Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi 3S/Prime

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#851) margithid válasza Máté94 (#843) üzenetére


margithid
veterán

Mintha régebben valamelyik redmi kapott volna, vagy rosszul emlékszem?

(#852) xabolcs válasza margithid (#851) üzenetére


xabolcs
őstag

Kap tobb Xiaomi is Android frissitest. Mi is es Redmi is.

Ellenben nincs logika benne, hogy melyik telefon milyet kap es legfokepp, hogy mikor. :U

aláírás1: csocsó-vesztes vagyok, főleg a Bog és Bocha páros ellen, aláírás2: van mobilarénáskulcstartóm! :D

(#853) margithid válasza xabolcs (#852) üzenetére


margithid
veterán

Jó, csak gondoltam ha mondjuk redmi 1 vagy 2 kapott, akkor talán majd ez is idővel.
No de midnegy, csak kiváncsiskodtam.

(#854) ORCA58


ORCA58
addikt

Global MIUI 7.0 OS ROM multi-languages sem tartalmaz magyar nyelvet? [link]

Közben megvan az összefoglalóban, hogy nem.

[ Szerkesztve ]

(#855) Biluxzsolt


Biluxzsolt
aktív tag

Az Eustock-nál felkerült a kínálatba a 3S,de készleten még nincs.
Azért ez is már valami! ;)

"Ha három madár lennék,látnám magam felülről,amint magam mögött repülök."

(#856) Milestone2 válasza maxximeggy (#847) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Global devvel fogják azt mondták.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#857) F.B.I. válasza Milestone2 (#856) üzenetére


F.B.I.
veterán

Lassan árulni kellene az RN3Pro-t. :DDD

[ Szerkesztve ]

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#858) Hachier válasza madarasz92 (#819) üzenetére


Hachier
csendes tag

Szia! Megkérdezhetem, mennyi idő alatt érkezett meg hozzád a készülék a geekbuyingról?

(#859) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Sziasztok!
Most, hogy talán lassan megjelenik az EUstock-nál a 3s Prime, így erősen elgondolkodtam a megvételén. Eddig a Redmi 3 Pro-tól visszatartott a B20 és az OTA Update hiánya, és a romokkal való keverés, valamit a régebbi Android verzió. De a 3s Prime szinte már tökéletes lenne számomra minden szempontból.

A kérdésem: Vajon ugyanaz a kamera van a telefonban, mint a Redmi 3 Proban? A válasz amúgy gondolom igen lesz, de légyszi, ha valakinek van egy megosztható galériája a telefonnal készített képekből, az ossza meg velem, szívesen megnézném, hogy milyen képeket lő. Köszi!

Minden szavam magánvélemény!

(#860) Upo


Upo
addikt

Geekbuying-nál régebben beállítottam az eu raktárra készletértesítőt, és most jött a mail, van nekik spanyol raktárban. [link]
Árban mondjuk az eustock se lesz sokkal drágább, de ez már készleten van, és garantált vám-áfa mentes.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#861) csongi válasza Upo (#860) üzenetére


csongi
veterán

Ez szerintem tevedes, ezen is van afa,csak 16%
Ugy az ara kb 41 ezer. Az eustocknal 45 az elteres a haszonkulcsba keresendo.
Itthon magas az afa es magas a haszonkulcs. Ez a gond.
Illetve a hazai kereskedesek nem kapnak olyan jo arat mint egy nemzetkozi shop ahol az eladott mennyiseg jelentosen magasab.

(#862) Hachier válasza Upo (#860) üzenetére


Hachier
csendes tag

Tegnap éjjel még nem volt spanyol raktáron, szuper, hogy ma már van :DD Rendeltem is egyet. Remélem, minden rendben lesz a szállítással. :)

(#863) Hachier válasza tothmaxy182 (#859) üzenetére


Hachier
csendes tag

Tegnap olvasgattam pár órát Redmi 3 témában, és találtak alapján, igen, úgy tűnik, ugyanaz van benne. Összevetés.

(#864) zol84 válasza Biluxzsolt (#855) üzenetére


zol84
tag

Fekete, Arany színben úgy látom már van raktáron. :K
Én is erősen gondolkozom egy ilyen teló beszerzésén. Kollégám garanciába visszaküldte R3Prot érintőképernyő hiba miatt, még annak a végkifejletjét sztem megvárom.

(#865) hevizms válasza Upo (#860) üzenetére


hevizms
addikt

Konkrétan az eustocknál kb ugyanannyi lesz. :)
Ha a dollárt 280-nak számoljuk.
Geek eu raktár 200$ a készülék szállitással

[ Szerkesztve ]

(#866) Gabócza válasza Hachier (#862) üzenetére


Gabócza
senior tag

Jól látom, hogy geekbuying spanyol raktárból sincs postaköltség?
Mégse, csak elfelejtette a címemet...

[ Szerkesztve ]

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#867) Upo válasza csongi (#861) üzenetére


Upo
addikt

Nem tévedés. A kiírt árat kifizeted a webshopnak, és azon felül már más költséged nincs. Ha eu-n kívülről rendeled, akkor az országba érkezéskor a vámhatóság kiszabja a 0% vámot és a27% áfát, amit még be kell fizetni a költségvetésnek, ez még a webshopnak kifizetett vételáron felüli költség. És még persze a vámkezelésben közreműködő munkadíját is, az a postánál kb. 2000 ft, dhl ~5000 ft.
Persze hogy mindenen van áfa, de a spanyol raktárasnál a vételárban benne van a spanyol áfa amit ki is fizetsz előre, ezért itthon már nem kell rá magyar áfát fizetni, a cn/hk/tw/stb raktárasnál meg a vételáron felül kell még itthoni terheket is fizetni. A 170$ az ~48-49e ft körül van, átutalod, ennyi. Jé, most lement 166-ra, reggel még 170 volt.Akkor ~47e körül.
HK raktárban 147$, ~42e. Bejön, a vámhatóság kicsap rá ~11e ft áfát, plusz a postaimportnak fizetsz a közreműködésért 2-t. Az összesen 55e, és vársz rá 2-8 hetet. Vagy hétvégén megveszed eustocktól 54900-ért. Vagy marad 8e-el olcsóbban a spanyol raktárból, ahol a garancia ügyintézés bonyolultabb mint az eustock hazai garanciánál. Mindenki eldöntheti hogy mit választ. Vavgy még bekockáztatja hogy hátha nem kapják el a vámon (szinte esélytelen megúszni a röntgengépet bár nem lehetetlen, de nagy szerencse kell hozzá), akkor 47 helyett 42-ért megvan, de ha meg mégis elkapják akkor már drágább mintha itthon megvette volna.

Szerk: közben írtátok a postaköltséget, én se toltam végig, így meg aztán pláne bukó kintről, tényleg 200$, plusz még 3$ ha kína helyett spanyolban akarod garoztatni.

[ Szerkesztve ]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#868) csongi válasza Upo (#867) üzenetére


csongi
veterán

Ugyan azt írtuk le :)
Áfa van rajta csak, nem Magyar, hanem Spanyol :)
Marad az eustock nettós vásárlással :) már várom hogy rendelhető legyen.

A redmi note2-nél voltak nyomógomb problémák, igen gyengére sikerült.
Ennél tapasztalt valaki ilyet?

[ Szerkesztve ]

(#869) Weather


Weather
csendes tag

Jó lenne ha az Eustock forgalmazná a 2/16-os változatot is.
Külföldön még a Meizu M3s-nél is olcsóbb, amit az Eustock 40-ért szándékozik majd adni.
Viszont szerintem ez a tel jobb.
Írtam nekik emailt, kíváncsi vagyok mit válaszolnak.

(#870) Benzema válasza Weather (#869) üzenetére


Benzema
csendes tag

Mar enis rakerdeztem, egyelore nem varhato a 2/16.

(#871) Fredo78 válasza Weather (#869) üzenetére


Fredo78
aktív tag

Majd írd már be légyszi a végeredményt. Szerintem sok mindenkinek elég lenne a 2/16-os modell. A 3Gb ram-ra mikor van egyáltalán szükség?

[ Szerkesztve ]

(#872) cappa72 válasza Fredo78 (#871) üzenetére


cappa72
nagyúr

Ha nagyon multitaszkingolni (hű de szép magyar szó lett...) akarsz, talán akkor.
Nekem a régi telefonom 2GB RAM-mal képes váltani az RR3 és a CSR racing között anélkül, hogy kilőné bármelyiket a háttérből (igaz, 4.4 van az említett JY G4s készüléken)

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#873) csongi válasza Fredo78 (#871) üzenetére


csongi
veterán

Nem kell, csak a háttértároló miatt. Ha lenne 2/32 mint a cukrot vinnék :)

(#874) Weather válasza Benzema (#870) üzenetére


Weather
csendes tag

Aha, nekem is ezt válaszolták épp most, egyenlőre nem várható a 2/16-os. :(
Amúgy én 16Gb-on elférnék, a multimédia meg menne a külső SD-re.

[ Szerkesztve ]

(#875) Benzema válasza Fredo78 (#871) üzenetére


Benzema
csendes tag

Edesanyamnak es hugomnak is a 2/16 valtozatot neztem ki. Boven eleg nekik. Gondoltam majd jon a 3/32 mellett ezis. De ez igy mar tul draga lenne a ketto egyutt.
Spemallrol erdemes lenne megrendelni a 2/16-ot vagy van jobb opcio esetleg?

[ Szerkesztve ]

(#876) csongi válasza Benzema (#875) üzenetére


csongi
veterán

Xiaomiforsale oldalon kedvező ára van a 2/16-nak.

Más:
Erre készülékre jó a 3Pró kijelző védője?

(#877) torp válasza csongi (#873) üzenetére


torp
tag

Van olyan verizo is: az a Redmi 3x

[ Szerkesztve ]

(#878) Fredo78 válasza cappa72 (#872) üzenetére


Fredo78
aktív tag

Köszi. Nem túl életszagú a példád. :) Akkor megállapíthatjuk, hogy a júzerek 95%-a elvan a 2Gb rammal is.

(#879) csongi válasza Fredo78 (#878) üzenetére


csongi
veterán

Bőven ellene, elhiheted :)

(#880) margithid válasza csongi (#879) üzenetére


margithid
veterán

Azért arra kiváncsi leszek, hogy 1-2 éves távban mennyire marad használható a 3 GB-os verzió.
No meg mennyire fogja bírni a snapi 430... Nem játékokra gondolok hanem általános használatra.

(#881) cappa72 válasza Fredo78 (#878) üzenetére


cappa72
nagyúr

Azt nem mondtam, hogy benne vagyok a 95%-ban... ugyanis "no fészbúk és meszendzser" párti vagyok. Marginális felhasználónak is nevezhetnénk eme réteget.

Amúgy meg el kellene lennie egy mobil oprendszernek 2GB RAM-mal - szerintem. Ez már megint a nem optimalizálás felé megy, hanem a hardvereladásokra. És így a szoftverfejlesztők is egyre inkább úgy gondolják, hogy "tételezzük fel, hogy végtelen hardverünk van"...

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#882) csongi válasza margithid (#880) üzenetére


csongi
veterán

Szerintem 2 éves távlatban is elegendő a Snapi bőven.
Jelenleg a MTK6592 2Giga rammal tökéletesen megy, és semmi gond nincs vele.
Túl van hájpolva ez a Hardver dolog rendesen. Az android is folyamatos optimalizáció alatt van, és 4 magos kisebb 1Ghz-es vasakon is szépen fut a 6-os. Általános felhasználásra bőven elegendő most és lesz is egy jó darabig.

(#883) Fredo78 válasza cappa72 (#881) üzenetére


Fredo78
aktív tag

Én nyomkodom a telefont (bár nem hardverterhelő játékokkal) de nekem a 2 giga ramos Redmi 2 soha nem volt kevés. nem igazán tudom elképzelni hogy kellhet a 3Gb. Nem hiszem hogy akkora a fejlődés. Az 1GB-os 2 éves telefonok is elmegyegetnek még ma is.

(#884) tothmaxy182 válasza Fredo78 (#883) üzenetére


tothmaxy182
őstag

1GbRAM-os 2,5 éves telefonom van, és már nagyon le akarom cserélni, mert egy Chrome megnyitása is néha hosszú másodpercekig tart (Moto G, stock Android 5.1). Maga az Android amúgy gyorsan fut rajta (néha persze az is beakar 1-2 másodpercre), de a multitaskingot már csak hírből ismeri a telefon: annyira kevés a RAM, hogy minden appváltásnál újratölt mindent. Másfél-2 év múlva ugyanígy lesz a 2 giga RAM-os telefonokkal is...

Minden szavam magánvélemény!

(#885) D4ni válasza tothmaxy182 (#884) üzenetére


D4ni
őstag

Már most ... De hozzáteszem az egyik legjobb "olcsó" telefon volt a moto G, imádtam!

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#886) margithid


margithid
veterán

Szerintem megéri kicsivel többet költeni egy telefonra, cserébe időtállóbb lesz és nem lesz nyüg hazsnálni.

(#887) D4ni válasza margithid (#886) üzenetére


D4ni
őstag

Arról már nem is beszélve, hogy a szolgáltatások : pl garancia, ügyfélszolgálat , tartozékok értékesítése általában(ha nem is olyan sokszor) de jobbak. Plusz az anyaghasználat és a szoftveres támogatás(ezért szeretem a hTc-t, Apple-t és a Xiaomi-t( mondjuk itt a szolgáltatások kiesnek javarészt, főként a támogatás marad) . Én egy redmi note 2-essel kezdtem a sziamiaulázt, gyötörtem , adtam neki minden térent. Úgy,hogy műanyak hulladék minőségi hátlap volt rajta nagyon szépen bírta, a kijelző elég nehezen karcolódott. Még talán ma is meglenne,ha nem csináltam volna belőle egy G Flexet :((( :U
Elsődlegesnek iPhone-t, másodlagosnak redmi 3s-t akarok használni mert nem találok jobb ajánlatot.

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#888) margithid válasza D4ni (#887) üzenetére


margithid
veterán

Elismerem, hogy iphone nagyon jó, én is azt vennék, de számomra egy telefon nem ér annyit.
Az asztali gépem amivel keresem a betevőmet nem került annyiba...
Xiaomi mellett a támogatottság miatt döntöttem, android 6tal 2 évig még minden alkalmazás el fog indulni, plusz jönnek a miui frissítések is. Kétkártyás mód és a nagy aksi meg plusz pont mondjuk a nexus 5X mellett amivel még szemeztem.
Snap430tól kicsit félek, oké, 8 magos, de nem bánnám kicsivel magasabbak lennének az órjelek.
De majd használat közben kiderül, win10 tabletem teljesen jól elvan az atom bay trial procival és 2 GB Rammal. Persze tudom ez más, nem android.
Htc számomra nem játszik, szintén túl drága.
Ha xiaomi bejön, akkor lehet majd egy mi6 lesz a következő valamikor megjelenés után fél-egy évvel, mikor már lent lesz az ára.
Addig remélem ezzel elevickélek:)

(#889) albandy


albandy
tag

Kijelző idő csúcs

(#890) margithid válasza albandy (#889) üzenetére


margithid
veterán

Brutál!
Melyik Rommal?

(#891) albandy válasza margithid (#890) üzenetére


albandy
tag

Ha jól emlékszem,ez a kínai stable volt.

(#892) Janou válasza csongi (#868) üzenetére


Janou
őstag

De jó lenne ha megánemberként is vehetnék nettó áron. :(

(#893) Herbali válasza Janou (#892) üzenetére


Herbali
tag

Meg az is jó lenne, ha ingyen lenne a sör! :D

(#894) Janou válasza Herbali (#893) üzenetére


Janou
őstag

Így van!!! :DDD De holnaptól elvileg már rendelhető lesz a 3S eustockon...

[ Szerkesztve ]

(#895) csongi válasza Janou (#892) üzenetére


csongi
veterán

En is magan ember vagyok. Csak elek a korulottem levo lehetoseggel.

(#896) Herbali válasza Janou (#894) üzenetére


Herbali
tag

Csak azt írták, hogy a "várható beérkezés ideje szept. 23".
Azért azt még ne vedd készpénznek, hogy lesz is holnap! De neked legyen igazad!! :)

(#897) Pmohai


Pmohai
csendes tag

Sziasztok!
Tegnap megrendeltem a xiaomi.hu-ról.
Tőlük nem vásárolt itt senki?

Nyelve zöld, szarva barna............Spenót

(#898) csongi válasza Pmohai (#897) üzenetére


csongi
veterán

65K ? :Y

(#899) Pmohai válasza csongi (#898) üzenetére


Pmohai
csendes tag

Annyi. Nem bízom a postában és garanciális probléma esetén is elérhetőek.

Nyelve zöld, szarva barna............Spenót

(#900) csongi válasza Pmohai (#899) üzenetére


csongi
veterán

Eustock is, csak nem oket kell keresni, hanem a wyteq-t.
Le is irjak a weboldalon szepen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.