Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) Elit3Zotya válasza Sirandrish (#348) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

De végre van ggv 2, ami már attól karcos lesz, hogy csak ránézel.
Használni nem is mertem addig, míg megnem jött a fólia és tok.

(#352) kiszu válasza Sirandrish (#348) üzenetére


kiszu
senior tag

Miert, pl az Apple ad mellé tokot, foliat, toltot?
Nezd meg egy 256gb iphone 14 pro mag árát.
690.000ft on nyitott tavaly es egyiket se adták hozzá ott se

(#353) Sirandrish válasza Elit3Zotya (#351) üzenetére


Sirandrish
legenda

A 2 éves S21Um kijelzője meg eközben makulátlan állapotban nevetgél, mert a gyárilag rárakott fólia azóta is köszöni szépen jólvan...
Bár már könnyen maszatolódik, de könyörgöm...adták a telóhoz 2 éve..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#354) Sirandrish válasza kiszu (#352) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az Applet alapesetben is egy túlárazott sz*rdarabnak tartom (elnézést a kifejezésért), de a Samsungot igyekszem szeretni, csak egyre nehezebb..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#355) syIex válasza Elit3Zotya (#351) üzenetére


syIex
veterán

Egy hétig volt nálam a telefon mindennapi normál használt mellett fólia és tok nélkül, teljesen karc mentes. :U
Szóval lehet túl élesen nézel akkor rá. :DDD

#347Hát kiderül idővel. Mondták az üzletben, ha nem menne ki a buborék vagy ragasztó nem szívódik fel nyugodtan vihetem vissza. Egy próbát meger. :D

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#356) Tin válasza Sirandrish (#348) üzenetére


Tin
veterán

Engem a fólia zavar. Nem azért, mert plusz pénz, hanem azért, mert fel kell rakni, és plusz macera. Mintha benzin nélkül vennéd át az új luxusautód, aztán vegyél egy kannát, sétálj el a kútra, és aztán töltsd meg magad, majd menj el, és még tankold is tele.

Ez sz@rrágás, ahogy a töltő elhagyása is. Csak utóbbi legalább biztos van otthon, fólia viszont nem valószínű. Nem tudom, miért fájna a Samsungnak fóliával kiadni, mert akinek nem kell a gyári, az leszedi egy húzással, és rak rá másikat, de akinek megfelel, az meg örül.

#352 kiszu: az Apple mikor nem volt sz@rrágó? Nekik az az üzletpolitikájuk, hogy megfelelő pénzért az anyjukat is. De ennyire azért nem kellene követni őket. Egy fólia és egy töltő nem kerülne semmibe a Samsungnak, de ha akarja, miattam számolja fel érte azt a felárat, amibe neki kerül.

[ Szerkesztve ]

(#357) gilfoyle válasza syIex (#355) üzenetére


gilfoyle
őstag

Mi a baj a gyári fóliával?
Azt rakattam fel csütörtökön. Eddig jó :)

[ Szerkesztve ]

(#358) Sirandrish válasza Tin (#356) üzenetére


Sirandrish
legenda

Engem is a fólia zavar. Ha tokot adnának, azt valszeg úgy is lecserélném valami Spigenre (komázom őket), de a fóliát szeretném.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#359) TODI1111


TODI1111
addikt

BusinessGuy fórumtárs [csc csere] írását, hívásrögzítés miatt kiegészíteném egy picit.
A fórumtárs az INS csc-t ajánlotta mivel azt használja (én s22 ultrán SEK-et használtam) ezért első körben erre állítottam át. A mai napon viszont ezt is SEK-re tettem ,mert mindkettőnél van ami nem működik és ezért nekem a SEK a megfelelő.
INS:
Natív hívásrögzítő tökéletesen működik van hívásazonosító és spam védelem. Viszont akinek galaxy watch4 vagy 5 órája van annak nem fog működni a vérnyomás és EKG funkció.
Az alkalmazást le lehet tölteni az áruházból, de nem lehet működésre bírni.
SEK:
Natív hívásrögzítő tökéletesen működik de nincs hívásazonosító és spam védelem. Ellenben a vérnyomásmérő és EKG funkciók is működnek.

(#360) Tin válasza Sirandrish (#358) üzenetére


Tin
veterán

A kapitalizmus ilyen, Vigasztaljon, hogy vehetsz rá gyárit, bár én rendeléskor egy csomaggal rendeltem, és már 1 hónapos a szállítási határidő, ha most rendelek, de kettőből sikerült egyet felrakni, aztán meglátjuk, feltépi-e a tok. Ha nem, akkor nincs vele bajom. De az tény, hogy egy új telónál alapból átvizsgál az ember mindent, hogy működik, és csak miután tuti jó, azután kezdi el belakni, na most ez úgy néz ki, hogy tehetsz fel rá fóliát, és ha mégse jön be, azt buktad. Nem értem, miért kell ezt így.

Na mindegy, amúgy nyugodtan vedd meg, mert a telefon maga igen jól sikerült. Mondom ezt S21U tulajként, aki maximálisan elégedett azzal, ez viszont tényleg egy nagy lépés előre akkuidőben és teljesítményben. Itt már tényleg nincs semmi kompromisszum. Csak az a retkes fólia.

(#361) Noukoum válasza Sirandrish (#348) üzenetére


Noukoum
veterán

Valószínűleg nem segít, de csak nálunk ekkora pofon az árazás a jövedelmi szint változása miatt.

Kerülhetne ez a készülék 3-400 ezer forintba (kedvezményekkel), úgy hogy kétszer akkora a jövedelmünk. Akkor azért kevésbé lenne teher hogy pluszban kell fizetni a tokért és fóliáért. (Pedig még az is nagyon messze lenne a nyugati életszínvonaltól.:()

A trend ellen a pénztárcáddal tudsz szavazni, de nem véletlen veszi mindenki ezeket a készülékeket hiszen ezek a legjobbak még így is.

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#362) syIex válasza gilfoyle (#357) üzenetére


syIex
veterán

Kétszer próbálták fel rakni és mind a kétszer gyári hibás volt szóval letettem róla. Nem buborék maradt alatta hanem megvolt törve úgymond és mondták is az eladók, hogy ez bizony sűrűn ilyen.

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#363) Elit3Zotya válasza syIex (#355) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Bármilyen telefonom volt(volt egy jó pár), de amelyiken nem volt fólia annak 100%, hogy gatya volt.pl s22 ultra, de a topikba akkor is volt akinek semmi mikro karc.
Pedig aki jobban vigyáz a telefonjára mint én, az festi magát.
Én örülnék neki a legjobban ha tényleg bírná, de nem.

#356Tin +1

(#364) Juhaszatti válasza Sirandrish (#348) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Nekem ez lesz a kezdőszett, némileg kevesebb azért mint 20 ezer. Ez nem Ultra, de ha minden igaz arra is ennyi.

Persze egy gyári fóliának én is örültem volna, az S10-emen vagy 2 évig rajta volt.

(#365) syIex válasza Elit3Zotya (#363) üzenetére


syIex
veterán

Általában nekem is azért is csodálkozom, hogy ezen semmi pedig Zack és a tesztje szerint ugyan úgy karcolodik. Mindegy, tettem rá én is az előbb említett Panzert. :D

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#366) Tin válasza Juhaszatti (#364) üzenetére


Tin
veterán

Üvegfóliát felrakni a világ legegyszerűbb dolga. Csak ez az Ultra topik, a Samsung pedig még mindig erőlteti a hajlított kijelzőt, erre meg azért elég nehéz olyan üveget rakni, amivel nem kell pacsmagolni. Ha sík lenne a kijelző, szót se szólnék, menne fel az üveg fél perc alatt.

(#367) kiszu válasza Tin (#356) üzenetére


kiszu
senior tag

Igen, abban teljesen igazad van, hogy nagyon nem kéne követni az Apple-t és egy kurva fólián is nyerészkedni.
Annyiban még különbek, hogy elorendelesi idoszakban dupla tarhelyet adnak, meg regalaxy, meg kupont kaptak akik fel voltak iratkozva az unpacked esemenyre igy - 20 e lejott a tartozékbol is, amit egy tokra, vagy tolto+ foliara el lehet loni.
Ha így nézzük még mindig különbek.
Elorendelesi idoszakon tul meg nem azok

(#368) Noukoum válasza Tin (#366) üzenetére


Noukoum
veterán

Gondolom erre az a válasz hogy tessék befáradni valahova és rárakatni egy fóliát olyannal aki nem életében 2 darabot rakott fel.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#369) tabletta válasza Sirandrish (#358) üzenetére


tabletta
tag

Nem kínlódtam rendeléssel, kuponokkal, hanem bementem az Y szolgáltatóhoz és megvettem. Tettek rá valami 230 mikronos regenerálódó fóliát, nem egészen egy tízesért.
Szilikon tok 2.990, de ha veszel még valamit, a legolcsóbb ingyen. A fólia profi, az ujjlenyomat olvasó tökéletes, remélem sokáig bírja majd. Így az egész használható, ha kell később a tok is cserélhető.

(#370) TODI1111 válasza Juhaszatti (#364) üzenetére


TODI1111
addikt

Azért kevesebb mint 20 mert ez sima 23. Az ultrára nagyobb tok és fólia kell ezért drágább is. :D

(#371) torrente777 válasza TODI1111 (#359) üzenetére


torrente777
tag

Nekem INS és tökéletesen működik ,annyi a trükk váltás után Healt monitor app töröl ,újratelepítés és működik.

[ Szerkesztve ]

(#372) Juhaszatti válasza TODI1111 (#370) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Ugyanez a tok ugyanennyi az Ultrára is.
Bár ahogy nézem épp nincs raktáron.

(#373) undercover


undercover
senior tag

Nem vagyok egy fólia expert.

Vettem egy neoflex solid készletet, de azt láttom ehhez még folyadék is van. Ezt ilyen bonyolult lenne felrakni?

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#374) -FreaK- válasza aTe014 (#329) üzenetére


-FreaK-
veterán

Bementem MM-be megkérdezni, hogy mennyit adnának az S21U és S22U-ért. Fogalmuk nem volt az akcióról.. Én mutattam meg nekik a honlapjukon hogy mi ez. Így értelem szerűen semmit nem tudtak mondani.. Majd holnap bent lesz a vezető, talán ő majd kideríti. Nézték az e-maileket is, meg az akciós termékekről kapott céges doksikat is, semmi.

(#375) dvtkfan


dvtkfan
senior tag

Ha valakinek még kellene...

EGYEDI KUPONKÓDOD
DMV-3K3P-56AC-6DGL

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#376) TODI1111 válasza torrente777 (#371) üzenetére


TODI1111
addikt

Ezt nem próbáltam. :R Akkor jobb az INS. mert abban van működőképes hívásazonosító és spam védelem.

(#377) Sys85 válasza -FreaK- (#374) üzenetére


Sys85
veterán

Mediamarkt tele van jól informált szakértő eladókkal…
Sokszor hallgattam végig milyen süket dumát adtak elő egy-egy termékről a szerencsétlen laikus vevőnek.
Persze tisztelet a kivételnek,de a legtöbb azt sem tudja mit csinál,cserébe legalább magabiztosan tudnak hülyeségeket beszélni. :D

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#378) balintka


balintka
addikt

Kíváncsi vagyok én a MM-os fejleményekre.

[ Szerkesztve ]

(#379) aTe014 válasza -FreaK- (#374) üzenetére


aTe014
aktív tag

Tegnap óta vannak az új kedvezmények, valahogy éreztem, hogy nem lesznek képben.. :D azért megpróbálom holnap a bajaiban...

Ezek ellenére, köszi a fáradozást! :R

i14Pro

(#380) Sirandrish válasza Juhaszatti (#364) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hasonló árban van Ultrára is..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#381) Sirandrish válasza Noukoum (#361) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem a teher, hanem inkább az elv. Van amit lenyel az ember, van amit nem. A filléres fólia hiánya nekem pl fájó pont, még akkor is ha nem egy vagyon a "pótlása"..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#382) Sirandrish válasza Tin (#360) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én is elégedett vagyok az S21U-val, de a dizájn már az S22nél is megvett kilóra, plusz a cerka nagyon bejön. Emellett a 23ban már a snapi ketyeg, szóval lenne ok a váltásra :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#383) Sirandrish válasza tabletta (#369) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én telekomnál venném...nem tudom náluk van-e fólia. Tokot úgyis spigent raknék rá..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#384) BusinessGuy válasza Tin (#332) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Megmondom őszintén, s21 ultrámon nekem is 2 éves a gyári fólia amivel adták. Ráadásul ha igaz amit akkor irogattak dupla fólia van rajta...Az ütéstöl nyilván nem véd de a karcokat állja, nekem annyi elég, cserébe nincs gagyi hatása mint a sima hidro es egyéb tpu fóliáknak, és az ujjlenyomat is működik nem úgy mint sok üvegnél. .Emiatt vettem az s23u-ra is, a felrakásból egyet én is elcsesztem mert túlbonyolítottam a közepét, nem szabad csak ésszel pár sika azt sem teljesen a két ragasztós oldal széléig. A másodikat felraktam seperc alatt bubi és hiba nélkül.

Frankó eredmények a mérések, game optimizing service be volt kapcsolva? Az egy fos ami nagyon visszaveszi a telefon tudását, generációk óta vaj van vele a samsungokon....De most kikapcsolható. Végső esetben adb-vel kiírtható .

[ Szerkesztve ]

(#385) leslien válasza Sirandrish (#383) üzenetére


leslien
nagyúr

gyári fólia+ ez van nekem rajta..

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#386) TODI1111 válasza torrente777 (#371) üzenetére


TODI1111
addikt

Na most kipróbáltam. Hiába törlöm és telepítem újra a samsung healt monitor alkalmazást INS csc-n ezt mutatja indulásnál és nem lehet vele mit kezdeni.

SEK csc-n viszont gond nélkül elindul.

(#387) Tin válasza Sirandrish (#382) üzenetére


Tin
veterán

Majd használd. Nekem volt Note 20 Ultrám, a szögletes szél néha hátrány, mert nehezebb fogni. A kijelzőt nézni viszont jobb így. A Snapi mindenképp előny, akkuidő szintén, teljesítmény szintén, szóval bika darab. Látványos előrelépés.

(#388) Tin válasza BusinessGuy (#384) üzenetére


Tin
veterán

Fóliában egyetértünk, nekem nagyon bejött, hogy van rajta. A Note 20 Ultrán is volt, eladáskor 1 évesen már éreztem, hogy cserélhető, ezen is van pár karc, de asszonynak megy a teló, és van tartalékban fólia, szóval ha akarja, majd lecserélem neki.

A game optimizing service be volt kapcsolva. Performance módon. A Labs-os "áteresztés" nem volt bekapcsolva, szóval a GOS felügyelt mindent. És 25W-os Samsung töltőről ment bypass módban. Mindkét játék maxra volt rakva, 60 fps simán. Valamelyik asszem a PUBG elvileg tud 90-et, de én nem játszottam vele. A fent említett tokban langyos volt a telefon a játékok után (kb 1.5-2 óra).

(#389) torrente777 válasza TODI1111 (#386) üzenetére


torrente777
tag

Nekem működik.

(#390) TODI1111 válasza torrente777 (#389) üzenetére


TODI1111
addikt

Ez egy X aktás eset. :D

(#391) torrente777 válasza TODI1111 (#390) üzenetére


torrente777
tag

Nem tudom számít e de én az óráról indítottam a healt monitor telepítését.

(#392) Mr X


Mr X
veterán

Üdv!

Én is becsatlakoztam egy zöld 256GB-s Ultrával. S22 Ultrát váltott. Bár nem saját ötlet volt, asszony szeretett volna egy S22 Ultrát, így az enyém ment neki, én meg kaptam egy S23-at.

(#393) TODI1111 válasza torrente777 (#391) üzenetére


TODI1111
addikt

Én telefonon telepítettem és ennél nem megy tovább. A SEK csc-n viszont minden rendben elsőre.

A 22 ultrán is SEK volt úgy tűnik ezen is az lesz. :D

(#394) babosf válasza TODI1111 (#359) üzenetére


babosf
aktív tag

note20 ultránál indonéz romot használok. csc indonézre állítva s23 ultranál nem jó?

Galaxy S23 Ultra

(#395) garrotter


garrotter
tag

Ilyen menüpontok vannak valakinél?
https://www.youtube.com/shorts/TamZj40QaII

"Emberi törvény kibírni mindent, s menni mindig tovább, még akkor is, ha nem élnek már benned remények és csodák."

(#396) torrente777 válasza babosf (#394) üzenetére


torrente777
tag

Nem engedi sajna indonézra én is azt használtam eddig.

(#397) garrotter válasza Sirandrish (#383) üzenetére


garrotter
tag

Tőlük vettem, nincs fólia rajta

"Emberi törvény kibírni mindent, s menni mindig tovább, még akkor is, ha nem élnek már benned remények és csodák."

(#398) torrente777 válasza TODI1111 (#393) üzenetére


torrente777
tag

Vagy még az lehet a megoldás ,hogy nekem az óra resetelve volt telepítés előtt.

(#399) TODI1111 válasza babosf (#394) üzenetére


TODI1111
addikt

Nem tudom. Eddig mindenhol csak az INS és SEK csc-t láttam ajánlani.

(#400) garrotter válasza TheMartin03 (#210) üzenetére


garrotter
tag

Szintén. Kihúzom, nem ismeri fel, visszadugom kb. fél percre, csatlakozik, onnantól felismeri, de a galériában a mozdulatokra nem reagál.

És fura, hogy zöld telefonhoz fekete a toll és a vége is, így elüt az ezüstös szélétől.

"Emberi törvény kibírni mindent, s menni mindig tovább, még akkor is, ha nem élnek már benned remények és csodák."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.