kis kavar, reszemrol, nem a SES oldalarol.

Elsore GLS csomagpontra, utanvettel rendeltem.
10.-ere kiert a csomagpontba. Csak utanna vettem eszre az 5%-os OTP cashback lehetoseget. Ami ugye csomagpont utanvetes fizetessel nem el.

Voltak olyan rugalmasak, hogy a rendelest kiegyenlithettem utolag Simplepay-en, viszont igy a csomagpontba kikuldottet atvenni nem tudtam, elsore az lett volna, hogy ha a csomapgontbol nem atvett keszulek visszaer hozzajuk, akkor azt kuldik ki ujra, de az ugye 7 napig ilyenkor ott csucsul es addigra en mar nem lettem volna BP-n. Igy kuldtek egy masikat es bolti atvet lett belole.

Lenyegeben az ugyfelszolgalatos korrekt hozzaallasa es segitokeszsege segitett sporolni meg 22K-t.

Ami mar persze el is ment egy Mous tokra😅

(#13018) gery14


gery14
senior tag

Én már bégettem a 23u kijelzojet kéken a teszterben látni :P halvány feketén az aku százalék térérő blutu stb jelzeseket mitom en kb olyan 90%osnak mondanam 10%ott gyengült máshol nincs nyoma. En max fényerőn használom pont leszarom ha beég van szervizes kapcsolatom mindig cseréltetem az egész telót zsír ujra ugy adom ell mindenki jóljár :) :DDD Az eleje óta van meg előrendelő voltam az elsők között kaptam meg. Feldobtam a 6.0-t a 22U ra hat nekem pár ui dolog nem jon be pl galériánal hogy fentre baxtak a video inditast.. meg kozepre raktak lentről a video kezelő gombokat.

// EKWB Custom Loop/ I9 13900K / Rog Strix Z790-E Gaming Wifi /Inno3D 4090 X3 OC /Trident Z DDR5 RGB 6800 cl34 32GB KITT /Masterwatt Maker 1500W Plus TITANIUM /Viper Ultimate/S23 Ultra 512GB 5G//Civic TypeR FK8 Turbo// BMW 35D Stage3 E91Stanced //FirebladeSC59//

(#13019) belashx válasza gery14 (#13018) üzenetére


belashx
senior tag

Miért használod full fényerőn? Nem süti ki a szemed?
Én sem erőlködök, mert alig látni valamit, hanem beállítom a szememnek kellemes fényerőre(adaptívan) és annyi.

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#13020) Plazmacucci válasza belashx (#13019) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Nem érted? Megteheti, hisz haverjai vannak.

;]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#13021) csubííí válasza Plazmacucci (#13020) üzenetére


csubííí
senior tag

Ezt én is értem :) , de ezért szét kell szedni a készüléket, ami már nem lesz olyan mint a gyári.

(#13022) migabi24 válasza csubííí (#13021) üzenetére


migabi24
nagyúr

De ő eladja utánna :D

(#13023) gyuri81


gyuri81
Topikgazda

Otthoni javítás a Samsungtól. ( Nem nem a szervizes csinálja, hanem Te magad...) :Y
pc fórum : [link]
Samsung SElf-repair: [link]
Természetesen garancia vesztéssel jár a beavatkozás.
Hááát érdekes minden esetre....

(#13024) csubííí válasza migabi24 (#13022) üzenetére


csubííí
senior tag

:Y

(#13025) hunika1


hunika1
tag

Nálam még a 13 soft van. Tölthetem a 14 est vagy még jobb maradni?

(#13026) gery14 válasza belashx (#13019) üzenetére


gery14
senior tag

Kalap szar és lassu az adaptív fényerő nekem :D Helyesbítek majdnem mindig maxon van bent azért visszaveszem .
Ez már nem neked szól.

Sokaknak a szövegértés sem megy. Cseréltetem az egész telót eladás előt ergó egy 100%osan új telót kap aki megveszi. Haver felveszi szervízben full hibásnak a telót aztan igényli a cserét jön a csere teló megkapom eladom ennyi ezer éve így csinálom sajnálom ha egyesek ici pici lelkét megbántom ezzel még mindig a teló van érted es nem fordítva ugy használja mindenki ahogy akarja a,fóliát sem fogom tapicskolni ha eladom az uj tulaj meg élvezze :DDD :O

// EKWB Custom Loop/ I9 13900K / Rog Strix Z790-E Gaming Wifi /Inno3D 4090 X3 OC /Trident Z DDR5 RGB 6800 cl34 32GB KITT /Masterwatt Maker 1500W Plus TITANIUM /Viper Ultimate/S23 Ultra 512GB 5G//Civic TypeR FK8 Turbo// BMW 35D Stage3 E91Stanced //FirebladeSC59//

(#13027) gery14 válasza migabi24 (#13022) üzenetére


gery14
senior tag

Beszélsz te aki tákolta régen a telókat LoL ;]

// EKWB Custom Loop/ I9 13900K / Rog Strix Z790-E Gaming Wifi /Inno3D 4090 X3 OC /Trident Z DDR5 RGB 6800 cl34 32GB KITT /Masterwatt Maker 1500W Plus TITANIUM /Viper Ultimate/S23 Ultra 512GB 5G//Civic TypeR FK8 Turbo// BMW 35D Stage3 E91Stanced //FirebladeSC59//

(#13028) belashx válasza gery14 (#13026) üzenetére


belashx
senior tag

Szerintem meg pont, hogy elég ügyes az adaptív. Eleinte kell vele foglalkozni, állítgatni, de szépen megtanulja, mit-hogy szeretsz, onnantól pöpec.

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#13029) dnelb válasza csubííí (#13021) üzenetére


dnelb
veterán

Miért ne lenne olyan? Ugyanúgy vízálló marad, ha kételkedsz megtudod nézni barométerrel.. Gyári alkatrészekkel pontosan ugyanolyan lesz, sőt még jobb.

(#13030) gery14 válasza belashx (#13028) üzenetére


gery14
senior tag

En nem állítom az ellenkezőjét en nem szeretem neked jó nincs ezzel semmi gond elfogadom. Megszoktam hogy S4 óta nem használom :DDD kiprobálom aztan kikapcsolom es ugyhagyom.

// EKWB Custom Loop/ I9 13900K / Rog Strix Z790-E Gaming Wifi /Inno3D 4090 X3 OC /Trident Z DDR5 RGB 6800 cl34 32GB KITT /Masterwatt Maker 1500W Plus TITANIUM /Viper Ultimate/S23 Ultra 512GB 5G//Civic TypeR FK8 Turbo// BMW 35D Stage3 E91Stanced //FirebladeSC59//

(#13031) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Nagyon hasznosak a prémium funkciók itt a fórumon :P

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#13032) csubííí válasza dnelb (#13029) üzenetére


csubííí
senior tag

:)

(#13033) migabi24 válasza Plazmacucci (#13031) üzenetére


migabi24
nagyúr

Kimaradsz a jóbol :DDD

(#13034) gippazoid


gippazoid
senior tag

Az miért van, hogy felveszem az ujjlenyomataimat - a hüvelykujjamat kétszer is, mindenféle szögből - és 1-2 héttel később már nagyon rá kell nyomni hogy felismerje. Vagy fel sem ismeri. Gyári fólia van most épp rajta, de a másikkal is ez volt.

Másik: a dupla koppintásos ébresztést is van, hogy hiába csinálom, le se tojja a teló.

Tapasztaltok ilyesmit?

[ Szerkesztve ]

Gippazoid Novelties Inc.

(#13035) tylerddd válasza gippazoid (#13034) üzenetére


tylerddd
veterán

Whitestone üveggel tök jól megy az olvasó, 100-ból 7-8x nem old fel elsőre. A dupla kopp nekem ment fóliával és üveggel is jó.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#13036) gippazoid


gippazoid
senior tag

Ja, meg amikor PIN kóddal oldom fel, és közben próbál arcfelismerni is, olyan lassú, hogy nem fogja fel az összes számjegyet a PIN-ből.

Gippazoid Novelties Inc.

(#13037) gippazoid válasza tylerddd (#13035) üzenetére


gippazoid
senior tag

Háááát...
Már egy kisebb vagyon elment fóliákra és tokokra és ott tartok, hogy a gyári fóliát meg az előző, Firstphone-os fóliát is felszedi a Spigen tok. Jó lenne, ha már lenne valami tartós megoldás, mert 6 hónap alatt már 2 fólia bizonyult zsákutcának és a toktól sem vagyok elájulva, pláne, hogy mindegyik fólia megindul általa. Ha általa...

Gippazoid Novelties Inc.

(#13038) Pug válasza gippazoid (#13037) üzenetére


Pug
veterán

Nalam perpill gyari samu folia van, spigen liquidair-rel, ez nem szedi fel.

De az ujjlenyomatolvaso ezen a folian keresztul tragya.
Remelem a Hofi uvegen keresztul jobb lesz :U

(#13039) Kleroo


Kleroo
veterán

Tereljük már el valami szakmai irányba itt a dolgokat ;]
Ki hogy szokta setupolni az expertRaw-t? Nekem az vele a bajom, hogy ugyanazt az artifactos túlélesítős textúrageneralós látványt rádobja a képre amit a jpegekre is.
A pro mód majdnem perfekt, csak onnan meg azért hiányzik pár finomság ami utána nem érhető el a retus során (pl dinamikában kevesebb hozható így össze)
50MP, expertRaw a mágia nélkül, feldolgozva, leméretezve 24MP-re. Bünti lenne. (Így is, de pici marad még így benne :D )

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#13040) J&P válasza gippazoid (#13034) üzenetére


J&P
tag

Nálam minden jó, duplakopp, ujjlenyomat, gyors mint a Japán Sinkanszen :DDD (nincs kijelzővédelem)

(#13041) gippazoid válasza J&P (#13040) üzenetére


gippazoid
senior tag

Gondolkodom, hogy kihajítom a francba én is a fóliákat. Arra megy el a legtöbb pénz. Ilyen fólia, olyan fólia, most kezdjek el még üvegfóliákkal is játszadozni? A folyadékosokat nem szeretem, a HOFI-hoz a videó szerint nincsenek a hangszóró és egyéb nyílások leragasztására alkalmas matricák mellékelve. A Whitedome meg jó drága.

Gippazoid Novelties Inc.

(#13042) lasse001 válasza Pug (#13038) üzenetére


lasse001
senior tag

Én tegnap elött tettem fel Hofit. Meg vagyok elégedve.

(#13043) klaya86 válasza gippazoid (#13041) üzenetére


klaya86
senior tag

3600 Ft a Hofi. Az meg, hogy nincs hozzá matrica meg felhelyező keret.. 😀 Találd már fel magad. Gondolom csak van otthon cellux, szigetelő szalag, maszkoló szalag, bármi. Nem kell ezt túlgondolni. Felrakni is gyermekjáték még keret nélkül is, mert felhelyezve a ragasztón finoman lehet csúsztatni az üveget, aztán központosan belövöd. Nem kell hozzá gépészmérnöki diploma.

(#13044) MrTwister válasza gyuri81 (#13023) üzenetére


MrTwister
őstag

:Y
Én Nyíregyházi vagyok és van egy beteg S22Ultrám arra amúgy van most háznál javítás rendes szervizes kollégával vagy el kell juttatnom Debrecenbe a legközelebbi Samsung szervizbe? Régen Samsungom(S9+ -t) háznál megcsinálták ingyen garidőn belül. :K

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#13045) gippazoid válasza klaya86 (#13043) üzenetére


gippazoid
senior tag

És vajon, ha kell, le is lehet szedni róla a HOFI-t? Vagy úgy kell csákánnyal leszedni a megszáradt UV ragasztót (esetleg LCD csere)? Van ezzel már tapasztalat?

Gippazoid Novelties Inc.

(#13046) klaya86 válasza gippazoid (#13045) üzenetére


klaya86
senior tag

Nem szedtem még le. Viszont valahogy felrakás után pár héttel sikerült úgy berakni szűk zsebbe, hogy a bal felső sarokban felszedte az üveget 1 cm hosszan. Szerencsére az üveg nem tört el és vissza is simult. Úgyhogy szerintem simán le lehet szedni róla nyom nélkül. Illetve az a hofi oké hogy nem top márka, de nem is alis na name szar. Sok típusra van üvegük. Nem engednék meg maguknak, hogy egy csöves ragasztó miatt tönkre menjen a kijelző.

(#13047) Technoman válasza Kamarásss (#13005) üzenetére


Technoman
őstag

Amikor én a WestEnd SES márkaszervizébe vittem javíttatani az A52 S 5G telót, az amúgy hivatalos helyen (MM) vett garira rá sem néztek.
Három kérdést tettek fel
Sorrendben: hol vettem, itt van-e kitöltve, a Samsung garancia. mi a hibája.

(#13048) Plazmacucci válasza Kleroo (#13039) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Sehogy, az egy szar. Pont az lenne a lényeg, hogy ne a samsungos utófeldolgozást lássam a képen, de ugyan olyan hitvány mint az automatika. Pro mód ezerszer jobb.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#13049) gippazoid válasza Technoman (#13047) üzenetére


gippazoid
senior tag

Ezt hogy érted? MM garanciajegy (régen ők is a Samsung gyárit használták) vagy extra garancia amit vásároltál hozzá? Utóbbi egy biztosítás.

[ Szerkesztve ]

Gippazoid Novelties Inc.

(#13050) Energie X válasza gyuri81 (#13023) üzenetére


Energie X
őstag

A lényeg, hogy mennek a nokia után és a lehetőség adott! Az más kérdés ha az ember béna ;]

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.