Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi 3S/Prime

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#951) Petyka3 válasza AeSDé Team (#950) üzenetére


Petyka3
aktív tag

Sötétben gyengén fókuszál, egyéb bajom nekem nincs vele.

(#952) Cruzito76 válasza jackbacsi87 (#916) üzenetére


Cruzito76
csendes tag

Találtál ennél kedvezőbb ajánlatot valahol?
Alapból Eustock-ról rendelném, de nem győzöm kivárni, míg megjelenik náluk, plusz azért az a -10 ezer is kedvező, annyiból veszek egy tokot és edzett üveget bőven.

(#953) Victoryus válasza Cruzito76 (#952) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Hol van eu raktáron? Mire gép közelbe kerültem hétvégén már elfogyott a geekbuying raktárból. Spemall meg kínából küldi, az sok idő.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#954) Cruzito76 válasza Victoryus (#953) üzenetére


Cruzito76
csendes tag

Igen, én is erre lennék kíváncsi, EU raktárból.

(#955) fa4hu válasza Victoryus (#953) üzenetére


fa4hu
őstag

Nem sok idő, másfél hét alatt itt van, de ott egyelőre nincs B20-as.

(#956) hege21 válasza Victoryus (#932) üzenetére


hege21
senior tag

MiRemote :Y

Pixel 4A 5G fehér eladó

(#957) Cortez863


Cortez863
csendes tag

Sziasztok!

Honnan érdemes most rendelni Redmi 3 S-t, ahol az EU-s verziót forgalmazzák és rendelkezik B20 támogatással? A külföldi oldalakon nincs feltüntetve sehol a B20. Csak az EU Stock oldalán látom.
Lehetséges,hogy az európai verziók mind tudják a B20-at?

(#958) Milestone2 válasza Cortez863 (#957) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Külföldi oldalakon is fel van tüntetve melyik tudja, melyik nem, csak meg kell találni.

De a legbiztonságosabb az eustocktól megvenni.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#959) Herbali válasza Cruzito76 (#952) üzenetére


Herbali
tag

Aztán majd, ha gariztatni kell, akkor a postázás költsége már majdnem el is vitte azt a tízezer forintot.
Tokot rendeltem hozzá 4 $-ért, kijelző védő üveglapot meg kb 1-2 dollár körül.

[ Szerkesztve ]

(#960) jackbacsi87 válasza Cruzito76 (#952) üzenetére


jackbacsi87
senior tag

Igen, én is filózom az aliexpressesen, 10e az 10e.
Spemall-hoz találtam még 1-2 okos infót, nemsokára lesz időm átnézni, az még szóba jöhet.

(#961) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

#hege21: köszi! Jó móka lesz ez :)
Végre lenne időm megrendelni, telepítgetni, meg pénzem is, csak nincs sehol per pillanat.Na majd lesz,
remélhetőleg még esni fog az ára.

[ Szerkesztve ]

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#962) jackbacsi87 válasza jackbacsi87 (#960) üzenetére


jackbacsi87
senior tag

Tehát:
Eustock: hamarosan lesz, elvileg 55000+posta.

Aliexpress: "Seller's Shipping Method"-al +költség nincs, b20 van, US $166.83

Spemall: b20 nincs, +költség nincs, 2év eu gari van, így kerül US$ 171.84-ba.
(ár kuponnal ennyi, infók itt)

Igen, a kérdés az, hogy megéri-e a gari a felárat. Az meg már mindenkinek a saját döntése. Eustock-ot én még megvárom, kíváncsi vagyok marad-e a kiírt 55e-es ár.

[ Szerkesztve ]

(#963) T@nk


T@nk
tag

Sziasztok!

Ezt a telefont már érdemlegesnek találom, hogy lecseréljem 4 éves Motorola Atrix2 készülékemet, de még nem vagyok minden szükséges információ birtokába, ezért a tulajdonosokhoz fordulnék.
Olvastam, hogy van a telefonban fényérzékelő, de automatikus fényerő szabályozás van-e és ha igen megfelelően működik?
Érdekelne továbbá, hogy internet nélkül kb. mennyi idő alatt pozíciónál a telefon.
Előre is köszönöm a válaszokat.

(#964) albandy válasza T@nk (#963) üzenetére


albandy
tag

Van fényérzékelő és jól is működik. 23mp alatt talál műholdat itt bent a lakásban.

[ Szerkesztve ]

(#965) attiati válasza T@nk (#963) üzenetére


attiati
veterán

azt hittem rajtam kivul nincs mar atrix 2 tulaj :)
nagyon megerett a csere

(#966) Cruzito76 válasza Herbali (#959) üzenetére


Cruzito76
csendes tag

Oké, értem én, amit írsz, a gond csak ott van, hogy az Eustockon is 6 ezer felett van a garis visszaküldés...
Akkor hogyan is van ez?

(#967) cappa72 válasza Cruzito76 (#966) üzenetére


cappa72
nagyúr

Szerintem nem annyi. Belföldre 1kHUF-ból megvan a garis küldés - mert a mo-i szervizbe kell küldeni.
Az elállás a vásárlástól (14nap) - az már lehet 4k, mert az külföldnek számít.
Csak a pontosítás végett írnám le.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#968) Máté94


Máté94
addikt

"Frissítés forrása nem ellenőrizhető" hibaüzenetre mi a gyógyír? :( (MIUI8, Globa Dev.)

(#969) Antibá válasza Cortez863 (#957) üzenetére


Antibá
tag

Én innen már kettőt rendeltem:[link]

(#970) Milestone2 válasza Máté94 (#968) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Van szinte minden xiaominak saját fóruma, érdemesebb ott feltenni. Igaz előbb áruld el melyik készülék.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#971) Máté94 válasza Milestone2 (#970) üzenetére


Máté94
addikt

Elnézést, igazad van, természetesen 3S, ha nem ez lenne, a típusnak megfelelő topikban kérdezősködnék. :))

No, tehát van nekünk egy Global Dev-el érkezett Redmi 3S-ünk, amit szerettem volna frissíteni, (édesanya otthon, én máshol, Skype-on adom az instrukciókat, holott én sosem láttam MIUI-t igazán... :DDD ) de az Updater appból nem sikerül, miszerint: "A frissítés ellenőrzése sikertelen. A frissítés forrása nem ellenőrizhető.". Valószínűleg egy teljes ROM-ot akar felrakni, ítélve az 1.4GB-os nagyságból.

Próbálni akartam a Recovery módot, de sajnálatosan konstatáltam, hogy ezt nem lehet. Ehhez az az oly híres BL nyitási mizéria kell, amire most semmi szükségem. :D

Most megpróbálkozom a "System Update"-el számítógépről, remélem azzal már sikerül. :))

[ Szerkesztve ]

(#972) Herbali válasza Cruzito76 (#966) üzenetére


Herbali
tag

Ha Grönlandon laksz akkor lehet, hogy 6 ezerért viszi Pestre a posta, de magyarországon belül nem hiszem. A Ceglédi úton van a szervíz. Bár Pestieknek ez nyilván előny.

(#973) Milestone2 válasza Máté94 (#971) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Jó helyen vagy. Ezt én néztem el.
Áruld el Updateren keresztül Global dev "hányasra" pontosan mit szerettél volna telepíteni...?

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#974) Máté94 válasza Milestone2 (#973) üzenetére


Máté94
addikt

6.8.18-ról, bár már megunta a másik fél a sikertelenséget :)) , reményeim szerint 6.9.22-re.

Az a számomra furcsaság történt, hogy amikor csatlakoztattuk a géphez, és megjelent a "Redmi 3S", mint "médiaeszköz", ha megnyitottuk a "A mappa üres" jelent meg. Nem kellene ebben lennie más mappáknak? :))
Vagy csak az is, ha megerősítetek, hogy ha ide átmásoljuk az "update.zip"-et, akkor az Updater majd látni fogja és tudja is remélhetőleg frissíteni. :)

Próbáltam Mass Strorage módot kicsikarni, de nem sikerült a telefonkezelőt erre rávenni. :DDD

(#975) Milestone2 válasza Máté94 (#974) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Pedig ha feldugod pcre előbb üres. Mindaddig mig le nem húzod a "redőnyt" és át nem állítilod Csak töltésről, MTP fájl átvitelre...(ha nincs a redőnyön ilyen lehetőség, az baj.

Miért teljes romot akarsz updateren keresztül feltenni? Global developeren ha elindítod az Updatert nem találja meg az OTA frissítést?

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#976) Máté94 válasza Milestone2 (#975) üzenetére


Máté94
addikt

Akkor mégis van MTP. Én is a töltésre bökésre gondoltam, de nem sikerült a másik oldalnak ezt kivitelezni. Na,majd holnap.

Mert ezt adja fel? :DDD De találja a frissítést, de az alant olvasható hibára vonatkozva nem telepíti fel. Már próbáltuk többször, hátha nem tudta teljesen letölteni, nem hajlandó végül.

[ Szerkesztve ]

(#977) Milestone2 válasza Máté94 (#976) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Próbáljuk átverni.
[link]
Letölt.
Internal storage-ra rak.
Nem kell átnevezni.
Updater elindít.
Jobb felső sarok 3 kis pötty.
Menü nyílik
Choose update packege (Letöltött csomag kiválasztása)
File kezelővel megmutatod hova töltötted.
Elindítod.
Hátha így telepíti.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#978) Máté94 válasza Milestone2 (#977) üzenetére


Máté94
addikt

Igen, így szerettem volna, ha sikerült volna átmásolni. Holnap újrapróbálkozunk. :DDD

Köszönöm az eddigi segítséged! :R

(#979) AeSDé Team


AeSDé Team
őstag

Van valakinek tapasztalata CM 13-as rendszerrel? Sebességben mire lehet számítani, illetve képesek a stock romok is hibátlanul kezelni a telefon funkcióit? (ujjlenyomat olvasó, infra, kamera)

(#980) margithid


margithid
veterán

A Global Devnél ki hogy frissít? OTA-n keresztül vagy teljesen újrarakja a rendszert?
Valahol olvastam, hogy ez utóbbi az ajánlott.

(#981) Milestone2 válasza margithid (#980) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ha jön OTA tökéletesen megfelel.
Ha nem jön OTA kénytelen vagy egész ROM-ot kézzel letölteni és Updaterrel feltenni.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#982) Victoryus válasza jackbacsi87 (#962) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Alin nem lehet PayPallal fizetni? Ez meglepett. A sima utalás nem szimpatikus.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#983) cappa72 válasza Victoryus (#982) üzenetére


cappa72
nagyúr

Először én is tartottam tőle, de több száz rendelés után már nem aggódok aliról rendelni - és fizetni (kollégám már élt a reklamációval, el is fogadták, 60%-os visszatérítést kapott, ami abban a helyzetben tökéletes döntés volt). Persze telefont inkább webshop-ból.

@(#984) Milestone2
Ugye, Nagyuram? :C

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#984) Milestone2 válasza cappa72 (#983) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ja, kelléket szinte csak Aliról, és eddig soha nem volt problémám.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#985) jackbacsi87 válasza Victoryus (#982) üzenetére


jackbacsi87
senior tag

Nem lehet, de van alipay, saját "vevővédő" rendszere. Amúgy ali szerintem megbízhatóbb mint pl ebay, sokkal kevesebb problémám volt. Meg sokszor olcsóbb is!:)

[ Szerkesztve ]

(#986) 22Dávid22 válasza AeSDé Team (#979) üzenetére


22Dávid22
aktív tag

Addig nem érdemes ezeket próbálgatni, ameddig a Xiaomi nem adja ki a telefon kernel forráskódját. Ami most van CM, az is bugos.

(#987) AeSDé Team válasza 22Dávid22 (#986) üzenetére


AeSDé Team
őstag

Köszi. Szóval ha hosszú távon csak a CM felületét lennék képes elviselni akkor jelenleg nem jöhet szóba a Redmi?

(#988) F.B.I. válasza AeSDé Team (#987) üzenetére


F.B.I.
veterán

De Note3 pro.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#989) jackbacsi87


jackbacsi87
senior tag

eustock most frissített: Xiaomi Redmi 3S 3/32 (szeptember 29.) várható ár: bruttó 54.900Ft

(#990) Janou válasza jackbacsi87 (#989) üzenetére


Janou
őstag

Pont ebben a pillanatban akartam én is ezt ide beírni. Már a vágólapon volt. :C

Tudtok ajánlani valami frankó védő fóliát, üveget stb. a telóra? Esetleg tokot?

[ Szerkesztve ]

(#991) attiati válasza jackbacsi87 (#989) üzenetére


attiati
veterán

ahogy nézem geek-ről is pont annyiért lehetne beszerezni
kíváncsi vagyok redmi note áraikra (de sajna csak október végén érkezik be)

(#992) Bici


Bici
félisten

Sziasztok!

A bootloader unlock résznél azt írjátok, hogy egy napot kell várni az eszköz miui fiókhoz csatolása és a nyitás között. Ez miért kell? Mi történhez, ha nem tartom be? simán nem sikerül, vagy bukom a nyitási lehetőségemet?

Kössz!

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#993) trebrona válasza Bici (#992) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Nem kell várni, manuális szinkron aztán mehet.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#994) Bici válasza trebrona (#993) üzenetére


Bici
félisten

Kossz!

Viszont elakadtam a DEv rom felrakasanal.
Kiirt a MIFlash valami hibauzenetet, aztan ujra probaltam. Most nem tud download modba menni, mert ha ranyomok a download-ra, akkor bebootol a telo.
Fastboot modban pedig azt mondja, hogy>

[00000AE0]da7bdab47d23 0.09 FAILED (remote: Critical partition flashing is not allowed)

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#995) xabolcs válasza Máté94 (#978) üzenetére


xabolcs
őstag

Amikor MTP kapcsolat van a gep es a telefon kozott, akkor mindaddig uresnek latszik a telefon, amig fol nem oldod a telefon kepernyozarat.

(#994) Bici:

Bootloadert kinyitottad mar? Fastbootban elvileg csak nyitott bootloader mellett szeret mukodni a MiFlash.
Es ha mar fastboot: fastboot oem edl paranccsal el tudod inditani a download modot.
Onnantol meg mar nem szamit a bootloader zartsaga. ;]

[ Szerkesztve ]

aláírás1: csocsó-vesztes vagyok, főleg a Bog és Bocha páros ellen, aláírás2: van mobilarénáskulcstartóm! :D

(#996) Bici válasza xabolcs (#995) üzenetére


Bici
félisten

Nem nyitottam ki, pont amiatt akarok DEV rom-ot felteni.

Kiprobaltam, amit mondtal, de megint az eredeti hiba jon ugy 15-20 mp utan:

[00000AA8]OpenSharedFileMapping(145): The parameter is incorrect.(0x80070057)
[00000AA8]WriteSparseFileToDevice(2013): The parameter is incorrect.(0x80070057)
[00000AA8]WriteFilesToDevice(2164): The parameter is incorrect.(0x80070057)
[00000AA8]DownloadImagesToDevice(2286): The parameter is incorrect.(0x80070057)
[00000AA8]COM5 17.85 Open serial port "\\.\COM5"
[00000AA8]COM5 17.85 Send nop command
[00000AA8]COM5 17.85 Send configure command
[00000AA8]COM5 17.85 Max buffer sector is 256
[00000AA8]DownloadImagesToDevice(2297): The parameter is incorrect.(0x80070057)
[00000AA8]CSoftwareDownload::DownloadBySettings(3024): The parameter is incorrect.(0x80070057)
[00000AA8]CEmergencyFlasher::DoWork(632): The parameter is incorrect.(0x80070057)
[00000AA8]GetFactoryObject(1457): The specified service does not exist.(0x800704db)
[00000AA8]SaveFlashResult(1478): The specified service does not exist.(0x800704db)

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#997) xabolcs válasza Bici (#996) üzenetére


xabolcs
őstag

Es ugye a telefonodnak megfelelo (3S = land, 3/Pro = ido) fastboot rom csomag megfeleloen kicsomagolt konyvtarat adod a MiFlash-nek?

Ha minden stimmel, akkor probalj egy masik verzioju MiFlash-t!

Ennel tobb otletem sajnos nem lesz. :B

aláírás1: csocsó-vesztes vagyok, főleg a Bog és Bocha páros ellen, aláírás2: van mobilarénáskulcstartóm! :D

(#998) Bici válasza xabolcs (#997) üzenetére


Bici
félisten

Igen, elvileg minden stimmel.
Probalok masikat.

mod: kiprobaltam a legujabbat, az meg nem ismeri fel a telefont...

Talaltam egy leirast, hogy a telon levo update app segitsegevel is lehet frissiteni, de azt mondja az app, hogy be kell kapcsolnom a wlan-t. No, azt viszont nem engedi. :Y Ranyomok es semmi.

Eddig sakk-matt...

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#999) xabolcs válasza Bici (#998) üzenetére


xabolcs
őstag

Hahaha, nem lehet bekapcsolni a wifi-t? Szepen vagyunk. :D
Tobbfelekeppen probaltad bekapcsolni? Beallitasok, gyorskapcsolo, ... ?

Igen, mukodhet Frissito alkalmazas megkinalasa zip-pel... mar ha van az embernek wifi-je. ;]
Esetleg ha nem veszi be a global developer zip-et, akkor add oda neki a global stable zip-et, hatha azt jobban szereti!

Es igen, a frissites ellenorzesehez mukodo wifi kapcsolat kell!

aláírás1: csocsó-vesztes vagyok, főleg a Bog és Bocha páros ellen, aláírás2: van mobilarénáskulcstartóm! :D

(#1000) albandy válasza Bici (#998) üzenetére


albandy
tag

Ezt a miflasht már próbáltad ?
[link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.