Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-10-05 05:40:37

LOGOUT.hu

Retro teló rajongók topicja
Gyűjtők telefonjai az összefoglalóban
RETRO beárazás topic (új)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32046) puputewe válasza bunkomen (#32045) üzenetére


puputewe
újonc

1. Volt egy 6310i, kb 4 éve. 70e környékén. Felhívtam, mondom találkozni akarok ,kipróbál, karcmenteset ahogy ő írta. Mondta semmi akadálya, de küldjek előre pénzt, hogy lássa, komolyan gondolom, mert ő nem utazik feleslegesen pestre. Mondom ez komoly ? Halál komoly, ő üzletember, erre nincs ideje. Többen jelentkeztek érte, most döntsek. Mondtam kurva szar a duma, nem ma ugrottam a falvédőről. Ha feljön pestre és mindannak megfelel amit írt, zsebből fizetem a lóvét. Aszondja nem. Mondom oké, add el a többi érdeklődőnek. 5 perc múlva csörgött, az előző vevő lemondta, utaljak 5e és feljön. (vonat, keleti) Mondom OK, feljössz és megnézem, majd fizetek utána. Aszondja végiggondolja. Azóta gondolkodik. Tudtam hogy ez lesz, a blöff bejött. 2. Volt egy 7250-es hird, a jelenlegim előtt még. 25e, tökéletes állapot kívül belül! Szolnoki a gyerek. Aszondja odaadja 20e-ért (ez is kb 4 éve) de menjek le Szolnokra. Mondom hülye vagy ? Az üzemanyagom 8 ropi oda és vissza. Aszondja : neki is. Mondom add el másnak. Visszahív, elengedi az üzemanyag árát, menjek le a telóért ..........?!?!?! Dehogy megyek gyere fel te. Akkor félúton találkozzunk. Rendben, legyen Albertirsa. De most..... Nincs feltöltve a teló, de vagy most vagy soha. Mondom őőőőőő ebben mi a jó nekem ? Hát felezzük az üzemanyag költséget. OK, mondtam, rendben. Éreztem, itt problem van.... Indulási időben, már amikor nekem kellett volna indulni, hívtam már úton volt, előbb indult - "ne késsen el" ...:) Mondom örömhír ! Képzeld szereztem invertert az autóba hogy ki tudjuk próbálni a telót, tölteni, stb ! Az mi ? Mondom konnektor az autóba, no para.Ja és hozok adásvételit is azért, mégiscsak jobb az úgy. Amire számítottam : - píkpíkpík - kb egy hétig próbáltam hívni ... A kis tetűláda hogy rácseszetett volna... 3. majd holnap még mesélek....:)))) Volt zsarus ügyem is ilyenből :))))))) az volt a legnagyobb ász, megpróbált áthúzni a BM-es "gyerek" (!!!!) Mindenre számított csak ránk nem.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Retro teló rajongók OFF topicja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.