Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-10-13 10:05:56

LOGOUT.hu

TP-Link WDR4300 - N750 router

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3009) vzozo


vzozo
senior tag

Sziasztok, dühítő problémába futottam: tegnap este óta az eddig hónapokig hibátlanul működő 4300-as router (gyári firm: 3.13.33 Build 130617 Rel.46239n) elkezdte eldobálni a wifi-t. Az eldobás nálam annyit jelent, hogy a kapcsolatoknál megjelenik a rettegett felkiáltójel, illetve értelemszerűen semmi hálózati forgalom nem zajlik (LAN sem). Ilyenkor ha átcsatlakoztam a másik sávra, akkor rendben működött tovább: tehát pl. 2.4GHz eldobva, akkor még magát a routert sem tudom pingetni, de 5GHz-en minden megy normálisan.

Tegnap este óta egyetlen egy dolog változott: asszony kapott egy Xperia Z1 Compact telefont, ami szintén wifizik. Nekem nulla tapasztalatom van az andriodos telókkal, világ életemben windows alapú cuccaim voltak, szóval a kérdés az lenne, hogy van bármi ötletetek, mivel nyüstölik ezek a telók a hálózatot, amitől megdöglik a rendszer?

Annyi leesett, hogy asszony korábbi telefonja (galaxy ace) 2.x-es androidot használt, ez pedig 4.x-es. A régi mobillal nem volt semmi gond. Egyelőre nem tudtuk konkrét (mobilos) tevékenységhez kötni, az elmúlt 3 órában pl. hozzá sem nyúlt a telefonjához, aztán mégis megtörtént a baj.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.