Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) Bagoly81 válasza tibe0309 (#847) üzenetére


Bagoly81
aktív tag

sajnos, ez csak részben igan hogy 100e forint, olyan telefont kell bevinni ami 100e adnak.
a samsung weblapja szerint egy s9 plus csak 27e ret. voltam ma egy mediamarktban, megkérdezni.

(#852) Crow


Crow
tag

Kíváncsi leszek, az MM/ClearPlex fóliával 1-2 hét elteltével is meg lesznek-e elégedve a tulajok. Az S22U topikban többen panaszkodtak rá anno, hogy a széleken hamar felvált, még a tokbarát verziónál is, ami elvileg ki sem ér teljesen a kijelző pereméig. Mindenesetre nagyon szurokok neki, hogy jó legyen, mert én is ClearPlex párti vagyok. A mostani 3 éve van fent (sík kijelzőn), és minden hibája (üvegnél sokkal tapadósabb, "narancsos" felület) ellenére nagyon szeretem. Többször ejtettem már pofára ezt a telefonomat, ill. egyszer sikeresen rázártam a kocsiajtót és túlélte mindet a fólia és a telefon is.
Mivel az S23U képernyője kevésbé ívelt az S22U-énál, bízom benne, hogy ez talán elég lesz ahhoz, hogy ne akarjon mindenáron felválni a fólia. Illetve remélem, 1-2 generáción belül végleg leszámolnak Samuék ezzel a hajlított kijelzős agymenéssel, mert csak a baj van vele. :K

[ Szerkesztve ]

Crow

(#853) tibe0309 válasza Bagoly81 (#851) üzenetére


tibe0309
tag

Érdekes, mert a honlapon ez van:
"Vásárolj a promóció időtartama alatt Samsung Galaxy S23 készüléket készülékbeszámítással és extra kedvezményt kaphatsz! Galaxy S23 Ultra készülék vásárlása esetén 100.000 Ft extra kedvezményt kaphatsz, a beszámított készüléked értékén felül."

(#854) Caineevo válasza Bagoly81 (#851) üzenetére


Caineevo
tag

Ne terjesszünk már valótlant, elég lenne visszaolvasni pár oldalt, a bevitt telefon értéke a 100 000 Ft kedvezményen felül jön le, van egy listájuk, az alapján árazzák, ha szerepel a listán akkor gondolom az állapota is számít. Én egy p8 lite-ot vittem, ami 0Ft-ot ért, de a 100 ezer Huf kedvezményt így is megkaptam, azóta másnak is sikerült már.

(#855) thomas92 válasza Bagoly81 (#851) üzenetére


thomas92
aktív tag

A 100e Ft, az egy extra kedvezmény a bevitt telefon árán felül.

(#856) Teal'C válasza Crow (#852) üzenetére


Teal'C
addikt

Nem árulok el nagy titkot de ez mind parasztvakítás pláne ennyiért.
Csak hogy felmérjük a nagyságát:

Az Arénában 1emeleten van egy kis mobilkereskedés, legutóbb mikor ott voltam a családdal tanúja voltam hogy egy faszinak feltettekegy full mezei üveget ami kb 400ft Amazonon de ha egész csomagot rendelsz (10db) akkor csak 3500ft. Nos a lényeg hogy egy 10essel fizetett és 3000ft ot kapott vissza :( Az MM-ben amit kivágnak az is egy egyszerű fólia csak hogy látványos legyen van egy kb 100e-s gépük ettől ez és társai nem lesz profi. Szarér hugyért árulják azt a fóliát Kínából. A whitestone mikor legutóbb árulta a Speedplus 2500ft volt (míg az üzletekben 20-30e) és volt ahol még volt pofájuk pénzkérni a felrakásért is.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#857) Caineevo válasza Crow (#852) üzenetére


Caineevo
tag

Semmi baj nincs ezzel a hajlított kijelzővel, nekem sokkal jobban tetszik. Az MM-es fóliával, mint ahogy korábban is írtam, nem vagyok elégedett, képet is raktam fel, hogy miért, de kellett valami amíg nem lesz jobb :))

Már most válik felfelé a széle pedig el sem ér a hajlításig szinte, vagy lehet le se ragadt rendesen. Vasárnapi vétel, és még csak az asztalon volt a telefon, 1x sem raktam zsebre :((

Nem tudom más fóliák milyenek de ez egy nettó pénzkidobás volt, de ~100km kocsikázás nekem, nem fogom visszavinni reklamálni.

(#858) Bagoly81 válasza thomas92 (#855) üzenetére


Bagoly81
aktív tag

értem, de olyan telefonnak kell lennie ,egy a fiokból előhuzott ezerévesért nemadnak semmit. ráadásul az üzletben modták, vagy készülék beszámitás vagy dupla tárhely. az imént beszéltem valakivel samsung üzletből telefonon.

[ Szerkesztve ]

(#859) tibe0309 válasza Bagoly81 (#858) üzenetére


tibe0309
tag

Szia!

A samsung üzlet-nek más a beszámítási akciója mint a mediamarkt-nak. Most beszéltem velük telefonon (Árkád okospult), működőképes (bekapcsol) okostelefon kell, és jár a kedvezmény. Más kedvezményekkel is összevonható.
Ábel

(#860) Caineevo válasza tibe0309 (#859) üzenetére


Caineevo
tag

Akkor inkább Soroksárra menj, valaki írta itt korábban, hogy ott összevonható az akció :))
Nekem is összevonták vidéken, és meg se nézték bekapcsol-e a telefon.

(#861) petymeg válasza Teal'C (#856) üzenetére


petymeg
addikt

A MM-ban a Note9-re anno nekem olyan "bőrszerű" fóliát raktak, amihez tapadt az S-pen, használhatatlan volt vele, valami 7 ezerrel vettek le. :((
Az S22 Ultrán Samu gyári fólia van, adtak a felrakáshoz eszközt, pofon egyszerű volt feltenni és olyan, mintha nem is lenne rajta semmi, S-pen is csúszik. S23-ra is az lesz.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#862) csozsoka válasza Sirandrish (#767) üzenetére


csozsoka
csendes tag

Igen-igen, tökéletes lett. :C
Ma már velem volt a mindennapok szürkeségébe, viszont nagyon elégedett vagyok, ma kicsit meg lett nyúzva.
Reggel 4:30 óta(100% töltöttséggel-eddig a pillanatig 15:41, két sim kártya használat, folyamatos bt kapcsolat az órával, kb 2 óra beszélgetés, folyamatos mobilnet és a szokásos fb, messenger, böngészés, meg még isten tudja mi, 62% töltöttségi szinten áll az s23 ultrám, azt hiszem nem lehet okom panaszra, a napi szokásaimhoz nézve, vígan bírni fog két napot, de másfelet tuti. Imádom. :) :)) :C

Nem nyírom öltönyben a füvet. Nem megyek gumicsizmában a színházba, nem eszem bicskával a fagylaltot. Galaxy S23 Ultra, Galaxy Watch5, meg még isten tudja mennyi kütyü... :)

(#863) kengyel válasza csozsoka (#862) üzenetére


kengyel
nagyúr

Ugyan ez nálam is, majdnem 24- óra használat, több mint 3- óra Sot idő, és most vagyok 63%-on.
Remek ! :C

kengyel

(#864) PeteePeti válasza Bagoly81 (#858) üzenetére


PeteePeti
őstag

Téged jól megkavart valaki az biztos!
MediaMarkt megadja a dupla tárhely akciót február 16. éjfélig az előrendelés keretének belül, ahogy az összes hivatalos Samsung forgalmazó is!
Viszont ezen felül március 31-ig extra készülékbeszámítás is van, ami Ultra esetében -100 ezer forint! A készülékbeszámítás nem tér ki sem állapotra, sem márkára! Vagyis, ha leadsz egy nulla forintos ócska fost, akkor lejön a 100 ezer, ha van értéke a telefonnak, akkor az is! Ennyi!
Plusz megdobnak egy 30 ezres MM ajándékutalvánnyal is!
Tehát 512 GB Ultra:
690-80-100=510+30 utalvány, vagyis 480-ra hozható!

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#865) Crow válasza Caineevo (#857) üzenetére


Crow
tag

Igen, emlékszem, hogy neked nem tetszett és ideiglenes megoldásnak szánod. A felválásra viszont nem emlékeztem, hogy panaszkodtál, de lehet, én siklottam át fölötte. Mindenesetre szomorú, ha máris kezdi...
S-pen nálad hogy szuperál vele? Nem túl bíztató, amit petymeg írt.
Amúgy a tied a tokbarát / case-friendly változat, ugye? Azt szokták szándékosan kisebbre szabni a kijelző méreténél.
Most már akkor tényleg nem tudom mit vegyek rá, ami tartós is, véd is, és az ujjlenyomatolvasó is rendesen megy vele. Olyan fóliáról még nem olvastam, amit senki nem fikázott ;] A gyárira is többen panaszkodtak (már nem emlékszem, hogy itt vagy az S22U topicban). Spigenre szintén.

Crow

(#866) bordi10 válasza PeteePeti (#864) üzenetére


bordi10
senior tag

510 lesz az a kasszánál, nem 480, ne tévesszen meg a marketing "bullshit". Ha eladod 30ért a 30at érő kártyádat akkor áll meg a 480 :K

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#867) TheMartin03 válasza Crow (#865) üzenetére


TheMartin03
tag

Ugyan így érzek én is, totál vakon tapogatózok, kezdem úgy érezni hogy leszarom, marad csupaszon, kötök rá egy biztosítást, és a karcoktól pedig megpróbálom óvni...
Fogalmam sincs melyik fólia lenne jó, mert mindegyik szarnak tűnik nekem az eddig elmondottak alapján... Vasárnap beugrok ismerősömhöz MM-be, megmutatja egy másik telón a ClearPlex-et, meglátom az milyen... Eddig az szimpi volt, most meg egyre több rosszat írtok róla... :O

(#868) Caineevo válasza Crow (#865) üzenetére


Caineevo
tag

Még a felválást csak most látom korábban nem panaszkodtam rá, de azt is látom h nem sikerült tökéletesen középre ragasztaniuk, lehet emiatt kezd felfelé jönni (századmilliméterekre van optimalizálva a szemem, munkahelyi ártalom :W ).

Tekintve, hogy fólia nékül nem használtam soha, kipróbáltam az S-pen-t az eddigi s9+-omon, meg az s23 ultra szélén ahova nem ér a fólia, hát elég észrevehetően jobban csúszik az üvegen mint a fólián, de szerintem nem vészes, biztos megszokható. Inkább az ennek a baja, hogy benyomja a fóliát, azért csúszik nehezebben.

(#869) gyuri81 válasza TheMartin03 (#867) üzenetére


gyuri81
Topikgazda

Ezzel a fóliával mi a gond?

(#870) TheMartin03 válasza gyuri81 (#869) üzenetére


TheMartin03
tag

Erről pl. azt olvastam csomó embernél, hogy elég gáz felrakni, és hogy sima celofán, gagyi hatású, poros volt gyárilag, meg ilyen ehhez hasonló elrettentő példák. Te ezt tudod ajánlani?

És a samsung oldalán a 8db 1 csillagos értékelés sem tűnik szimpinek. :C

[ Szerkesztve ]

(#871) Dave Crank válasza hito (#789) üzenetére


Dave Crank
senior tag

Én raktam már fel magamnak UV ragasztó folyadékos üveget, whitestone-t is, samsungra, xiaomira kínából rendeltet, meg máshonnan magyar webshopból, illetve mobilpontban is rakattam már fel, mind UV ragasztós volt. Az összes ugyanolyan könnyen lejött, mint egy sima, vagy még könnyebben, nem úgy, mint a videón.
Viszont feleségem régi samsung telefonján sima nem UV-s üveggel jártam így, hogy így jött le, mint a videón.

Keresek B-Sensual | BK Style | Disco*s Hit kiadatlan dalokat... pü!

(#872) Dave Crank válasza Crow (#825) üzenetére


Dave Crank
senior tag

Múlthéten kedd délelőtt fél10kor rendeltem, másnap, szerdán hozta a futár délután, utánvétes rendeléssel.

Keresek B-Sensual | BK Style | Disco*s Hit kiadatlan dalokat... pü!

(#873) syIex válasza TheMartin03 (#870) üzenetére


syIex
veterán

Annyira azért nem rossz, de ne várjatok tőle egy rendes üvegfólia hatást... :DDD
Jobb már a tapintása, mint a Fold 4-nél volt, ez már szilikonosabb szerintem.

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#874) Dave Crank válasza Crow (#852) üzenetére


Dave Crank
senior tag

S22U-n nekem is volt clearplex, 1 napig se, semmire való drága fólia....

Keresek B-Sensual | BK Style | Disco*s Hit kiadatlan dalokat... pü!

(#875) Crow válasza TheMartin03 (#867) üzenetére


Crow
tag

Az a baj, hogy a zsebedbe / tokba bejutó por/homokszemcsék miatt elkerülhetetlen, hogy egy idő után megjelenjenek rajta hajszálkarcok. Erre lehet, hogy 10-ből 8 ember vállat von, hogy "Na és? Normál használat közben nem észrevehető.", meg "Úgyis lecseréled max. 3 év múlva". De én egyrészt hosszú távra tervezek, (oké, a mostani telefonomat "csak" 3 évig tartottam meg, mert sosem tudtam igazán megszeretni, de az előzőt imádtam és nyúztam is 6 évig), másrészt vagyok annyira OCD-s, hogy állandóan csak a hajszálkarcokat keresgélném a kijelzőn. :)) Meg ugye ott van az is, hogy bármennyire is megpróbálsz rá vigyázni, X év használat alatt úgy is el fogod ejteni 1x-2x... Szóval valami azért mégiscsak kellene rá...

Crow

(#876) csozsoka válasza gyuri81 (#869) üzenetére


csozsoka
csendes tag

Ez a fólia egy rakás szemét és rohadt drága, semmire nem való, csak érdeklődés szintjén megkérdeztem a MM-ban, hát...volt egy fajta szemráncolása az eladónak és azonnal lebeszélt róla, meg sem próbálta rám erőltetni, de akkor már fent volt a saját fóliájuk (csak ő ezt nem tudta), amit azonnal javasolt is és profin feltettek, tökéletes lett, nem csak nekem. :C

Nem nyírom öltönyben a füvet. Nem megyek gumicsizmában a színházba, nem eszem bicskával a fagylaltot. Galaxy S23 Ultra, Galaxy Watch5, meg még isten tudja mennyi kütyü... :)

(#877) Crow válasza TheMartin03 (#870) üzenetére


Crow
tag

Igen, meg tudom erősíteni, u.ezeket a panaszokat olvastam én is :D

Crow

(#878) Crow válasza csozsoka (#876) üzenetére


Crow
tag

Hány napja van fent? Te melyik változatot választottad? A normált vagy a tokbarátot?
Mondjuk az MM-es arc azért nem biztos, hogy elfogulatlan volt a témában (a saját termékükkel szemben) ;)
Ugyanakkor valaki azt írta itt nemrég, hogy őt a Samsung márkaboltban is le akarták beszélni róla... szóval azért mégis csak lehet benne valami.

[ Szerkesztve ]

Crow

(#879) csozsoka válasza Crow (#878) üzenetére


csozsoka
csendes tag

Tegnap délelőtt rakták fel, tokbarát.

Nem nyírom öltönyben a füvet. Nem megyek gumicsizmában a színházba, nem eszem bicskával a fagylaltot. Galaxy S23 Ultra, Galaxy Watch5, meg még isten tudja mennyi kütyü... :)

(#880) Joe_Muad_Dib válasza Joe_Muad_Dib (#571) üzenetére


Joe_Muad_Dib
tag

Na "megcsaltalak". Egy Spigen Cryo-t rendeltem végül.

(#881) Crow válasza Crow (#878) üzenetére


Crow
tag

Akkor még lehet, hogy korai az öröm (felválás tekintetében).
Mindenesetre én szurkolok, hogy jó legyen :D
Tudsz esetleg feldobni pár képet, hogy mennyire ér ki a szélekig a fólia?

Crow

(#882) Bagoly81 válasza PeteePeti (#864) üzenetére


Bagoly81
aktív tag

okés, megfogom ma probálni ujból. azért vagyok megkeverve, mert személyessen voltam ma bent a szfvári media marktban, fura hogy ők nemtudták, peig 4 en voltak egyszerre :D

(#883) Teal'C válasza TheMartin03 (#870) üzenetére


Teal'C
addikt

Nekem lassan 1 hete van fenn elsőre felment hibátlanul nem jött fel sehol. Spigen tokkal van. De ma megjött a Ringke Magsafe szilikon tok is.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#884) csozsoka válasza Crow (#881) üzenetére


csozsoka
csendes tag

[kép] [kép] [kép]

Nem nyírom öltönyben a füvet. Nem megyek gumicsizmában a színházba, nem eszem bicskával a fagylaltot. Galaxy S23 Ultra, Galaxy Watch5, meg még isten tudja mennyi kütyü... :)

(#885) PeteePeti válasza bordi10 (#866) üzenetére


PeteePeti
őstag

Pontosan ugyanezt írtam én is, nem volt mit helyesbítened! ;]
510 + 30 ajándékutalvány!

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#886) PeteePeti válasza Bagoly81 (#882) üzenetére


PeteePeti
őstag

Itt a lényeg kicsit lejjebb görgetve, mutasd meg nekik, ha nagyon értetlenkednek! :D

[ Szerkesztve ]

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#887) Kincsesss válasza Bagoly81 (#882) üzenetére


Kincsesss
tag

Nem akarnak tudni az MM- es eladók semmit. Szerintem itt Budapesten, a West End- ben sem ... Terveztem, de csak felb.nám az agyam. Nem ér annyit a sok fafejjel vitatkozni....

Samsung S23 Ultra Asus Zenfone 7 Pro Samsung Tab S9 5G

(#888) Kincsesss válasza PeteePeti (#886) üzenetére


Kincsesss
tag

Ha már meg kell mutatni....akkor nagy baj van...

Samsung S23 Ultra Asus Zenfone 7 Pro Samsung Tab S9 5G

(#889) TheMartin03


TheMartin03
tag

Megvártam a válaszokat a fólia témával kapcsolatban, és ismét nem lettem előrébb...

(#890) Tin válasza gyuri81 (#869) üzenetére


Tin
veterán

Nincs vele gond igazából, csak kellő előkészülettel kell nekiállni. Itt egy videó a felrakásról.

Előkészületként én letörölgetném a fólia mindkét oldalát, amint kiveszed a dobozból és még rajta vannak a műanyag védők, mert az is magára rántja a port, nekem az első alkalommal az csesződött el, hogy lepucoltam a kijelzőt, majd a fólia felrakásakor a rajta lévő porszemek átmásztak a kijelzőre. Másodjára odafigyeltem rá, nem is lett porszem alatta.

A fólia (amit rontottam) láthatóan nem valami vékony vacak, eléggé ragadósnak is tűnik, és kellően puha. Felrakva jól illeszkedik, pontosan felrakható, és nagyon sima érzete van. Olyan, mint az S21 gyári fóliája, amivel érkezett.

Mint írtam, a tok éppen eléri a fólia szélét, így nem tudom, mennyire lesz tartós, mikor kezdi el felszedni. Remélhetőleg 3-4 hónapot kibír, annyi időnként belefér a csere. De erről nem tudok nyilatkozni.

Árban nem tudom, mennyi, én 14€-ért most berendeltem egy másik dobozt, mert nincs tartalék, de erre március eleji szállítást mondanak. Ha azt veszem, hogy az ócska papírvékony fóliák kezdődnek 8€ körül (igaz 3 db), és ugyanennyiért árulják az Amazonos "márkás" fóliákat is, akkor nem tartom drágának. Persze, ha elbénázza az ember, mint én, akkor drága.

[ Szerkesztve ]

(#891) TheMartin03 válasza Tin (#890) üzenetére


TheMartin03
tag

Tekintve, hogy itthon a 2db-os Samsungos gyári fólia ugyanannyiba kerül, mint felrakással egy MM-es ClearPlex, melyiket próbáljam ki inkább? :DDD
Mert tényleg kezdem azt hinni, hogy nincs tökéletes, de talán még ez a Samsungos nem üveg lenne a legjobb....
Nem akarom, hogy elvegyen a képernyő élményéből egy fólia... És talán ez lenne az a kategória. Meg hát csak méretpontos, elvégre ők tudják a nanométeres pontosságát. :C

(#892) gyuri81


gyuri81
Topikgazda

A Samsung oldalán vásárolt valaki Cofidis-re. Nem igazán akarom elhinni, hogy 0% a THM..... és bármennyit bármikor lehet előtörleszteni. Túl szép hogy igaz legyen ;]
Mi a csavar benne?

(#893) MikeWazowski válasza gyuri81 (#892) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Ha nincs pénzed a telefonra ne vedd meg... Sztem. Cofidis hát lol. Mint aki az esküvőre is Provident hitelt vesz fel....

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#894) gyuri81 válasza MikeWazowski (#893) üzenetére


gyuri81
Topikgazda

Van rá pénzem.
De inkább én használom :B
Leírtam mik a feltételei...

(#895) MikeWazowski válasza gyuri81 (#894) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Jó, én nem akarok senki zsebében turkálni, de ha valaki egy telefont Cofidis hitelre vesz, hát.... Szomorú. Sztem.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#896) gyuri81 válasza MikeWazowski (#895) üzenetére


gyuri81
Topikgazda

Elolvastad mit írtam az első hsz-ben? Sztem nem.
Amúgy nem vettem, csupán tájékozódom. Azt talán még szabad.

(#897) Kincsesss válasza MikeWazowski (#895) üzenetére


Kincsesss
tag

Mi a gond a részletvásárlással? Nem.értelek.

Samsung S23 Ultra Asus Zenfone 7 Pro Samsung Tab S9 5G

(#898) xhege válasza MikeWazowski (#895) üzenetére


xhege
addikt

Közgazdászként, ha valóban 0% THM és nincs rejtett költség sehol, akkor ilyen inflációs környezeben egy ilyen hitel kimondottan jó befektetés. :K (Mondom ezt úgy, hogy én is mindig egyösszegben kifizetve veszek telefont. Az S23 Ultra esetén is így tettem).

(#900) gyuri81 válasza xhege (#898) üzenetére


gyuri81
Topikgazda

Köszönöm, végre.....:R
Én sem vettem telefont részletre. Csak valami csavart sejtek a sztoriban.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.