Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi 3S/Prime

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1551) Dagatt


Dagatt
csendes tag

Jövő héten én is Redmi 3s Prime tulaj leszek. Nokia 2700 classic a jelenlegi készülékem - nem kis váltás lesz. :)

(#1552) Milestone2 válasza Dagatt (#1551) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Hát nem. De csalódás se lesz!

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1553) 4ron


4ron
senior tag

Értesítési LED van amúgy benne? Mert azt észrevettem, hogy töltésnél sárgán világít, alacsony akkuszintnél pirosan villog, de mondjuk Messenger üzenet esetén nem vettem észre, hogy jelezne.

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#1554) trebrona válasza 4ron (#1553) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Kapcsold be Messenger értesítéseknél az értesítési fényt! [link]

Minden alkalmazásnál be kell kapcsolni külön, kikapcsolt az alapértelmezett.

Beállítások=>Értesítések és állapotsor=>Alkalmazás értesítések

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#1555) 4ron válasza trebrona (#1554) üzenetére


4ron
senior tag

Hogy el vannak rejtve itt a dolgok. Viszont legalább mindent aprólékosan testre lehet szabni. Köszi ismét :) A barátnőmé amúgy a készülék, szóval nem tudok kísérletezni, csak ha felmerül valami, jövök ide kérdezni.

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#1556) Antibá válasza Bici (#1512) üzenetére


Antibá
tag

Szia!
Látom szenvedsz a hálozzattal :)
1.Hidden menü (tárcsázóba : * # * # 4636 # * # *)
2.Telefon adatai 1(SIM1)
3.Preferált hálózattípus beállítása
Na itt még véletlen se nyomj az alatta lévő rádió kikapcsolás menüre mert lehet akár a telefont véglegesen kinyírod!!!
Tehát a preferált hálózattípusú legördülő menüben WCDMA only
4.Kikapcsolja egy kicsit az antennát,de mire visszajön 3G,vagy H+ lesz a hálózatod :)
Remélem sikerrel jársz :)

(#1557) margithid


margithid
veterán

Ötödik napomat kezdem a telefonnal, állandóan wifin lóg, voltak telefonálások, netezések, 24%-on áll most.
Hihetetlen!

(#1558) tiko76


tiko76
aktív tag

Jó az ipaky tok,nem lesz túl nagy a telefon ha rajta van?

(#1559) Bici válasza Antibá (#1556) üzenetére


Bici
félisten

Heló!

Kössz a tippet, de sajna nem jött be.
Az első sim-nél még régebben véletlenül rányomtam arra, hogy amcsi frekiket hazsnáljon, azt azóta sem tudom visszaállítani.
A 2. SIM foglalatban használom a telót, és akármit állítok az általad említett menüben, egyből elmegy a hálózat, és nem is jön vissza soha. (10+ percig vártam)
Újraindítottam a telót, és megint volt hálózat, de ugyanebben a menüben visszaállt az eredeti opcióra, vagyis kínai 3Gtől kezdve, 2G, LTE, minden frekint próbálkozik, és ugyanúgy nem megy át 3G-re, csak ritkán.
Nem lehet, hogy a 900Mhz-el vannak gondjai a telónak?

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#1560) ka64


ka64
tag

Sziasztok!
Valami történt bekapcsoláskor és most egy olyan kép jelnik meg amelyiken egy sapkás nyúl van
és alatta FASTBOOT felirat. Innen viszont nem megy tovább. Mi a teendő?
Előre is kköszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#1561) Milestone2 válasza ka64 (#1560) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ez jó volt...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1562) kmisi99 válasza margithid (#1557) üzenetére


kmisi99
addikt

Nálad a beállítások/akkumulátor résznél az alkalmazások közül az android rendszer mennyit fogyaszt? Hány százalékot? Illetve a Hardware résznél a kijelzőre ha rá mész hány óra kijelző idő van? Azaz hány órát használtad is ténylegesen? Nekem valami marhára nem okés, mert megint csak 100% ról 90% ra fél óra nyomkodás kellett.
Nekem 7 napja van meg a telefon de már 3x töltöttem fel. :( Én a telefonok akkuijaival rengetegszer szívok. De szerintem nálam a rendszer zabálja az akkut. 30% ot mutat az android rendszerre.

[ Szerkesztve ]

(#1563) margithid válasza kmisi99 (#1562) üzenetére


margithid
veterán

37%-ot fogyaszt az android rendszer, chrome jön utána 9.9%-kal.
A képernyőnél 22.6% van, bekapcsolva 5 és fél órát volt. Ami érdekes, hogy wifire nem ír 1 százalékot sem, pedig folyamatosan azon van.

(#1564) TomPack


TomPack
őstag

Nálam most így néz ki a fogyasztás!

(#1565) Peltár


Peltár
aktív tag

Sziasztok !

Lenne egy-két kérdésem amire a fórumokban nem találtam választ.
Adva van egy Redmi 3s Prime B20 készülék 6.9.15 Global developer ROM -mal. Így kaptam. Mint tudjuk a
6.9..29 verzió problémás a B20 készülékek felé, ezért a tanácsra hallgatva OTA frissítést nem engedélyeztem.
Ha van több, frissebb ROM, mint ami nekem a készüléken van, akkor az OTA frissítésen belül valahogy ki lehet választani hogy én melyik frissítést szeretném engedélyezni pl 6.9.22, vagy csak mindig a legfrissebb, jelen esetben 6.9.29 ROM-ot fogja az OTA letölteni?

A másik kérdésem az lenne, ha egy ROM verziótól pl 6.9.15 van B20 támogatás, akkor az azt követő összes
Global developer vagy stable ROM-ban ezen túl stabilan benne lesz, nem kell rá külön odafigyelni? Kivétel mint a mostani eset. :U

(#1566) NoOne1976


NoOne1976
őstag

A b20 hiánya mennyire gond Miskolcon a Telekom hálózatát használva? Mert ha semennyire, akkor jo nekem a sima 3s is, nem kell a Prime, mivel 99%-ban ott használom.

(#1567) M_o_g_y_i válasza Antibá (#1556) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Mit "nyír ki" ez a kód beütése, ill. ha a kikapcsolásra nyom? :F
Félreértés elkerülése végett én nem akarom kikapcsolni :N :DDD, csak nem tudom ez miért okoz permanens változást. :U

(#1557) margithid: hasonló, 23%-on áll jelenleg, 4n 15ó 34p 39p, ebből 7ó 39p a képernyő-idő. :))
W-Fi folyamatosan bekapcsolva, telefonálás nem sok, szinte elenyésző, de volt. :K

[ Szerkesztve ]

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#1568) kmisi99 válasza TomPack (#1564) üzenetére


kmisi99
addikt

Azta! Ez simán duplája az enyémnek. Megvárom a jövőheti frissítést, ha nem jó akkor egy gyári beállítások visszaállítását kap a telefonom.

(#1569) Herbali válasza NoOne1976 (#1566) üzenetére


Herbali
tag

A telefon neve: Redmi 3s Prime. Tudja a B20-at.

[link]

(#1570) tfranky


tfranky
csendes tag

Szevasztok!
A ti készüléketeken megy a névjegyek jobbra elhúzásával való hívás? Eustockos 3S. A gyárival is csak a lapok között vált, ha jobbra húzom. Feltettem az exdialert azzal is. Balra húzva rendesen üzenetet küldene, az rendben van. Érdekes, mert a tárcsázóból, a bejövő hívásoknál működik rendben, a névjegyek közül nem tudok csúsztatva hívni. Van erre valami megoldás? :F

Az elv olyan mint a fing: tartja az ember amíg tudja!

(#1571) kmisi99


kmisi99
addikt

Nektek .22 szoftverrel nem hozza be sokszor feloldáskor a vonalkód olvasót? Lehet csak én nyomok meg mindig valamit de csomószor behozza, volt hogy le se tudtam tenni a telefont beszélgetés után mert ott volt előttem a vonalkód olvasó alkalmazás. De nem a gyári alkalmazás az a furcsa. Majd ha legközelebb bejön lefotózom.

[ Szerkesztve ]

(#1572) ggggg5


ggggg5
csendes tag

geekbuying spanyol raktárból ~10ezer ft a szállítás?

(#1573) Milestone2 válasza Peltár (#1565) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ha majd kijön a 6.10.14 jövő pénteken, akkor az fog települni, nem pedig a 6.9.29...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1574) Cristy válasza margithid (#1274) üzenetére


Cristy
csendes tag

Szia!Megkérdezhetem,hogy mennyi idő alatt érkezett meg?Magyar nyelv van benne?

(#1575) albandy válasza ggggg5 (#1572) üzenetére


albandy
tag

Nálam ha be rakom a kosárba nincs szállítási díj ....

(#1576) margithid válasza Cristy (#1574) üzenetére


margithid
veterán

Olyan 3 hét volt.
Nincs benne magyar nyelv, de nagyon egyszerű felrakni a fejlesztői romot!

(#1577) trebrona válasza albandy (#1575) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Ott van az, ha továbbviszed: [link]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#1578) Cristy válasza margithid (#1576) üzenetére


Cristy
csendes tag

Köszi!Garancia van rá amúgy?A vámot mindenki megússza onnan?Bocsi a sok kérdésért,de nagyon jónak tűnik az ára :)

(#1579) albandy válasza trebrona (#1577) üzenetére


albandy
tag

Fura, én a check out with paypal-ra böktem , Na innen sem fogok venni semmit :D

(#1580) margithid válasza Cristy (#1578) üzenetére


margithid
veterán

Garancia jó kérdés, valamilyen csak van, nem tudom:)
Visszaküldés mindenesetre mocerás lenne, habár valaki azt írja, paypal ingyen küldi vissza!
Vámra nincs garancia, én megúsztam és más is írta, hogy megúszta.

(#1581) tiko76


tiko76
aktív tag

Senkinek nincs ipaky tokja a telefonján?

(#1582) Mateosz válasza tiko76 (#1581) üzenetére


Mateosz
aktív tag

Keress rá a Redmi 3 (és Pro) topicban, van aki használ olyat.

*** Be prepared! ***

(#1583) Peltár válasza Milestone2 (#1573) üzenetére


Peltár
aktív tag

Milestone2!

Köszönöm szépen a választ! :R

Érdemes valahol nyomon követni az éppen aktuális ROM-ot? Mit javítottak, vagy cseréltek benne, ami esetleg érintheti a B20-at, pozitív vagy negatív irányban, vagy várjak addig amíg más már megküzdött vele. :U

(#1584) hevizms válasza xabolcs (#1472) üzenetére


hevizms
addikt

Updaterből nem sikerült a Global Stable-ról Global Developer-re átállni.Elkezdte az infót gyűjteni,majd hibát írt ki.Most majd megpróbáljuk Miflash-el

[ Szerkesztve ]

(#1585) trebrona válasza hevizms (#1584) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Régebbi verziót flashelj, ne a 6.9.29-et! (latest fastboot rom)

[link]

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#1586) hevizms válasza trebrona (#1585) üzenetére


hevizms
addikt

Régebbit próbáltam.
6.9.22
Md5 checkerrel is leellenőriztem hogy rendben van e a letöltött rom.

[ Szerkesztve ]

(#1587) trebrona válasza hevizms (#1586) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Miflash-re gondoltam (fastboot rom), arra is figyelj!

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#1588) xabolcs válasza hevizms (#1584) üzenetére


xabolcs
őstag

Koszonom a visszajelzest. :R
Volt wifi-s internet elerese amikor ellenorizte a frissitest?

aláírás1: csocsó-vesztes vagyok, főleg a Bog és Bocha páros ellen, aláírás2: van mobilarénáskulcstartóm! :D

(#1589) hevizms válasza xabolcs (#1588) üzenetére


hevizms
addikt

Volt wifi elérés,de milyen frissítés?

(#1590) trebrona válasza hevizms (#1589) üzenetére


trebrona
Topikgazda

A rom, amit fel szerettél volna tenni.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#1591) hevizms válasza trebrona (#1587) üzenetére


hevizms
addikt

Fastboot romból hol található régebbi verzió,mert az összefoglaló linkjen én csak a legujabbat látom

(#1592) trebrona válasza hevizms (#1591) üzenetére


trebrona
Topikgazda

#1585

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#1593) hevizms válasza trebrona (#1590) üzenetére


hevizms
addikt

De nem frissítést akartam feltenni.
Stable romot Dev romra cserélni.
De ha az is frissítésnek számít,akkor igen volt közben wifi elérés.
Kapcsoljam ki a wifit és próbáljam úgy?

(#1594) hevizms válasza trebrona (#1592) üzenetére


hevizms
addikt

Köszönöm.Melyik az ajánlott? :R

(#1595) trebrona válasza hevizms (#1593) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Nem, wifi kell hozzá az ellenőrzéshez, ezért kérdezte xabolcs.
Frissítés, ha az updaterrel megy.

(#1594) hevizms:
Én a 6.9.15-öt használom, nincs vele problémám, de a 6.9.22-re sem panaszkodtak még emlékeim szerint.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#1596) xabolcs válasza trebrona (#1595) üzenetére


xabolcs
őstag

Koszi a magyarazatot! :R

aláírás1: csocsó-vesztes vagyok, főleg a Bog és Bocha páros ellen, aláírás2: van mobilarénáskulcstartóm! :D

(#1597) hevizms válasza trebrona (#1595) üzenetére


hevizms
addikt

Ja oké csak nem értettem miért kérdeziWifi volt,anelkul el sem kezdi,mert kéri hogy kapcsoljam be.
Azt hittem az a baj hogy bevolt kapcsolva :)
Elkezdi a "getting infó" szöveggel,aztan ezt dobja
Cant verify update
Couldnt verity update package

[ Szerkesztve ]

(#1598) Milestone2 válasza Peltár (#1583) üzenetére


Milestone2
nagyúr

A B20-ra semmi nem lesz hatással. Ha a telefonod tudja a B20-at akkor az ROM-tól nem fogja elfelejteni...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1599) hevizms


hevizms
addikt

Na ez nem akar összejönni egyelőre.

Szeretném megkérdezni hogy akkor flashelni most download módban kellene vagy fastboot módban.

Mert fastboot módban megpróbáltam,de ezt dobta ki:

Ez van a megadott mappában:

Ez a 6.9.29,mert azt kezdtem letölteni először és nem volt most türelmem a másikat megkezdeni,de a flash szempontjából gondolom mindegy :)

[ Szerkesztve ]

(#1600) trebrona válasza hevizms (#1599) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Kicsit déjà vu-m van. :)
Egyrészt flash all, másrészt download mód.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.