Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) hito válasza BusinessGuy (#799) üzenetére


hito
nagyúr

Ez hasznos lehet az IP védett telefonoknál, de a többénél marad a kínlódás.

A videóban lévő egy normál UV-s üveg és ezzel a löttyel ilyen könnyen megadja magát? Ha igen, az tök jó!

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#802) BusinessGuy válasza xhege (#800) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Őszintén gőzöm sincs. Ismerősömnek s10-en valami kínai üveg volt az lazán lejött. Én meg mióta 1x beszívtam inkább saját uv ragasztót használtam üvegekhez, az a biztos.
Nem jöttünk rá hogyan tudod megmondani ha nincs feltüntetve semmivel hogy melyik milyen uv ragasztó..

Hito: a kemény uv adja meg magát meleg szappanos vízzel legalábbis könnyebb leszedni. A loca 2500 meg ésszel lassan lehúzható.

[ Szerkesztve ]

(#803) Teal'C válasza hito (#793) üzenetére


Teal'C
addikt

Megelőztek :R

Az UV ragasztóból is van több féle többek közt a kijelzőn lévő victus is ezzel van ragasztva. Ha nem megfelelőt rendelsz vagy adnak az üveghez akkor beszívod mint a videóban. Biztos nézzétek már videót kijelző üveg cseréről.

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#804) Crow


Crow
tag

Kértem DPM kódot a Samsung chaten. Úgy adták ide, hogy betették a kiszemelt terméket a kóddal együtt a kosárba. (Meg kellett mondanom, hogy melyik változatot - szín és tárhely - kérem, állítólag modellhez kötött a kód.)
Ugye nem fogom elveszíteni / érvényteleníteni a DMP kódot, ha törlöm ennek az accountnak a kosarából, és hozzáadom ahhoz, amihez már a másik kettőt (DMV & MAR) hozzáadtam? (U.az a termékváltozat van a 2 kosárban, csak a felh. fiók más, ill. az eredeti kosaramban mellé van rakva még egy tok.)

[ Szerkesztve ]

Crow

(#805) Kaba válasza Crow (#804) üzenetére


Kaba
veterán

Nem veszted el, de 12 órán belül kell felhasználni.

(#806) Crow válasza Kaba (#805) üzenetére


Crow
tag

Hm... jó tudni. Ezt valahogy elfelejtette közölni az üf.szolgálatos.

Crow

(#807) Kaba válasza Crow (#806) üzenetére


Kaba
veterán

Abból indul ki, hogy valós infót adsz és a kosaradba tett terméket vásárlod meg a nap folyamán és ezért nem közli veled, hogy más S23-ast is vehetsz.

[ Szerkesztve ]

(#808) Crow válasza Kaba (#805) üzenetére


Crow
tag

Nekem elég új még ez kuponozósdi. A BestBuy és különféle Samsungos topicokban olvastam már persze régebben is, hogy van ilyen, de magam soha nem használtam még.
Azt tudod esetleg, hogy az ajánló-linken generálható Samu kuponok hogy működnek? Ha jól értem, ezek limitált számú vásárláshoz használhatók fel (általában 5 vagy 10, az adott promóciótól függően). Mi számít vásárlásnak, mikor csökken valójában ennek a számlálónak az értéke? Maga a generálás? Vagy ha valaki hozzáadja az adott kódot a kosarához? Vagy csak miután a tényleges megrendelés is megtörtént? Előfordulhat olyan, hogy hozzáadok egy ilyen kódot a kosaramhoz, de mire leadnám a rendelésem, érvénytelen lesz a kód, mivel közben leadnak N db rendelést u.arról az ajánó linkről generált kódokkal?

Crow

(#809) Kasya válasza hito (#790) üzenetére


Kasya
nagyúr

Egg NS nem elég hogy lopott koddal dolgozik, de még kötelez is, hogy fizess nekik (pl. kontroller). Én kerulom, mert maga a hozzáállás sem tetszik, nem bizok az ilyenben.

(#810) Kaba válasza Crow (#808) üzenetére


Kaba
veterán

A generálás már csak öt kódot ad(régebben volt 10).
Nem tudod foglalni, az első öt vásárló után érvénytelen lesz.(a generálás vagy a kosárbatevés nem elég , mielőbb vásárolni kell a kóddal).

[ Szerkesztve ]

(#811) hito válasza Kasya (#809) üzenetére


hito
nagyúr

10 perce nézem meg ezt a rövid összefoglalót. Mégsem telepítem újra.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#812) fotoska.hu


fotoska.hu
újonc

Sziasztok! DMV- kód kell valakinek? Ha igen jöhet a pü. Jókat!

[ Szerkesztve ]

(#813) BusinessGuy válasza Kasya (#809) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Ez a lopott kódos dolog rég lejárt lemez nem erdekel pláne hogy a yuzu opensource. Engem nem izgat az se ha fizetni kell cserébe legalább működik, vagy veszel egy adott 25k-s controllert hozzá. Skyline sehol sem tart. Addig marad ez.

[ Szerkesztve ]

(#814) takcslajos1


takcslajos1
tag

Sziasztok!
Nektek is szokott pirosan pulzálni a közelségérzékelő? Nekem elég sokszor csinálja, és bevallom őszintén engem zavar :D. A Members azt írta hogy egyes telefonokon világít egy lámpa és hogy ez csak annyit jelent, hogy működik a közelségérzékelő, de ha éppen nem telefonálok, csak simán használom a telefont, mi dolga lenne egyáltalán a közelségérzékelőnek? Még a fényerőt is manuálisan állítom, az adaptívot mindig is kikapcsolva tartottam.

(#815) fotoska.hu válasza fotoska.hu (#812) üzenetére


fotoska.hu
újonc

Elkelt...

[ Szerkesztve ]

(#816) pg1966 válasza takcslajos1 (#814) üzenetére


pg1966
aktív tag

Én 8 nap alatt még nem láttam semmi hasonlót sem. A szelfi kamera mellett látod a fényt, a kijelzőn? Megnéztem egy másik telefon kamerájával is, hátha infra fény, de úgy sem látszik.

[ Szerkesztve ]

(#817) TheMartin03 válasza takcslajos1 (#814) üzenetére


TheMartin03
tag

Én sem láttam ilyesmit péntek óta, legalábbis annyira nem, hogy kiszúrja a szemem. Pedig lógtam rajta, nem is keveset, mindenféle szinű tartalommal.

(#818) fotoska.hu válasza fotoska.hu (#815) üzenetére


fotoska.hu
újonc

Sry, ha nem unjátok: van mégegy DMV kódom :) :))

(#819) laci0530 válasza fotoska.hu (#818) üzenetére


laci0530
senior tag

Én elfogadom, köszi szépen! :)

[ Szerkesztve ]

(#820) Talib21 válasza Zedlog (#794) üzenetére


Talib21
tag

Nekem van sestore kupon , kell még ?

(#821) -Maci- válasza Talib21 (#820) üzenetére


-Maci-
őstag

Szia.
Mire? Mennyi a kedvezmény?

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#822) fotoska.hu válasza laci0530 (#819) üzenetére


fotoska.hu
újonc

Tiéd. Pü ment

(#824) Zedlog válasza Talib21 (#820) üzenetére


Zedlog
csendes tag

Jöhet. Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#825) Crow


Crow
tag

Aki már rendelt samsung.com-ról: Hány nap múlva kaptátok meg a csomagot?
Jelenleg vidéken vagyok (időtartam rugalmas, de max. hétvégéig). És nem tudom, hogy ide rendeljek-e, vagy inkább haza, BP-re. Ha péntekig nagy valószínűséggel megérkezik, akkor inkább ide rendelném, és megvárnám. Ha lassú a szállítás, akkor meg inkább BP-re és pénteken vagy jövő héten venném át.
Ki most a Samsung logisztikai partnere? Kiszállítási időpontot lehet választani / egyeztetni?

[ Szerkesztve ]

Crow

(#826) spect80


spect80
senior tag

Spigen slim armor Azért slimnek nevezni barokkos túlzás

(#827) Bilux válasza Crow (#825) üzenetére


Bilux
veterán

Majd kapod az üzenetet a futárcégtől és ha szükséges akkor tudod módosítani a címet.

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#828) Kasya válasza Crow (#825) üzenetére


Kasya
nagyúr

2 nap volt nekem. GLS a partner.

(#829) Crow válasza Kasya (#828) üzenetére


Crow
tag

BP vagy vidék?

Crow

(#830) TheMartin03 válasza Crow (#825) üzenetére


TheMartin03
tag

Én 6-án reggel 9.30-kor rendeltem, 7-én már hozta volna a futár, de én raktam át későbbi időre. Pécsről beszélünk.
GLS hozta, elég sok mindent lehet rajta módosítani... Elég jó lett ez a rész.

[ Szerkesztve ]

(#831) Kasya válasza Crow (#829) üzenetére


Kasya
nagyúr

Mindketto.

(#832) babcehh válasza Crow (#829) üzenetére

Szerintem ha még ma kora délután megrendeled, akkor valószínűleg pénteken nálad van.

(#833) PeteePeti válasza Caineevo (#777) üzenetére


PeteePeti
őstag

Én már félre is rakattam egy 512-est! Holnap megyek érte MM-be! Gagyifonnal természetesen! :DD
+30 ezres ajándékutalvány is jár azért remélem! :DDD
Úgy lenne az igazi! ;]

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#834) Talib21 válasza Zedlog (#824) üzenetére


Talib21
tag

Megy pü,amúgy tartozékra van csak.

(#835) syIex válasza spect80 (#826) üzenetére


syIex
veterán

Hát ettől a gyári barna jóval barátságosabb pedig az sem Slim.. :DDD

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#836) Caineevo válasza PeteePeti (#833) üzenetére


Caineevo
tag

Grat :D
jár az is :K

[ Szerkesztve ]

(#837) PeteePeti válasza Caineevo (#836) üzenetére


PeteePeti
őstag

Hát úgy készülök, hogy azt is bezsákolom! Ha nem adják hozzá ott hagyom! :DD

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#838) TODI1111


TODI1111
addikt

Uag civilian tokot használt már valaki? Esetleg vélemény?
[link]

(#839) thomas92 válasza Crow (#825) üzenetére


thomas92
aktív tag

Nálunk a családba érkezett 2 külön rendelés, mindkettő 2 munkanap alatt érkezett meg a bp-i agglomerációba. Tehát a hétfői rendelés szerdán, a keddi csütörtökön. GLS. :)

[ Szerkesztve ]

(#840) xhege válasza TODI1111 (#838) üzenetére


xhege
addikt

Ezen a telefonon nem. Korábban másik telefonomon igen. Masszív stabil tok mint az UAG tokok általában. Nekem ez a sarkok színezése annyira nem tetszik, de ez egyéni ízlés kérdése. Az S23 Ultra esetén nekem a Pathfinder azért jött be inkább, mert a kamera körül nincs ekkora kivágása, és talán kicsit jobban véd.

(#841) Crow válasza babcehh (#832) üzenetére


Crow
tag

Köszi mindenkinek az infókat. Megrendeltem, vidékre. Utálok early adopter lenni, de ez most annyira bejön, hogy kivételt tettem :) Remélem péntekig tényleg ideér.
Vicces amúgy, hogy Samuék a szállítás várható megkezdésének a tegnapi napot jelzik előre :D 2-5 munkanapot írtnak amúgy a szállításra (a beszámolóitok szerint úgy tűnik, eléggé alábecsülik magukat). Fingers crossed.

Crow

(#842) petymeg


petymeg
addikt

Sziasztok!
Valami normális kitámasztós tokot gyártanak hozzá, amitő nem lesz túl bumfordi? Valami ilyesmire gondolok: [link]
Ezt használom azS22-ön meg a Note9-hez is hasonló volt. Ahogy nézem a Spigen féle kitámasztós tok is jó vastag az állvány résznél. :(
[link]

De talán még ez a legnormálisabb.

Holnap venném a telefont Mediamarktban, ha valaki tudna nélkülözni egy tartozékos kupont, annak nagyon hálás lennék. :R
A MM weblapján mennyire megbízható a raktárkészlet? Mert jó lenne egy helyen letudni a telefon, fólia, tok vásárlást. Illetve az S22 Ultra gyári Samsung fóliája jó lehet rá? Mert az van itthon.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#843) Kaba válasza Crow (#841) üzenetére


Kaba
veterán

Valószínűleg csütörtökön fog érkezni. A szállítás napján reggel értesít a GLS ( megnézheted a csomagszám alapján a csomagkövetőjükben is).

[ Szerkesztve ]

(#844) PaksiPeter válasza -Maci- (#821) üzenetére


PaksiPeter
aktív tag

Ha OTP-s vagy, alapból ad a SES 5% kedvezményt minden vásárlás után. Ami érthető, mert alapból baromi drága bolt.

Microsoft Bluetooth® Mobile Mouse 3600, 60Hz használó, szinte csak gyári alkalmazások használója.

(#845) hito


hito
nagyúr

1 órája rakta rá üvegfóliát, de tiszta buborék az egész. Szerintetek ha teljes felületen tapadó fóliáról van szó, van esély rá, hogy a buborékok távozzanak néhány nap alatt?

Ezt tettem fel:

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#846) syIex válasza hito (#845) üzenetére


syIex
veterán

Ha nincs alatta ragasztó akkor sajnos nem. Az még fel szívódik, de a bubi nem nagyon.. :(
Próbáld kinyomkodni alóla óvatosan, ha nem megy akkor vidd oda ahol vetted és tennie kellene fel újat.
Nekem most jött pont az e-mail, hogy jön a Whitedome vagy mi. :DDD

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#847) tibe0309


tibe0309
tag

Sziasztok!

Látom, hogy a mediamarkt-ban van készülék beszámítós akció (100ezer Ft). Van valakinek tapasztalata, hogy van-e valami elvárás a készülék kapcsán? Bekapcsoljon, ne legyen törött a kijelzője, ne legyen ultra régi, stb?

Köszönöm, Ábel

(#848) hito válasza syIex (#846) üzenetére


hito
nagyúr

Mivel én tettem fel, hivatkozhatnak majd user errorra és meg is teszik. Nem fárasztom magam ezzel, de a másikat (2-t vettem) visszaviszem.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#849) syIex válasza hito (#848) üzenetére


syIex
veterán

"1 órája rakta rá üvegfóliát" ez tévesztett meg, sry.
Nekem tegnap tettek fel egyet a Mammut I-ben a Panzer helyett, ez szerintem gyengébb minőség viszont szépen van feltéve nagyon szóval lehet át sem veszem a Whitedomot...

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#850) TODI1111 válasza xhege (#840) üzenetére


TODI1111
addikt

:R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.