Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi 3S/Prime

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2001) janakbacsi


janakbacsi
őstag

A redmi 3s ben vagy az Mi4c ben van vajon jobb kamera?

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#2002) Pmohai


Pmohai
csendes tag

Beállítottam a Security-ben az új időhöz kötött kapcsolgató funkciót. Akár időpontot, akár időintervallumot adok meg, folyton üzenget, hogy elindított egy taszkot. Ha valaki más is kipróbálta, súgjon, hogy mit cseszek el! Köszi!

Nyelve zöld, szarva barna............Spenót

(#2003) D4ni válasza janakbacsi (#2001) üzenetére


D4ni
őstag

Mi4C, bár nem olyan sokkal

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#2004) Atomcsirke


Atomcsirke
aktív tag

Urak, jól rémlik, hogy néha felbukkan egyes telefonoknál eustock-os kuponkód, ingyenes házhozszállításra? Ehhez nincs, bájdövéj? ;)

--- Lenovo P770 & Xiaomi Redmi 3s & Meizu M6 Note, Realme 6s ---

(#2005) janakbacsi


janakbacsi
őstag

frissítettem a 6.10.13 global rom-ra, bár ne tettem volna. időkép, power toggles, névnap widget-ek nem működnek a kezdőképernyőn. eltávolítás majd újratelepítés után működtek egy kis ideig, majd az első újraindítás után már megint nem. hogyan lehet visszamenni egy régebbire? amivel küldték azzal nem volt semmilyen probléma.

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#2006) jackbacsi87


jackbacsi87
senior tag

Jááááj! ZTE V5-ről jöttem. Ott előfordult, hogy elkezdre valami szívni az akkut, nem ment le a teló deep sleep-be. Többen szenvedtünk vele, google szinkronizálásnál kellett pár dolgot kilőni aztán jó lett. 2 napja a 3S is elkezdett merülni, szintén nincs rendesen deep sleep....lehet át kellene nyálaznom a több mint 40 alkalmazásom....

(#2007) Pistike1985


Pistike1985
aktív tag

Sziasztok! Ma jött frissítés, feltettem mert előtte párszor magától újraindult, gondoltam hátha, de nem lett jobb. Pin kérést kikapcsoltam hogy legalább ha már újraindul ne kérjen pinkódot. Valakinek van ötlete mit tegyek? Ez az első xiaomim. Más is tapasztalt ilyet. Van rá valami bugmentes stabil verzió ami magyar? Vagy várjam meg a jövő heti frissítést? Előre is köszönöm a válaszokat!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Watch 4 Classic

(#2008) RaVal válasza janakbacsi (#2005) üzenetére


RaVal
tag

Biztonság/Engedélyek/Indítópultban engedélyezd az automatikus indítást, illetve a memória kezelőben lakatold le az alkalmazásokat, amiket szeretnél widgetként kint tartani.

[ Szerkesztve ]

(#2009) csongi válasza Janou (#2000) üzenetére


csongi
veterán

6.29-el is csinálta, gmail és minden. A galeria valamiért kehes. Nálam A Google fotók alkalmazásbol mindenhova becsatol

(#2010) cappa72 válasza janakbacsi (#2005) üzenetére


cappa72
nagyúr

Ezt találtam, ami egész egyszerűnek tűnik: 6.9.22-es visszarakása redmi 3s prime B20-ra, ha már frissítettél véletlenül 6.9.29-re.

(az enyémen 6.9.15 van)

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#2011) trebrona válasza cappa72 (#2010) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Kérdés engedi-e a downgrade-et?

Ez maga a manuális frissítés, később, ha netán multi romot használsz, ez lesz a metódus, vagy direkt TWRP.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#2012) Weather válasza Milánka (#1960) üzenetére


Weather
csendes tag

Milánka:
Már megírtam mit válaszoltak.
Mégegyszer: A Xiaomishop.hu azt a választ küldte a 2/16-os ra, hogy NEM B20-as.
Aztán rájöttem hogy a leírásban is látható ha megnézem a 4G frekiket, nincs 800Mhz.
Kíváncsiságból megnéztem a Prime változatokat is náluk, ott sincs. Tehát valszeg azok sem azok.
Amúgy nézegettem az itt írt külföldi shopokat, ott sem látom a sima, nem Prime változatnál a B20-at, pedig már a frekiket is nézem. Ha valaki talál, megoszthatná !

[ Szerkesztve ]

(#2013) NoOne1976


NoOne1976
őstag

Segítsetek, mert megörülök (mivel valamit elbénázok) :B

Egy tákolmány rommal kaptam az 3S-emet, csak részben magyar, nem akar frissülni, 7-es MIUI.

Letöltöttem a MiFlash20160830.msi-t, ez már 32bites W7 alatt is kell, hogy menjen. Telepítettem. Szintén felraktam a MI Pc Suite-ot.

Telefont fastboot módba tettem, a képernyőn ott a nyuszi. Csatlakoztatom a telefont, de ha elindítom a MiFlasht, nem találja a telefont :W

Amit észrevettem: a tálca jobb alsó sarkában megjelenik az ikon, ami usb-s eszközöknél jön elő. Arra rákattintva azt írja, hogy "Android". [kép1]

Ha rányomok a MiFlashben a refresh gombra, akkor "Length értéke nem lehet kisebb 0-nál" hibát kapok. [kép2]

Próbáltam azt is, hogy letöltöm a Minimal ADB and Fastboot-ot és ott cmd-ben fastboot oem edl parancsot kiadom. Erre azt írja, hogy "failed, unknown command". [kép3]

Mi nem oké? Egyszerűen képtelen vagyok elérni már második napja, hogy a gép érzékelje a telefont megfelelően.

[ Szerkesztve ]

(#2014) trebrona válasza NoOne1976 (#2013) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Minek a Minimal ADB, amikor ez már a gépeden: C:/Program Files/Xiaomi/MiPhone/Google/Android/? Ott nyitott parancssorral nem ment?

Egyébként próbálj találni egy laptopot/Pc-t 64bites win-nel!

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#2015) NoOne1976 válasza trebrona (#2014) üzenetére


NoOne1976
őstag

De ott van az is. A hiba ugyanaz :F [kép]

Senkit nem ismerek, akinek 64bites windowsa volna :(

[ Szerkesztve ]

(#2016) hevizms válasza NoOne1976 (#2015) üzenetére


hevizms
addikt

Nem ugyanaz az elérési útvonal.

(#2017) NoOne1976 válasza hevizms (#2016) üzenetére


NoOne1976
őstag

Azon az elérési útvonalon nekem nincs semmi. Nem állítottam semmit a telepítéseknél. Mit és honnan töltsek le?

(#2018) trebrona válasza NoOne1976 (#2017) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Esetleg próbálkozz a béta verzióval, ezzel sem garantált a siker.
[link]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#2019) Peltár


Peltár
aktív tag

Sziasztok!

Öregszem, mindig elfelejtem....megkérdezni...

Hol tudnám azt beállítani, már ha lehet, hogy a felső menü sor értesítési sávja vagy mi, ahol az óra, akku , térerő kijelzésre kerül 1.) magasabb legyen, 2.) betűk számok mérete vagy 3x ekkora legyen.
Kezd romlani a szemem sajnos nem látom rendesen. A beállítások menüben a többi szöveg méretét szép nagyra tudtam állítani. Kivétel az alkalmazások ikonjainak feliratát. Erre valami megoldás gyengén látóknak
így 47 felé. Ne kelljen már állandóan előkapkodni a szemüveget.

Ja és a MIUI8-ról nem létezik véletlenül teljes ,magyar vagy angol leírás mint mondjuk egy fényképezőgépnél a részletes, teljes manuál?

[ Szerkesztve ]

(#2020) fa4hu válasza Peltár (#2019) üzenetére


fa4hu
őstag

Az állapotsor állításához root és xposed-modul (MIUI 8 Tweaks) kell.

(#2021) NoOne1976


NoOne1976
őstag

Na, odáig már eljutottam a MIUI Magyarország MultiTool Letöltéséből telepített MiFlashhel, hogy a telefont felismerte download módban.

Ezt a romot akartam felrakni: land_global_images_6.9.29_20160805.0000.29_6.0_global

Sajnos azonban pár másodperc után hibával elszállt. [kép]

A telefont újra indítottam, elindult, de csak a MI logó jön be. :(( Tégla lett? :Y Most hogyan tovább?

(#2022) ROBERTOH


ROBERTOH
őstag

Sziasztok!

Most üzemeltem be a 3S prime-omat (6.9.15 Beta), de nem tudom, hogy hogyan lehet rávenni, hogy a névjegyeknél a simkártyán tárolt telefonszámokat kilistázza? :)

ez a kedvenc aláírásom

(#2023) trebrona válasza NoOne1976 (#2021) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Csak kellene egy 64 bites win...

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#2024) Sebhelyes


Sebhelyes
senior tag

Az egy ismert bug a MIUI-ban, hogy a világos fejlécű appoknál mint a Google Calendar, Soundcloud stb. nem látszik az állapotsor, mert oda is fehérrel ír?

Furcsa mert pl. a saját Gallery-jüknél meg jó...

[ Szerkesztve ]

(#2025) Marci.32 válasza ROBERTOH (#2022) üzenetére


Marci.32
csendes tag

Szia!

Beállítások / Rendszer alkalmazások / Kapcsolatok / Megjelenítési beállítások / SIM névjegyek kijelzése - azt hiszem, ezt kerested.

(#2026) fa4hu válasza Sebhelyes (#2024) üzenetére


fa4hu
őstag

Ez szerintem témafüggő is. Az Android N7 téma például hasonlóan szerencsétlen volt, de az általam jelenleg használt Green Geometry pl. színt vált fehér háttér esetén.

[ Szerkesztve ]

(#2027) ROBERTOH válasza Marci.32 (#2025) üzenetére


ROBERTOH
őstag

:R
Köszi!
Már kifolyt a szemem a rengeteg menü átnézésétől, de nem találtam meg. Nem értem, hogy ez miért nem alapértelmezett... :U

cukrosleves: köszi neked is! :)

[ Szerkesztve ]

ez a kedvenc aláírásom

(#2028) TomPack válasza ROBERTOH (#2022) üzenetére


TomPack
őstag

Vagy még egyszerűbb, ha a névjegyzékben hosszan nyomod az előlapi menü gombot!

(#2029) Peltár válasza fa4hu (#2020) üzenetére


Peltár
aktív tag

Köszönöm szépen! Lementettem, ha egyszer nekilátnék megvan az irány.. :R

(#2030) M_o_g_y_i válasza TomPack (#1956) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Kár... :(((
:R

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#2031) Milestone2 válasza trebrona (#2023) üzenetére


Milestone2
nagyúr

És ne a 6.9.29-est rakja fel...!!!

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#2032) margithid


margithid
veterán

Felraktam a legújabb global developert.
Újraindítás után most mindig kéri az adatkártyám pin kódját, ezt hol lehet beállítani, hogy ne kérje? Sim beállításoknál nem látok semmi ilyet.
Másik hogy most nem rezeg ujjlenyomat olvasásnál, nem baj, csak érdekességképpen írom :)

(#2033) NoOne1976


NoOne1976
őstag

A frissítés nem futott le, úgyhogy a telefon nem bootol be. +hangerő és bekapcsolás gombbal a menü nem jön be.
Fastbootba be tudom rakni, de onnan parancssorral nem megy edl-be, mert azt irja, hogy "device locked".

Ilyenkor hogy lehet download módba rakni?

A guta megüt, lassan kalapáccsal akarom szétverni. (Azt Sehol nem írták hogy a meglévő pc-m nem lesz jó hozzá, és frissítés nem fog menni.)

Van itt valaki Miskolcról, aki tudna segíteni?

[ Szerkesztve ]

(#2034) cappa72 válasza trebrona (#2011) üzenetére


cappa72
nagyúr

Na igen, ez jó kérdés...
A telepítőszkript maga nem tartalmaz előzetes ellenőrzést, hanem egyből felírja a partíciókat. Legalábbis amit én értek belőle.
ui_print("Patching system image unconditionally...");
block_image_update("/dev/block/bootdevice/by-name/system",
package_extract_file("system.transfer.list"),
"system.new.dat", "system.patch.dat");

De nem próbáltam ki.
Egyelőre vadászom a rawcopy-t, mielőtt bárminek nekiszaladok.

@(#2023) trebrona
Csak kellene egy 64 bites win...
ugh... na akkor ezt tehetem újra... asszem a 32bites van fent. Sebaj kereshetem elő a lemezeket. Mivel dobozos volt, biztos megvan valahol...

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#2035) Biluxzsolt


Biluxzsolt
aktív tag

Sziasztok!

Van már tapasztalat a 6.10.13.-ról? B20-at tudo verzióra tölteném, de meglepődtem az 1.4GB nagyságán is.

Üdv.Zsolt

"Ha három madár lennék,látnám magam felülről,amint magam mögött repülök."

(#2036) cappa72 válasza Biluxzsolt (#2035) üzenetére


cappa72
nagyúr

Van.
[link]
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#2037) margithid válasza Pistike1985 (#2007) üzenetére


margithid
veterán

Pin kérést hol kapcsolatad ki? Sehol nem találom...

(#2038) fa4hu válasza Biluxzsolt (#2035) üzenetére


fa4hu
őstag

Szerintem teljesen használható. Egyes widgetek csak akkor töltődnek be, ha a widget programjának automatikus indítása engedélyezve van, de szerintem ez nem baj, mert így talán még szorosabban fogja az operációs rendszer az egyes programok automatikus indítását.

(#2039) arktos válasza cappa72 (#2036) üzenetére


arktos
tag

Akkor kiegészíteném az én tapasztalatommal, hogy ne csak negatív legyen.
Tegnap koradélután frissítettem, semmi problémát nem tapasztaltam azóta sem (újraindulás, widgetek nem működnek, stb.).
Ez egyetlen, ami nálam hibaként jelentkezik, az ez (de ez a frissítés előtt is ilyen volt):
[link]

(#2040) margithid válasza margithid (#2037) üzenetére


margithid
veterán

Na megvan, jól eldugták:)

(#2041) margithid válasza margithid (#2040) üzenetére


margithid
veterán

Még annyi, hogy osztott képernyős módot ne is keressek vagy ez is el van dugva?:)
Vagy ilyen funkció nincs a miuiban még? Majd android 7től?

(#2042) david9999999


david9999999
tag

Sziasztok!

Igyekeztem elég sok hozzászólást elolvasgatni itt a témában, amiből számomra egy dolog derült ki: A többségetekkel nem egy szinten űzzük a telefonhasználatot és természetesen én vagyok a gyengébb játékos!

Csak annyit szeretnék kérdezni, hogy EUstock-ról rendelve fog kapni a telefon frissítést vagy sem, illetve mennyire megbízható az üzlet? (Gyanúsan olcsóbb a telefon csak azért kérdezem)
Előre is köszönöm a választ!

(#2043) Milestone2 válasza david9999999 (#2042) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Igen fog.
Global Developer ROM.
Megbízható.
Menj fel az FB oldalukra, kérdezz válaszolnak.
Kérdezz rá, hogy Global Developer rommal kapod-e.
(De azzal fogod)
Az meg frissül hetente, nem kell mókolnod vele semmit.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#2044) ekrisztian válasza david9999999 (#2042) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Szia!

Olcsóbb? Szerintem a legdrágább mód, hogy ilyen telefonod legyen. De én is itt vettem, nem kell paypal vagy kártya adatot megadni, futárnak fizetsz, nincs rizikó.
Szerintem.
Ha lesz értelme frissíteni, akkor menni fog.
:R

(#2045) ekrisztian


ekrisztian
senior tag

Párom Eustock 015 telefonja is kezdi az akku merítést.
Tegnapról ma reggelre 49%-ról 23-ra merült.
Az első töltést 4napig bírta.

(#2046) Biluxzsolt válasza cappa72 (#2036) üzenetére


Biluxzsolt
aktív tag

Köszi neked, meg a többieknek is!
Van 2 teló, az egyiket lehet lefrissítem, de mondjuk meg vagyunk elégedve velük, így lehet nem kellene elkapkodni.

"Ha három madár lennék,látnám magam felülről,amint magam mögött repülök."

(#2047) david9999999 válasza ekrisztian (#2044) üzenetére


david9999999
tag

Nyugodtan javíts ki ha tévedek, de tegnap 55-ért néztem eustock-on máshol pedig 60 fölött, persze nem végeztem mélyreható keresgélést.

(#2048) Peltár válasza david9999999 (#2042) üzenetére


Peltár
aktív tag

Nyugodtan vásárolhatsz náluk, megbízhatóak, innen sokan vásároltak tőlük. Az ár meg azért alacsonyabb mert
ők hozzák be, nem raknak rá extra árrést mint egyes boltok. Náluk sok kicsi, sokra megy. Reméljük így is marad sokak örömére. :K Az szokott előfordulni, hogy a nagy kereslet miatt, hamar ki tud fogyni a készlet.

(#2049) jambiyya válasza Peltár (#2048) üzenetére


jambiyya
őstag

és ha van EU-s adószámod...akkor olyan ár/értéket kapsz, amit nehéz kihagyni

(#2050) Peltár válasza jambiyya (#2049) üzenetére


Peltár
aktív tag

Ha van, de nincs, mert nem vagyok cég, aztán az EU-s adószámra történő vásárlásnak is meg vannak a szabályai. A készülék áfája magánszemélynek gondolom Szlovákiai, nem az EU-ban top 27% , Ezért is tud picit olcsóbb lenni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.