Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1651) S e t h


S e t h
nagyúr

Most van először smart view tokom és infót kaptam róla, hogy ablakban akár a zenét is képes vagyok megállítani, folytatni, de nálam ez nem oké, bár lehet ebben szerepe van a lejátszó alkalmazásnak is.
Van erre vmi főszabály, hogy milyen alkalmazások alkalmasak erre ?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1652) thomas92 válasza balintka (#1648) üzenetére


thomas92
aktív tag

Nekem van, igen, kivágott az alja, de az S Penhez kicsit nehéz szerintem hozzáférni. Nagyon merev a tok, de ha nem szoktad sűrűn cserélni a tokot a telón, akkor nem feltétlenül baj, hogy nehéz belőle kivenni.

[ Szerkesztve ]

(#1653) *RLaci* válasza nVIPER (#1646) üzenetére


*RLaci*
addikt

👍

(#1654) kengyel válasza Zototh64 (#1647) üzenetére


kengyel
nagyúr

De jó ezt tudni, már kerestem.

kengyel

(#1655) Gardaai


Gardaai
senior tag

Mióta elérhető a Good Lock itthon? Én még előfizettem a NiceLock-ra, mert buherálni nem akartam, és régebben nem akart elindulni a Good Lock, mert hogy csak USA vagy más régióban engedélyezték.. 3 éve talán.

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#1656) Crow


Crow
tag

Ha már előjött ez a vaku/zseblámpa téma:
Arra tudtok valami megoldást, hogy hogyan tudom úgy standby-ból bekapcsolni a zseblámpát (vmelyik fizikai gomb megnyomásával), hogy a kijelző ne kapcsoljon be közben? Már próbáltam a Haladó beállításoknál, ill a GoodLock-os Registar és Routines+ modulokkal is, de ilyen működést sehogy sem sikerült előidéznem. Utóbbi nem is működött kikapcsolt képernyővel, az előbbi két variációnál pedig bekapcsolt a hátlapi LED és a képernyő is.

Crow

(#1657) Zototh64 válasza -Maci- (#1643) üzenetére


Zototh64
őstag

Nem tudom, de sokat gondolkodtam már én is a GCam-on.
Egyszer kétszer kipróbáltam (nem sz@r telefonokon Huawei és Samsung csúcs készülékeken), aztán mindig hagytam.
Egyrészt mégiscsak egy külsős alkalmazás, bár az XDA-s fiúkban megbízom, másrészt mondjuk ezen a telefonon is, "millió" lehetőség van szép fotók készítésére, csak ugye meg kell tanulni a pro és egyéb beállításokat, hogy tudja az ember, hogy mikor mit csinál. Tehát némi fotózási alapismeret szükséges hozzá. Ezek az ismeretek a GCam-hoz is szükségesek, hogy igazán ki lehessen aknázni. De legalább a használható feltelepítéssel lehet mókolni bőszen.
Egy szó mint száz én a magam részéről inkább maradok a gyári dolgoknál.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#1658) Crow válasza Gardaai (#1655) üzenetére


Crow
tag

Van mókolt változata, ami megkerüli a régiókorlátot. S22U topic összefoglalójában találsz linket pl.

Crow

(#1659) Gardaai válasza Crow (#1658) üzenetére


Gardaai
senior tag

Pont ezaz.. hogy most NiceLock-on belül rámentem, lehúztam az apk-t és hibátlanul megy. S21U OneUI 5.1-en. Az összes app egy helyen, elírással, letöltés gombbal. :Y

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#1660) Zototh64 válasza kengyel (#1654) üzenetére


Zototh64
őstag

Akkor mostmár megvan. :-)

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#1661) AtHoS válasza Crow (#1658) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Mókolt változat :DDD Ez mekkora hozzászólás :))

Lekerült a régiózár a Samsung Good Lock alkalmazásról

read-only mode on the forum

(#1662) Zototh64 válasza Gardaai (#1655) üzenetére


Zototh64
őstag

Ha jól emlékszem ősz-tél környékén, de inkább a télen.
Talán 2-3 hónapja.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#1663) Tin válasza AtHoS (#1661) üzenetére


Tin
veterán

Jó cucc, ezzel lehet pl 4K-n 60Hz-en DeX-elni. A MultiStar modullal.

[ Szerkesztve ]

(#1664) Gardaai válasza AtHoS (#1661) üzenetére


Gardaai
senior tag

Mekkora királyság! :C

↪ PlayStation játékok / PS Plus előfizetés - olcsóbban - akár több ezer forint kedvezménnyel!! https://bit.ly/hardverapro-psn-gift-cards-by-gardaai

(#1665) thomas92 válasza Gardaai (#1655) üzenetére


thomas92
aktív tag

December legeleje óta.

(#1666) -Maci- válasza Zototh64 (#1657) üzenetére


-Maci-
addikt

Köszönöm szépen!:R
Holnap tesztelem ezzel a képlágyító beállítással. Aztán még s végén kiderül, hogy számomra (is) megfelel az eredeti minőség.:B

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#1667) Zototh64 válasza -Maci- (#1666) üzenetére


Zototh64
őstag

Nagyon szívesen!
Nyilván egy fontos szempont mindig van, hogy mire akarja az ember használni az elkészült képet, min fogja visszanézni, mennyire kell szerkeszteni utólag stb.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#1668) balintka válasza thomas92 (#1652) üzenetére


balintka
addikt

Köszi a választ, akkor inkább a Ringke Fusion-t választom.

(#1669) Crow


Crow
tag

A gyári launchernél el lehet érni valami úton-módon, hogy (az egykezes használatot elősegítendő) az appok ikonjai a képernyő alsó részére kerüljenek? A kezdőképernyőn ugyan manuálisan át tudom így rendezni őket, viszont ha mappáim is vannak, azokon belül automatikus elrendezés van, felülről lefelé, természetesen... Az alkalmazásválasztóban dettó. Ott ráadásul nem csak a mappákban, hanem "kívül" is. (A GoodLock\HomeUp\Folder\Popup folders opciót ismerem, de az sem teljesen azt a működést nyújtja, amit keresek.)
Ha feltelpítenék egy külsős launchert, itt is az van, hogy minden újraindítás után újra meg újra be kell állítanom, hogy ő legyen a default a gyári helyett?

[ Szerkesztve ]

Crow

(#1670) csubííí válasza Crow (#1656) üzenetére


csubííí
senior tag

Az mért gond, ha gombnyomás után kb.5 másodpercig bekapcsol a kijelző?
Ha nem gond, akkor beállítások- speciális funkciók- oldalsó gomb- megnyomás kétszer bekapcs-alkalmazásindítás jobb szélén fogaskerék- lámpa kiválaszt.

(#1671) gery14 válasza balintka (#1668) üzenetére


gery14
senior tag

Ha a fusion x ben ejted benyomja a sarkát a telonak tapasztalat 21u 22u kapta benne uttána cseréltem le spigen hybrid re jobban néz ki a fusion x de tul kemény a rétege.. spigenben ha esik ép marad a sarka.. ! tapasztalat :DDD

// EKWB Custom Loop/ I9 13900K / Rog Strix Z790-E Gaming Wifi /Inno3D 4090 X3 OC /Trident Z DDR5 RGB 6800 cl34 32GB KITT /Masterwatt Maker 1500W Plus TITANIUM /Viper Ultimate/S23 Ultra 512GB 5G//Civic TypeR FK8 Turbo// BMW 35D Stage3 E91Stanced //FirebladeSC59//

(#1672) poli27 válasza balintka (#1668) üzenetére


poli27
veterán

Nekem is az jön holnap :)

(#1673) Crow válasza csubííí (#1670) üzenetére


Crow
tag

Igen, ezt próbáltam legelőször, erre utaltam "Haladó beállítások"-ként (Settings->Advanced features) csak ezek szerint nem úgy fordítottam, mint Samsungék :)
Azért gond, mert sötétben, ha pl. a kulcslyukat keresed, elvakítod magad a kijelző fényével. Előző telómnál sem tudtam amúgy megoldani, de ott legalább az működött, hogy ha háromszor gyors egymásutánban nyomtam meg a gombot, akkor a harmadik gombnyomásra kikapcsolta a kijelzőt. Így csak egy pillanatra villant fel, addig meg becsuktam a szemem... De itt ez sem működik, tripla gombnyomásra csak a kijelző éled fel, a zseblámpa nem aktiválódik. Muszáj szünetet tartani a duplaklikk és a harmadik gombnyomás között :(

[ Szerkesztve ]

Crow

(#1674) balintka válasza gery14 (#1671) üzenetére


balintka
addikt

Ez a sima Fusion lesz, nem tudom, annál ez fennáll-e. De megnézem azt, amit javasoltál.

poli27: Nekem bevált, S10 óta azt használok az S szériás telefonokon.

[ Szerkesztve ]

(#1675) Zoolee19


Zoolee19
senior tag

Nekem az aksi használat tökéletesen megfelelő.
Remélem jövőbeli frissítéssel nem rontanak rajta.

Lenovo Ideapad Gaming 3, S23 Ultra 5G,Watch 4esim 44mm,Xbox Series X

(#1676) csubííí válasza Crow (#1669) üzenetére


csubííí
senior tag

Ha telepítesz launchert, akkor kiválasztod, hogy az legyen az alapértelmezett és kész, azzal fog mindig indulni, nem kell mindig választani.
Nekem a gyárin kívül kettő másik is van "fenn".
Az egyiknél van alkalmazásváltó, ott ha mappákat csinálok az
a lista elején lesz, de abban a sorrendet tudom változtatni, azon kívül abc a sorrend. Ennél minden beállítás felhőbe menthető, és ha kell, újrarakás vagy készülék váltáskor egy-két érintés után minden újra megvan, semmit nem kell állítgatni. Ikonok kinézete választhatóak egy hatalmas listából, a nevük is átírható. Plusz sok minden variálható, beállítható.

Másiknál nincs alkalmazásváltó (ezt használom), itt mindent oda rakok ahová akarom, mappákon kívül és belül is. Ez nem menthető felhőbe. Nevük itt is átírhatók és az ikonok módosíthatók, fényképről bármi részlet lehet.
Ez egyszerűbb, de kevesebb beállítási lehetőség.

Van több is, ki kell próbálni neked melyik jobb.

[ Szerkesztve ]

(#1677) S e t h


S e t h
nagyúr

Átolvastam a reddit és xda fórumok vonatkozó topikjait:
- az aksira elvétve van panasz, mondhatni szinte mindenki elégedett, sőt, kivételesnek tartják,
- az új frissítésre néhány panasz érkezett, hogy jobban merül a készülék,
- gyatra fotós képességek miatt viszont több topik is nyílt, kb. várakozással tekintenek a jövőbeli frissítésekre.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1678) rjg válasza Crow (#1656) üzenetére


rjg
őstag

Ezzel én is szívtam, mert xiaomi.eu-n nagyon kényelmes volt a hangerő gomb le kétszeri megnyomására a kamera, a bekapcsoló gomb kétszerre pedig a zseblámpa. Először rutinokkal oldottam meg, hangerő főoldal vagy hosszan le bekapcsol, fel kikapcsol, de ez kényelmetlen volt. A megoldás nekem a Good Lock RegiStar module lett, abban pedig a "Side-Key press and hold action" bekapcsolása. Így most a bekapcsoló gomb kétszerre a kamera, hosszan nyomva pedig a zseblámpa jön be. A telefont kikapcsolni pedig az értesítési sávból tudom.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#1679) rjg válasza S e t h (#1464) üzenetére


rjg
őstag

Én ma vettem egy nagyon hasonló bőrtokot a boreger.hu -n. A hossza pont jó, kicsit 1-2 mm-rel vastagabb, mint kellene, de így sem lötyög. 4 500 forintért szerintem korrekt az ára, barna és fekete színben lehet kapni. Holnap este tudok egy-két saját képet feltenni róla. A fiamnak kb három éve van tőlük egy bőr övtáskája, intenzív használatban és még mindig jól bírja, innen volt az ötlet, hogy ránézzek árulnak-e ilyet.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#1680) Tin válasza rjg (#1678) üzenetére


Tin
veterán

Ez a RegiStar király ötlet! :R

(#1681) csubííí válasza rjg (#1678) üzenetére


csubííí
senior tag

"A telefont kikapcsolni pedig az értesítési sávból tudom."

Erre és sok más gesztusra is, ad bőven lehetőséget a Hand Operation + modul.

(#1682) Lajmund válasza gery14 (#1671) üzenetére


Lajmund
senior tag

Nekem is ez a tapasztalatom fusion x-nél. Xiaomi telomon ugyanígy jártam hogy a sarkára esett és be is repedt szerencsére csak a nillkin védő üveg.

[ Szerkesztve ]

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#1683) kengyel válasza Zototh64 (#1660) üzenetére


kengyel
nagyúr

Teszek vele egy próbát, kinti fényviszonyokban.
Köszönöm !

kengyel

(#1684) Zototh64 válasza kengyel (#1683) üzenetére


Zototh64
őstag

Kíváncsi leszek, a tapasztalatodra!
Szívesen!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#1685) S e t h válasza rjg (#1679) üzenetére


S e t h
nagyúr

Hétvégén már adtam le rendelést, elvileg ma meg is érkezik, de elmentettem az oldalt és köszi a képet is ha majd osztasz meg!

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1686) kengyel válasza Zototh64 (#1684) üzenetére


kengyel
nagyúr

A képlágyítást, milyen beállításra érdemes tenni ? Az automatikus Hdr ok.

kengyel

(#1688) Zototh64 válasza kengyel (#1686) üzenetére


Zototh64
őstag

Még nem próbáltam idő hiányában.
Remélem hétvége felé lesz ksi időm rá.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#1689) Zototh64 válasza S e t h (#1685) üzenetére


Zototh64
őstag

Honnan sikerült és milyet?
Egy linket esetleg ha adnál megköszönném! :R

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#1690) kengyel válasza Zototh64 (#1688) üzenetére


kengyel
nagyúr

Most próba előtt, a közepesre állítottam be, majd lehet variálni. A Hdr- hagytam bekapcsolva, aztán teszt.

kengyel

(#1691) pg1966


pg1966
aktív tag

A tegnap megjelent frissítés ma már nekem is megjelent, pedig ILO (izraeli) CSC-t állítottam be. Ennyi csúszást megér, hogy van hívásrögzítő!

(#1692) gyuri81 válasza pg1966 (#1691) üzenetére


gyuri81
Topikgazda

Miért nem a SEK-re állítjátok a CSC-t?

(#1693) Bilux válasza gyuri81 (#1692) üzenetére


Bilux
veterán

Írta már nincs spam szűrés talán azért nem

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#1694) S e t h válasza Zototh64 (#1689) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ahogy nézem nem kamu volt, hogy csak kettő van készleten.

[link]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1695) Zototh64 válasza S e t h (#1694) üzenetére


Zototh64
őstag

:R
Már csak rendelésre van 03.20. kiszállítással.
Viszont kicsit izgi a mérete. Nekem a gyári tokkal 168mm a teló, a tok meg 170.
Kíváncsi vagyok, hogy a Tiéd hogyan fog bele férni.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

(#1696) pg1966 válasza gyuri81 (#1692) üzenetére


pg1966
aktív tag

Lásd: #1424 Crow

"XDA-n ketten is azt írják (EUX-ről váltottak), hogy azzal állítólag az Spay-en kívül minden megy:
hívásrögzítés, spam szűrő, Samsung Health Monitor, VoLTE kapcsoló a beállításokban, VoWIFI, HD voice"

(#1697) gyuri81 válasza pg1966 (#1696) üzenetére


gyuri81
Topikgazda

Köszönöm, akkor lehet át is teszem estére. :R

(#1698) pg1966 válasza S e t h (#1694) üzenetére


pg1966
aktív tag

Én ezeket a "PU-bőr" tokokat elfelejteném, jobb az igazi bőr, jó, mondjuk 2x annyiba kerül, de legalább 2x annyi ideig tart is!

(#1699) pg1966 válasza Zototh64 (#1695) üzenetére


pg1966
aktív tag

Én pár hónapja vettem hasonló tokot (Mobil Ász), valódi bőrből, az 165 mm-es belsővel van, és a szilikon tokkal együtt is éppen belefér a telefon.

[ Szerkesztve ]

(#1700) Zototh64 válasza pg1966 (#1699) üzenetére


Zototh64
őstag

Én mágneses töltőt használok mindenen, így annak kiáll picit a fogadó része a telóból, és nyilván a tokból is. Azt nem adtam hozzá a teljes hosszhoz, ami kb 1mm.
Emiatt is jobb lenne, ha nem koccra férne bele.

Samsung Galaxy S23 Ultra 5G, Huawei Mate 40 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Watch GT3 Pro, Garmin Instinc 2X Solar

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.