Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi 3S/Prime

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51) jacis


jacis
nagyúr

Bocs ha hülyeséget kérdezek, de ez a telefon miért kapott zöld kiemelést mint hír? Egy átlag fon jó áron....

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#52) Scrydhan válasza jacis (#51) üzenetére


Scrydhan
aktív tag

Nem,ez egy átlag fón NAGYON jó áron,sok ember vesz ennyiért telefont,ezért ez egy fontos hír sokak számára.

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#53) Fejvadi válasza batai15 (#44) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

A Xiaomi-nál pont nem szokás az elfelejtés. Sok éves készülékekre is mennek a frissítések a mai napig. Miért kellene egyből váltani, ha megjelenik egy variáns, de az amid van tökéletesen megfelel?

(#54) DemonDani válasza tothmaxy182 (#30) üzenetére


DemonDani
addikt

Ez megint más kérdés, nem erről volt szó.

Egyébként meg bele kellett tolni az ujjlenyomat érzékelőt, mert a Meizu is megtette a szintén most bemutatott m3s-nél. Szóval a konkurencia miatt kellett ez.

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#55) whYz válasza batai15 (#50) üzenetére


whYz
addikt

Sokat nem szamit a droid verzio, mivel mindegyik miui ugyanugy nez ki. Sot, regebbi androidok stabilabbak lehetnek az ujaknak.

Abban igazat adok, hogy az optimalizalas fontos es hatekonyabb lenne kevesebb tipussal.

(#56) Graphics válasza jacis (#51) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem a forumozok tudnak ra valaszolni :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#57) Fejvadi válasza whYz (#55) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Pontosan.
Az egyiken Xiaomi-n, KK 4.4.4
A másikon a Nars 6.0 van.
Ennél annyi különbség sincs, mint újítás pár hónap alatt a MIUI-ban.

(#58) Ku'leth válasza Freiherr (#18) üzenetére


Ku'leth
tag

Ja bocs, nem tudtam hogy átmentünk almába. ;]

A tanácsadó az, aki a szeretkezésnek harminc módját ismeri, de barátnője még sosem volt.

(#59) dokee78 válasza Freiherr (#18) üzenetére


dokee78
félisten

Ilyen áron megnézném milyen telefont vennél,ami közel ezen a szinten van,inkább maradj read-only.

(#60) tibcsi0407 válasza dokee78 (#59) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Szerintem semmi rosszat nem írt. Egyszerűen megelőzte a sok B20 rinyálást, ami az összes Xiaomi hír alatt megy.
Irónia.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#61) whYz válasza dokee78 (#59) üzenetére


whYz
addikt

Elegge felreertettel valamit szerintem. :DDD

(#62) gerii válasza batai15 (#50) üzenetére


gerii
addikt

Amikor megláttam a kiemelt hírt hogy új variáns jön, majdnem hülyét kaptam. Ugyanez volt a Pro bejelentésekor is, amikor majdnem megrendeltem a sima 3-at. Szerencsére már nem kell várnom erre az S-re. ;]

(#63) Ku'leth válasza tibcsi0407 (#60) üzenetére


Ku'leth
tag

Elkerülhető lenne a sok B20 rinyálás ha nem LTE telefonnak akarnák eladni, cikk kiemelné hogy magyarország 80% -án ez egy - amúgy nem rossz - HSPA teló.

Vagy ha végre sikerülne az az isteni csoda hogy benne van a B20.

A tanácsadó az, aki a szeretkezésnek harminc módját ismeri, de barátnője még sosem volt.

(#64) tibcsi0407 válasza Ku'leth (#63) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Annyira pici porszemek vagyunk a Xiaomi-nak. :)
Egyébként aki Xiaomi-t vesz, tisztában van ezzel.

https://utdetailing.hu/

(#65) Ku'leth válasza tibcsi0407 (#64) üzenetére


Ku'leth
tag

Kivéve aki jó telefont akar venni, a Xiaomi egy ideje már jól csengő brand, megveszi, Pesten örül hogy jó áron kapott egy nagyon jó telót, majd nem sokkal elhagyva az áthúzott Budapest platnit hirtelen visszabutul HSPA -ra gyengébb akkuidővel, lassabb nettel, magasabb pingekkel, stb. .

Ez in ungarn nem 4G -s teló, max "LTE ready" ha már marketingelünk. ;)

A tanácsadó az, aki a szeretkezésnek harminc módját ismeri, de barátnője még sosem volt.

(#66) draco31


draco31
veterán

Ez nagyon jó kis gép lett, nagyon tetszik kívül belül.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#67) Freiherr válasza dokee78 (#59) üzenetére


Freiherr
őstag

Még jó,hogy páran értik itt a poént,és veszik a lapot.
Azt meg majd én eldöntöm nélküled is,hogy mit csinálok,vagy mit nem.:)

XXX

(#68) janeszgol válasza tibcsi0407 (#64) üzenetére


janeszgol
félisten

Szinte nincs olyan európai ország, ahol ne lenne B20. Igaz azt nem tudom, hogy külföldön mennyire építenek arra.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a ZTE-, és HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#69) tibcsi0407 válasza Ku'leth (#65) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Így is lehet nézni. Nálam régen szempont volt a B20, már nem az, mert rájöttem, hogy nem használom ki úgy sem. :)

https://utdetailing.hu/

(#70) SolidMetal91


SolidMetal91
csendes tag

Három hónapja használok redmi 3at és rohadt jó telefon. Én a B20 hiányáról csak itt olvastam először, és azóta sem izgat, mert több helyen van vele HSDPA vagy gyorsabb hálózatom, mint L920on.

(#71) citkar válasza Ku'leth (#63) üzenetére


citkar
addikt

Szerintem túlzásba esel. Barátnőm Xiaomi-jén a hétvégén Magyarországon átutazva igencsak sok helyen volt 4G, máshol meg 3G..na pufff, nincs vége a világnak.

(#72) Ku'leth válasza citkar (#71) üzenetére


Ku'leth
tag

Valahol meg 2G, azon is lehet telefonálni. Ahol meg nincsen saját szolgáltatós térerő, a 112 -t arról is hívhatod.

Ez mind igaz. Viszont ettől még ez nem LTE teló (EU viszonylatban).

A tanácsadó az, aki a szeretkezésnek harminc módját ismeri, de barátnője még sosem volt.

(#73) citkar válasza Ku'leth (#72) üzenetére


citkar
addikt

Azért mert néhány településen csak 2G megy, attól még sokaknak nagyon jó telefon Magyarországon is. A cikkből egyébként nekem nem az jött le, hogy LTE telefon.
Barátnőm pl Budapesten él, minden nap 4G virít rajta otthon, munkában és az úton is.

Helyén kéne kezelni a témát, van akinek tökéletes (4G-re is) és van akinek nem, ennyi.
Felnőtt, tájékozott ember fel tudja mérni számára mi kell és eldönti megfelel-e számára vagy sem (legalábbis az értelmesebbik fele).

(#74) Ku'leth :

Nekem pl. az elvárható szintet nyújtja, szóval igaz.

[ Szerkesztve ]

(#74) Ku'leth válasza citkar (#73) üzenetére


Ku'leth
tag

"... adatkommunikációs képességek terén pedig az elvárható szintet nyújtja a mobil: 4G/LTE, WiFi, Bluetooth ..."

Az hogy LTE ready, nincsen B20, Kovács János bivalybaknád alsói lakos ne ezt vedd, ... nincs benne.

A tanácsadó az, aki a szeretkezésnek harminc módját ismeri, de barátnője még sosem volt.

(#75) whYz válasza Ku'leth (#74) üzenetére


whYz
addikt

Van rola cikk. Oda kommentelj vagy mehet privatban a szerzonek. Xiaomi telefon eseten mindenki tudja, hogy nincs b20, le lett irva 2000x.

Xiaomit nem a Kovacs Janos fogja megvenni a hulyegyerek boltban, igy nem realis a peldad.

Van eu orszag ahol B20 nulkul is le van fedve az orszag, szoval ez nem mindenkinek fontos
En szolgaltatom nem hasznal b20at, nem is gondolkodtam, hogy melyik telefont valasszam.

(#76) HKorn


HKorn
addikt

Most akkor ez miben tett rá egy lapáttal a Redmi 3-ra? Csak az ujjlenyomatszkennerben?

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#77) Ku'leth válasza whYz (#75) üzenetére


Ku'leth
tag

Mert miért ne vehetne Xiaomi telefont Kovács János ?

És nem, nem mindenki tudja, mert az lenne evidens hogy minden hazai hálón megy.

Ha már linkelgetsz, mehetett volna egy régi "kell e 900 MHz -en UMTS/HSPA" vagy "minek nekem 1800 MHz GSM ha csak a voda tolja" fórum is. Ma már elég hülyén néznél ha a telefonod ilyen durva hiányosságokkal bírna.

A tanácsadó az, aki a szeretkezésnek harminc módját ismeri, de barátnője még sosem volt.

(#78) tjb007 válasza Ruuwa (#26) üzenetére


tjb007
nagyúr

Olcsóbb, kisebb, alacsonyabbak a gyártási költségek (értsd ez alatt azt, hogy amíg nyolc A53-at ki lehet a legolcsóbbnak* számító 28nm-en, amin nagyon jól érzik magukat, addig az A57-nek a 20 nanométer is kevésnek bizonyult, nemhogy a 28), plusz marketing.

*28-cal kezdve egészen a 14-ig

(#38) Upo

21

(#41) Duliee

Nem volt bizony. A 616 a Huawei G8-cal (Maimang 4) debütált ("fizikai formában" is), a 430-at meg csak másfél hónappal később, tavaly szeptember közepén jelentették be és csak pár hónapja lett elérhető a gyártóknak.

[ Szerkesztve ]

(#79) citkar válasza Ku'leth (#77) üzenetére


citkar
addikt

Ha szolgáltatónál veszi Kovács János akkor a B20-t is kezelni fogja. Máshol is vásárolhat, tájékozódjon.
Amikor veszek egy autót (vagy bármi mást), akkor is tájékozódok előtte, de persze ész nélkül is szokott valaki vásárolni, aztán vagy tanul a saját hibájából vagy nem, ez nem a telefonok vagy a gyártól hibája, nem hallgatja el a készülék tulajdonságait, specifikációit.

[ Szerkesztve ]

(#80) .DLL


.DLL
veterán

Ez miben különbözik a Redmi 3 Pro-tól? Nem abban is ujjlenyomat olvasó és 3GB memória van a Redmi 3-hoz képest? Ez meg csak visszalépett egyet prociban. Nem értem.

(#26) Ruuwa: Lehet hogy a navigációd kéri mind a négy magot, és az egyiknek az idejéből megy le a zenehallgatás is. 8 Magnál lehet hogy lesz egy totál szabad mag vagy olyan aminek amúgy minimális a kihasználtsága és több idő jut a lejátszással foglalkozni, miközben a navi lefoglalhat négy magot simán. De lehet rosszul képzelem el.

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#81) Ku'leth válasza citkar (#79) üzenetére


Ku'leth
tag

Fene, én meg azt hittem ezek a cikkek tájékoztatnak, nem csak a fogalmazásgátlója gurult el a cikkírónak. :U

A tanácsadó az, aki a szeretkezésnek harminc módját ismeri, de barátnője még sosem volt.

(#82) whYz válasza Ku'leth (#81) üzenetére


whYz
addikt

Hiaba kotozkodsz, ez nem olyan telo, amit szolgaltatok fognak arulni a tudatlanoknak. Webshopobol tudjak rendelni kinabol.

Ha en kinabol megrendelek egy telefont akkor eloszor benezek a forumba vagy legalabb elolvasom azt a cikket amit linkeltem es eldontom, hogy ez megfelel-e nekem. Ha nem, akkor keresek egy masikat es nem kezdek el reklamalni.

Mint mondtam az en szolgaltatomnak nincs B20 frekvenciaja, ezert nem is hianyossag, hogy a telo nem tud B20-at. A felhasznalo eldontheti, hogy eleg-e neki az, hogy a varosban tudja hasznalni az LTE-t es ha elmegy a hegyekbe akkor meg be kell ernie a fele sebessegu 3G-vel.

[ Szerkesztve ]

(#83) tibcsi0407 válasza whYz (#82) üzenetére


tibcsi0407
félisten

+1

https://utdetailing.hu/

(#84) Ku'leth válasza whYz (#82) üzenetére


Ku'leth
tag

"Hiaba kotozkodsz, ez nem olyan telo, amit szolgaltatok fognak arulni a tudatlanoknak. Webshopobol tudjak rendelni kinabol."

Hűbázzeee ... de jól beszélnek ezek a sárgák magyarul. És csak nekünk regeltek doamint és van boltjuk is. :C

[link]

"Mint mondtam az en szolgaltatomnak nincs B20 frekvenciaja ..."

Engem nem érint, lesz.rom.

It ... is ... Hungary. :C

:(

(#85) tibcsi0407

"Nemhivatalos viszonteladó. Mi ebben a meglepő?"

Nekem semmi. Csak dobtam egy linket ahova Kovács János be tud menni és felkapni egy pofás kis Xiaomi telót.

[ Szerkesztve ]

A tanácsadó az, aki a szeretkezésnek harminc módját ismeri, de barátnője még sosem volt.

(#85) tibcsi0407 válasza Ku'leth (#84) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Nemhivatalos viszonteladó. Mi ebben a meglepő?

https://utdetailing.hu/

(#86) whYz válasza Ku'leth (#84) üzenetére


whYz
addikt

Ez miota szolgaltato? :W

Arrol meg nem tehetek, ha a bolt felrevezeti az ugyfeleit. Ilyen boltbol nem vasarolnek, meg ha ingyen adnak akkor se.

Raadasul 20k-val dragabban adjak, mint egy atlagos kinai webshop eu raktarrol. Meg a kis Hulye Janos se venne meg ezt.

[ Szerkesztve ]

(#87) Ku'leth válasza whYz (#86) üzenetére


Ku'leth
tag

Mondta valaki hogy szolgáltató ?

Ha a nyári diákmunkás bolti eladó is innen tájékozódik, mondhatja hogy há' a cikkben nem említik külön hogy nem megy, igen, ez egy jó kis 4G teló.

Utána persze megy az anyázás és a cégnek presztizsveszteség, de a legkellemetlenebb továbbra is Kovácsnak lesz, neki kell rohangálnia.

Vagy letojja és elkönyveli hogy a Xiaomi egy fosch márka - ami nem igaz - és ha már lesz benne B20 meg 64GB RAM, terás ROM, hexacore CPU, mindenki ajánlja, tetszik is neki, de akkor sem veszi meg. :(

A tanácsadó az, aki a szeretkezésnek harminc módját ismeri, de barátnője még sosem volt.

(#88) Dhampir


Dhampir
félisten

Srácok, ha má' itt vagyunk, Ti melyik Xiaomi telót ajánlanátok jó szívvel?

(#89) tibcsi0407 válasza Dhampir (#88) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Mi5, Redmi 3 Pro, Redmi Note 3 Pro.

https://utdetailing.hu/

(#90) Nexave


Nexave
tag

Lehetne 5" !! Meg a behusz is kell!! Nem értem miért maradt ki ebből IS :/ irónia off

(#91) Ku'leth válasza whYz (#86) üzenetére


Ku'leth
tag

"Raadasul 20k-val dragabban adjak, mint egy atlagos kinai webshop eu raktarrol. Meg a kis Hulye Janos se venne meg ezt."

Átlag Kovács János MediaMarkt, Edigital, BestByte, ... vonalon mozog. Itt jegyezném meg hogy az Alléban lévő BestByte is árul Xiaomi telefont. Eladó nem sokkal tájékozottabb mintha azt kérdeznéd meddig mér a kezedben lévő konyhai mérleg. János megveszi és örül mint majom a farkának mert tényleg egy jó telefon. Viszont amint János hazaér a telefon hirtelen "visszabutul".

Valahogy nem igazán fog neki átjönni a felhasználó élmény. Ez - még - nem a "rosszul fogod azé' nincsen térerő" hypemárka. ;]

A tanácsadó az, aki a szeretkezésnek harminc módját ismeri, de barátnője még sosem volt.

(#92) citkar válasza Ku'leth (#81) üzenetére


citkar
addikt

Tájékoztatott is, vagy nem jöttél rá a cikkből, hogy nem kezeli a B20-t?
Lehet értetlenkedni, nem sok mindenen változtat, ha pedig nem tetteted akkor nincs mit tenni, ahhoz, hogy megfelelő döntést tudjon hozni valaki szükséges egy bizonyos értelmi szint is, nem mindenki képes felmérni, hogy szüksége van-e egy bizonyos termékre/funkcióra vagy sem.

(#91) Ku'leth :

Nézd, ha valaki nem tájékozódik az ne a gyártó hibája legyen már...ha veszek egy benzines autót, nem a gyártó hibája, hogy gázolajat nem tankolhatok bele.

[ Szerkesztve ]

(#93) Dhampir válasza tibcsi0407 (#89) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszi! :R

(#94) trebrona válasza Ku'leth (#91) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Az általad említett átlag KJ nem használ mobilnetet, csak free WiFi-t, úgyhogy az életben nem fog neki hiányozni. ;]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#95) Fejvadi válasza Ku'leth (#65) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Ez mekkora marhaság. Egy Wodásnak mondjuk semmit nem számít, de megnyomtatlak Pesten kívül is van élet.

(#96) Ku'leth válasza Fejvadi (#95) üzenetére


Ku'leth
tag

He ? :F

Éppen azt mondom hogy Kovács úr Pesten kívül is szeretné használni a vatta új fullos kis telóját.

A tanácsadó az, aki a szeretkezésnek harminc módját ismeri, de barátnője még sosem volt.

(#97) haxiboy válasza Ku'leth (#96) üzenetére


haxiboy
veterán

Szerintem ő is ezt mondta, csak tán nem működik az autocorrect :D :C

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#98) whYz válasza Ku'leth (#87) üzenetére


whYz
addikt

"Mondta valaki hogy szolgáltató ?"

"ez nem olyan telo, amit szolgaltatok fognak arulni a tudatlanoknak"

LTE nelkul is van elet. 3G hasonlo, vagy kicsit lassabban mukodik, ping se veszes. Weboldalaknal nem sok kulonbseg erezheto. Ha meg mindenkepp kell akkor keres az emberunk 10-20k-val dragabb telefont, nagy kaland...

Ha webshopban veszi(mert szemelyesen nem tudja) akkor meg van 2 hete visszakuldeni es full refund.

A telo topikja majd tartalmazni fogja kiemelten, hogy ez csak B20-at tud. a Mi 5 topik osszefoglalojaban is le van irva az LTE frekvenciak resznel, hogy mire szamitson a user.

[ Szerkesztve ]

(#99) Ku'leth válasza trebrona (#94) üzenetére


Ku'leth
tag

Akkor meg minek bele GSM modul ? ;]

(#98) whYz

"A telo topikja majd tartalmazni fogja kiemelten, hogy ez csak B20-at tud."

A B20 only kemény lesz. :D

A tanácsadó az, aki a szeretkezésnek harminc módját ismeri, de barátnője még sosem volt.

(#100) trebrona válasza Ku'leth (#99) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Akkor meg minek bele GSM modul ?

Talán telefonálásra? Ezt a kérdést nem is értem...

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.