Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2001) vRichárd


vRichárd
kezdő

Ha már ennyit irtam az ultráról valaki segítene az elállásban?Kitöltöttem a nyilatkozatot és elküldtem nekik elallas@samsung.com címre,van más teendőm vele vagy csak várjam a válaszukat?(gondolom használt tokot nem vesznek vissza de javítasatok ki ha tévedek)

(#2002) Teal'C válasza vRichárd (#2001) üzenetére


Teal'C
addikt

Semmi dolgod, válaszolnak küldik a futárt.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#2003) dnelb válasza vRichárd (#1999) üzenetére


dnelb
veterán

köszi szépen, hasznos hsz volt :R
kijelzot kiprobalhatnad, látható e a wqhd vs full HD :R
melegedésben éreztél diffit? ultraban elvileg nagyobb a pipe

[ Szerkesztve ]

(#2004) soko70


soko70
aktív tag

Már tavaly október óta próbálok olyan készüléket találni, amiben nekem fontos funkciók vannak, persze a kamera, sokat kirándulok, nincs inyem cipelni plusz 2 kilót. De nem csak az, hanem a napi használatban mennyire tudom a munkámhoz, egyetemen dolgozom és nem mindegy, hogy milyen a készülék hardvere, pl. térerő, wifi, illetve nekem a hangminőség nagyon fontos. Plusz nem látok jól, mennyire lehet úgy nagyitani a képernyőt, hogy ne essen szét. Az Iphone 12 Pro Max sok mindben jó volt. De már sokszor úgy belassult, hogy nem volt türelmem hozzá, pl. BKV GO. Váltottam Mate 50 Pro, Pixel 7 Pro, iphone 14 Pro max, Nothing Phone, Motorola Edge Ultra, mindent kipróbáltam. Ja igen s22 ultra is volt, az még meg is van. De mióta az S23 ultra van, a hónap elejétől, nem tudok betelni vele, úgy, hogy a 22 ultra is mellett van. És pont az, hogy megbízhatóan teszi a dolgát, jó a hardver, kamera elmegy, de egyszerűen jobb használni mint az iphone-t. Sok dolog van amit még fel kell fedeznem. Pl, valaki használja Windows 11-el párosítva? Kíváncsi lennék, milyen tapasztalat van arról a részről?

(#2005) Zototh64 válasza TODI1111 (#2000) üzenetére


Zototh64
őstag

Nem jártam abban a topikban.
Ami viszont biztos, hogy Rom cserénél én mindig ragaszkodom a tiszta telepítéshez.
Szerintem ez alap.
Így volt ez a Note 20 Ultrán is.
Előbb egy FR, utána CSC-vel (nem Home CSC-vel) fel az XID.
Így lesz ez szerintem az S23U esetében is.
Ez nem csak sima régió váltás. Az XID rom minimum 1 gigával kevesebb volt az N20U-n de inkább 1,5-el.
Most lehúztam már az XID-t, 8,8 Giga.
Húzom az EUX-et is, egyelőre 9,5-nek látom, de majd ha lejön teljesen, akkor fogom látni a tényleges méretet.
Előbb bele kell úgyis nézni az XID-be, könnyen lehet, hogy nem lesz jó az OXM-hez.
Majd kiderül.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#2006) vRichárd


vRichárd
kezdő

Nem tudok most rendes infót adni erről mert így a plust nézve csak ezt a "barnaságot" látom,nyílván van egy minimális eltérés az ultra élesebbnek tűnik fhdn is.De a plusnak is gyönyörű kijelzője van.

Melegedést én még nem tapasztaltam egyik telefonnál se,nem játszok rajta stb.Mindkettőn szilikon tok van ha volt is melegedés kijelző fele nem lehetett érezni.Sima S20at váltottam ott előfordult alap dolgoknál is hogy olyan meleg lett h kellemetlen volt fogni.

De beszámolók és videók alapján nem nagyon hallottam melegedésről.

Nekem relatív kicsi kezem van ugyhogy ha még mindig nehéz a választás azt tudom javasolni menj be az egyik boltba vedd kézbe az ultrát ha kézre áll és kényelmes vedd meg ne gondolkozz.Megéri az ár különbséget én nagyon boldog lennék ha méretben passzolna hozzám és maradhatna de a kényelem fontosabb.(btw 458k volt a fekete 256g ha ultra mellett döntesz viheted ezt is akár)

(#2007) VANESSZA1


VANESSZA1
őstag

Három ujjas képernyőfotót lehet valahogy aktiválni a beállításokban?
Vagy csak a bekapcs+hangerő le kombinációval tudok képernyőfotót készíteni?

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#2008) pg1966 válasza VANESSZA1 (#2007) üzenetére


pg1966
aktív tag

A tenyered élét elhúzod balról jobbra, vagy fordítva a kijelzőn!

(#2009) csubííí válasza pg1966 (#2008) üzenetére


csubííí
senior tag

Ez akkor működik, ha a beállításokban be van kapcsolva.
Goodlock-on belül-One Hand Operation+, többekközött erre is van több lehetőség, és ezenkívül rengeteg gesztus beállításra.

[ Szerkesztve ]

(#2010) VANESSZA1 válasza pg1966 (#2008) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Köszönöm.
Szuper erre, ilyenre gondoltam.

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#2011) VANESSZA1 válasza csubííí (#2009) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Ilyen hogy Goodlock nálam nincs a beállításokban :F

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#2012) Teal'C válasza VANESSZA1 (#2011) üzenetére


Teal'C
addikt

Töltsd le a Galaxy áruházból

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#2013) thomas92 válasza VANESSZA1 (#2007) üzenetére


thomas92
aktív tag

A gyorskapcsolókat lehúzva is tudsz, csak ki kell helyezni.

(#2014) -Maci- válasza vRichárd (#1999) üzenetére


-Maci-
őstag

Ha már minden hozzászólás játszik...:DDD
Gondolom specifikációkat már betéve tudod, ezért nem mennék bele. Már csak azért sem, mert én nem.:DD:DDD
Az én suta gondolataim S23+ vs S23U ügyben:
-Én (!!) úgy tudomm hogy az U-ban új kamera van, még a +-ban nem. Nem csak a 10x zoom a különbség, hanem a fő kamera lapka is.
Én nagyon örülök az S-pennek. Első ilyen telóm, mert az S22U nem nyűgözött le tavaly.
Szeretem mert
-tudok rajta angol házit csinálni. Tudok írogatni és ha egy szót épp nem értek, csak fölé viszem a ceruzát és már fordítja is. (Ez bármilyen szövegre igaz, még fotora is)
-Ugye kiemelik az éjszakai fotós képességeit a telónak. No de csodák nincsenek, (jó)éjszakai fotot csak állványról lehet készíteni. Ha már megtaláltad a megfeleő poziciót a telefonnak, nagy királyság, hogy el tudod sütni az S-pennel. Így nem mozdul be a kép.
Illetve tudsz a fő kamerával is önarcképet lőni. Vagy a pároddal közös képet állványról.
Persze van még csomó trükk az S-pennel, de csak azt írtam le, ami engem nagyon megfogott.
A méret szubjektív:Nálam minél nagyobb, annál királyabb!
Én biztosan nem küldeném vissza a helyedben!:N

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#2015) -Maci- válasza -Maci- (#2014) üzenetére


-Maci-
őstag

+1:
Egyedül kirándulsz, le tudod kattintani magad a fő kameráva, Nem kell az időzítővel bohóckodni.
Pl:
Én többnyire egyedül járok motorozni és a legtöbbször nincs aki képet lőjön rólam a motorral. Ezt is szeretném orvosolni az S-pen segítségével.
(Persze, van előlapi kamera is, de az sokszor kevés)

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#2016) petymeg


petymeg
addikt

Azt valahogy meg lehet csinálni, hogy az S23 Ultra kijelzőjét tükrözöm egy Galaxy Tab S6-ra? Dex vagy hogy próbálkozzam?

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#2017) VANESSZA1


VANESSZA1
őstag

Ha már azt s-pen a téma.
Miért van az, hogy ha kihúzom a helyéről akkor azt írja,hogy nincs csatlakoztatva, de írni tudok vele.
Felső sávban halványan látszik az s-pen ikon , és ha az oldalsó s-pen buborékra kattintok akkor kinyilik, de az s-pen át van húzva .
Rákattintva pedig kéri hogy csatlakoztatáshoz helyezzem vissza.

Én csinálok valamit rosszul?
Bocsi de az első galaxy s2x s-pen-es telefonom . .

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#2018) Teal'C válasza petymeg (#2016) üzenetére


Teal'C
addikt

Miért szeretnéd?

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#2019) -Maci- válasza VANESSZA1 (#2017) üzenetére


-Maci-
őstag

Ha lehúzod a redőnyt, ott be van kapcsolva?

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#2020) brainticket válasza VANESSZA1 (#1995) üzenetére


brainticket
aktív tag

Melyik Baseus powerbank-ról megy a Szupergyors töltés 2.0?

(#2021) petymeg válasza Teal'C (#2018) üzenetére


petymeg
addikt

Telefonon van film amit tableten néznék másolás nélkül.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#2022) Zototh64 válasza petymeg (#2021) üzenetére


Zototh64
őstag

Smart View, vagy Quick Share?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#2023) Teal'C válasza petymeg (#2021) üzenetére


Teal'C
addikt

Én is a Quick sharet ajánlom igaz hogy másol de olyan gyorsan amit régen elképzelhetetlennek tartottam vezeték nélkül. S23u/Tab s8u

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#2024) babosf válasza -Maci- (#2015) üzenetére


babosf
aktív tag

Azt hogyan? Kosz

Galaxy S23 Ultra

(#2025) VANESSZA1 válasza -Maci- (#2019) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Igen köszönöm. Itt volt a gond :R

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#2026) -Maci- válasza babosf (#2024) üzenetére


-Maci-
őstag

Egyszerűen. Belépsz a kamerába és simán megnyomod az S-pen gombját és exponál.

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#2027) petymeg válasza Teal'C (#2023) üzenetére


petymeg
addikt

A quick shareműködik a smart switch nem. Nem találja egymást a két eszköz.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#2028) -Maci- válasza petymeg (#2027) üzenetére


-Maci-
őstag

Wifi csatlakozássa?

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#2029) VANESSZA1 válasza brainticket (#2020) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Mivel nem a nagy tégla volt szükséges nekem,így ezt választottam:
[link]

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#2030) vRichárd válasza -Maci- (#2015) üzenetére


vRichárd
kezdő

Így van ez egy jó funkció de van egy watch4 a kezemen,ezen még látom is mielőtt lekattintom magam.

(#2031) VANESSZA1


VANESSZA1
őstag

Ami még érdekelne hogy más is tapasztalta hogy a telefon fém kerete mellett olyan sorjás, vagy nem teljesen összedolgozott a fém a házzal ?

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#2032) -Maci- válasza VANESSZA1 (#2031) üzenetére


-Maci-
őstag

Én nem nem tapasztaltam ilyet.

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#2033) -Maci- válasza vRichárd (#2030) üzenetére


-Maci-
őstag

Hmm...
Azt hogy?:F

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#2034) Zototh64 válasza VANESSZA1 (#2031) üzenetére


Zototh64
őstag

Nem csak a kereten lévő védőfólia akár leválni?

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#2035) Maxxy10 válasza -Maci- (#2033) üzenetére


Maxxy10
addikt

Az órán elindítod a kamera appot és ott látsz egy preview-t

(#2036) -Maci- válasza Maxxy10 (#2035) üzenetére


-Maci-
őstag

Na ma is tanultam valamit. Köszönöm szépen :R

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#2037) VANESSZA1 válasza Zototh64 (#2034) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Aztaaa hát én nagyon szőke vagyok :DD

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#2038) TheMartin03 válasza Crow (#1981) üzenetére


TheMartin03
tag

Köszi, ez hasznos a továbbiakban, nagyon! Pont ezt kérdőjeleztem volna meg még, hogy mi garantálja, hogy egy 3rd party töltő működni fog, ezer köszi! :R

(#2039) Zototh64 válasza VANESSZA1 (#2037) üzenetére


Zototh64
őstag

Ebben az értelemben biztosan nem vagy az! :D
Nehezen észre vehető, hogy van rajta.
Nekem is csak akkor tűnt fel, amikor tettem rá a fóliát.
Szépen rá tették a gyárban.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#2040) anarkigabi


anarkigabi
lelkes újonc

Sziasztok!

Ultrához van valakinek tapasztalata ezzel a töltővel? Vajon megy vele 45w gyorstöltés? Pont 1 hete rendeltem az S23 Ultrát, de még semmi hír nincs, csak elbírálás alatt van a megrendelésem, jelentsen is ez bármit... de így nem tudom kipróbálni.
[link]
Jóval olcsóbb, mint a fórumon már egyszer bemutatott német töltő.

Köszönöm szépen!

[ Szerkesztve ]

(#2041) Teal'C válasza anarkigabi (#2040) üzenetére


Teal'C
addikt

A leírás szerint tudja

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#2042) VANESSZA1 válasza Zototh64 (#2039) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Köszi.
Tényleg nagyon nem látni.
:R

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#2043) kerobi


kerobi
senior tag

Sziasztok en is tulaj lettem, lime szinben 512gb vel. Tapasztalataim:
Batár! Meg kell tanulni fogni, mert konnyen csatornaban vegezheti.
Az ujjlenyomatolvaso hangyanyit feljodott az elozo modellekhez kepest, arcfelismeres eleg bizonytalan, foleg sotetben.
A smart lock nem mindig mukodik.
Akksi nagyon jo, rencör gordulekeny.
Voice access neha kifagy, meg nem erti a szoveget.
A kamera elegge csalodas. Plasztikkepet general, amit meg csak kikapcsolni sem lehet. Nagy kar, mert a lõtt fotok - mig meg nem dolgozza- nagyon jol neznek ki.
A szeleken homalyosodast velek latni, ami erdekes, mert a gsmarena oldalara toltott fotok tokeletesek.
Meg tesztelem a munkamra (driver) Ha bevalik, menni fog az iphone 14pro

Macbook Air M1, Asrock Z390 phantom gaming mini itx, I9-9900K, 32GB 3600MHz G.Skill, Pro-ject Pre Box S2 Digital DAC+PreAMP, Raijintek Metis plus ház, Noctua NH D15 cooler, Radeon Pulse 5700Xt

(#2044) kerobi válasza kerobi (#2043) üzenetére


kerobi
senior tag

Ja es meg annyit, ha mar osszehasonlitom az uj iphone-nal, hogy az iphone jobb voice kontrol tekintetenben, es jobb minosegu a microfon es a beszed speaker-e is. Magasabb frekiket is tartalmaz ezaltal jobb minosegunek tunik. A telefon kulso speakerje viszont jobb az s23 nel, lehet vele zenet hallgatni, jo elmeny.
Az s23 heavy programokkal is csak alig melegszik.

Macbook Air M1, Asrock Z390 phantom gaming mini itx, I9-9900K, 32GB 3600MHz G.Skill, Pro-ject Pre Box S2 Digital DAC+PreAMP, Raijintek Metis plus ház, Noctua NH D15 cooler, Radeon Pulse 5700Xt

(#2045) ShadowLac válasza kerobi (#2043) üzenetére


ShadowLac
addikt

Próbáld meg a camera assistant al. Kép lagyítasa közepes vagy max. Visszavert a feldolgozásban. Én a közepesnél használom.

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#2046) bandigyerek válasza ShadowLac (#2045) üzenetére


bandigyerek
senior tag

"camera assistant" azmiaz?

(#2047) TODI1111 válasza bandigyerek (#2046) üzenetére


TODI1111
addikt

[link] Letöltöd, telepíted és benne lesz a kamera beállításokban.

(#2048) spect80 válasza vRichárd (#1999) üzenetére


spect80
senior tag

S21+ és S22U tapasztalatokból kiindulva meg sem fordult a fejemben, hogy az S23-ból a + vegyem az U helyett, de most utólag látva a teszteket simán elég lett volna a 23+. A 21-nél a kamera és a térerő volt problémás, az S22+nál az akksiidő is, ezért is lett akkor S22U, most meg reflexből 23U. De ha nem impluzív vásárlás lett volna hanem kicsit jobban átgondolom akkor már én is a 23+ vettem volna. Nekem is nagyon nagy az Ultra, a cerkát semmire se használom, és a sík kijelző jobban bejön, mint az edge. de már nem variálok, elég jó lett ez a teló

(#2049) bandigyerek válasza TODI1111 (#2047) üzenetére


bandigyerek
senior tag

:R

(#2050) h.robert


h.robert
csendes tag

Melyik GCam portot és config file-t tudnátok ajánlani?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.