Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) Teal'C válasza doooo (#547) üzenetére


Teal'C
addikt

De volt különbség de nem az idő hosszában volt számottevő hanem a töltés közbeni sebességben.

De ebbe beleszól a telefon épp aktuális hőmérséklet, az aktuális akku %, be van-kapcsolva a kijelző, fut-e valamilyen program ami terhel és hőt generál.
Ha minden adott akkor azért elég látványos volt a különbség ezen most tovább javítottak.

A 23u val is ki fogom próbálni ha egyszer végre annyira lemerült a telefon :DDD

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#552) PeteePeti válasza petymeg (#540) üzenetére


PeteePeti
őstag

Wikipédia

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#553) Caineevo válasza petymeg (#539) üzenetére


Caineevo
tag

Gondolom ugyan úgy 0Ft-ot, én 1 évvel újabb telefont adtam le mint a sonyd.

(#554) Caineevo válasza Kincsesss (#549) üzenetére


Caineevo
tag

Azért gondolkodsz itt közel 2 hete, hogy utána visszaküldd? :)) :W

(#555) spect80 válasza doooo (#547) üzenetére


spect80
senior tag

azért ha rövid ideig is hozta a 30W-ot s22U-val, ez meg 42 körül 20% töltöttség alatt, de aztán fokozatosan visszamegy 30W alá ez is ahogy nő a töltöttség.

(#556) BMS


BMS
őstag

Van aki nem tervez fóliát rakni/rakatni a telefonra? Emlékszem anno az S8+ telefonomon nem volt semmi és Led view tokban volt,aztán pár nap múlva már volt rajta egy mikrokarc :F

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#557) Mrgabormiki válasza hito (#509) üzenetére


Mrgabormiki
újonc

Óh,most nézem,hogy hiányos volt a válasz:
Szóval 5 mobil,mind fullos csomaggal+az otthoniak=Iptv középső ,családi csomag+internet+vonalas teló.
Hosszabítás,11 vagy 12 alkalommal 2 évre..!😊

"Anyukám mindig azt mondta, hogy mielött valami csúnyát mondanék valakiröl, jól nézzek körül, hogy nincs-e a közelben"

(#558) PeteePeti válasza Caineevo (#525) üzenetére


PeteePeti
őstag

Bármilyen szar telefont beszámolnak MM-ben amúgy? Tartozékok papírok kellenek róla?

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#559) Zoolee19 válasza hito (#500) üzenetére


Zoolee19
senior tag

Akkor neked nagyon drágán adták.
Nekem 490-ét adták a Yettelnél. :F

Lenovo Ideapad Gaming 3, S23 Ultra 5G,Watch 4esim 44mm,Xbox Series X

(#560) hito válasza Mrgabormiki (#557) üzenetére


hito
nagyúr

:R

Akkor még csak felszívni sincs értelme magam, mert nekem "csak" két mobilelőfizetés, TV, net, vezetékes telefon. És nem vagyok ilyen rég Telekomos. Rendben van ez így.

Zoolee19: másik szolgáltató és a költési szintet sem ismerem. Egyébként az a 40 azért nem olyan nagy különbség.

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#561) abcd12


abcd12
lelkes újonc

Sziasztok!

Nektek milyen a töltési szokásotok? Felviszitek 100-ra a töltést vagy 80-ig? Illetve meddig szoktátok meríteni?

Most próbálom tudatosan használni a töltést, korábban nem figyeltem erre, mindig 100%-ig töltöttem és általában 5-15% között raktam fel tölteni. Tudom vannak fent cikkek, hogy kell tölteni telefontokat, de kíváncsi lennék a ti szokásaitokra, tapasztalataitokra.

(#562) mesa23


mesa23
aktív tag

Két hete vasárnap egy nagyon hasonló napot csináltam végig az S22 ultrával, értem ezalatt a hasonló felhasználási módot! Ma próbáltam ugyanezt megcsinálni az S23 ultrával! A képek elég beszédesek!

S22 ultra:

S23 ultra:

„az Androidok egész nap idegeneknek sms-eznek, a WP7 üresjáratban letölti az internetet, iPhone-nal meg nem lehet telefonálni és elkésel a munkából is miatta. mind fos, na.”by moonman

(#563) Joe_Muad_Dib válasza BMS (#483) üzenetére


Joe_Muad_Dib
tag

Szia! Pontosan hol vetted az Etelében a tokot és milyet?

(#564) BMS válasza Joe_Muad_Dib (#563) üzenetére


BMS
őstag

2. emeleten van a [link] .
És [link]ezt vettem zöldben :) Baromi jó.

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#565) Teal'C válasza abcd12 (#561) üzenetére


Teal'C
addikt

Kb ahogy te, eddig egynek sem volt baja a családban.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#566) Teal'C válasza BMS (#564) üzenetére


Teal'C
addikt

Ez is olyan hogy zsebszösz rátapad mint korábban?

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#567) BMS válasza Teal'C (#566) üzenetére


BMS
őstag

Nekem nem tapadt rá semmi :) A belseje meg olyan mint az S8-nál volt az alcantara tok. 18.000 azért elég húzós de nem bántam meg.

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#568) icp1970


icp1970
senior tag

Köszi tesztet.

(#569) h.robert válasza TheMartin03 (#210) üzenetére


h.robert
csendes tag

Van egy olyan beállítási lehetőség, hogy az "S-Pen csatlakozva tartása". Ezt próbáltad már esetleg?

(#570) gyuri81 válasza mesa23 (#562) üzenetére


gyuri81
Topikgazda

50%-on 7 óra kijelző??
Milyen appokat használtál?
Ez wifin?

(#571) Joe_Muad_Dib válasza BMS (#564) üzenetére


Joe_Muad_Dib
tag

Kösziiiiiiiiiiii

(#572) Caineevo válasza PeteePeti (#558) üzenetére


Caineevo
tag

Szerintem igen, én vittem a papírjait (tartozékokat nem) de nem nézték meg, egyedül a dobozáról leolvasták a pontos tipusát, hogy kitalálják 0 Ft-ot és, így csak a 100 ezer beszámítási kedvezmény járt :D

(#573) Tin válasza gyuri81 (#570) üzenetére


Tin
veterán

Miért ne? Nekem az S21U YT videó nézésekor merül óránként 6-7%-ot. Jó, nem kinti napfényben. Ez még annál is jobb.

(#574) Zototh64 válasza abcd12 (#561) üzenetére


Zototh64
őstag

Én mióta világ a világ, és mobil (22-23 éve van mobilom, még a táskával kezdtem), a Huawei és a Samu telókat este felteszem, és reggelig had menjen 100%-ig. Ragaszkodom a 2 A töltőhöz, gyors töltést az elmúlt 10 évben talán kétszer ha használtam. Estére általában 10-30 % között szokott lenni. Akksi gondom soha nem volt. Igaz mindig a csúcs telók voltak vannak. Ha véletlenül gubanc van, rá töltök kicsit délután.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#575) Tin válasza Zototh64 (#574) üzenetére


Tin
veterán

Én meg 85% limit, és napi 2x felrakom a wireless töltőre, és tol
bele 20%-ot kb. Akkor veszem le a limitet és tolom 100-ra, ha tudom, hogy nem vagyok töltő közelben egész nap.

20 éve milyen táska? Első mobilom 5110 volt asszem 98ban.

[ Szerkesztve ]

(#576) PeteePeti válasza Caineevo (#572) üzenetére


PeteePeti
őstag

Értem, köszi! 479-re behúzható az 512-es Ultra akkor, ha jól értelmezem! Azért elég baráti akkor ez az ár is! :C

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#577) mesa23 válasza gyuri81 (#570) üzenetére


mesa23
aktív tag

Automata fényerő, wifi volt csak!
Kb. 30% plusz maradt a telefonban az S22 ultrához képest, és még tanuló fázisban van, kétszer töltöttem eddig!

[ Szerkesztve ]

„az Androidok egész nap idegeneknek sms-eznek, a WP7 üresjáratban letölti az internetet, iPhone-nal meg nem lehet telefonálni és elkésel a munkából is miatta. mind fos, na.”by moonman

(#578) TheMartin03 válasza h.robert (#569) üzenetére


TheMartin03
tag

Nem, de mindenképpen meglesem, köszi!
Bár azóta 4-ből egyszer játszotta el, "javulni látszik".

(#579) pohár válasza Caineevo (#525) üzenetére


pohár
félisten

az tök jó, és most láttam, hogy akinek MKB hitelkártyája van, annak még -10% a Media Marktban, szóval ha még azt is rá lehet cuppantani... :Y

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#580) Zototh64 válasza Tin (#575) üzenetére


Zototh64
őstag

Az még Westel 900 volt, 60-as körzet számmal. :-)
Mint egy kis dipó táska, olyan volt, jó nehéz, leemelted róla a beszélőt, kagylót, mint a vezetékes telefonon, abban volt a tárcsázó is.
Az 5110 az már tényleg a maihoz hasonló mobil volt.
Lehet, hogy már több mint 22-23 éve volt. Nagyon régen, az biztos. :-)

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#581) gyuri81 válasza mesa23 (#577) üzenetére


gyuri81
Topikgazda

Ez tényleg király:C

(#582) soko70 válasza Zototh64 (#580) üzenetére


soko70
aktív tag

Szép emlékek, Westel 450Mhz-en. SMS is olyan drága volt. Ha belegondolok akkor egy készülék kb. két fizetésnek felelt meg. Két órát tudtam használni. Aztán jött a 900Mhz. Ericsson 198, az volt sokáig, mellé 3 akksi.:R 98-ban kezdtük a Telecom magazint.

[ Szerkesztve ]

(#583) mesa23 válasza gyuri81 (#581) üzenetére


mesa23
aktív tag

Majd holnap amikor fülessel telefonálok pár órát, azért kíváncsi leszek mit alkot, de remélem ott is megmarad a mai jó eredmény, azzal is lesz összehasonlítási alapom már S22 ultrával! :)

„az Androidok egész nap idegeneknek sms-eznek, a WP7 üresjáratban letölti az internetet, iPhone-nal meg nem lehet telefonálni és elkésel a munkából is miatta. mind fos, na.”by moonman

(#584) Caineevo válasza PeteePeti (#576) üzenetére


Caineevo
tag

Tekintve, hogy itt 999-re végződnek az árak én inkább 480-nak mondanám :))

#579 pohár : én sajnos OTP-s vagyok :Y

(#585) Yany


Yany
addikt

Ezt a "gyorstöltést" valaki gyorsan elmondhatná nekem, hogy miért ennyire gáz, hogy kiborulnak rajta többen. Úgy értem vágom, hogy más gyártók sokkal gyorsabban töltenek, de nem értem mi a gyakorlati gond.

1. Éjszakai töltésnél még lassabban is ráérne.
2. Minél gyorsabban töltesz egy akksit, annál gyorsabban is öregíted + annál rizikósabb is a túlhevülés hőtágulás miatt.
3. Eleve sokat bír a teló, tehát minden másnap ráérsz tölteni a legtöbb esetben.
4. Ha épp merülőben lenne mégis, 10 perc alatt így is tudsz egy kis naftát beletenni, amivel hazáig kibírja a nap végéig.

A robusztus, hosszú távon megbízható és minél kevésbé öregítő megoldás miatt nekem még külön tetszik is, hogy nem úgymond nem "hajtja szét" az akksit a Samsung. Persze, marketingben szarul mutat, de nekem speciel ez pont szimpi. De ha nagyon lemaradtam az akksitechnológiákról, szóljatok, ha már semmilyen hátránnyal nem jár 5 perc alatt 100%-ra nyomni egy lítium-ionos cuccot.

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#586) gyuri81 válasza mesa23 (#583) üzenetére


gyuri81
Topikgazda

Ma inkább a mobilnetre vagyok kíváncsi. Nálam S22U-n nagyon nem szereti. A standby fogyasztás nem valami jó mobilneten... De gondolom tudod:B

(#587) Sys85 válasza Yany (#585) üzenetére


Sys85
veterán

Ezt a témát szerintem nem érdemes feszegetni,sokszor hitvita alakul ki a töltés mikéntjéről szinte minden készülék topikjában.
Én inkább már bele sem állok ebbe a témába,mindenkinek szíve joga eldönteni miként tölti a telefonját.

[ Szerkesztve ]

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41 (Eladó!) #Ford Focus Mk3#

(#588) mesa23 válasza gyuri81 (#586) üzenetére


mesa23
aktív tag

Holnap egész nap mobil neten leszek, kipróbálom, ugyanis a munkahelyen még nem járt a teló, és még nem ismeri az ottani wifit, így ki fogom próbálni mobilnettel! :))

„az Androidok egész nap idegeneknek sms-eznek, a WP7 üresjáratban letölti az internetet, iPhone-nal meg nem lehet telefonálni és elkésel a munkából is miatta. mind fos, na.”by moonman

(#589) gyuri81 válasza mesa23 (#588) üzenetére


gyuri81
Topikgazda

Szuper! Köszi:B

(#590) Tin válasza Zototh64 (#580) üzenetére


Tin
veterán

Tudom melyik volt a 60as analóg telefon, de az inkább a 90-es évek első fele, közepe volt. Nagy jelentősége nincs, de 2000-ben már senki nem használt táskát.

(#591) Zototh64 válasza Tin (#590) üzenetére


Zototh64
őstag

Igaz.
Sajnos így megy az idő. :W
A régi időkből, már csak a Nokia 9210i Kommunikátor van meg, gps-el. Néha még bekapcsolom. Működik! :-)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#592) Mrgabormiki válasza Zototh64 (#580) üzenetére


Mrgabormiki
újonc

Hello,
hát az 33 éve volt,pontosan 1990. október 15-én indította el az analóg, 450 MHz-es rádiótelefon szolgáltatást a Westel Rádiótelefon (később Westel 0660) Kft., amely a Magyar Telekom jogelődje, a Matáv és az amerikai US West International vegyesvállalata volt. Ez volt egyben az első kereskedelmi mobilszolgáltatás Közép-Európában is. Ezt követte 1994-ben a Westel 900 (később T-Mobile Magyarország, majd Magyar Telekom) által a 900 MHz-es sávban elindított második generációs (2G), GSM alapú szolgáltatás. ;)

"Anyukám mindig azt mondta, hogy mielött valami csúnyát mondanék valakiröl, jól nézzek körül, hogy nincs-e a közelben"

(#593) GeryFlash


GeryFlash
veterán

,, Hosszú távú szoftverezettségben mondjuk ott van az iPhone közvetlen konkurensként, de abban se toll, se DeX mód, se Android rendszer nincs, ezek pedig kizáró indokok lehetnek vásárlóknál. "

:DDD :DDD :DDD

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#594) spect80


spect80
senior tag

A gsmarena meg tesztelte és egyszerűen nem talált negativumot a telefonban. "Jó" hogy végre Android fronton is megérkeztünk a totális konzumidiotizmus világába. [link]

(#595) Dave Crank válasza gyuri81 (#586) üzenetére


Dave Crank
senior tag

Tegnap reggel 7kor vettem le töltőről, 9től este 7ig mobilnet, dualsimmel.
Szerintem brutál jó. :D

Keresek B-Sensual | BK Style | Disco*s Hit kiadatlan dalokat... pü!

(#596) csubííí válasza abcd12 (#561) üzenetére


csubííí
senior tag

Éjjel töltöm 100%-ra, teljesen kikapcsolt állapotában, 20% alá nem engedem. Eddig minden készülékemnél így csináltam és nekem bevált. Van készülék ami még a családban maradt, 7 éves eredeti aksival és még jól bírja.

(#597) gyuri81 válasza Dave Crank (#595) üzenetére


gyuri81
Topikgazda

Komolyan nem értem a Samsung mérnökeit. Megkapták az évi cafeteria keretüket, vagy valami bónuszt kaptak??? Ilyet nem igazán tudtak még produkálni. Az "A" széria is elég kiemelkedő üzemidőben, de amit most az S23 művel....azért na ;]

(#598) syIex válasza gyuri81 (#597) üzenetére


syIex
veterán

Nagyon komoly lett ez biztos. :K

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#599) Noukoum válasza gyuri81 (#597) üzenetére


Noukoum
veterán

Ehhez mondjuk kellett egy ilyen pazar Snapdragon is. :K

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#600) gyuri81 válasza Noukoum (#599) üzenetére


gyuri81
Topikgazda

Oke, de ez még a Snapi 8 gen 1-el sem jött össze nekik. Szóval....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.