Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi 3S/Prime

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4001) NoOne1976


NoOne1976
őstag

Telepíteni akartam a HereWeGo-t. Miért akar hozzáférést az sms-ek küldése és megtekintéséhez és a híváslista beolvasásához?

(#4002) hege21 válasza hevizms (#3998) üzenetére


hege21
senior tag

:)

Pixel 4A 5G fehér eladó

(#4003) sz.j válasza gabikiraly2 (#4000) üzenetére


sz.j
nagyúr

Akkor bénázok, mert nem találom ... :B

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#4004) gabikiraly2 válasza sz.j (#4003) üzenetére


gabikiraly2
aktív tag

Ha a böngésző alján a megnyitott lapokra rámész, akkor felül látni fogod, ott tudsz választani.

Csend a lelke mindennek!

(#4005) KMT válasza Marci__ (#3684) üzenetére


KMT
addikt

Nem, a gyári alkalmazással. A tévét hamar megtalálta, de a box-nál nincs cisco márka, márpedig nekünk ez van. Gondoltam, hogy valamelyik másik márkát kiválasztva működik. Jó lenne, mert akkor egy kütyüvel irányíthatnám a két eszközt.

(#4006) ORCA58 válasza janakbacsi (#3992) üzenetére


ORCA58
addikt

Ami a dobozban van az B20-as, mert a dobozon ott a 2016031.

(#4007) Jabby


Jabby
őstag

Alkalmazások automatikus frissítését ki lehet valahol kapcsolni?

(#4008) Victoryus94 válasza KMT (#4005) üzenetére


Victoryus94
őstag

Cisco-t nem is fogsz tudni...

(#4009) trebrona válasza Jabby (#4007) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Play áruházban, mint az összes androidos telefonon.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#4010) cincinatus válasza janakbacsi (#3992) üzenetére


cincinatus
tag

Az üzi első felében nem neked, hanem az ÁFÁ-s kérdésre válaszoltam.

Ahogy eddig láttam, az olcsóbb lehetőségekben egyelőre nincs B20, erre szerettem volna felhívni a figyelmet.

(#4011) Soká válasza chipesz (#3975) üzenetére


Soká
senior tag

"A kameralencse, a led, vagy valami nem kocog nektek?"

De, én is hallom, ha megrázom.

(#4012) ekrisztian válasza Soká (#4011) üzenetére


ekrisztian
senior tag

[link]
Zörög , lötyög a kamera lencse, ha megrázom.

[ Szerkesztve ]

(#4013) Jim74


Jim74
nagyúr

Sziasztok!

Ki lehet valahol kapcsolni a mikrofon zajszűrést? Akikkel beszélek telefonon, arra panaszkodnak, hogy olyan, mintha vödörből beszélnék... Vagy ez valami hardvergond lesz?

Köszönöm.

(#4014) V-I-D-A


V-I-D-A
aktív tag

Tudja valaki, hogy ezeket az alkalmazásokat miért nem tudja frissíteni a Play áruház? A többi alkalmazást engedi, de ezeknél hibát dob: Android System WebView, Google Drive, Google fotók, Google Play filmek, Google Play Zene, Google szövegfelolvasó, Google - billentyűzet, Hangouts? :F

(#4015) gabee77 válasza KMT (#4005) üzenetére


gabee77
csendes tag

Play áruház " ZaZa Remote - univerzal remote " STB-nel választható Cisco,hogy működik-e azt nem tudom egy próbát megér.

(#4016) medica


medica
senior tag

[link] új headset?

Két pont között legrövidebb út ha el sem indulsz

(#4017) csongi


csongi
veterán

Akkor most hiba a rezges vagy sem? Kamera , vagy infra zorog? A Vernee Thor is csinalt ilyet abban meg nincs infra.

(#4018) szanozs


szanozs
aktív tag

Nem életbe vágó kérdés, de érdekelne, hogy ha berakok mp3 fájlokat a Ringtones könyvtárba akkor azt a csengőhang kiválasztásánál miért nem ajánlja fel a telefon. Saját csengőhangot csak a "+" gomb megnyomásával tudok hozzáadni, de csak egyet. Rossz mappába másolom? Vagy nincs is rá lehetőség, hogy az összes hang megjelenjen?

(#4019) Viktor0610 válasza csongi (#4017) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A kamera zörgés nem hiba, mert így tus fókuszálni, h az infrát hallod zörögni, az már más tészta.
Bár, ha nem annyira hallható/zavaró, én biztos, nem foglalkoznék vele. :D

Samsung Galaxy A54

(#4020) csongi válasza Viktor0610 (#4019) üzenetére


csongi
veterán

Nem tudom mi az elteres a ket zorges kozott. :)
Amugy zorogjon lexarom :) majd ha mukodesi gondom lesz akkor garoztatom.
Az itthoni gariztatas ritka, nagyon normalis intezes folyt a wyteq -nal.

(#4021) Sebhelyes válasza sz.j (#3997) üzenetére


Sebhelyes
senior tag

Az App Infonál a Manage Space oldalon törölted a Chrome minden adatát?

(#4022) ROBERTOH válasza szanozs (#4018) üzenetére


ROBERTOH
őstag

Az a fura, hogy nekem is a ringtone könyvtárban van minden zene, csengőhang beállításkor mégse talál ott semmit, miközben a Zene alkalmazás meg látja mindet. És amikor beállítottam csengőhangnak, akkor még be tudtam tallózni.

ez a kedvenc aláírásom

(#4023) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Valahogy lehet parancsikont készíteni fájlhoz? Képhez meg dokumentumhoz kéne.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#4024) KMT válasza gabee77 (#4015) üzenetére


KMT
addikt

Kösz, de nem megy. Sebaj.

Más:
Hogyan lehetne beállítani azt, hogy ha a nemrég használt alkalmazások közül eltüntetek egyet (tehát bal menü gomb röviden, és alkalmazás ikonjának felfele húzása), akkor az csak a listáról tűnjön el, de ne állítsa le a rendszer az app-ot? Ahhoz szoktam, hogy így csak a listát tudom kezelni, nem a futó alkalmazásokat.

(#4025) Viktor0610 válasza Victoryus (#4023) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Victoryus:
File Shortcut nevű programmal lehet pl. :)

KMT:
Nincs erre lehetőség.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#4026) szpali válasza medica (#4016) üzenetére


szpali
addikt

Bizony ááám :))
Aznap jelentették be, amikor megérkezett a noname termékem :(((

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#4027) szanozs válasza ROBERTOH (#4022) üzenetére


szanozs
aktív tag

Felvettem egy új könyvtárat, belemásoltam egy csengőhangot, akkor a Zene alkalmazás/helyi dalok Mappák fülön megjelenik a létrehozott könyvtár 0 dalok-al. Ha egy mp3-as zenét másolok bele akkor az már megjelenik. Ha kitörlöm a fájlokat (zene+csengőhang) eltűnik a mappák fülrnél a létrehozott könyvtár is.Nagyon helyesen mert nincs benne zenei fájl. Ha ugyan ezt az mp3-as zene fájlt teszem a ringtone könyvtárba akkor az ott nem jelenik meg.
No mindegy, ez nem működik, majd talán valamelyik frissítéssel javítják. Addig pedig tallózom a csengőhangot. Úgysem gyakran cserélgetem.

(#4028) Slownz


Slownz
senior tag

Sziasztok!

Ismét, hogy lehet egy dilettáns kérdés:

Az miért van, hogy amikor dobálom ki a memóriából megnyitott, de már nem használt alkalmazásokat, akkor némelyik beragad és nem hajlandó eltűnni csak sokadik próbálkozásra?

Csináltam egy videót az esetről: katt

(#4029) csongi válasza Slownz (#4028) üzenetére


csongi
veterán

Mert az alkamazast nem zartad be. Lepj ki belole vissza gombal, es ugy hasznald a taskillert.

Az utolso frissites ota nalam jobb a memoria hasznalata.

[ Szerkesztve ]

(#4030) Slownz válasza csongi (#4029) üzenetére


Slownz
senior tag

Magamtól sosem jöttem volna rá, köszi!

(#4031) Slownz


Slownz
senior tag

Ezzel a tokkal van esetleg valakinek tapasztalata?

For Redmi 3 Pro case,Retro Genuine Cow Leather Hard Back Case Cover For Xiaomi Redmi 3 Pro / Redmi 3s Phone cases

(#4032) Victoryus94 válasza Slownz (#4031) üzenetére


Victoryus94
őstag

Ránézésre sérülékeny... -persze tévedhetek.
Ha tényleg bőrből van, már attól sérted a tokot, ha ki-be húzod a farmerből. -De ha az nem is, egy pénzérme már simán karcolja.

[ Szerkesztve ]

(#4033) Slownz válasza Victoryus94 (#4032) üzenetére


Slownz
senior tag

Lehet, hogy igazad van.

Igazából rühellem a tokokat, csak azért szeretnék venni, hogy ne csússzon ki a kezemből a telefon. Ha már veszek, akkor meg szépet szeretnék :D

A bőr tokok tetszenek, illetve a fa tokok, fából sajnos nem találtam 3S-hez valót.

[ Szerkesztve ]

(#4034) Soká válasza Victoryus94 (#4032) üzenetére


Soká
senior tag

A bőrnek meg van az a jó tulajdonsága, hogy tud öregedni. A használattól lesz egy egészséges "belakott" fílingje. Az pedig nem olyan, mint amikor a fémről, a műanyagról lekopik a mesterségesen felvitt réteg.
Persze, hogy ilyen esetben hogyan viselkedik egy vékony bőr tok, azt nem tudom...

(#4035) bb71 válasza Slownz (#4033) üzenetére


bb71
őstag

Alin ma reggel láttam... most nem találom. Gravírozott mintával volt.

(#4036) Victoryus94 válasza Soká (#4034) üzenetére


Victoryus94
őstag

Én csak a pénztárcámhoz tudom hasonlítani... amit körömmel is könnyű megkarcolni.
Persze attól, ha "öregedik" egy idő után lehet szép kinézete, de ehhez szerintem több idő kell, mint amíg a telefont hordani fogja. Addig viszont a karcolódás/kopás lenne a legfeltűnőbb jelenség.

-Mondom ezt úgy, hogy nem volt bőr tokom, csak találkoztam már marhabőrrel. Simán lehet, hogy beválna a tok, de én a fent említett indok miatt ki sem próbáltam (+nekem nem jön be külsőre sem a fenti tok)

(#4037) Jabby válasza trebrona (#4009) üzenetére


Jabby
őstag

Ááá, tényleg!
köszi a segítséget!

S ha már szóba került a tok.
Hátlapra szilikonból tudtok ajánlani valami bevált tokot?

+ egy matt fóliát szeretnék a kijelzőre, a gyárilag fent lévő nagyon tetszik, csak ezzel at előlapi kamera nem használható, + a jobb felső sarokban "buborékos".

[ Szerkesztve ]

(#4038) Pistike1985 válasza szanozs (#4018) üzenetére


Pistike1985
aktív tag

Nekem a MIUI mappába van egy ringtone mappa abban a kívánt hangok és úgy látja.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Watch 4 Classic

(#4039) Slownz válasza bb71 (#4035) üzenetére


Slownz
senior tag

Én csak olyan tokot láttam, ami fa mintás, de szilikon vagy egyéb műanyag.

(#4040) Soká válasza Victoryus94 (#4036) üzenetére


Soká
senior tag

A bőrnek meg van az az "öngyógyító" képessége, hogy a karcolások a tapizástól "begyógyulnak".
Vagyis az egész folyamatos kopásban van. Van a bolti steril állapota meg van a használattal járó rusztikus viselete. Egy műanyag és fém tokkal semmit nem tudsz kezdeni, egy bőr tokot meg kisuvickolhatsz mint egy bőrcipőt. Persze, színes pasztával óvatosan, mert olyan lesz a zsebed is. :)

Ezzel nem a bőr tokra akarok rábeszélni senkit sem, csak jelezni akartam, hogy másféle szemléletet kíván.

Az, hogy a Redmi 3 nagyon csúszós, az az egyik rossz legfőbb rossz tulajdonsága. És ez abból származik, amit előnyeként is emlegetnek, hogy fémből van. technológia okokból a sima felület lemezből a legkönnyebben előállítható és megmunkálható de az meg baromira csúszik. Egy bordázott felület sokat segítene, de nagyon megnehezítené a gyártást. 1. 2. 3. 4. 5.

(#4041) Soká válasza Slownz (#4039) üzenetére


Soká
senior tag

Szerintem ne nagyon akarj fából tokot. Én töröm rajta a fejemet, hogy csinálok magamnak, de igazából a fa nem erre van kitalálva. ilyen vékony dimenziókban a fa könnyen törik, nincs megfelelő rugalmassága.

(#4042) tvamos válasza Soká (#4041) üzenetére


tvamos
nagyúr

Nekem is tetszenek azok a laseres living hinges kivágott tokok.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#4043) Slownz válasza Soká (#4041) üzenetére


Slownz
senior tag

"Cserébe" nagyon szépen mutat, Te sem véletlen akarsz ilyet csinálni. :P

(#4044) KMT válasza Viktor0610 (#4025) üzenetére


KMT
addikt

Hát ez nagyon remek. Ami még rosszabb, hogy magától is bezárja az alkalmazásokat, illetve az automatikus indításukat se tudom biztosítani. Nem tetszik ebben a MIUI-ban, hogy a telefon a saját maga ura, nem pedig én. :((

De akkor átfogalmazom a kérdést: Tud valaki megbízhatóan működő olyan app-ot, ami értelmes módon emlékeztet a nem fogadott hívásokra? Más telefonon gond nélkül használtam az Easy reminder-t, ezen is működésre lehet bírni, de egyrészt bezáródik, másrészt nem indul el a telefon bekapcsolásával. Megadtam az alkalmazásnak minden engedélyt, és kivettem az akkumulátorkímélő listájából is.
Tudom, hogy van rá gyári megoldás, de az röhejesen rövid hangot játszik le (teszteltem, nem is rezeg) és az öt perces periódus is ritka nekem.

(#4045) Soká válasza Slownz (#4043) üzenetére


Soká
senior tag

Fotón szép :)
Érdemes lenne keresni a neten egy viseltes fatokos telóról képet.

(#4046) szanozs válasza Pistike1985 (#4038) üzenetére


szanozs
aktív tag

Köszi, így már működik.

(#4047) Maist válasza KMT (#4044) üzenetére


Maist
senior tag

Fejlesztői beállításoknál kapcsold ki a memória optimalizálást! Nekem így soha, semmit nem zár be.

[ Szerkesztve ]

(#4048) Victoryus94


Victoryus94
őstag

Attól kell tartani, hogy az ébresztő app "bezár" / "nem ébreszt"?
Volt már ilyen probléma valakinek?

(csak mert késik a teló, és félek egyből élesbe tesztelni, és volt már 1 telóval ilyen gondom. Itt meg sokan írják, hogy memóriaoptimalizálás céljából nem pont úgy futnak néha az appok, ahogy "kéne")

[ Szerkesztve ]

(#4049) zzz03 válasza Victoryus94 (#4048) üzenetére


zzz03
őstag

ebresztessel meg soha nem volt bajom. se 3pro-n se ezen az s-en.

[ Szerkesztve ]

(#4050) dewill79 válasza Victoryus94 (#4048) üzenetére


dewill79
tag

Nálam egész hétre be van állítva az ébresztés minden napra és eddig frankón működött. Nem kell tartani ilyesmitől szerintem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.