Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi 3S/Prime

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1401) ka64


ka64
tag

Sziasztok!
Most kaptam meg eustocktól a 3s prime készüléket. Sim kártya nélkül próbálok belépni, de nem sikerül. Van az a funkció, hogy belépés MI fiókba. Itt automatikusan elkezdődik az Eszköz biztonságának ellenőrzése Ezen nem megy tovább, mert nem tud kapcsolódni a hálózathoz. Nem lehet ezt valahogy kihagyni?
Köszönöm:
ka64

[ Szerkesztve ]

(#1402) hege21 válasza albandy (#1399) üzenetére


hege21
senior tag

:K

Pixel 4A 5G fehér eladó

(#1403) jackbacsi87


jackbacsi87
senior tag

Most olvasom az összefoglalót, kellene root pár progihoz az meg ugye bootloader nyitással jár. Ez komoly, hogy külön kell kérni a nyitást, ami 2-3 hét?

(#1404) Janou válasza Atee_0602 (#1398) üzenetére


Janou
őstag

Én is azt mondom hogy EUStock. Pénteken rendeltem, kedden megkaptam a telót úgy is hogy hatalmas volt a rendelés dömping. És ha gariztatni kellene akkor nem kínába kell visszaküldeni.

(#1405) Zeranch


Zeranch
csendes újonc

Most kaptam eustocktól, valami ötlet hogy hogy lehetne a telekomos mobilnetet(microsimen,domino surf díjcsomag) működtetni rajta?
(név:Telekom Net
APN:internet.telekom
azonosítás típusa PAP
a többi üres/alapon hagyva) ezzel az APN-el próbáltam, wifi az amúgy működik rendesen.

(#1406) Milestone2 válasza Zeranch (#1405) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nálam

Telekom HU NET
internet.telekom

Azonosítás tipusa üres
APN tipusa: default, supl
Hozzáférési pont protokollja: IPv4

MiMax

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1407) ekrisztian válasza ka64 (#1401) üzenetére


ekrisztian
senior tag

De biztos kilehet, mert lányom is sim nélkül ment végig.

(#1408) fa4hu válasza jackbacsi87 (#1403) üzenetére


fa4hu
őstag

Nekem 1,5 alatt megvolt, jött az sms róla, hogy nyithatok.

De ha már nyitás: Tapasztalt olyat valaki, hogy i.mi.com oldalon a felső sorban bal oldalon nem a készülék típusát (azonosítóját) írja ki a weblap, hanem hogy "Just a sec..."? A kontakjaimat sem látom, viszont a többi adat látszik a fiókban.

[ Szerkesztve ]

(#1409) RaVal válasza fa4hu (#1408) üzenetére


RaVal
tag

Váltsd át angolról pl kínaira az oldal nyelvét, és akkor ott betöltődnek a fiókhoz kapcsolt eszközök. nekem is így sikerült leválasztani a Redmi 2 Pro-t.

(#1410) Zeranch válasza Milestone2 (#1406) üzenetére


Zeranch
csendes újonc

default vessző után a szóköz számíthat?

(#1411) Janou válasza ekrisztian (#1407) üzenetére


Janou
őstag

Szintén SIM nélkül használjuk. :)

(#1412) Milestone2 válasza Zeranch (#1410) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nincs vessző, rosszul írtam. Bocika.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1413) fa4hu válasza RaVal (#1409) üzenetére


fa4hu
őstag

Köszi, így már látszik a készülék, de a kontaktok még mindig nem szinkronizálódnak.

(#1414) Dani_kp válasza eustock (#1377) üzenetére


Dani_kp
őstag

Ez elég szomorú, pedig nagyon megtetszett a telefon, mind külsőre mind pedig tudásban, na meg árban verhetetlen, de akkor így felejtős, ha nincs belőle fehér színű.

Tetszik 1-2 fekete telefon is,bár ez igen szűk réteg, de a R3S-ből pont nem. Kár érte. :(

https://ingatlan.com/33821564

(#1415) ekrisztian válasza Dani_kp (#1414) üzenetére


ekrisztian
senior tag

+1, ezért nem vettem magamnak én se.
Nejem meg nézegeti az aranyat :)

(#1417) tiko76 válasza eustock (#1395) üzenetére


tiko76
aktív tag

Hány darab Xiaomi Redmi 3s érkezik pénteken?

(#1418) fa4hu válasza fa4hu (#1413) üzenetére


fa4hu
őstag

Megoldás: A tárcsázó telefonkönyvének beállításainál az Exportálás\Importálás menüpont utolsó alpontjára (Importálás a MI Fiókba) kézzel átvihető. Sajnos ez korántsem automatikus.

Egyben a MIUI fordítói felé jelezném, hogy félrevezető a fordítás, ugyanis ez nem importálás, hanem exportálás a MI fiókba (a telefon telefonkönyvéből indítjuk, ezért onnan kell megítélni, hogy export a fiók felé).

(#1419) sdaniel89


sdaniel89
csendes tag

Sziasztok!

Szintén B20-as Redmi 3 S Prime boldog tulajdonosa lettem.

Nálam minden jól működik a régi szoftvert hagytam meg még a frissítés helyre nem jön. (6.9.15 | Beta)

Egyedül az exchange-s levelezőszerverrel nem tudtam működésre bírni. Valaki tapasztalt hasonlót? Rossz felhasználónév / jelszóval utasít el (közben biztos helyesen ütöm be)

Várom válaszotokat, Dani.

(#1420) fa4hu válasza sdaniel89 (#1419) üzenetére


fa4hu
őstag

Gmail-es exchange kliens?

(#1421) sdaniel89 válasza fa4hu (#1420) üzenetére


sdaniel89
csendes tag

Szia!

Sima beépített androidos email kliensből venném fel.

Vagy mint alternatíva mondod? Fontos még, hogy a névjegyeket is leszedje.

Üdv, Dani.

(#1422) fa4hu válasza sdaniel89 (#1421) üzenetére


fa4hu
őstag

Az androidos email klienst nem használom, de a gmail gond nélkül kezeli az exchange fiókot. A névjegyeket is szinkronizálja (már mint a Névjegyzékből, nem az Exchange szerver globális címlistájáról).

[ Szerkesztve ]

(#1423) sdaniel89 válasza fa4hu (#1422) üzenetére


sdaniel89
csendes tag

Helló, faszán működik, köszi.

Dani.

(#1424) hevizms válasza ekrisztian (#1415) üzenetére


hevizms
addikt

A lányomnak és az egyik haver barátnőjének is arany színben rendeltem Redmi3 Pro-t.Ajánlom azt a színt
Szerintem bejövős a nőknek.Nem az a búcsús rikitó arany szín,hanem sokkal light-osabb.
Jól néz ki :)

[ Szerkesztve ]

(#1425) Janou


Janou
őstag

Szerintetek ha vennék egy ilyet a telóra az leárnyékolná és gyengébb lenne a térerő?

(#1426) hevizms válasza Janou (#1425) üzenetére


hevizms
addikt

Hát most nem tudom itt vagy más telós topikban volt e,de valaki vett ilyesmit és panaszkodott pont az árnyékolás miatt.

(#1427) fa4hu válasza hevizms (#1426) üzenetére


fa4hu
őstag

Igen, a Redmi 3 Pro topikban volt panasz rá.

(#1428) Janou válasza hevizms (#1426) üzenetére


Janou
őstag

Sejtettem már a kinézete alapján.... :(

Köszi nektek. :R

(#1429) cicur99


cicur99
tag

Itt is érdemes körülnéznetek. (Redmi 3X) Vámmentes DHL 26,32 USD

[ Szerkesztve ]

(#1430) albandy válasza cicur99 (#1429) üzenetére


albandy
tag

A redmi 3X-ben nincs b20 ....

(#1431) trebrona válasza cicur99 (#1429) üzenetére


trebrona
Topikgazda

3X megint egy "más" készülék, ugyanazt a romot használja, mint a 3S, de más a készülékház (nem gömbölyített), 2GB ram 32GB tárhely és nincs B20-as verzió.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#1432) margithid


margithid
veterán

Kb 10-12 óra alatt merült 8-10%-ot wifin lógva éjjel a készülék. Másnál is hasonló a helyzet?
Kicsit sokkalom, de néztem lehet endomondo folyamatosan keresett GPS jelet, lehet ez miatt merült ennyi.
Egyébként szenzációs az aksi, tegnap reggel óta most vagyok 68%-on! :C

(#1433) kmisi99


kmisi99
addikt

Sziasztok! Valaki tapasztalt már olyat, hogy hirtelen esik a telefon töltöttsége? Ugyan ez volt a telefonom első feltöltése, de kb ~33% ig 5 óra kijelző idővel ment el, ez volt tegnap este. Ma reggel meg hirtelen 11% on volt, innentől max fél órát használtam és lemerült.

(#1434) csongi válasza kmisi99 (#1433) üzenetére


csongi
veterán

Melyik Rom van fent?

(#1435) Halo


Halo
senior tag

Üdv!

Kapott a Zasszony egy 3S 3gb-os telót - én meg kicsit (?) csorgatom a nyálam... lehet szólnom kellene magamnak, hogy kapjak én is egyet...? :)

Nem is ez a lényeg:
- random kikapcsol... most próbálok utánaolvasgatni, meg eltávolítgatni olyan cuccost, ami a friss rendszerre lett rápakolva, de egyelőre passz... Miui 8 global 6.9.29 beta verzió csücsül most rajta.
- valahol találtam még az első napon olyan beállítást, hogy kikapcsolt állapotban is ébreszt a teló - no, ezt most az Istennek nem lelem... ezt hol találom?
- átszabható saját miui-s óra widgetet tud valaki ajánlani? Van 1-2 kedvenc, de most igazából nem tudom, ezek közül produkálja-e valami a váratlan kikapcsolást, úgyhogy... egyelőre hanyagolás van... A google órawidgetje meg nem akar működni - tegnap még ment, de ma már hiába is rakom ki - betöltést ír ki, és ennyi... (Ezt pl. azért jó, mert a naptárra bökve beállítható, hogy milyen naptáralkalmazás induljon... A G-s naptár és a miui-s naptár is abban a vacak, hogy nincs eseménynél copy-paste...2016... Elkalandoztam, bocs.)

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#1436) Milestone2 válasza Halo (#1435) üzenetére


Milestone2
nagyúr

6.9.29-cel vannak problémák tudtommal, lehet nem kell keresd a hibát.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1437) stoke válasza Halo (#1435) üzenetére


stoke
csendes tag

(#1372)

próbáld ki te is a xabolcs által leírtakat, nálam tegnap óta nem kapcsol ki, bár a mobilnet is csak edge és hsdpa között ugrál, de legalább használható a telefon :DDD

[ Szerkesztve ]

10 ember él a világon, aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem...

(#1438) Magnat válasza trebrona (#1431) üzenetére


Magnat
veterán

Sztem ennél akkor már jobb alternatíva EuStockról a Mi4c.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#1439) Upo válasza hevizms (#1424) üzenetére


Upo
addikt

És vajon a 3S is olyan arany színű lehet mint a 3 pro? Mintás hátlapos volt vagy a sima? Mert azok is mintha árnyalatban kicsit különböznének.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#1440) janakbacsi


janakbacsi
őstag

aliról, goldway-től rendelt már valaki ilyen készüléket? mennyi idő alatt érkezik ide ezzel a fajta szállítással? azt mondta valaki, hogy ha a seller's shipment-et választom, akkor nem lesznek egyéb terhek. szeptember 27-én rendeltem meg. 3-4 hét alatt megjöhet?

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#1441) Petyka3 válasza janakbacsi (#1440) üzenetére


Petyka3
aktív tag

Innen rendeltem, azért az áfamentességbe ne reménykedj. Másfél hét alatt megjött + az áfa miatt még egy hetet ültek rajta. Jobban jársz az eustock, vagy a xiaomi shoppal.

(#1442) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Mi accountot indamail-re nem lehet regisztrálni? 10x küldtem újra 3 nap alatt a megerősítő levelüket, de egy se ért ide. Legfeljebb regisztrálok másik gmailt, a normált nem szívesen adom meg.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#1443) DJ. Ru$y válasza Victoryus (#1442) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nekem anno a Mi Band-hez kellett és Gmail-re sem küldte ki. Próbálkozz Citromail-re azt hiszem azzal sikerült.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#1444) eustock válasza Upo (#1439) üzenetére


eustock
tag

Igen, pontosan olyan mint a redmi 3 pro arany/classic, tehát a minta nélküli verzió.

(#1445) Gabócza válasza Petyka3 (#1441) üzenetére


Gabócza
senior tag

Melyik postázási móddal kérted?

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#1446) Gabócza válasza janakbacsi (#1440) üzenetére


Gabócza
senior tag

Már Párizsban jár a csomagod. Szerintem jövő héten megérkezik. [link]

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#1447) Petyka3 válasza Gabócza (#1445) üzenetére


Petyka3
aktív tag

Passz, tesóm intézte, szerintem a normál szállítás volt. Az a gond, hogy töketlen társaság, eleve ráírja, hogy "Android phone", naná, hogy megfogják.

[ Szerkesztve ]

(#1448) margithid válasza Petyka3 (#1447) üzenetére


margithid
veterán

Hát igen, az úgy gáz...
Pedig kis csomagba jön, legalább is nekem geekbuyingról úgy jött, nem csodálom nem foglalkoztak vele...

(#1449) Gabócza válasza Petyka3 (#1447) üzenetére


Gabócza
senior tag

Akkor ez lehetett a gond. Ha a Seller's Shipping Method-ot választottátok volna kicsit kevesebb mint $17-ért, akkor nem kellett volna áfát fizetni...

[ Szerkesztve ]

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#1450) Petyka3 válasza Gabócza (#1449) üzenetére


Petyka3
aktív tag

Én már a mesékben nem hiszek, ha bele gondolsz ebből jól megél az állambácsi, naná, hogy ráfekszik az ilyen bevételi forrásokra. Én senkinek nem javasolom, mivel áfával ott vagy, mintha itthon vetted volna hivatalosan, garanciával. Sőt, esetembe még deficites is a volt a "spórolás", mivel a xiaomi shoptól 6e még olcsóbb is lett volna.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.