Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) e.vid


e.vid
senior tag

Első töltés után.
1 sim, bt folyamatos az óra miatt. Folyamatosan wifin de ment a mobilnet is (Eger, szálloda, gyenge a wifi). Adaptív mód, WQHD.

'' Ne félj a tökéletességtől! Úgysem éred el sohasem.'' - by Dali

(#402) TODI1111 válasza torrente777 (#398) üzenetére


TODI1111
addikt

Nálam úgy kezdődött, hogy miután megérkezett a készülék reseteltem az órát, mert másik telefonhoz volt hozzáadva. Ezután lett párosítva az S23 ultrával. Majd átváltottam a csc-t INS-re. Minden remekül müködött, illetve múködik azon a csc-n. Gondoltam a hétvégén ráérek és bekalibrálom az órát a vérnyomásméréshez. Ekkor jelentkezett a "probléma". Hiába töröltem és telepítettem újra nem indul. Ezért átraktam a csc-t SEK-re és mint fentebb írtam itt rendben működik minden.Az az egy különbség, hogy SEK csc-n nincs hívásazonosító és pamvédelem funkció.

(#403) Kasya válasza e.vid (#346) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nekem a Monarch Kevlar van fent. Leheletnyivel, de kisebbnek erzem mint a korabbi modelleket. A bordázott oldal szel nem tudom jobb-e, mert nekem a méhkaptar minta is bejott.

(#404) Kasya válasza Tin (#356) üzenetére


Kasya
nagyúr

A töltő elhagyása azért is szarragas, mert a telefon bizonyos opcioja csak PD toltovel elerheto. Pl. Bypass charging. Tehat egyertelmuen nem megfelelo barmilyen otthoni tolto.

(#405) Kasya válasza TODI1111 (#359) üzenetére


Kasya
nagyúr

Top komment. Topik osszefoglaloban a helye, meg akkor is, ha X-aktas ugy :) .

[ Szerkesztve ]

(#406) Sinesol


Sinesol
veterán

Sose adnék ennyi pénzt, de még a felét se egy droidos telóért. 2-vel korábbi modellt használtam pár napot, az is nagy királynak volt kikialtva, de nagyon olcsó hatású volt kézben, plusz használat közben sem volt semmi extra. Haver felesége tavalyi Ultra modellt vette, miutan a több éves Huawei végül megadta magát, na az elmult egy évben meg is utálta a Samsungot, pedig a Huawei korszak előtt csak Samu telói voltak. :D

Hiába mondtam neki, hogy ha már mindenképp droid kell, akkor Pixel-t, vagy Oneplus-t kell venni, ha az ember igényes telót akar, de ő csak ragaszkodott hozzá, hogy a Samu-t mennyire szerette régen és az jó lesz. :D

[ Szerkesztve ]

(#407) Kasya válasza Sinesol (#406) üzenetére


Kasya
nagyúr

Az a tavalyi modell. Ez meg ez. Elég nagy a kulonbseg, ha hiszed, ha nem. Bar annyira rossz kozel sem volt az S22U, hogy megutalja az ember az Androidot. Ott mas lehet a problema... Az is eleg igenyes telo.

(#408) Somatom válasza Sinesol (#406) üzenetére


Somatom
veterán

Ha tepsit, tollat, meg produktivitást szeretnél, akkor nem nagyon van más választásod, mint az Ultra. Ha egy Huawei is megfelel, akkor neked tényleg fölösleges lenne egy Ultra.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#409) Sinesol válasza Kasya (#407) üzenetére


Sinesol
veterán

Nem a droiddal volt a gond, a top Huawei telókkal elvolt közel egy évtizeden át, csak ugye tavaly váltani kellett, mivel a Huawei-t lenullazta az USA.

Somatom: Ezt a produktivitas dolgot valahogy nem tudom ertelmezni telós környezetben. Kb. senkit sem lattam még, aki efféle telókkal bármi komolyabbat csinalt volna. Annál többet látok surface pro-t, ipad pro-t, de az is ilyen szükségmegoldás a használóik szerint, mivel tul kicsi ahhoz, hogy kényelmes legyen bármire.

[ Szerkesztve ]

(#410) Bog válasza Sinesol (#409) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Itt integetek, helló! Amíg Note-om volt iszonyú sokat jegyzeteltem sajtórendezvényeken rajta, AliceWake pedig fordításra használja a tollat. Fold óta pedig szöveget szerkesztek, levelezek, cikket editálok, képeket módosítok. El merek menni notebook nélkül is pár napra, mert telefonról megoldom, amit mindenképpen szükséges.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#411) Somatom válasza Sinesol (#409) üzenetére


Somatom
veterán

Ahogy Bog is írja. Az életmódomból adódóan inkább cerkás Samu tabra váltottam, de ha kompaktabb eszköz kéne, akkor Ultrát, vagy Foldot használnék. Azért az jól esett, hogy tegnap a középkategóriás Samu XCoverem is kitolta a tévémre a DeX -et (Wifin és HDMI -is tudja). Ilyet se nagyon kapsz más gyártótól. Ja, volt már olyan, hogy szállodában wifi helyett, csak egy Lan kábelt adtak a szobához. Samunál ez sem gond, megy Lanon is. Stb., stb.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#412) Reggie0 válasza Tin (#269) üzenetére


Reggie0
félisten

Mert mondjuk egy vagy tobb atszallassal repulsz. Nekem van amikor 8-9 orat kell varni a csatlakozo jaratra es meg erre jon ra 6 ora repules. Es en meg nem megyek messzire.

[ Szerkesztve ]

(#413) doooo


doooo
veterán

GSMArena teszt: [link]

(#414) ForRedGlory válasza doooo (#413) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Én csak erre hívnán fel a figyelmet.

(#415) Sys85 válasza Somatom (#411) üzenetére


Sys85
veterán

Azért meg merem kockáztatni,hogy az Ultra vásárlók jelentős része nem a produktivitás miatt veszi.
Csúcs Samsung.Ennyi a legtöbb embernek elég ok (már régóta nem csak a szifont veszik státusz szimbólum gyanánt),még akkor is ha a tudásának töredékét használja ki.
Van olyan ismerősöm aki minden évben megvette/veszi az új Note-ot/Ultrát,aztán a tollat sose húzta ki belőle,a DEX kifejezésre meg csak néz bután mert az se tudja azt eszik,vagy isszák.Telefonál vele,néha fotóz (szelfi jobbára),FB/Messenger/Insta.
És rengeteg ilyen ember van.
Ma telekomban a szomszéd pultnál egy olyan 15-16év körüli lánynak vette éppen apuci a krém Ultrát.Biztos kihasználja majd az Ultra specifikus tudását a kiscsaj.
Ezzel nem a telefont ekézem mielőtt valaki belém állna (mindig akad egy-két harcos Samsung védőszent).

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#416) Somatom válasza Sys85 (#415) üzenetére


Somatom
veterán

Tudom. Szoktam is magamban mosolyogni, amikor olyat olvasok, hogy vki Ultráról, Foldról, iPhone -ra váltott és elégedett.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#417) garrotter válasza Sinesol (#409) üzenetére


garrotter
tag

Hát én számlázok, árajánlatot írok, táblázatokat szerkesztek, útdíjat töltök fel, alkalmanként szkennelek és nyomtatok is. Persze laptopról kényelmesebb, de az nincs mindig nálam.

"Emberi törvény kibírni mindent, s menni mindig tovább, még akkor is, ha nem élnek már benned remények és csodák."

(#418) rjg válasza -FreaK- (#374) üzenetére


rjg
őstag

Arról lehet tudni, hogy milyen típusokat számítanak be? A leírás nekem nem egyértelmű, de lehet, hogy a Samsung 100 ezer forintos felújítása az alapja és ugyanazokat veszik csak át.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#419) Sys85 válasza Somatom (#416) üzenetére


Sys85
veterán

Jelen! :DDD
Igaz azért sok szempontból fájdalmas volt lemondani a S-Penről,de a Note 10+ egyéb hülyeségei miatt mégis megtettem.
Eltartott egy ideig míg megszoktam a helyzetet,mára teljesen jól elvagyok almán.
Persze most rákívántam az Ultrára,de a mai Mediamarktos tesztelgetésnél rájöttem,hogy ez a méret nekem már sok,s-pen nélkül meg már megtanultam létezni.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#420) Teal'C válasza garrotter (#395) üzenetére


Teal'C
addikt

Van csak alul és ott is írja ki

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#421) Tin válasza Reggie0 (#412) üzenetére


Tin
veterán

És vezetékes fejhallgatód van?

(#422) Somatom válasza Sys85 (#419) üzenetére


Somatom
veterán

Nálam csúnyán elhasalna az iPhone. El sem tudom képzelni, hogyan tudnék hozzá alkalmazkodni. Az utóbbi tizen évben csak egy olyan telóm volt, amin nem volt legalább analóg képkimenet. Már az SGS 2 -t is használtam monitoron egérrel, billentyűzettel. A hetes Androidban debütált a többablakos mód. Azóta használom. NTFS támogatás szintén hiányozna. Az iPhone az én szememben nem okosteló, hanem csupán periféria.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#423) Sys85 válasza Somatom (#422) üzenetére


Sys85
veterán

Én másképpen látom a kategorizálást.
Az iPhone egy nagyon jó okostelefon,a Galaxy Ultra (de igazából az összes droid) meg egy “svájcibicska”,egy mini számítógép.Az egyiknek a bája a stabil,gyors,megbízható és egyszerű működés,a másiknak a végtelen lehetőségek tárháza.
Mindegyiknek megvan az előnye és a hátránya is,kinek mire van szüksége.
Nekem rengeteg okos telefonom volt (valahol 70-80 felett járok,rég nem számolom már) almás és droidos oldalról is sokfelé márkából,szóval úgyvélem mondhatom azt,hogy mind2 oldalt elég jól ismerem.Az idő előrehaladtával a svájcibicskaság egyre jobban háttérbe szorult nálam,előtérbe került az egyszerűség ezért vagyok mostmár 2éve stabilan almán.Persze megértem ha valakinek kevés amit az ios tud,nincs is ezzel semmi gond.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#424) Somatom válasza Sys85 (#423) üzenetére


Somatom
veterán

Ez világos. Változtak az igényeid. A Te hasonlatoddal élve annak nem látom értelmét, hogy vki egy iPhone -nak való, ecccerű használathoz egy Ultrát válasszon. Aki csak szalonnázni akar, annak fölösleges egy svájcibicska. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#425) Elit3Zotya válasza ForRedGlory (#414) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Nem tudom megint be merjem e írni, hogy végre 14 pro max szintű aksi, mert megkaptam már érte egyszer magamét.. :DDD

[ Szerkesztve ]

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#426) Squirrel


Squirrel
őstag

Oneplus 7t-nek keresem az utódját, amit szintén 4-5,évig használnék. Fontos számomra a fotós képesség is, nem tudom ez vagy a pixel 7pro jobb választás. Tudom nem egy kategória egyebekben a két telefon.

(#427) TODI1111 válasza Sys85 (#423) üzenetére


TODI1111
addikt

"Az egyiknek a bája a stabil,gyors,megbízható és egyszerű működés,a másiknak a végtelen lehetőségek tárháza."
Az S23 ultránál egyesülni látszik a kettő. :K

(#428) stomi83


stomi83
csendes tag

Sziasztok! Csak nekem nem akar látszódni az órám az Akkumulátor widget-ben? Watch 5 Pro, legújabb a szoftver van rajta, és a widget beállításában is hozzá van adva a watch opció. Kell még valami más is hozzá? Próbáltam a neten utána keresni, de nem találtam ilyen bejegyzést, úgyhogy valószínű, csak én vagyok béna... :D

Hogy kell beállítani? Vagy az órán kell engedélyezni valamit?

Köszi!!

(#429) Sirandrish válasza leslien (#385) üzenetére


Sirandrish
legenda

Pont ezt néztem én is :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#430) Sirandrish válasza garrotter (#397) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mármint hogy ott tudnak-e rá rakni nekem :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#431) leslien válasza Sirandrish (#429) üzenetére


leslien
nagyúr

veheted mert remek párosítás.. fóliát( amiben 2db van szerencsére az első sikerült az eladónak a felrakásnál) a Sesben "vettem " volt kuponom .. rendesek voltak mert a telót a Yettelnél vettem ..

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#432) Sirandrish válasza leslien (#431) üzenetére


Sirandrish
legenda

S7 edge óta mindig ilyen Spigent veszek...nagyon bevált. Sajna Spigen oldalán épp elfogyott státuszba van, de találtam egy másik oldalon. Igaz hogy 1000 forinttal drágább, de azt szerintem még kibírom.
A fóliából én is a duplán veszem (ha a T-nél nem tudnak rárakni nekem), mert magamban nem bízom :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#433) Sys85 válasza TODI1111 (#427) üzenetére


Sys85
veterán

Ennyi pénzért el is várható. :D

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#434) leslien válasza Sirandrish (#432) üzenetére


leslien
nagyúr

kuponod van?

ezt meg csak úgy itt hagyom... nem pitlák mi?! :)) [kép]

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#435) oAcido válasza stomi83 (#428) üzenetére


oAcido
aktív tag

Én ha kirakom a widget-et akkor tökéletesen megjelenik az óra. Nem csináltam hozzá semmit.

(#436) Sirandrish válasza leslien (#434) üzenetére


Sirandrish
legenda

Milyen kupon és hova?
Ebből kitalalhato hogy nincs :B

Komoly aku :Y

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#437) babosf


babosf
aktív tag

még nem rendeltem soha a samutól, ha cégre venném számlát hogy lehet kérni? rendelésnél kell/lehet megadni a számlázási adatokat? kösz

Galaxy S23 Ultra

(#438) gyuri81 válasza babosf (#437) üzenetére


gyuri81
Topikgazda

Nem tudsz sajnos cégre venni.

Eladó új, bontatlan Samsung Galaxy S24 Ultra 12/512GB https://bit.ly/4aEqC1v

(#439) babosf válasza gyuri81 (#438) üzenetére


babosf
aktív tag

ne mááááár ...annak mi értelme?

Galaxy S23 Ultra

(#440) soko70


soko70
aktív tag

Kis összehasonlító francia nyelven 14PM-el. Szerintem egész jó [link]

(#441) Kincsesss


Kincsesss
tag

Lehet venni , vinni...nézem itt az aprót...már 530- ért hirdetik...a kupn bajnokok... [link]

Samsung S23 Ultra Asus Zenfone 7 Pro Samsung Tab S9 5G

(#442) Gabes13


Gabes13
tag

.

Stay Free-Stay Rebel! Fuck the systems!

(#443) gyuri81 válasza Kincsesss (#441) üzenetére


gyuri81
Topikgazda

És ezzel mi a gond??

Eladó új, bontatlan Samsung Galaxy S24 Ultra 12/512GB https://bit.ly/4aEqC1v

(#444) syIex válasza Elit3Zotya (#425) üzenetére


syIex
veterán

Attól még teljesen igaz! :C

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#445) TODI1111 válasza Kincsesss (#441) üzenetére


TODI1111
addikt

Ezzel mi a problémád? Volt nekik befektetni való tőkéjük. Aki nem tudja valamilyen okból kihasználni a kuponokat vagy diákkedvezményt az is jól jár, mert még így is olcsóbban jut hozzá mint a listaár.

(#446) syIex válasza babosf (#439) üzenetére


syIex
veterán

SES-től tudsz végre venni. Ugyan az a franchise.

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#447) VANESSZA1


VANESSZA1
őstag

Megrendeltem 512Gb-s változatban, és a napokban kell megjöjjön egyedi dögös vörös színben..De lehet, hogy bontatlanul el is adom.. :((
Bizonytalan vagyok, hogy megtartsam vagy sem. :W

[ Szerkesztve ]

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#448) petymeg válasza Sinesol (#409) üzenetére


petymeg
addikt

"Kb. senkit sem lattam még, aki efféle telókkal bármi komolyabbat csinalt volna."

Akkor ezek szerint még nem találkoztunk. Rendszeresen jegyzetelek vele, a kézírásomat simán átalakítja gépelt szöveggé. A toll fordító funkcióját is gyakran használom. Fotót szerkeszteni is jó vele. Rengeteget tud a Note akarom írni Ultra. Gondolkodom az S22U 256-os cseréjén egy 23 512 vagy 1 tb-sre, a tárhely miatt mert pl. a filmgyűjtemenyem nem fér el rajta. Ugyanis mozizni is jó rajta. Amúgy nem hiszem, hogy 22-ről olyan nagy fejlődés történt kb egy facelift.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#449) Joe_Muad_Dib


Joe_Muad_Dib
tag

visszatalálós

(#450) ForRedGlory válasza gyuri81 (#443) üzenetére


ForRedGlory
félisten

El kell engedni Kincses barátunkat, csak trollkodni és flamelni jár ide, semmi másért.

Az nem zavarja az igazságézetét, hogy aki a PH-n árulja, az szerintem 99%-ban még mindig olcsóbban adja, mintha valaki csak úgy besétálna a boltba és megvenné, így mindenki jól jár.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.