Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi 3S/Prime

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11001) Faterkam válasza netreg (#11000) üzenetére


Faterkam
addikt

Ha fut az app, akkor a teló főoldalán a menü gomb, és lefele húzod az appot!

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#11002) 22Dávid22 válasza Sebhelyes (#10994) üzenetére


22Dávid22
aktív tag

Arról nem volt szó, hogy időközben meggondolják magukat. :DDD Viszont a xiaomi.eu ROMokat egyelőre még mindig érinti a dolog, china developer a jelenlegi állás szerint nem lesz.

[ Szerkesztve ]

(#11003) V.Stryker válasza 22Dávid22 (#11002) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Amúgy tudunk valamit az Android 7 -ről a készülékre kerüléssel kapcsolatban?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#11004) 22Dávid22 válasza V.Stryker (#11003) üzenetére


22Dávid22
aktív tag

Még semmi hivatalos. De én még nem zárom ki, hogy előbb vagy utóbb megkapja. Lehet, hogy végül pont ezért nem marad ki a global bétából, de ez csak az én elméletem. Ugyanis eredetileg csak olyan eszközök kaptak volna a megszokott módon frissítést, amik már frissültek Nougatra.

[ Szerkesztve ]

(#11005) blash válasza spileraaa (#10993) üzenetére


blash
tag

Redmi 3 Pro-hoz ezt a kijelzot vettem, feketeben is kapni http://m.ebay.com/itm/322373460546

Valahonnan Angliabol kuldte, kb. egy het alatt ert ide. Azert valasztottam ezt, mer ez a kijelzo kerettel egyutt van, nem kellett hajszaritozni. A szetszedes es osszerakas egyszeru, bar a vibramotorral es a felsohangszoroval picit kinlodtam, mert epp nem volt benne ebben a videoban, hogy szedi ki: https://m.youtube.com/watch?v=4HqA9FYHgYQ

Az osszerakast elbenaztam, mert a felsohangszoro kornyeken nem nyomtam ra elegge valamit, igy mikor nyomtam ra a hatlapot, lett ket szep repedes a hangszoronal, igy rendeltem me'g egy ugyanilyen kijelzot, az is gyorsan ideert.

A benazas eredmenye:

A kijelzo szinevel nincs gond olyan, mint az elozo. Az erzekenysege nekem fura, de ez lehet csak placebo, hogy ezzel magyarazom azt, hogy felregepelek.

[ Szerkesztve ]

(#11006) SzilagyiTibi


SzilagyiTibi
csendes tag

Sziasztok! TWRP-t lehetséges a Parancssor segítsége nélkül megnyitni? Shift+jobb klikknél nem jön fel a "Parancsablak nyitása itt..." gomb...

(#11007) oriolus123 válasza SzilagyiTibi (#11006) üzenetére


oriolus123
tag

A shift+jobb klikk a fájlkezelőben (intéző) volt? Mert az a módja. Ahová másoltad a cuccot, abban a mappában kell nyomni.
Masik megoldás ha a start gomb feletti mezőbe elkezded beírni hogy cmd, vagy parancssor. Megjelenik egy lista, abból ki tudod választani.
Esetleg total commanderben oda mész ahova másoltad, és beirod hogy cmd <enter>

[ Szerkesztve ]

(#11008) lócitrom válasza SzilagyiTibi (#11006) üzenetére


lócitrom
őstag

gondolom Windows 10-ről van szó. alkotói frissítést követően tűnt fel nekem, hogy ez így már nem megy. Power Shell jelenik meg helyette. ha minden igaz ezt valóban a frissítés hozta és lőttek a parancssor megnyitásának ilyen módon. marad hátra a többi módszer.

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#11009) hevizms válasza blash (#11005) üzenetére


hevizms
addikt

A szétszedésnél azért az első mozdulat nem egyszerű,míg valahol eltudod pattintani a fedelet.Ha már egy helyen sikerült,akkor már okés,de nem egyszerű megkezdeni szerintem.Legalábbis nekem az ment a legnehezebben.

[ Szerkesztve ]

(#11010) trebrona válasza retesz147 (#10997) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Kiderült, van heti global béta frissítés.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#11011) retesz147 válasza trebrona (#11010) üzenetére


retesz147
addikt

Szuper.... Igaz, multi stabilon vagyok.... :)

Xiaomi 13 eu dev...

(#11012) trebrona válasza retesz147 (#11011) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Én is, a többség viszont global bétán. :)

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#11013) ROBERTOH válasza trebrona (#11010) üzenetére


ROBERTOH
őstag

Valaki letesztelhetné, mert már szeretném lecserélni a 6.10.20 Beta-t :) Csak annyi a bajom, hogy időnként nem hall a másik fél. Letesszük, újra beszélünk és jó..

ez a kedvenc aláírásom

(#11014) trebrona válasza ROBERTOH (#11013) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Nem én leszek az. :N

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#11015) Brandynew válasza ROBERTOH (#11013) üzenetére


Brandynew
őstag

Én mindig azonnal felteszem, most is feltettem.

Soha semmilyen hiba nincs egyik kiadott verzióban sem, ezek mindig user errorok/3rd app gondok. Természetesen most is hibátlan.

(#11016) punky10 válasza ROBERTOH (#11013) üzenetére


punky10
addikt

Azért egy telefonál szerintem igen nagy baj, ha a telefon-funkció nem működik 100 százalékosan.Én a helyedben nem várnék másra, feltenném a frissítést, hátha az megoldja.Mert pl én sem fogok azonnal a legújabb FW teszteléséhez,d nekem, az előttem hozzászólóhoz hasonlóan, nincs problémám a telefonnal... :)

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#11017) jambiyya válasza ROBERTOH (#11013) üzenetére


jambiyya
őstag

Mindig felteszem a frisset, és -mint mindig, most is- hibátlan.

(#11018) Bubesz90


Bubesz90
csendes tag

Panaszkodtatok, hogy a nem-tudom-melyik verziótól kezdve kicsit lomhább a rendszer. Ez még fennáll?

(#11019) ROBERTOH válasza Brandynew (#11015) üzenetére


ROBERTOH
őstag

Nincs telepakolva appokkal a telefon. A telefon funkcióját módosító app nincs feltéve.
Ha nem jön negatív vélemény az új verzióval kapcsolatban, akkor felteszem.

Köszi mindenkinek! :)

ez a kedvenc aláírásom

(#11020) trebrona válasza Brandynew (#11015) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Egy about phone screenshotot kérhetnék? :R

Tárgytalan.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#11021) IG55 válasza Bubesz90 (#11018) üzenetére


IG55
senior tag

Nálam ezzel a frissítéssel megszűnni látszik az, amiről panaszkodtam a minap.

(#11022) IG55


IG55
senior tag

A Mi Cloud 5-ről 25 Gigára emelte a tárhelyet? Most tűnt fel.

(#11023) jambiyya válasza IG55 (#11022) üzenetére


jambiyya
őstag

Ja, meg az üzeneteknél van még változás...elég tré így elsőre.

(#11024) voci


voci
tag

Ennél a frissítésnél másnak is eltűnt az automatikus feladatok lehetőség?

(#11025) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Jó hogy most áltam át global stabra. :DDD Végül ment a root is.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#11026) szanozs válasza voci (#11024) üzenetére


szanozs
aktív tag

Nem kerestem, de tegnap este és ma reggel sem jelzett, hogy elindult volna. Biztos kivonták a forgalomból. De a menüben sem látom. Szóval igen.

(#11027) trebrona válasza szanozs (#11026) üzenetére


trebrona
Topikgazda

A gyári romokból kivették ezt a feature-t valamiért. Eu romokban továbbra is benne, más dolog, hogy mivel kínai dev. frissítés nem lesz, csak global egy ideig 3S-re, így az eu frissítések is elmaradnak.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#11028) geotom válasza trebrona (#11027) üzenetére


geotom
tag

Szia!
A stabil 8.2.5.0-ban benne van ?
Kösz!

(#11029) trebrona válasza geotom (#11028) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Abban még valószínűleg igen, de majd aki global romot használ megerősíti.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#11030) geotom válasza trebrona (#11029) üzenetére


geotom
tag

Köszi!
Még egy kérdés! Át akarok térni stabil ágra, melyiket érdemesebb feltenni a global v. eu-s stabilt?
Bár az Eu-s stabilt nem találom az összefoglalóban levő linken (lehet béna vagyok)

(#11031) trebrona válasza geotom (#11030) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Ott van az. :)
1. katt a verziószámra

2. lentebb görgetsz:

Én mindig az eu vonalat fogom mondani. :)

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#11032) Acef válasza geotom (#11028) üzenetére


Acef
addikt

Igen, a 8.2.5.0 golbal stable-ban benne van az automatikus feladatok funkció

[ Szerkesztve ]

(#11033) geotom válasza trebrona (#11031) üzenetére


geotom
tag

Igen ezt megtaláltam, csak elbizonytalanodtam, mert ott MiNote, Mi5s.....meg ilyenek vannak, a 3s-t nem találtam. Melyik való a 3s-re?
Bocs, ha értetlen vagyok:-)
Acef-nek kösz!

[ Szerkesztve ]

(#11034) trebrona válasza geotom (#11033) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Akkor lassan írom, hogy biztos érthető legyen. :D

Összefoglalóban szép fehér háttérben, nagy betűkkel ki van emelve a készülék kódneve.
A stable linken ugye mappák vannak. Mit szeretnél? 8.2.. stabilt. Tehát rákattintunk a 8.2 mappára. Ebben a mappában lesz sok-sok rom, de nekünk az kell, ami az összefoglalóban ki van emelve, tehát biztosan a telefonunkra való. Ha így sincs meg szólj, belinkelem a konkrét romot. :)

Szerk:
Lásd, hogy amúgy jófej vagyok: xiaomi.eu_multi_HM3SHM3X_V8.2.3.0.MALCNDL_v8-6.0.zip :D

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#11035) geotom válasza trebrona (#11034) üzenetére


geotom
tag

Akkor én is lassan írom, én a 8.5-nél kerestem, gondolván az a legfrisseb :W
A 8.2-nél valóban van MALCNDL!
Köszönöm!

(#11036) trebrona válasza geotom (#11035) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Bootloadernyitás megvan már, vagy ezután jön?

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#11037) geotom válasza trebrona (#11036) üzenetére


geotom
tag

Igen, az már megvan!
Kösz!

(#11038) trebrona válasza geotom (#11037) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Akkor jó romolást! :)

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#11039) SteadyMan


SteadyMan
aktív tag

Most nézem, hogy a Dev.7.6.15. frissítéssel eltűnt a fehér keret az ikonokról, ami pár fórumtársnak nem tetszett. :)

(#11040) Vicodin24


Vicodin24
csendes tag

Sziasztok.
Olyan gondom van, hogy pl a facen ha a hozzászólásokat olvasom, görgetem mindjárt bedobja a lehetőségeket (mintha hosszan nyomnám) . Nagyon érzékeny a kijelző. Máskor tökéletes. vannak olyan képek mikor vibrál kicsit a kijelző 😕 színektől függ,főleg ha pörgetem az oldalakat.
Voltam koncerten és a hang minősége szörnyű. 😯
Valaki tapasztalt már ilyent? Fél éves teló 8.1.1.0 Malmidi Malmidi verzió. Mi a tapasztalat a 8.2.5.0. Verzióval érdemes váltani, amúgy bejön a jelenlegi.
Előre is köszi a válaszokat.

(#11041) Jim74 válasza SteadyMan (#11039) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszi!!!!! :R Már rakom is fel :C Végre!!!! :DD

(#11042) sz.j


sz.j
nagyúr

Srácok, hogy lehet az ikonos oldal háttérképét/színét megváltoztatni? (7.6.15 beta)

[ Szerkesztve ]

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#11043) trebrona válasza sz.j (#11042) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Beállítások=>Háttérkép=>Kezdőképernyő

Ha jól értelmezem, mit szeretnél.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#11044) trebrona válasza Vicodin24 (#11040) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Kijelző túlérzékenységét egyvalaki jelezte, ha jól emlékszem, így ez nem általános.

Videó hangminősége ismert probléma: [link], bootloadernyitás után van rá megoldás, egy patch formájában, amit TWRP-vel kell feltenni. Ezt az összefoglalóban megtalálod. Más mód nincs sajnos a javításra.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#11045) sz.j válasza trebrona (#11043) üzenetére


sz.j
nagyúr

Köszi .., bár nincs a választhatók között az amit a frissítés előtt használtam, de legalább megszabadultam a feketétől

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#11046) trebrona válasza sz.j (#11045) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Olyat töltesz le, amilyet csak szeretnél. :)

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#11047) sanyi0627 válasza Vicodin24 (#11040) üzenetére


sanyi0627
senior tag

Szia
Ugyanezek nekem is vannak.
Színeknél mintha fakulna és így váltakozik.
Leginkább miui fórum appnál látni.
Nem jöttem rá mitől van.

[ Szerkesztve ]

http://logout.hu/bejegyzes/sanyi0627/uzleti_szabalyzat.html

(#11048) KMT válasza Brandynew (#11015) üzenetére


KMT
addikt

Hol hibáztam, hogy a 7.6.7-re való frissítés után hirtelen több applikáció első indításra lefagy, a dolphin browser meg kuka?

(#11049) Jim74 válasza SteadyMan (#11039) üzenetére


Jim74
nagyúr

Korán örültem...
A fehér keret ugyan eltűnt az értesítő sávban az ikonok körül, de ugyanolyan kicsik maradtak, mint fehér kerettel, kvázi mintha most fekete keretük lenne...

(#11050) ktomcat


ktomcat
senior tag

Sziasztok!

Valalki megtudná nézni hogy működik ez az xposed az új globaloknál? pár hete váltottam stable-ra a mert bootloopot kaptam tőle, előtte minden rendben volt...

Köszönöm :R

Redmi Note 11 Pro eladó

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.