Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) xhege válasza wong kok wah (#998) üzenetére


xhege
addikt

Az igazat megvallva én azért fizettem ki 2 db-ot előre, mert az Erste-nél 5% moneyback volt Samsungnál történő vásárlásra. Bár utólag az apróbetűst elolvasva azt valószínűleg nem írják jóvá, mert kedvezménnyel vásároltam. Mindenesetre ez volt a szerencsém, hogy előre fizettem. :K

(#1002) leslien válasza wong kok wah (#998) üzenetére


leslien
nagyúr

lesz még tavasszal kupon akció... ;)
most inkább örüljünk a jó telonak...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1003) Havka76 válasza Amos17 (#956) üzenetére


Havka76
újonc

Rosszul tájékoztattak. Bármit beszámítanak, nem feltétel az sem, hogy bekapcsoljon. A legtöbb régi telefon 0Ft, de a -100e úgy is jár. Pólusban vettem így, én is belefutottam olyan eladókba, akik nem voltak képben, de volt ott olyan is aki fejből tudta az összes részletét a promónak.

(#1004) wong kok wah válasza leslien (#1002) üzenetére


wong kok wah
senior tag

Szerencsére ezt a telot most nagyon eltalálták! :)

(#1005) S e t h


S e t h
nagyúr

Ehhez a készülékhez melyik fólia a javasolt, ami bevált?
Nem nagyon láttam itt, hogy nagyon a samsung fóliát ajánlották volna, pedig korábban az minőségi volt.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1006) Bilux


Bilux
veterán

Most jött meg a garancia papír Samsungtól

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#1007) Bilux válasza S e t h (#1005) üzenetére


Bilux
veterán

Nyugodtan használd :R

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#1008) pg1966 válasza Bilux (#1006) üzenetére


pg1966
aktív tag

Kérted és úgy küldték?

(#1009) Kaba válasza pg1966 (#1008) üzenetére


Kaba
veterán

Igen, kérni kell.

(#1010) Kaba válasza Teal'C (#999) üzenetére


Kaba
veterán

Így van. Korábban mindig volt pdf számla a fiókban a kézbesítést követően. Az idén egyenlőre nincsen.

[ Szerkesztve ]

(#1011) babcehh

https://shop.samsung.com/hu/track-order

Ide ha beírjátok a rendelés számát, illetve az e-mail címet, ami a fiókhoz van társítva, akkor le lehet tölteni a számlát. Fontos , hogy csak akkor működik, ha kijelentkeztek a fiókból.

(#1012) wong kok wah válasza S e t h (#1005) üzenetére


wong kok wah
senior tag

A Samsung gyári fóliát használom, szerintem hibátlan.

(#1013) bajaki válasza S e t h (#1005) üzenetére


bajaki
őstag

Én a Samsung gyári S22 Ultra fóliát raktam fel a telefonra. Tökéletes.

[ Szerkesztve ]

(#1014) -Maci-


-Maci-
őstag

Sziasztok,

Most lakom be az ultrát.
Sehol sem találom, hogy zárt képernyőnél is szinkronizáljon és értesítsen.
Értesítések bekapcsolva, auto szinkron (a redőnyön )be.
Ha küldök magamnak egy emailt, akkor kapom meg, mikor feloldom a képernyőt. Az értesítő hang is csak ekkor szólal meg.
Hol is lehet ezt beállítani? :F

SZERK.
Meg van :B

[ Szerkesztve ]

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#1015) PeteePeti válasza babcehh (#1011) üzenetére


PeteePeti
őstag

És tényleg!
Ráadásul van imei is rajta!
:R

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#1016) Antibá válasza Bagoly81 (#851) üzenetére


Antibá
tag

Rosszul tudod.
Bármilyen működő mobilt bevesznek 100 ezerért, akár nyomógombosat is.
Esetleg, ha drágább telefont viszel, abban az esetben beárazzák és hozzácsapják a 100.000-hez.
Ezen felül még jár egy 30.000ft-os levásárlási kupon.

(#1017) Maxxy10 válasza S e t h (#1005) üzenetére


Maxxy10
addikt

Én a gyárit használom de szvsz £18-èrt rablás.

(#1018) Gardaai válasza -Maci- (#1014) üzenetére


Gardaai
senior tag

Mi volt a megoldás? :)

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#1019) kengyel válasza csubííí (#1000) üzenetére


kengyel
nagyúr

Pont erre gondoltam. Köszönöm. :R

kengyel

(#1020) MrCsiT válasza wong kok wah (#976) üzenetére


MrCsiT
addikt

kakukk.. ;)
Arról írok.
(amúgy nem 427e, hanem 429.517 volt az ára, de azért volt öröm az extra akció miatt az 517e helyett). Családon belüli diákka van, tehát tiszta vásárlás volt és van is helye a maradványnak az oktatásnál erre-arra. :) )

Egy Bluetooth kérdés: Toyota 3-as Priusban ha csatlakoztatom a mobilt, akkor bár a kapcsolat létrejön, nincs hang.
A kapcsolat beállításainál van egy "Hang" opció egy jobbra húzós csúszkával, de az off állásban van, és hiába húzom át, visszaáll kikapcsoltra.
Van órám is amin lehetne beszélni és Bluetooth kapcsolattal csatlakozik a telóhoz. Mivel olvastam olyat, hogy talán az óra kavar be, az órát kikapcsoltam, de ugyanaz maradt az "eredmény".
Ezen az android verzión egy Fold 3-nál ugyanezt tapasztaltam (majd jött ez a teló) de jó lenne valami megoldás.
Próbáltam még a Foldon Bluetooth resetet, semmi javulást nem adott.
Mi lehet a probléma? :F

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#1021) Bilux válasza babcehh (#1011) üzenetére


Bilux
veterán

Admin ezt berakhatná az összefoglalóba! :R

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#1022) Bilux válasza pg1966 (#1008) üzenetére


Bilux
veterán

Igen emailban kértem :R

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#1023) csubííí válasza kengyel (#1019) üzenetére


csubííí
senior tag

Nincs mit.

(#1024) -Maci- válasza Gardaai (#1018) üzenetére


-Maci-
őstag

Ezt kellett kikapcsolni.:B

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#1025) wong kok wah


wong kok wah
senior tag

Megjött a ReGalaxy visszaigazolás is.

"Kedves !

A SAMSUNG REGALAXY PROGRAM PROMÓCIÓRA történő jelentkezésed ellenőrzése sikeresen megtörtént.
Az általad megadott adatok alapján jogosult vagy a ReGalaxy programra.

Samsung Galaxy S10, S20, S21, S22 vagy Note20 szériás készüléked bruttó 100 000 Ft értékig felújítjuk!
Egyedi ReGalaxy kuponkódod:"

(#1026) Kasya válasza MrCsiT (#1020) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nekem Hilux-szal (2019) tokeletes.

Gari jegy:
Írtam a Samsungnak a gari jegy miatt hetfon. Ma hozta a postas ajánlottal a kézzel kitoltott gari jegyet. Egyben a szamlan, amit fentebb is emlitettetek, az is tartalmazza az IMEI-t.

Felesleges volt Kincsess aggodasa. Nem telt 1 percnel tobbe a gari jegy kikérése sem.

[ Szerkesztve ]

(#1027) MrCsiT válasza Kasya (#1026) üzenetére


MrCsiT
addikt

ott a hiba, hogy amíg pl. az Oktogon szerviz kéregetné a garjegyet is egy ügyintézéshez, azt nem küldik meg alapból. Francnak kell ezt az összes vásárlónak egyesével kikéregetni?! Teljesen felesleges adminisztráció.

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#1028) Crow válasza TheMartin03 (#990) üzenetére


Crow
tag

Maga a fólia (MM-es) alapvetően nem rossz. 2 dolog miatt nagyon megosztó a userek körében: Az egyik, hogy nem tudod tükörnek használni ;] (kikapcsolt képernyővel a fény felé fordítva "narancsosan" töri a fényt, ami egyébként használat közben viszont egyáltalán nem látható / nem zavaró). A másik, hogy pl. egy üveg-, vagy mezei PE fóliához viszonyítva sokkal puhább az anyaga. Ezt úgy kell elképzelni, hogy ha körömmel megbököd, akkor egy ideig, átmenetileg ott marad a körmöd lenyomata (kis árok). Ez a rugalmasság ütés-elnyelésnél előny. De van egy olyan negatív velejárója is, hogy jobban tapad hozzá az ujjad, érezhetően nehezebben siklik rajta, mint az üvegen. Utóbbi szerintem megszokható (nekem az volt), de sokan vannak, akiket nagyon irritál. Ha ezeken túl tudod tenni magad, akkor jó lehet a ClearPlex. Az S23U esetében leginkább azon áll vagy bukik a dolog, hogy hogy viseli a fólia és a ragacs a kijelző ívét (amiről sajnos már vannak negatív visszajelzések). Ill., hogy a S-Pen használatát mennyire nehezíti meg a tapadós felület. Előbbit nem fogod tudni kipróbálni MM-ban, az utóbbit talán.

Crow

(#1029) Elit3Zotya


Elit3Zotya
addikt

Esetleg van valami áttetsző tok az ultrára, ami vékony de odatapad a kocsiban a töltőhöz..?

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#1030) petymeg


petymeg
addikt

Mediamarktos vásárlásnál nem lehet elhozni a telefont, hanem megrendelik és be kell érte menni megint.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#1031) bigdigit válasza petymeg (#1030) üzenetére


bigdigit
addikt

Nem azért mert ott vetted ahol nem volt készleten amit akartál? Nekem egyből nézte a srác mi van készleten és online is látható hol épp mi van. Ha nem így lenne mindenhol mindegyik elérhető lenne. Pedig nem így van ha ránézel.

(#1032) syIex válasza Elit3Zotya (#1029) üzenetére


syIex
veterán

Milyen autós töltőt / tartót használtok?

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#1033) Caineevo válasza petymeg (#1030) üzenetére


Caineevo
tag

Lehet nem volt készleten, nem? Nekem ideadták Vasárnap.

(#1034) Elit3Zotya válasza syIex (#1032) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

[link]

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#1035) Teal'C válasza Elit3Zotya (#1029) üzenetére


Teal'C
addikt

Én ilyet rendeltem, sajnos megint nem enged Magyarországra rendelni de hátha találsz máshol. [link]

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1036) Elit3Zotya válasza Teal'C (#1035) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Köszi.
Gondolom akkor ez is jó lenne hozzá.. [link] :F

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#1037) Pythoncobra válasza Antibá (#1016) üzenetére


Pythoncobra
tag

Bent jártam a Westen Samsungban.
Nem vesznek be bármilyen működő telot 100 ezerért.
Nekem egy Nokiára csak 30-at kínáltak.

(#1038) garrotter


garrotter
tag

Most értem vissza a MediaMarktból. Arénában nem volt készleten (ill. egy lefoglalt volt, amit a weboldal készletnek jelzett), csak megrendelni tudták volna, Árkádban volt. Okospultnál, azt mondták, hogy nem lehet céges számlát kérni, és az ajándékkártya csak akkor jár, ha nem tudják a tárhely duplázást. A 100 000-et az okospultnál vonják le, a leadott telefon értékét a pénztárnál. A pénztárnál (a pénztáros nem tudott még a telefonbeszámításról sem, vezetői segítséget kért), lehet céges számlát kérni (ha nem gond, hogy a leadott készüléket saját néven adod le, a számlán csak Foxway Buy-back tételként jelenik meg), viszont az ajándék kártya csak magánszemélynek jár (ez a weboldalon is így van írva).

"Emberi törvény kibírni mindent, s menni mindig tovább, még akkor is, ha nem élnek már benned remények és csodák."

(#1039) leslien válasza Pythoncobra (#1037) üzenetére


leslien
nagyúr

máskor jobban olvass utána... MM ban !
Ses, Samsung majd csak a előrendelés után lesz..

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#1040) gyuri81 válasza Bilux (#1021) üzenetére


gyuri81
Topikgazda

Ezt gyorsan be is másoltam az S22U összefoglalójába.
Ennek a topicnak még nincs gazdája egyelőre, max az adminok tudnak belenyúlni mint ahogy írtad is.

Eladó új, bontatlan Samsung Galaxy S24 Ultra 12/512GB https://bit.ly/4aEqC1v

(#1041) Teal'C válasza Elit3Zotya (#1036) üzenetére


Teal'C
addikt

Igen. Magsafe kompatibilis tehát minden magsafe eszköznek jónak kell lennie.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1042) bigdigit válasza Pythoncobra (#1037) üzenetére


bigdigit
addikt

Ergo a telód 30 és levonnak a végösszegből még 100-at.Vagyis -130 összesen.Szerintem eléggé érthető.

(#1043) Crow válasza Kaba (#843) üzenetére


Crow
tag

Most került át "Úton" státuszba a rendelésem, szóval valószínűleg igazad lesz, és holnap ér ide. Viszont érdekes módon nekem nem a GLS, hanem a Raben hozza, úgy tűnik (tracking link az ő oldalukra visz). Kik ezek amúgy? :) Annak ellenére, hogy elég gyakran rendelek online, velük még sosem volt dolgom. A nevükkel is csak Samsungos topicokban találkoztam eddig, de idáig azt hittem (ne kérdezzétek miért), hogy őket a nagyobb méretű háztartási gépek kiszállításával szokta megbízni a Samsung.

[ Szerkesztve ]

Crow

(#1044) Teal'C válasza Crow (#1043) üzenetére


Teal'C
addikt

Raben a Szlovák szállító a végén a GLS hozza. Kivéve ha tv vagy nagyobb háztartási cikk.

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#1045) Crow válasza Teal'C (#1044) üzenetére


Crow
tag

Áh... oké, akkor így összeállt a kép, köszönöm!

Crow

(#1046) Kaba válasza Crow (#1043) üzenetére


Kaba
veterán

A GLS hozza a kisebb dolgokat. Kapsz egy csomag számot is tőlük, ott ellenőrizheted a folyamatot. Reggel értesítenek az időablakról is.

[ Szerkesztve ]

(#1047) petymeg válasza bigdigit (#1031) üzenetére


petymeg
addikt

A weboldalon azt jelezte hogy van de a boltban nem volt.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#1048) Bagoly81


Bagoly81
aktív tag

ma voltam a mediában ismét jobban rákérdeztem erre a kedvezményre, hosszas várakozás után csak sikerült az eladóknak is képbe kerülni, szoval a dupla tárhely , 100e kedvezmény( elég volt egy telefont felmutatni inkább vissza adták mert 0 forintot ért), és a 30e forintos mm es ajándék kártya ténlyleg van. számlát nem lehet kérni, igy a cégek kiszárva. köszi az utbaigazitás a többiektől.

(#1049) Bilux válasza gyuri81 (#1040) üzenetére


Bilux
veterán

Köszi

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#1050) bigdigit válasza Bagoly81 (#1048) üzenetére


bigdigit
addikt

Ez melyik MM?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.