Hirdetés

2024. augusztus 22., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Revolut

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49451) Oliverda válasza focvis (#49450) üzenetére


Oliverda
félisten

Viszont a magyarországi előnyökből legfeljebb a reptéri gyorsítósávot lehet vele használni, mást (pl. MC váró) nem.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#49452) Orgi válasza CsabaSteel (#49449) üzenetére


Orgi
addikt

Nem értem a kérdésedet, mi az hogy itthoni? Úgy érted, mondjuk erdélyi vagy és a román regisztrációd magyar bankkártyáddal akarod tölteni? Semmilyen más esetben nem értem a kérdésedet...

(#49453) Noxy válasza net91 (#49447) üzenetére


Noxy
veterán

Mondjuk ezt nem épen itt kell korrigálni. :N

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#49454) net91 válasza Noxy (#49453) üzenetére


net91
senior tag

Eszem ágában sincs korrigálni ;]

Más.
Csak a jelkóddal tudok belépni.
Hiába állítom be a biometrikus belépést automatikusan inaktiválja.
Ez valami bug?

Az élet egy rövid utazás, éld meg. Emlékeket gyűjts, ne anyagiakat.

(#49455) focvis válasza Oliverda (#49451) üzenetére


focvis
veterán

Tudtommal a reptéri gyorsítósávot sem, ahhoz is magyar prémium MC kártya kellene.
Viszont a Revo biztosítása (nekem) sokkal jobban megéri, mint bármelyik hazai prémium kártyaé (lásd bérautó biztosítás).

(És a legutóbbi 10%, már visszahozta az éves díjat.)

[ Szerkesztve ]

(#49456) Oliverda válasza focvis (#49455) üzenetére


Oliverda
félisten

Rosszul tudod, oda nem kell a magyar BIN.

Már a Curve is World Elite kártyákat ad, így akár azzal is ki lehet használni, évi 30k megfizetése nélkül.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#49457) Noxy válasza net91 (#49454) üzenetére


Noxy
veterán

Majd akkor se lepődj meg, ha a Revolut számládat véletlenül zárolják, hamis, nem valós adatok megadása miatt. :K

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#49458) vacs válasza CsabaSteel (#49449) üzenetére


vacs
veterán

NE utalj, mert annak nagyon magas költsége lesz, hiszen nemzetközi utalásnak számít!
Ahogy már írták, a főképernyőn a + gombal töltsd fel, ez ingyenes és biztonságos, vagy add hozzá a kártyád Apple Pay / Google Pay-hez és így töltsd fel!

(^)(>.<)(^)

(#49459) focvis válasza Oliverda (#49456) üzenetére


focvis
veterán

Olvass utána te is, én egy hete megtettem, a bud.hu alapján jutottam erre a véleményre. Nem kizárt, hogy tévedtem.Btw 5 perc volt csütörtökön a biztonsági ellenőrzés.

Alkalomadtán megnézem a wise -t, nekem a biztosítás miatt egyelőre tökéletes a metal.

[ Szerkesztve ]

(#49460) Oliverda válasza focvis (#49459) üzenetére


Oliverda
félisten

Minek? Egy hete a Curve kártyájával mentem be a gyorsítósávba. Ugyanez Rómában is működött. Ha 3 percet spórolok meg, az is jó. A fenének van kedve ott több időt eltölteni a kelleténél.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#49461) Krethx válasza net91 (#49447) üzenetére


Krethx
aktív tag

Írd át a valós adóazonosítódra.

Profilképed - Számla - Személyes adatok - További információk / Account - Personal details - Additional information

Mac mini M2 Pro 32GB/1TB - macOS Sonoma | iPhone 12 / 14 Pro 256GB - iOS 17 | Apple TV 4K 128GB - tvOS 17 | Watch S9 45mm - watchOS 10 | PlayStation 5 / 3 / 2 Network Adaptor 80GB HDD-OSD | Amiga 4000D Cyberstorm Mk-II 060 50MHz 128MB RAM/120GB-HDD/32GB-CF - AmigaOS: Workbench 3.1

(#49462) robag93 válasza net91 (#49447) üzenetére


robag93
aktív tag

Véletlenül? ;] Tudod egyébként változtatni.

(#49463) Major Lion válasza CsabaSteel (#49449) üzenetére


Major Lion
senior tag

Mi az hogy itthoni bankkartya?

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

(#49464) focvis válasza Oliverda (#49460) üzenetére


focvis
veterán

Next time kipróbálom!
(A prémium várót jobban szeretném.)

[ Szerkesztve ]

(#49465) net91


net91
senior tag

Köszönöm a válaszokat!!

Erre valaki?

Hiába állítom be a belépést biometrikusra a Revoluton az mindig kikapcsolja és csak jelkóddal tudok belépni.

Krethx
Ezt magamtól biztosan nem találtam volna meg. :R

[ Szerkesztve ]

Az élet egy rövid utazás, éld meg. Emlékeket gyűjts, ne anyagiakat.

(#49466) CsabaSteel válasza vacs (#49458) üzenetére


CsabaSteel
aktív tag

Rendben

Csé

(#49467) zsola400 válasza net91 (#49465) üzenetére


zsola400
aktív tag

Próbálj egy app adattörlést vagy a biztonság > bejelentkezési módok > kapcsold ki majd vissza a biometrikus azonosítást.

(#49468) CsodaPOK válasza JamesHun (#49432) üzenetére


CsodaPOK
senior tag

(#49469) zsola400 válasza Gabás (#49446) üzenetére


zsola400
aktív tag

Kipróbáltam és így tényleg kb. 0.3% jutalékkal vált.

(#49470) kp78 válasza zsola400 (#49469) üzenetére


kp78
addikt

Mennyivel állítottad az aktuális árfolyam alá?

(#49471) vadcoca válasza kp78 (#49470) üzenetére


vadcoca
tag

Én is kipróbáltam, 392.45re állítottam, mert ennyit írt az azonnali váltásnál, amíg 0 volt a beírt összeg.
Teljesült is ennyivel a limites megbízás beküldése után azonnal.

6x9 = 42

(#49472) pictigjis válasza kp78 (#49470) üzenetére


pictigjis
senior tag

én reggel egy 393-as tesztet csináltam akkor, amikor market orderben 394 körül váltott volna. pár perccel később 392.97-en teljesült

szóval ez egy hasznos megfigyelés volt, de ez kifejezetten szemétség a revoluttól

(#49473) Oliverda válasza pictigjis (#49472) üzenetére


Oliverda
félisten

Kíváncsi vagyok, hogy ez bug vagy fícsör.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#49474) Aryes válasza pictigjis (#49472) üzenetére


Aryes
nagyúr

Szerintem csak annyi történik ilyenkor, hogy mivel az árfolyam folyamatosan liftezik, néha rövid időre alászúr a beállított árfolyamnak, annyival, hogy jutalékkal együtt is teljesüljön a megbízás, míg kézzel kb lehetetlen eltalálni ezt a pontot.

Tényleg hasznos tanács, valahogy nem jutott eszembe, pedig adja magát a dolog. :R

(#49475) tuzpenge


tuzpenge
őstag

Próba képen beállítottam én is ilyen limit áras megbízást (Huf-> USD), de segítsetek már hogy hol látom ezt utólag? Pl ha mégis törölném vagy még adok hozzá másikat, hol tudom ezt az appban követni? Biztos kinyomja a szemem de nem találom.....
Köszi!

ˣ

(#49476) zerodot válasza tuzpenge (#49475) üzenetére


zerodot
aktív tag

Upcoming payments widget-et be kell rakni aztán arra kattintva jön elő

(#49477) kp78 válasza tuzpenge (#49475) üzenetére


kp78
addikt

Másik megoldás, h a főoldalon a keresőbe elkezded beírni, h "megbízások" és akkor is megleled a menüt.

(#49478) tuzpenge


tuzpenge
őstag

Meglett...Köszönöm a gyors segítséget! :K

ˣ

(#49479) adika4444 válasza tuzpenge (#49475) üzenetére


adika4444
addikt

A Revolut főoldalon alul fizetések, majd tervezett fizetések. Nem tudom, miért, de legalább másodjára került új helyre, eleinte valami nagyon triviális módon volt elérhető, aztán bekerült az összes tranzakció közé és pár hete meg ide a fizetésekhez.
Tőlem kerüljön mondjuk bárhová, de maradhatna már ott. :D

üdv, adika4444

(#49480) peetie1 válasza pictigjis (#49472) üzenetére


peetie1
aktív tag

Én most olyan tesztet csináltam hogy 392.87et írt én meg 392.88at adtam meg limitnek és azon teljesült :D pontosabban 392.8790en.
Szóval lehet egy picivel nagyobbat is beirni és akkor egyből teljesül nem kell várni.

[ Szerkesztve ]

(#49481) Jolida válasza CsodaPOK (#49468) üzenetére


Jolida
tag

"Így például, ha egy magyar OTP Bank ügyfél a horvát OTP Bank ATM-jén vesz fel pénzt, úgy azt díjmentesen teheti meg"
No barátomnak ez nem jött be húsvétkor. Biztos nem olvasta a horvát OTP Bank ATM-je a cikket. :Y

(#49482) Faby válasza Jolida (#49481) üzenetére


Faby
senior tag

Üdv!

Nyaralásból megmaradt pár száz eurót (kp) hogy lehet legegyszerűbben eljuttatni Revolut számlára?
Van CIB banknál eur számla, oda elvileg befizetem, és onnan utalás? Vagy kártyára utalás? Vagy van esetleg más egyszerű és főleg olcsó megoldás?

A barátok azok, akik jól ismernek és mégis szeretnek Téged!

(#49483) Oliverda válasza Faby (#49482) üzenetére


Oliverda
félisten

Utalás semmiképp. Ha van hozzá kártya, akkor töltsd át azzal. Ha nincs, akkor szerintem nem éri meg emiatt kérni hozzá. Váltsd be egy jobb pénzváltóban forintra és töltsd fel úgy, majd váltsd vissza, ha kicsit lejjebb megy az árfolyam, esetleg állíts be rá egy megbízást.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#49484) Jolida


Jolida
tag

Metal‑előnyök újdonságai és változásai
A feltételek következő módosításai 2024. 09. 16. napján lépnek életbe:

eltávolítotjuk a pénzvisszatérítési funkcióval kapcsolatos információkat a 3. szakaszból;
eltávolítjuk a járatkésések esetén igényelhető ingyenes várótermi belépést a 3. szakaszból;
megemlítjük, hogy további előnyöket vezethetünk be a fizetős csomagjainkba a 3. szakaszban.

2024. 09. 16. napjától kezdődően a csomagoddal járó havi limitált pénzvisszatérítési funkciót már nem veheted igénybe.

(#49485) pictigjis válasza Jolida (#49484) üzenetére


pictigjis
senior tag

nincs erről valami részletes pdf? fontolgatom a metalt, de jó lenne tudni, pontosan akkor mi jár szeptember 16-tól

(#49486) Jolida válasza pictigjis (#49485) üzenetére


Jolida
tag

[link]
[link]

Szeretnénk tudatni veled, hogy változtatásokat vezetünk be a Metal csomagoddal kapcsolatban.

Mostantól RevPontokat gyűjthetsz, melyeket légi mérföldekre és egyéb szolgáltatásokban kínált kedvezményekre válthatsz be.

Emellett új partnerek előfizetéseivel bővítjük kínálatunkat, melyeket már mától, extra költségek nélkül élvezhetsz.

Végül pedig módosítunk néhány fontos dolgot a Metal utazási előnyeiben is. Az összes részletet alább találod.
Metal‑előnyök újdonságai és változásai

2024. 09. 16. napjától kezdődően a csomagoddal járó havi limitált pénzvisszatérítési funkciót már nem veheted igénybe. E változásnak megfelelően frissítettük a Metal díjak oldalát és a fizetős csomagokra vonatkozó feltételeket. További információkért olvasd el a gyakori kérdéseket.

Mivel a pénzvisszatérítés lehetősége megszűnik, ez lehetővé teszi számunkra, hogy különböző funkciók biztosítása által továbbra is nagyszerű ár‑érték arányt nyújtsunk a csomagodban. Épp ezért mától kezdve a következő előnyöket élvezheted:

RevPontgyűjtés

Mostantól Metal‑ügyfélként minden Revolut‑kártyáddal elköltött 1 000 Ft után 1 pontot adunk (a Standard esetében 5 000 Ft elköltéséért jár 1 pont), felső korlát nélkül. Nincs maximális pontmennyiség.

Gyűjts RevPontokat könnyedén a mindennapi kiadásokkal, és váltsd be őket légi mérföldekre, Szállásokban vagy online vásárlásoknál kínált kedvezményekre és még sok másra.

A szállásfoglalásért járó pénzvisszatérítést felváltják a RevPontok, a fizetős csomagokra vonatkozó feltételeket ennek megfelelően módosítottuk. A RevPontokra vonatkozó ászf érvényben.

Használd ki a(z) Chess.com, Masterclass és a(z) The Athletic előfizetéseit

Fedezd fel a Metal legújabb partneri előfizetéseit! Most már akár 11 partneri előnyhöz is hozzáférhetsz, amelyek évi összértéke 790 000 Ft, viszont a csomagodban extra díjak nélkül használhatod őket.
Utazási előnyöket érintő fontos változások

2024. 09. 16. napja után a SmartDelay már nem lesz elérhető a Revoluton.

Az appban több mint 35%-os kedvezménnyel továbbra is igénybe veheted a reptéri várótermeket (a Standard várótermi belépőjének árához képest), függetlenül attól, hogy járatod késik-e vagy sem.

Kérdés esetén olvasd el a gyakori kérdéseket.

(#49487) JamesHun válasza CsodaPOK (#49468) üzenetére


JamesHun
addikt

ez se rossz opció, de sajnos már revolut on volt az eur, azt nem érte volna meg visszaváltani HUF ra, hogy OTP ből kivegyek EUR-t, meg északon annyira nem sok OTP ATM et láttam.
Délebbre még használtuk is régen, de akkor még HRK volt, de akkor is jól váltották át és nem volt csak kb 1000 HUF extra díjunk és az árfolyamot is jól nézték, kb MNB felett egy picivel.

SeriesX: JamesSHun

(#49488) blg


blg
senior tag

Sziasztok, csak infóként.

Svájci Raiffeisen ATM nem fogadta el a revolutos Visa kártyámat. Azt mondta rá, hogy hibás, vagy érvénytelen.
A mellette lévő PostFinance ATM elfogadta, és ingyenes volt a CHF felvétele.

(#49489) zoger


zoger
tag

Sziasztok! Standard revolut forint számlám van. Ausztriában ill. Olaszországban leszünk egy hetet. Lenne pár kérdésem:
-ha a kártyával fizetek külföldön akkor felszámol-e valami plusz költséget?
-ha eurót veszek fel autómatánál, elötte kell-e devizát váltanom a számlán s látom, hogy van-e s mennyi a felvétel költsége?
-itthon OTP eurós autómatából ingyenes a felvétel?

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Revolut
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.