Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-10-13 10:05:56

LOGOUT.hu

TP-Link WDR4300 - N750 router

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3001) baandii válasza Heffi (#2994) üzenetére


baandii
senior tag

Na most már kezdek kicsit összezavarodni :D
Most ha jól értem a 100-ason is szaggatni fog ha kábelezek? Akkor inkább vegyek routert?

[ Szerkesztve ]

(#3002) Heffi válasza lucky00 (#3000) üzenetére


Heffi
őstag

Nem kellene, hogy szaggasson. Ott más hiba vaolt, vagy simán gyengus volt a router.

Itt van pár különböző bitrátájú anyag teszteléshez. Mint láthatod a legextrémebb is "csak" 120 Mbites. Elég nagy "házimozis" vagyok, de a legnagyobb értéket a StarTrek BD50 3D változata adta, ami még mindíg 100 Mbit alatt volt (80 körüli), és az is csak pillanatnyi érték, az átlag ennek a fele volt. Szóval szerintem egy 100 Mbites hálózatnak tudnia kell akadásmentesen a BD filmeket továbbítani. Az, hogy én gigabitest építettem, azért van, mert maximalista vagyok.

(#3003) Heffi válasza baandii (#3001) üzenetére


Heffi
őstag

Pont azt próbálom mondani, hogy egy100 Mbites vezetékes háló sokkal stabilabb, mint bármelyik csilli-villi sokszázmegabites elméleti sebességgel rendelkező wifi hálózat.

Kezdetnek teszteld kábellal arendszered, mennie kell akadásmentesen a lejátszásnak a jelenlegi eszközeiddel.

(#3004) donceleger8 válasza baandii (#3001) üzenetére


donceleger8
őstag

Én is azért vettem ilyen routert, hogy majd ezzel megoldom a vezeték nélküli stream problémámat, de sajnos még a vezetékes kapcsolat esetén sem tökéletes a dolog. mkv filmekkel akadozik a történet. Szóval kissé csalódott vagyok, de mivel amúgy is kellett egy új router egyéb okok miatt is, így nem bánom a dolgot, csak egy kicsivel olcsóbbal is beértem volna.
Így én maradok a laptop+tv hdmi-vel kombóval, és akkor legalább mennek a 3D BD50 ISO-k is.

Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az a lábadból is fog!

(#3005) Heffi válasza donceleger8 (#3004) üzenetére


Heffi
őstag

Szerintem nálad más okozza a problémát, nem a hálózati képességek.

Amikor összeállt a korábbi hozzászólásban linkelt rendszerem, csináltam egy tesztet: ugyanazt a 20 GB körüli mkv filmet egyidőben elindítottam 4 eszközzel (TV, Dune303d, 2 db pc) és mindegyiken ment folyamatosan a lejátszás. Azonban egyetlen eszköz esetében is képes beszaggatni, ha a "szerver" gépemen a filmet tartalmazó merevlemezre nagy mennyiségű adatírást végzek a lejátszással egyidőben.

(#3006) kali válasza donceleger8 (#3004) üzenetére


kali
legenda

ott nem a router lesz a szűk keresztmetszet...

(#3007) lucky00 válasza Heffi (#3002) üzenetére


lucky00
tag

Pont én is így vagyok vele :D és igazad is van. Azért mondtam amit mondtam mert egy UsRobotic router volt fent, és amikor a két médiaplayer ment + ketten interneteztek + 60 torrent ment a nas ról (min 5 aktív) akkor már a 100Mb vezetéken is kevés volt. A gigabit a problémák nagyrészét megoldotta és a terheltséget is csökkentette. Az eredeti problémák helyett szült mást de ez egy másik téma.

Üdv Néktek

(#3008) hengelhof


hengelhof
senior tag

Használ valamelyikőtök Synology NAS-t? Nekem 213 van 5.0 oprendszerrel.
Eltűnt belőle a router támogatása. Nem tudok portforwaldolni. A router csak 16-ot enged.

(#3009) vzozo


vzozo
senior tag

Sziasztok, dühítő problémába futottam: tegnap este óta az eddig hónapokig hibátlanul működő 4300-as router (gyári firm: 3.13.33 Build 130617 Rel.46239n) elkezdte eldobálni a wifi-t. Az eldobás nálam annyit jelent, hogy a kapcsolatoknál megjelenik a rettegett felkiáltójel, illetve értelemszerűen semmi hálózati forgalom nem zajlik (LAN sem). Ilyenkor ha átcsatlakoztam a másik sávra, akkor rendben működött tovább: tehát pl. 2.4GHz eldobva, akkor még magát a routert sem tudom pingetni, de 5GHz-en minden megy normálisan.

Tegnap este óta egyetlen egy dolog változott: asszony kapott egy Xperia Z1 Compact telefont, ami szintén wifizik. Nekem nulla tapasztalatom van az andriodos telókkal, világ életemben windows alapú cuccaim voltak, szóval a kérdés az lenne, hogy van bármi ötletetek, mivel nyüstölik ezek a telók a hálózatot, amitől megdöglik a rendszer?

Annyi leesett, hogy asszony korábbi telefonja (galaxy ace) 2.x-es androidot használt, ez pedig 4.x-es. A régi mobillal nem volt semmi gond. Egyelőre nem tudtuk konkrét (mobilos) tevékenységhez kötni, az elmúlt 3 órában pl. hozzá sem nyúlt a telefonjához, aztán mégis megtörtént a baj.

(#3010) kali válasza vzozo (#3009) üzenetére


kali
legenda

szia,

a régebbi xperia típusok képesek elfektetni sok router wifi szórását, de az újabbak alatt nem tapasztaltam ilyet.
volt olyan - bár moddolt firmware alatt, amiről nem volt hajlandó lemondani -, ami több régebbi tp-link és asus típust is elfektetett, végül egy e900 lett a tulaj megoldása.
milyen wifi régió van beállítva?
más/minden csatornán adódik a probléma?
lehet, hogy a telefontól független a dolog, és csak beköltözött valaki egy azonos vagy szomszédos wifi csatornára, elérhető közelségben.

[ Szerkesztve ]

(#3011) suste válasza vzozo (#3009) üzenetére


suste
veterán

sony telefonokkal nálam is volt baj
az lett a végső megoldás, hogy visszaraktam a régi routeremet AP-nek, és a sony-k arra csatlakoznak
de azt is észrevettem, hogy egy bizonyos kliensszám után is elkezdenek hibázni a routerek (és nem 100 eszközről van szó, hanem 10-20-ról)
sajnos ez a dolog lassan minden routeren előjön, hogy vannak nem kedvelt wifi modulok
erre még rájöhet az is amit kali írt, hogy egyéb zavaró eszközök is kerülnek a környezetbe.....

telefonokkal, tabletekkel semmit nem tudsz variálni, sajnos a wifimudul sem cserélhető, mint mondjuk egy laptopban vagy egy asztali gépben.....

[ Szerkesztve ]

(#3012) kaszaf válasza vzozo (#3009) üzenetére


kaszaf
aktív tag

Szia!

Nálunk 4 darab Xperia telefon lóg a routeren. Xperia Z, U, NEO és Sola. Az Xperia Z 5G-n a tőbbi 2,4G-n. Van még egy tablet is de az nem Sony.
Nálam szerencsére semmi hiba nem jött elő eddig a gyári firmmel.
Az Openwrt verziók viszont az általad leírt tüneteket produkálták. Pedig mindent kipróbáltam amit javasoltak itt a fóromon illetve külföldi fórumokon. A vége mindig az volt, hogy ment vissza a gyári.

Ez az én saját tapasztalatom és véleményem.

(#3013) vzozo válasza kali (#3010) üzenetére


vzozo
senior tag

Köszi mindenkinek az észrevételeket! A 2.4GHz be volt drótozva a 11-es csatornára (amikor beállítottam a routert, az volt a legkevésbé zajos a környéken), most visszatettem auto-ra. Egyébként nehéz jól választani, mert itt majd' mindenki wifivel nyomul, hiába van kevés lakás a házban, ez kvázi belváros, sok emberrel. A régió az Németország, mivel itt élek.

Annyit változtattam még, hogy az 5GHz-es csatorna SSID-t átneveztem (eddig ugyanaz volt mindkettő), így könnyebb lesz megállapítani, hogy melyik készülék hova csatlakozik.

Akkor most várakozó álláspont indul, estére kiderül.:)

(#3014) mate0120


mate0120
csendes tag

Sziasztok az lenne a kérdésem hogy felraktam a TPLINK WDR3600 routeremere a vargalex féle openwrt-t és az lenne a kérdésem hogy tudnám visszarakni az eredeti tp linkes firmware-t? Kérlek segitsetek köszi szépen :)

(#3015) fabiandaniel válasza mate0120 (#3014) üzenetére


fabiandaniel
aktív tag

EZT kell visszatölteni Luci -ból a Rendszer->Mentés/Frimware frissítés menüműpontból .

Fabi

(#3016) mate0120 válasza vargalex (#2563) üzenetére


mate0120
csendes tag

az mitől van hogy a te openwrt-dben (WDR3600) felraktam 27db-re a teljesitményt és csak 18db-el osztotta?

(#3017) Kicsirics77 válasza mate0120 (#3016) üzenetére


Kicsirics77
veterán

attól,hogy ennyit tud,hiába állítgatod...

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#3018) Darknes


Darknes
csendes tag

Sziasztok!

Olyan problemaval furdulnek hozzatok hogy van egy ilyen routerem Vargalex fele OpenWRT van rajta es a transmissont szeretnem hasznalni rajta. A routernek csak a wifi reszet hasznalom. A router egy pfSense doboz mogott van. Ott mar portot nyitottam a transmissionak. Tegnap este beraktam egy torrentet es ma reggel megneztem semmit nem toltott le.

Tudja vki hogy miert lehet ez?
Vagy a transmisson csak akkor tolt onnan ha az internet kozvetlenul a routerbe van dugva?

Itt egy leiras hogy van a network.

Internet---->pfSense---->Switch---->WDR-4300 OpenWRT and Transmisson

Valaszotokat elore is koszonom.

[ Szerkesztve ]

AMD FX-8350 4.4Ghz + Corsair H80i + Asus Sabertooth FX990 R2.0 + Corsair Vengeance 4x4GB + XFX Radeon R9 290X Double Dissipation Edition + Cooler Master GX 750W + Corsair Carbide Series 400r Mid Tower Case

(#3019) suste válasza Darknes (#3018) üzenetére


suste
veterán

az első kérdés inkább az, hogy van-e adattár, ahova töltsön
HDD vagy pen rá van dugva,és csatolva is van a rendszerbe? Vagy csak a flash-t telepakolta és leállt?

ha van adattár,akkor nem kell neki közvetlen külső elérés, jó neki a NAT-olt is (de rendesen beállítva -átjáró, dns), a letöltéshez még portnyitás sem kell, a feltöltéshez is csak azért, hogy többet töltsön fel

az azért fontos lehet a késöbbiekben, hogy a switch-ből a WAN-ba vagy LAN-ba dugtad a tplinken?

(#3020) vargalex válasza Darknes (#3018) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Szia!

Milyen portot nyitottál? Transmission GUI (a webes felületen is megtalálható) mit mond a port nyitottságára vonatkozóan?

Alex

(#3021) Darknes


Darknes
csendes tag

suste:

Persze hogy van, rakotottem egy 500GB vinyot. Ez egy tiszta hard drive volt semmi nem volt rajta es openwrt-vel formaztam meg. De a problema ott kezdodik hogy a torrent letoltes elsem indul. Tegnap esteberaktam egy torrentet es meg mindig 0%-on van szoval elsem indul.

"az azért fontos lehet a késöbbiekben, hogy a switch-ből a WAN-ba vagy LAN-ba dugtad a tplinken?"

Ez alatt a portokat erted? Lerirom hogy erthetob legyen van egy gepem amin pfSense fut ebbe van 2db halozati kartya az egyikbe megy az internet kapcsolat a masikbol megy egy kabel a switchbe. A switchbol pedig van meg egy kabel ami megy a tp-link routerba a lan reszbe. A WAN portot nem hasznalom az ki van kapcsolva rajta. Es a tp-link router is switchkent mukodik mert erre is van kotve par cucc. Remelem erthetobb. :DD

vargalex:

A 21234 portot nyitottam. De erdekes mert azt mondja transsmission hogy zarva van.

AMD FX-8350 4.4Ghz + Corsair H80i + Asus Sabertooth FX990 R2.0 + Corsair Vengeance 4x4GB + XFX Radeon R9 290X Double Dissipation Edition + Cooler Master GX 750W + Corsair Carbide Series 400r Mid Tower Case

(#3022) vargalex válasza Darknes (#3021) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Szia!

A TP-Link LAN interface-ját átraktad DHCP-re (vagy statikusra a pfSense-s gép LAN tartományába) és kikapcsoltad a DHCP szervert?

Alex

(#3023) Darknes válasza vargalex (#3022) üzenetére


Darknes
csendes tag

TP-Linken nem megy a DHCP szerver egy statikus ip cimen van.

TP-Link: 192.168.1.2
pfSense: 192.168.1.1 ( DHCP szerver)

AMD FX-8350 4.4Ghz + Corsair H80i + Asus Sabertooth FX990 R2.0 + Corsair Vengeance 4x4GB + XFX Radeon R9 290X Double Dissipation Edition + Cooler Master GX 750W + Corsair Carbide Series 400r Mid Tower Case

(#3024) vargalex válasza Darknes (#3023) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Szia!

Gondolom a 192.168.1.2-t senki más nem kapta meg, illetve a transmission portját is ide irányítottad. Persze, ha a transmission szerint zárva van, akkor nem biztos. Bár, az is lehet, hogy a kifelé irányuló forgalom van tiltva a pfSense-n, így igazából nem is tudja végrehajtani a port ellenőrzést. Routerről megy bármi külső IP ping-elése?

[ Szerkesztve ]

Alex

(#3025) Darknes válasza vargalex (#3024) üzenetére


Darknes
csendes tag

Nem tudja megkapni senki mert a DHCP server range (192.168.1.10 - 192.168.1.40).
A port forward is 192.168.1.2 iranyitottam.

A pfSense megtudtam pingelni:

PING 192.168.1.1 (192.168.1.1): 56 data bytes
64 bytes from 192.168.1.1: seq=0 ttl=64 time=0.355 ms
64 bytes from 192.168.1.1: seq=1 ttl=64 time=0.279 ms
64 bytes from 192.168.1.1: seq=2 ttl=64 time=0.274 ms
64 bytes from 192.168.1.1: seq=3 ttl=64 time=0.280 ms
64 bytes from 192.168.1.1: seq=4 ttl=64 time=0.283 ms

--- 192.168.1.1 ping statistics ---
5 packets transmitted, 5 packets received, 0% packet loss
round-trip min/avg/max = 0.274/0.294/0.355 ms

De viszont ha googele szerveret probalom akkor ezt kapom es nem engedi ki:

PING 74.125.224.72 (74.125.224.72): 56 data bytes
ping: sendto: Network is unreachable

De akkor nem ertem hogy a masik portok miert mukodnek, amiket nyitottam masik programokhoz?

AMD FX-8350 4.4Ghz + Corsair H80i + Asus Sabertooth FX990 R2.0 + Corsair Vengeance 4x4GB + XFX Radeon R9 290X Double Dissipation Edition + Cooler Master GX 750W + Corsair Carbide Series 400r Mid Tower Case

(#3026) vargalex válasza Darknes (#3025) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Szia!

A gateway is be van állítva rendesen? Azaz a 192.168.1.1 a TP-Link-en beállított gateway?

Alex

(#3027) Darknes válasza vargalex (#3026) üzenetére


Darknes
csendes tag

Nah mar meg is van a problema. :D Ez ami nem volt be allitva. Mostmar a port is open. Pingelni is tudtam. Csinaltam neki egy ujra inditast. De valahogy transmission nem nagyon akkar mukodni. De transmission azt mondja hogy zarva van az a port.

Koszonom eddigi segitseged.

[ Szerkesztve ]

AMD FX-8350 4.4Ghz + Corsair H80i + Asus Sabertooth FX990 R2.0 + Corsair Vengeance 4x4GB + XFX Radeon R9 290X Double Dissipation Edition + Cooler Master GX 750W + Corsair Carbide Series 400r Mid Tower Case

(#3028) vargalex válasza Darknes (#3027) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Szia!

Régen néztem már a transmission forrását, így nem emlékszem, de lehet, hogy a port ellenőrzésnél nem IP-t, hanem nevet használ. Azaz a LAS config-ban a gateway mellett a DNS szervert is a pfSense IP-jére kellene állítani (ha ott fut DNS szerver is, .ahogy pl. egy routeren is). Többek között ezért is kényelmesebb DHCP-re tenni, ott minden információt megkap.
Egyébként minek a router, ha ott egy PC is, ami úgyis állandóan be van kapcsolva és ráadásul a route-olást is ő intézi?

[ Szerkesztve ]

Alex

(#3029) Darknes válasza vargalex (#3028) üzenetére


Darknes
csendes tag

Ahogy beirtam DNS serverhez a IP cimet kis ido utan mar el is kezdte tolteni.

Igen a gep egy komplett routerkent uzemel. Nem is tudom miert nem azon csinaltam, korbe nezek aztan lehet hogy megcsinalom azt.

Kossz a segitsegert :R

AMD FX-8350 4.4Ghz + Corsair H80i + Asus Sabertooth FX990 R2.0 + Corsair Vengeance 4x4GB + XFX Radeon R9 290X Double Dissipation Edition + Cooler Master GX 750W + Corsair Carbide Series 400r Mid Tower Case

(#3030) suste válasza Darknes (#3029) üzenetére


suste
veterán

na én is erre utaltam pont:
"jó neki a NAT-olt is (de rendesen beállítva -átjáró, dns)"

(#3031) vzozo válasza vzozo (#3013) üzenetére


vzozo
senior tag

Így néhány nap elteltével azt kell mondjam, hogy (kopp-kopp) nem döglik le a wifi, minden rendben van.

Akkor most már csak ki kell sakkoznom, hogy az SSID 2.4 / 5 GHz szétválasztás, vagy az automata csatornaállítás volt az oka. Őszintén szólva szerény hálózati tudásom alapján egyiknek sem szabadna gondot okoznia...

Köszönöm mégegyszer a tippeket!

(#3032) somnia válasza suste (#3030) üzenetére


somnia
őstag

Sziasztok!

Légyszi valaki segítsen megoldani, hogy a routerbe USB-n bedugott HDD-t lássam, mint külső meghajtót!
Szeretném a letöltéseket ide irányítani!

(#3033) hengelhof válasza somnia (#3032) üzenetére


hengelhof
senior tag

Az USB settings alatt kapcsold be a Storage Sharing-et.

(#3034) dh66e


dh66e
veterán

Sziasztok!
Jó régen jártam erre a router hibátlanul dolgozik több mint egy éve szinte non stop gyári szoftverrel.
Arra gondoltam hogy egy 1 terrás 2.5" wd my passport vinyót csatlakoztatnék és arra töltenék le.Meg tudom ezt tenni gyári szoftverrel vagy sem?

(#3035) rviktor25 válasza dh66e (#3034) üzenetére


rviktor25
aktív tag

A nem teljesen pontosan meghatározott kérdés miatt a válasz: igen (simán bekötöd vinyóként a gépeden és oda töltesz :) )
De feltételezve, h magát a routert akarod használni letöltő-eszközként: nem. A gyári szoftverben legjobb tudomásom szerint nincs letöltő/torrent kliens.

Chiwasuu!!!

(#3036) dh66e válasza rviktor25 (#3035) üzenetére


dh66e
veterán

Köszi! Igen azt tudom hogy nincs gyáriban letöltés vezérlő.
Arra gondoltam hogy elindítom a letöltést TC-n keresztül mert ugye a router megy non stop.Még annyi kérdésem van kell e a tp link menüjében beállítanom valamit?

[ Szerkesztve ]

(#3037) idioty


idioty
tag

Sziasztok!

Van egy óriási problémám a topic címében szereplő routerrel. Eddig openwrt volt rajta. Voltak vele gondok, az eredeti firmware-t akartam visszatenni rá, amit most frissen letöltöttem a TP-link oldaláról. CLI-ben visszaállítás közben kiírta, hogy nem tudja átmásolni a firmware-t. Ezt írta ki:
Writing from /tmp/wdr4300v1_en_3_13_33_up_boot(130617).bin to firmware ... [[e]Failed to erase block
Ezután újraindítottam az eszközt, azóta nem akar elindulni semmi sem. Felvillan az összes led, majd csak az egyik ethernet led villan fel, és megint újraindul.
Teljesen megöltem, vagy lehet még kezdeni vele valamit? Arra gondolok, hogy valahogy a belső kártyájára (nem tudom mi van benne) dd paranccsal átmásolni a firmware-t?

[ Szerkesztve ]

vót de egyelőre nincs

(#3038) suste válasza idioty (#3037) üzenetére


suste
veterán

1: openwrt-re nem jó minden gyári fw, csak a BOOT nélküli,
valszeg boot-osat töltöttél le...
2: ha bootloop-ot csinál, akkor valszeg már csak a sorosport segít (amihez szét kell szedni -> gari ugrik),
vagy gariban kicserélteted

(#3039) rviktor25 válasza dh66e (#3036) üzenetére


rviktor25
aktív tag

Nem kell, csak legyen elérhető sima share-n ennyi.

@idioty: ha még az u-boot él (elvileg ha csak a 'firmware' részre írtál, akkor még kéne), akkor megpróbálkozhatsz ezzel/ezekkel:
http://wiki.openwrt.org/toh/tp-link/tl-wdr4300 -> de-brick or OEM installation using the TFTP and RS232 (serial) method
szerk.: de egyetértek az előttem szólóval a gariban cseréltetéssel kapcsolatban, ha van rá :)

[ Szerkesztve ]

Chiwasuu!!!

(#3040) idioty


idioty
tag

Eleve használtan vettem, tehát nincs róla számlám.
Köszönöm, az oldalt közben én is megtaláltam.
Plusz még ezt, ami most januárban írták: http://forums.whirlpool.net.au/archive/2214053
RS232 kábelem van, TTL átalakítóm nincs. De majd beszerzek azt is!
Köszönöm még egyszer!
u.i.: ha valaki csinált már ilyet, az segíthetne! :D

vót de egyelőre nincs

(#3041) idioty


idioty
tag

Nem lehet, hogy kinyurtam az uboot-ot? mert 2 másodpercenként újraindul. Épp kiírja a gépem, hogy csatlakoztatva van a kábel és már újra is indul, mondjuk annyi, hogy ha hosszan nyomom a WPS/reset gombot, akkor megáll az újra indulás és világít az ethernet kapcsolat, de így sem látja a gépem a kapcsolatot. Mármint próbáltam 192.168.1.100 ip címet beállítani, de akkor sem látszik.

vót de egyelőre nincs

(#3042) suste válasza idioty (#3041) üzenetére


suste
veterán

de lehet, pont ezt írtam
boot-os fw-t raktál fel, pedig az openwrt-re csak boot-ot nem tartalmazót szabad....

(#3043) rviktor25 válasza suste (#3042) üzenetére


rviktor25
aktív tag

Viszont ha a 'firmware' részre írt csak, akkor az u-bootnak élnie kell még, mert előrébb lévő memóriatartományon helyezkedik el.
szerk.: azt csak akkor tudta ellőni, ha az első 128kB -ra is írt. (ami természetesen nem elképzelhetetlen, de nem abból adódik, h rossz firmware-t szedett le/próbált felrakni)

[ Szerkesztve ]

Chiwasuu!!!

(#3044) suste válasza rviktor25 (#3043) üzenetére


suste
veterán

igen, az uboot él, sőt duplán, mivel az FW rész is boot-tal kezdődik:)
ezért lett belőle bootloop....

(#3045) dh66e válasza rviktor25 (#3039) üzenetére


dh66e
veterán

Értem és köszönöm!

(#3046) idioty


idioty
tag

Én is köszönöm!

vót de egyelőre nincs

(#3047) krealon válasza idioty (#3041) üzenetére


krealon
veterán

Ha megall a bootloop a WPS / reset lenyomasara, akkor probald meg fixen 192.168.1.66 vagy 192.168.0.66-ra allitani a PC halokartyajanak IP cimet es a TFTP daemon (tftpd32.exe) segitsegevel probald meg feltolteni a boot mentes gyari firmware-t, amit atnevezel recovery.bin -re.
Hatha mukodik ez a leiras.

(#3048) idioty válasza krealon (#3047) üzenetére


idioty
tag

Köszönöm, megpróbálom.
Annyi, hogy tegnap próbálkoztam hasonlóval, de azt hittem, hogy 192.168.1.100 címet kell megadnom magamnak. Még egy kérdés, melyik a boot nélküli verzió? Mert az eredeti oldalon csak egy féle verziót találok. tp-link

vót de egyelőre nincs

(#3049) Black&White


Black&White
addikt

Ez a Heartbleed sérülékenység mennyire érint minket?
Pl. akik mondjuk vargalex firmware-t használnak.

(#3050) suste válasza idioty (#3048) üzenetére


suste
veterán
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.