Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi 3S/Prime

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1351) xabolcs válasza margithid (#1349) üzenetére


xabolcs
őstag

Csak a B20-as Redmi 3s nem szereti a legutobbi, 6.9.29-es frissitest. A B20-at nem tudo, Redmi 3s-ek tulajdonosai semmit nem tapasztalnak ebbol a mizeriabol. :D

aláírás1: csocsó-vesztes vagyok, főleg a Bog és Bocha páros ellen, aláírás2: van mobilarénáskulcstartóm! :D

(#1352) mikoljan válasza margithid (#1349) üzenetére


mikoljan
tag

Én úgy látom, hogy sokan automatikusan frissítettek a bug-os ROM-ra, amivel nincs gond, azonban sokan nem írják meg, hogy melyik és milyen ROM-on vannak, ezért nehéz kivenni a lényeges infókat és félrevezető lehet mások számára.

- - - We Enter Into The Future - - -

(#1353) tom120514


tom120514
őstag

Megjöttaz Eustockos 3s. Tényleg úgy sikerült a magyar ROM hogy a kamera dátumozás itt sem megy (mint a sima 3-ason), ráadásul esély sincs rá, mert még dátumformátumot sem lehet választani? Örülnék ha én lennék a béna csak, légyszi eustock vagy akinek ugyanez a verzió van, nézzetek ra, köszi.

Never go full retard.

(#1354) trebrona válasza tom120514 (#1353) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Eustock mit nézzen egy gyári kínai romon?

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#1355) margithid válasza mikoljan (#1352) üzenetére


margithid
veterán

Na igen, de elég gáz dolgokat írnak azért. Mondju kez olyan, valakinek a Blackberry maga volt a csapás, fagyásokról írt, nem lehetett vele telefonálni, én két év alatt ugyanazzal a készülékkel egyszer se találkoztam hibával, tökéletesen müködött!

xabolcs

Nekem B20-as redmi 3S van azzal a Rom verzióval amit írtál. Semmi gondom bajom, minden flottul müködik!

(#1356) trebrona válasza margithid (#1355) üzenetére


trebrona
Topikgazda

PIN kódot használsz? Mert mintha akkor lenne gond, az itteni jelzések alapján. Nagyon nem jártam utána a témának, lehet, hogy nincs semmi összefüggés.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#1357) margithid válasza trebrona (#1356) üzenetére


margithid
veterán

Nem használok.
Kiváncsian várom, hogy nálam, hogy fog muzsikálni a rendszer a továbbiakban.

(#1358) Milestone2 válasza tom120514 (#1353) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Az új rendszerben a system nyelve dönti el a dátumformátumot...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1359) tom120514 válasza trebrona (#1354) üzenetére


tom120514
őstag

Jogos, ez nem Eustockos ROM.

Never go full retard.

(#1360) GyurosAki


GyurosAki
tag

Srácok, megjött a telefon az eustocktól. Nagyon baba. Viszont egyetlen gondom van eddig[kép]
Nem enged rányomni az engedélyez gombra, csak az elutasítra. Ugyan ez történik, ha a chromeban egy képet le szeretnék menteni és engedélyt kér.
Találkozott már valaki ilyennel. Úgy néz ki, hogy most a google sem a barátom... :DDD
Köszönöm!

(#1361) Maist válasza GyurosAki (#1360) üzenetére


Maist
senior tag

Ott valami hiba van, kipróbáltam ugyanezt, amit a screenshot-on láttam, és egyből vette az engedélyezés érintését, azonnal hívta a számot. Próbáld ki-be kapcsolni a biztonság alkalmazásban az engedélykezelőt. (Ha lehet...)

[ Szerkesztve ]

(#1362) kelzsoca válasza Mewryck (#1350) üzenetére


kelzsoca
félisten

Eszerint vissza tudsz állni egy másik szoftverre.

https://vertigostore.eu

(#1363) 4ron


4ron
senior tag

Üdv!

Elvileg csütörtökön érkezik az arany Redmi 3S Eustoctól. Azok, akik már megkapták, írnának pár szösszenetet, hogy mire érdemes odafigyelni az első bekapcsolás után? Gondolok itt a beállításokra, hogy minden működjön megfelelően, vagy olyan alkalmazásokra, melyeknek speciális "igénye" van ezzel a ROM-mal.

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#1364) RaVal válasza GyurosAki (#1360) üzenetére


RaVal
tag

Zárd be a messenger buborékot, és utána már engedni fogja. Ha valaki pl twilightot használ ott is az ilyen engedély kéréskor szüneteltetni kell és akkor rá lehet nyomni.

[ Szerkesztve ]

(#1365) hege21 válasza tom120514 (#1353) üzenetére


hege21
senior tag

Angol nyelvre állítod a rendszert,ha neked annyira fontos a dàtum felirat :)

Pixel 4A 5G fehér eladó

(#1366) fa4hu válasza RaVal (#1343) üzenetére


fa4hu
őstag

Arra van módszer, hogy a root után hogyan lehet unrootolni? A nyitott bootloader a global dev frissítésekor jelenthet problémát?

(#1367) tom120514 válasza hege21 (#1365) üzenetére


tom120514
őstag

Akarom hogy legyen de azt is, hogy magyar legyen.
Playes alkalmazás a megoldás rá. Auto Stamper úgy látom jól működik, ha esetleg másnak is lenne ilyen igénye.

Never go full retard.

(#1368) oroby válasza DJ. Ru$y (#1312) üzenetére


oroby
újonc

Hát nem tudom, tegnap kapott 3s valószínű, hogy hardware hibás... előlapi kamera megy, hátsó nagy feketeség, nem elérhető, nem tud hozzá kapcsolódni semmi... próbáltam mindenféle tesztprogrammal, más fényképező app-al minden esetben csak a fekete képernyő fogadott (ja a kamera védő leragasztást természetesen levettem :))

Ötletek?[kép] [kép]

(#1369) RaVal válasza fa4hu (#1366) üzenetére


RaVal
tag

Unrootolni a SuperSU alkalmazásban lehet, a beállításokban alul van a teljes unroot opció, viszont vissza kell vele állíttatni a boot image-t amikor felajánlja, mert ha nemet nyomsz, akkor szintén megakad MI logónál a telefon újraindítást követően.
A nyitott BL nem tudom, hogy gond-e a dev global OTA frissítésnél, azt még nem próbáltam, bár szerintem nem, mert 6.9.22. is feltelepült TWRP alól gond nélkül.

(#1370) Milestone2 válasza oroby (#1368) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Garancia, vagy magyar szervíz... (www.miuiszerviz.hu)

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1371) Mewryck válasza kelzsoca (#1362) üzenetére


Mewryck
tag

Köszi,megoldódott a probléma :R

edit:
aaron111
megjelent a egy frissítés: MIUI 6.9.29. ez a frissítés nálam problémát okozott (B20 képes Redmi 3s prime),egyelőre ne frissíts erre a verzióra, hétfőn jött meg a telefon,szintén az eustocktól, még ismerkedem vele

[ Szerkesztve ]

...és úgy akarom élni az életemet, ahogy megálmodtam, nem pedig úgy, ahogy mások elvárják...

(#1372) xabolcs


xabolcs
őstag

A B20 + 6.9.29-es problemara megoldas, ha a preferalt halozatot atallitjatok 3G-re!

A talalatert koszonet redb-nek a miui.hu-rol! :R

[ Szerkesztve ]

aláírás1: csocsó-vesztes vagyok, főleg a Bog és Bocha páros ellen, aláírás2: van mobilarénáskulcstartóm! :D

(#1373) ORCA58 válasza xabolcs (#1372) üzenetére


ORCA58
addikt

Ezek szerint a 6.9.29 -el nemcsak a B20 hanem a 4G sem megy?

(#1374) Deconst


Deconst
csendes tag

Sziasztok!

Hiába kerestem nem nagyon találtam választ, és a webshopok kínálata is elbizonytalanít, létezik egyáltalán international b20at tudó Redmi 3S Prime 3/32 fehér színben? Hol nézelődjek?
Köszönöm!

(#1375) Burárum válasza kmisi99 (#1334) üzenetére


Burárum
újonc

Nyilván jó a lefedettség... az eléggé ritkán lakott Mátra/Bükk, esetleg Bakony/Zemplén kivételével eléggé lapos a maradék országunk....

(#1376) fa4hu válasza RaVal (#1369) üzenetére


fa4hu
őstag

Köszi a választ!

Néhány apró dolog, ami nálam nem működik (nem tudom működésre bírni), de más MIUI verziókon ment korábban más készüléken:

- Néhány értesítéstípusra rábökve nem indítja el az érintett alkalmazást (pl. Hangouts értesítés, rábökve nem jön be a Hangouts, vagy a MIUI fórum értesítései).
- Ugyanazon program több értesítése nem bontható ki úgy, hogy az egyes elemek önállóan láthatók legyen a lehúzott értesítésterületen. (Régebben hosszú nyomásra kibontotta.)

(#1377) eustock válasza Deconst (#1374) üzenetére


eustock
tag

A Xiaomi csak fekete, és arany színben kínálja a Redmi 3S B20-at is támogató készüléket, tehát nem érdemes keresni, mert nincs, ha mégis valamely kínai webshopban így hirdetik, azt a készüléket/boltot ajánlatos lesz elkerülni, mert valószínűleg a kínai verziós készüléket fogod megvásárolni.

(#1378) fa4hu válasza eustock (#1377) üzenetére


fa4hu
őstag

És arról lehet tudni valamit, hogy kiadja-e a kernel forráskódját a Redmi 3 Pro-hoz hasonlóan a Xiaomi? Az XDA-n elkezdtek már forrasztani linuxos kernelt hozzá, de jobb lenne, ha az eredetire épülhetnének a főzött ROM-ok (pl. CM).

(#1379) margithid válasza eustock (#1377) üzenetére


margithid
veterán

Nekem ezüst szinű B20-as és global stable volt rajta. innen

(#1380) borsodika válasza fa4hu (#1378) üzenetére


borsodika
őstag

Szerinted ezt 1 webshopnak honnan kéne tudnia mégis? :U

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#1381) trebrona válasza margithid (#1379) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Silver az ezüst, a gray szürke...

Fekete nincs, a gray előlapja fekete, míg a silveré fehér lenne.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#1382) margithid válasza trebrona (#1381) üzenetére


margithid
veterán

Mindegy:)

[ Szerkesztve ]

(#1383) hevizms válasza margithid (#1379) üzenetére


hevizms
addikt

Ugyanaz a tied is mint az eustockos.Amit te ezüstnek mondasz,az az eustocknál fekete/szürke.
A tied fekete/szürke nem pedig ezüst :)

[ Szerkesztve ]

(#1384) ekrisztian válasza margithid (#1379) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Igen ez fekete/ezüst:szürke és arany van, fehér és/vagy fehér/ezüst nincs B20 verzióban.

[ Szerkesztve ]

(#1385) #97623552


#97623552
törölt tag

Ali-ról, a Hong Kong Goldwaytől rendeltem, múlt pénteken fizettem ki. Azóta még postára se adták. Van aki rendelt mostanában onnan? Mennyi ideig vacakolnak vele? Mikorra fog az egyáltalán ideérni... Most valami ünnep is van náluk, ilyenkor totál nem dolgoznak? Egy másik Ali-s helyről is rendeltem, azok online vannak szinte egész nap, és tegnap postázták is az alkatrészt.

(#1386) fa4hu válasza borsodika (#1380) üzenetére


fa4hu
őstag

Talán mert kapcsolatban vannak a gyártóval, jobban informáltak, mint egy mezei user?

(#1387) eustock válasza hevizms (#1383) üzenetére


eustock
tag

A színt mindig a készülék előlap színe határozza meg, mi fel szoktuk tüntetni az előlap és a hátlap színét is, pl: fekete/ezüst. :)

(#1378) fa4hu

Sajnos nincs információnk, a GPL miatt az összes készülék forráskódját ki kellene adnia a gyártóknak, de ezt sajnos csak töredéke teljesíti.

[ Szerkesztve ]

(#1388) hevizms válasza eustock (#1387) üzenetére


hevizms
addikt

Nem ugyanazt írtam én is?Nem nekem kellene ezt elmagyarázni,hanem margithidnak.Ugyanazt írtam ami te :)

[ Szerkesztve ]

(#1389) Deconst válasza eustock (#1377) üzenetére


Deconst
csendes tag

Köszi a választ.
Mondjuk a logikát nem értem, Redmi 3, Redmi 3 Pro, Redmi 3s készülékekből van fehér csak az internationalból nincs, aki ezt kitalálta.... :W

(#1390) Milestone2 válasza hevizms (#1388) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Háááá nem pont ugyanazt https://logout.hu/tema/re_tobb_ujitassal_tamad_a_xiaomi_redmi_3s/hsz_1383-1383.html

Te - "...Amit te ezüstnek mondasz,az az eustocknál fekete/szürke...."
Eustock - "...mi fel szoktuk tüntetni az előlap és a hátlap színét is, pl: fekete/ezüst..."

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1391) trebrona válasza Milestone2 (#1390) üzenetére


trebrona
Topikgazda

:D

Akkor most már ki is veséztük a színkérdést, ugorgyunk! :R

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#1392) hevizms válasza Milestone2 (#1390) üzenetére


hevizms
addikt

Nehezen megy az értelmezés .Én először nem is az eustocknak válszoltam.Az elejétől olvasd el az egészet. :) Ne kiragadj mondatokat.
Eustock írta hogy csak feketében és aranyban van international verzió.
Erre írta margithid hogy neki ezüstben van.
Erre írtam én hogy amit ő ezüstnek gondol,az ugyanaz mint amit az eustock feketének írt.
Erre nekem magyarázza a színeket,nem annak akinek kellett volna. :)

Ui fekete/ezüst nincs is az eustocknál,szoval ha valaki tévesztett az nem én voltam,hacsak nem azt jelenti hogy fekete és ezüst elejűt értett e alatta

[ Szerkesztve ]

(#1393) Milestone2 válasza hevizms (#1392) üzenetére


Milestone2
nagyúr

:R

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1394) M_o_g_y_i válasza trebrona (#1391) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

:K :DDD

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#1395) eustock válasza hevizms (#1388) üzenetére


eustock
tag

Csak belefolytam a beszélgetésbe, nem volt magyarázó jellege. ;)

Fekete/ezüst helyett fekete/szürke lett volna amit írni szerettem volna.

(#1396) Viktor0610 válasza trebrona (#1391) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Látom, sikerült. ;]

Én csak azt nem értem, miért nincs abból a szép mintás hátlapból az ujjlenyomatos verziókból. :O
(No, nem mintha sokat töltene a Nillkin tok nélkül a kicsike, de azért arra akkor is jobb ránézni... :D )

Samsung Galaxy A54

(#1397) hevizms válasza Viktor0610 (#1396) üzenetére


hevizms
addikt

Látom csak nem sikerült :)

(#1398) Atee_0602


Atee_0602
csendes tag

Sziasztok, egy Xiaomi Redmi 3s-t szeretnék venni, international, lehetőleg EU warehouseból.
Érdeklődnék, ezt honnan lenne érdemes?
Geekbuyingon néztem, csak ott nincs készleten a szürke, csak arany... :(

(#1399) albandy válasza #97623552 (#1385) üzenetére


albandy
tag

Ezen a héten ünnep van náluk. Csak a jövő héten fogják feladni

(#1400) joysefke válasza Atee_0602 (#1398) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Ha van nekik, akkor én az EU Stock-ot tudom ajánlani. Én tőlük vettem és nagyon jó tapasztalataim vannak a kommunikációval, szállítással és számlázással is. Ráadásul adnak egy év garit, amit szerencsére még nem kellett próbára tennem...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.