Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8001) Signat84 válasza mgTerminator (#7998) üzenetére


Signat84
tag

Nálam sincs probléma.

(#8002) balintka válasza Signat84 (#8001) üzenetére


balintka
addikt

Sziasztok, mi az a kilométerora szerű ikon a mobilnet kapcsolat mellett, hogy kapcsolható ki? Nem jöttem még rá. Köszi a segítséget.

(#8003) MAGUS7


MAGUS7
tag

Sziasztok!
Jelenleg Mate 20x5G-ét használok,amit szeretek de lassan váltanék, S23U és iPhone 14 Pro Max között vacilálok ,a kamera elég fontos szempont,egy ideig volt nálam 14 Pro elég jók voltak a fényképek és különösen pazar a videók minősége,van esetleg olyan aki mindkettő készüléket használta ? legutoljára Note 7-et vettem az nagyon tetszett ,de sajnos cserélni kellett az robbanó akkumulátor miatt,meg a felület nem igazán jött be,de gondolom azóta sokat fejlődött.

iPhone4>Lumia 920>Lumia 930>Note7>S7Edge>HTC U11

(#8004) petymeg válasza balintka (#8002) üzenetére


petymeg
addikt

Melyikre gondolsz?
[link]

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#8005) patyil válasza balintka (#8002) üzenetére


patyil
tag

Az energiatakarékos teljesítményprofilt jelenti, a beállításokban tudod kikapcsolni.

(#8006) balintka válasza patyil (#8005) üzenetére


balintka
addikt

Ez volt az, köszi szépen!

Petymeg: egyik ikon se volt, ez máshogy nézett ki.

(#8007) kerobi


kerobi
senior tag

Hello there!

Az Macbookon megosztottam par fajlt, ahogy kell es a nvidia shieldem felismeri, olvas-torol. Az iphone is gond nelkul latja a fajlokat, bar nem olvassa. A galaxy s23 ultran mikor a fajlkezeloben csatlakoznek az smb serverrel akkor az auto felismeres meg is talalja, de 445-os portot rendel hozza es igy nem tudok csatlakozni, pedig a username-password jol van beirva. Ha port nelkul csatlkakoznek ugy meg nem adja hozza, mert igenyel portot. A Shield is port megadasa nelkul gyonyoruen csatlakozik az IOS-hez.

Macbook Air M1, Asrock Z390 phantom gaming mini itx, I9-9900K, 32GB 3600MHz G.Skill, Pro-ject Pre Box S2 Digital DAC+PreAMP, Raijintek Metis plus ház, Noctua NH D15 cooler, Radeon Pulse 5700Xt

(#8008) kerobi válasza MAGUS7 (#8003) üzenetére


kerobi
senior tag

Ha a fotok szamitanak en iphonet javaslom, de ha android app fuggo vagy, akkor az Iphone csalodas. Zart rendszer gagyi appokkal. Persze az alap appok ott is nagyon jok. Az Iphone uzleti, telefonalasra kommunikaciora tokeletes a tobbire ott az S23U. (van mindketto) Van fotos tudasom is, nem csak laikuskent mondom: az Iphone jobb.

[ Szerkesztve ]

Macbook Air M1, Asrock Z390 phantom gaming mini itx, I9-9900K, 32GB 3600MHz G.Skill, Pro-ject Pre Box S2 Digital DAC+PreAMP, Raijintek Metis plus ház, Noctua NH D15 cooler, Radeon Pulse 5700Xt

(#8009) xhege válasza kerobi (#8008) üzenetére


xhege
addikt

Én nem gondolom, hogy az iPhone sokkal jobb lenne. Az S23 ultra 50mp módban szerintem jobb és sokoldalúbb is a Zoom miatt. Én S23 Ultra után most iPhone 14 Proval vagyok a Dolomitokban a családdal. Nem dobtam hatást a képektől, és sokszor hiányzik az erősebb Zoom.
Nyilván ez csak az én privát véleményem. :R

(#8010) Pythoncobra válasza MAGUS7 (#8003) üzenetére


Pythoncobra
tag

Gyenge fényben a 14 Pro Max jobb, normál fényben ízlés dolga, van akinek jobb a 14 Pro Max, sokak szerint tök egyforma, viszont mivel az IPhone nem döntően jobb, de a Samsungot a 10x optikai zoomja egyedivé teszi, én csak azt választanám.

(#8011) thomas92 válasza MAGUS7 (#8003) üzenetére


thomas92
aktív tag

Nálam volt 2 hétig a 14 Pro az S23U mellett. Szerintem jobb volt kicsit az iPhone képe, gyanakkor valóban az S23U több lehetőséget kínál. Nekem emiatt jobban bejött az S23U, mert annyival nem voltak gyengébbek az elkészült képek. Szerintem ugyanez igaz a videós részére is.

(#8012) xhege válasza thomas92 (#8011) üzenetére


xhege
addikt

Videóban én erősebbnek érzem még az almát, de valóban nem olyan nagy már a különbség, mint korábban.

(#8013) DefJamHUN


DefJamHUN
aktív tag

Itt hogyan működik a beta?
1+ on betaztam, de a betaban is ragadtam, mert csak teljes fr el lehetett a stabilra áttérni és nem akartam bealdozni a 240gb nyi adatomat. Itt át lehet majd térni beta utan a stabilra vagy itt is teljes resettel csak?

" Vegyetek jót ha tudtok "

(#8014) szabeska válasza DefJamHUN (#8013) üzenetére


szabeska
addikt

At lehet, utolso beta utan jon ota a stabil, illetve s21u-n az utolso beta volt a stabil is egyben. Ha esetleg nem, akkor odinnal fel lehet tenni a stabilt.

F1

(#8015) DefJamHUN válasza szabeska (#8014) üzenetére


DefJamHUN
aktív tag

Szuper!
akkor a lényeg, hogy nem szükséges beta - stabil közt teljes gyalut alkalmazni. :R
Azt lehet tudni, hogy mikor és hogyan lehet jelentkezni a betara? Valaki itt a fórumon 4.et írt!

" Vegyetek jót ha tudtok "

(#8016) kakuk100 válasza thomas92 (#8011) üzenetére


kakuk100
őstag

Szia!
Szerintem nyugodtan vedd meg az S23 ultrát. Jelenleg a szakemberek szerint is a legjobb telefon. Az Iphonet semmi pénzért nem vennék. Egyszer vettem, de kb. 3 napig bírtam aztán elajándékoztam. Soha többé nem kell Iphone. Állandóan kódot kért meg hasonló. Nem felhasználó barát az biztos.

(#8017) Dave Crank válasza kakuk100 (#8016) üzenetére


Dave Crank
senior tag

Én S22U mellé vettem egy 13 pro maxot, hogy majd átszokok és eladom az S22U-t, na 24 órát nem volt nálam az iPhone... :U inkább eladtam, mert igen költsegesnek találtam, hogy átaljak full alma vonalra, droid + windows-ról, beleértve az órát és fülest is, és időm energiám se volt, hogy meg akarjam szokni, illetve 13as szériánál még AOD nincs, ami hiányzott nagyon.
Egyébként, ha nem tudtam volna jó áron, viszonylag kevés felárért S23U-ra váltani, illetve, ha nem lenne ilyen stabil és jól összerakott hw-ban és sw-ben is, akkor tuti váltottam volna 14pro/pm-re, mert azért az alma stabilitása szerintem nagyon ott van.

Keresek B-Sensual | BK Style | Disco*s Hit kiadatlan dalokat... pü!

(#8018) Sys85 válasza kakuk100 (#8016) üzenetére


Sys85
veterán

3 nap alatt még be sem laktad azt a telefont,így ez alapján véleményt mondani kicsit erős.
Az elmúlt 2,5 évben szifonom volt,igenis felhasználóbarát,pont az egyszerűsége miatt,sokan pont ezért szeretik.
Nem tudom milyen kódos dolgokra gondolsz,max az első időszakban kér több helyen jelszavakat,vagy kódot,utána vagy nem kell többet,vagy elég neki az ujjlenyomat/arcod.
Nem mondanám hogy az S23U fényévekkel elhúz felhasználói élményben a korábbi 14PM-tól,mert nem,csak bizonyos feature-ökben jobb,leginkább azért mert bizonyos dolgok nincsenek is szifonon,de ezek személyes preferencia kérdései.
Mindig mosolygok azon amikor emberek felsorolják az összes olyan szifonon nem létező Note/Ultra feature-t mint dealbreaker opciót amit aztán soha nem is használnak.
Jellemzően ilyen az S-pen (pár alkalommal játszanak vele aztán ott rohad el a telefonban),DEX (jó esetben 1x kipróbálják),a gyorsabb töltés (aztán vagy 10W-tal etetik,vagy ki is kapcsolják a gyorstöltést akkuvédelem miatt),fordított töltés (aztán 1x sem használják) és még sorolhatnám.
Persze ez nem mindenkire igaz,de sok ilyen user van.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#8019) Snoop27 válasza Dave Crank (#8017) üzenetére


Snoop27
őstag

Valóban stabil, de én személy szerint vágyom vissza droidra, hiányzik, hogy nem tudok semmit sem kivetiteni tv-re, s a rendszer is túl zárt, kell az aod is, stb. Na de kinek mi jön be.

LG Optimus G Black --> LG G2 32 GB Black --> LG G4 Brown Leather --> Note 5 Black Sapphire --> Samsung S8 Orchid Grey + Moto 360 --> Huawei P40 Pro --> iPhone 11 Pro Max

(#8020) szabeska válasza DefJamHUN (#8015) üzenetére


szabeska
addikt

Mo-n nem lesz elerheto ota, xda-n lesz link hozza es pc-rol lehet telepiteni update.zip-kent. Halasztjak megint, nem tudni mikor jon.

[ Szerkesztve ]

F1

(#8021) kakuk100 válasza Sys85 (#8018) üzenetére


kakuk100
őstag

Persze elfogadom, hogy nem egyforma a nézetünk. Én így láttam akkor kb. 2 éve és csalódtam az Iphone-ben. Az S23 ultra azonnal bejött nekem, és megjelenés óta használom és szeretem.

(#8022) tylerddd


tylerddd
veterán

Én kb. 10 éve a sok gagyi android után váltottam i4s-re, egy megváltás volt. Utána i5s, i6s, imádtam őket. Aztán elszabadultak az árak, az iX, a prémium prémiuma pedig kicsapta nálam a biztosítékot. Megjelenéskor vettem egy Note 9-et, parádés készülék volt, még okés áron, semmi olyat nem tapasztaltam, ami miatt anno áttértem. Sőt. 5 évig használtam, ami szerintem jelent valamit. Igaz, az elszabadult árak is közrejátszottak a nem váltásban. Ez az S23U is szerintem jó lesz, nagyon bejön. Nem vágyom az iPhone-ra, pedig ennek az árából már lehetett volna az is.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#8023) thomas92 válasza kakuk100 (#8016) üzenetére


thomas92
aktív tag

Köszi, nekem már megvan február óta az S23U. :D

(#8024) petymeg


petymeg
addikt

Most tűnt fel számomra, hogy a gyári fólián is van valami oelofob réteg. Február óta fenn volt a régi, elég rongyos volt már, most lecseréltem, teljesen más a tapintása meg csak úgy siklik rajta a pen hegye.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#8025) thomas92 válasza petymeg (#8024) üzenetére


thomas92
aktív tag

Igen, szerintem is van rajta valami réteg, én csak azt vettem észre egy idő után, hogy hiába tisztítom, ugyanúgy "zsíros" marad.

(#8026) tylerddd válasza thomas92 (#8025) üzenetére


tylerddd
veterán

Inkább arról menjen le, mint a kijelzőről!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#8027) thomas92 válasza tylerddd (#8026) üzenetére


thomas92
aktív tag

Én is így gondolom.

(#8028) AtHoS válasza TODI1111 (#7889) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Vettem egy Monarch, igaz nem Kevlar, "csak" carbon tokot sima S23-ra, de nagyon műanyagos érzete van. A fém merevítés már első kézbe fogásnál érződött. Vezeték nélküli töltés is rendben működik vele (Tactical Magforce-t telóra rakva nem ment)
A gyári smart flip toktól vékonyabb lett és nem billeg ez sem az asztalon

Sajnos képekről a kevláros eléggé bumszlibbnak hatott, így a sima carbonost választottam inkább

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#8029) Szellem. válasza AtHoS (#8028) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Bedobsz képeket róla?
Nálam egyébként a favorit az a gyári bőrtok és a Ringke Fusion Somked Black.

[ Szerkesztve ]

(#8030) AtHoS válasza Szellem. (#8029) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Lőttem gyorsan pár képet, de ingerszegény a fényviszony, így majd holnap normális fénynél (P30 és S23 is elvérzett, bár S23 képei láthatóbbakra sikerültek, de azok is "kuka" kategória)
Lesz mellette Spigen Tough Armor tok is, az valamivel keskenyebb, bár most kép készítés közben tűnt fel, hogy a gyári smart tok is max 1 mm-el vastagabb csak az UAG-nál :B

read-only mode on the forum

(#8031) tylerddd válasza Szellem. (#8029) üzenetére


tylerddd
veterán

A Ringe Fusion-nek mennyire karcolódik a hátulja? Habár matt, kemény műanyagnak tűnik, az nem gyűjti a mikrokarcokat lepakolgatáskor?

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#8032) Szellem. válasza tylerddd (#8031) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Nèzd, nekem 3-4 hete megvan és nincs rajta karc. Mivel matt újlenyomatot sem gyűjt.
Bevallom sem a Spigen sem a Ringke tokokat nem csípem, de kueva jól àll a fekete telefonomnak.

(#8033) tylerddd válasza Szellem. (#8032) üzenetére


tylerddd
veterán

Gyári bőr van nekem is, az nagyon jó. Néhány napja egy Ringe Onyx, az is tetszik. A Spigenek nekem se jöttek be, még iPhone-on próbáltam néhányat. Ringke-m még nem volt.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#8034) Szellem. válasza tylerddd (#8033) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Inkàbb Fusion. Onyx nem szép. Haveromnak az van és nem tetszik nekem a hàtulja. Nagyon nem.

(#8035) Sys85


Sys85
veterán

Nem teljesen S23U téma,de mivel ezen van egy kis gondom hátha tud valaki valami okosat mondani.
2,5 éve nem volt droidom főtelefonak,így van 1-2 számomra furcsa dolog.
Ha valaki küld nekem fb messengeren egy tiktok videót (motoros,autós és poén videók,nem pics@rázós vagy gagyi trendek!) és megnyitnám az appban akkor nem az appot hozza be,hanem az alábbi ablakot dobja fel.Nem lehet valahogy beállítani hogy a Tiktok appot nyissa meg és ne valamelyik storeba akarjon vinni ha már fent van az app a telón?
Ez szifonon gond nélkül ment.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#8036) rhunseeker válasza Sys85 (#8035) üzenetére


rhunseeker
tag

Ha bemész az app beállításaiba, kéne legyen valami olyasmi, hogy beállítás alapértelmezettnek, vagy valami hasonló, nem tudom magyarul mert én angolul használom a telót (Set as default). Na azon belül meg van olyan hogy támogatott linkek(?)
Ott ha bepipálgatsz mindent esetleg?

[ Szerkesztve ]

(#8037) Sys85 válasza rhunseeker (#8036) üzenetére


Sys85
veterán

Be van kapcsolva minden,a támogatott webcímeknél is ott a vm.tiktok.com is,de mégsem akarja megnyitni a linkből az appot.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#8038) dnelb válasza Sys85 (#8035) üzenetére


dnelb
veterán

ha itt rámesz a playre utána mi történik?

(#8039) Sys85 válasza dnelb (#8038) üzenetére


Sys85
veterán

Bedob Playbe a Tiktok alá.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#8040) Joccc07 válasza Sys85 (#8039) üzenetére


Joccc07
addikt

Nincs mélyalvásban az app?

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#8041) Sys85 válasza Joccc07 (#8040) üzenetére


Sys85
veterán

Nincs.Nincs is a mélyalvó appok között a tiktok.
Akkor sem nyílik meg a link ha ide-oda ugrálok az fb messenger és a tiktok app között.
Már a messengert és a tiktokot is letöröltem és újra felraktam,de változatlan a helyzet.
Ha kimásolom a linket és chromeban megnyitom akkor egyből az appba dob,de a messengerből nem megy.

[ Szerkesztve ]

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#8042) kkdesign válasza Sys85 (#8035) üzenetére


kkdesign
senior tag

Van a messengerben egy olyan hogy megnyitás külső böngészőben. na nálam ilyenkor ha nem az appba akkor a samsung internetbe dob, annak meg a hivatkozás végén ott az app ikon és ha rákattintok bedob a linkhez tartozó apphoz. Ez közelebb vihet a megoldáshoz?

(#8043) MusiClown


MusiClown
lelkes újonc

Ez az ikon mit jelez?

[ Szerkesztve ]

"Most már sínen vagyok!" /József Attila/

(#8044) Sumptuous válasza MusiClown (#8043) üzenetére


Sumptuous
senior tag

VoWifi / WiFi hívás (a kettes sim-tálcában lévő kártyán)

Hasonló, mint a VoLTE, csak nem mobilneten, hanem wifin keresztül megy a hanghívás.

[ Szerkesztve ]

(#8045) Balazsgt


Balazsgt
újonc

Heyho

A telefon le van zárva, és be szeretném kapcsolni a Mobil Hotspot-ot. Rányomok, és ugyebár (gondolom én, biztonsági okokból) kéri, hogy oldjam fel a telefont hozzá. Ezzel kapcsolatban van beállítás, vagy bármi, hogy ne legyen ennyire "óvatos"? Hogy be lehessen kapcsolni lezárt módban is?

(#8046) Sys85 válasza Balazsgt (#8045) üzenetére


Sys85
veterán

Én ezt a biztonsági funkciót nem kapcsolnám ki.
Ha ellopják/elhagyod akkor simán kilövik a mobilhálózatot lezárt telefonnál is ha ez a biztonsági funkció ki van kapcsolva.
De ha szeretnéd:
Beállítások-Zárolt képernyő-Biztonságos zárolás beállításai-Hálózat és biztonság zárolása (ezt ki)

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#8047) MusiClown válasza Sumptuous (#8044) üzenetére


MusiClown
lelkes újonc

eSIM-1 van használatban, mindkét kártyahely üres. Nem tudom, hogy miért ír oda egy 2-est.

"Most már sínen vagyok!" /József Attila/

(#8048) dnelb válasza Sys85 (#8039) üzenetére


dnelb
veterán

és ha rányomsz hogy play -mindig- az sem segít?

(#8049) Sys85 válasza MusiClown (#8047) üzenetére


Sys85
veterán

Gondolom mivel csak dualsim és egyszerre max 2 kártya lehet aktív,így a sim2 és az esim azonos címkével dolgozik,a sim 1 az a tálca szerinti sim1.
Nálam is esim van és kettes számmal jelzi a wifihívást.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#8050) Sys85 válasza dnelb (#8048) üzenetére


Sys85
veterán

Akkor mindig oda a playbe dobál be,nem az appba.
Próbáltam az éjjel,így tudom.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.