Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi 3S/Prime

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1951) Pmohai válasza RaVal (#1935) üzenetére


Pmohai
csendes tag

B20-as verziójú a telefonod?

Nyelve zöld, szarva barna............Spenót

(#1952) Pmohai válasza Pmohai (#1951) üzenetére


Pmohai
csendes tag

A hivatalos fórumon már próbálta valaki B20-assal és ment.
Este fölrakom, csak előbb fölmásolom a 9.22-est a telóra megint a biztonság kedvéért.

Nyelve zöld, szarva barna............Spenót

(#1953) Mikszi


Mikszi
tag

Eustockos B20-as telefonom van, már vagy 3 órája fent van a 10.13, eddig nincs probléma vele

Redmi Note 7, Redmi Note 9 Pro Global, MI 11 Lite 5G

(#1954) punky10


punky10
addikt

Sziasztok!Lehet, hogy már kérdezték, de én már annak is örülök, hogy kezdem kapisgálni a különféle Redmi3 verziók hardweres különbségeit,igy tőletek kérdezném: az EuStock által forgalmazott Prime képes a képernyő tartalmának átküldésére wifin keresztül ,illetve van benne OTG funkció?

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#1955) trebrona válasza punky10 (#1954) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Ezeket az összes tudja.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#1956) TomPack válasza M_o_g_y_i (#1929) üzenetére


TomPack
őstag

Nem, erről a MiKey tehet! Mondom, másik telefonon sem működött 100%-osan, régebbi droiddal sem.

(#1957) Pmohai válasza Mikszi (#1953) üzenetére


Pmohai
csendes tag

Köszi! :DD

Nyelve zöld, szarva barna............Spenót

(#1958) Sebhelyes


Sebhelyes
senior tag

Eustock nem szarozik, egy bazinagy matricát ragasztanak a gyári képernyőfóliára, hogy NEEEEEE frissítsd a szoftvert amíg nem olvasol tájékoztatót.

(#1959) hevizms válasza zolmesz (#1938) üzenetére


hevizms
addikt

Nekem Redmi 3 Pro van és ugyanez a probléma fennáll sajna.Semmit nem tudsz vele csinálni.Kalibrálni nem lehet,kegfeljebb ellenőrizned,de az jól fog működni.
Amit megfigyeltem hogy a bejövő hivásoknál csinálja inkább.

(#1960) Milánka válasza Weather (#1321) üzenetére


Milánka
csendes tag

Szia!

Végül válaszoltak, sikerült kideríteniük, melyik verziót forgalmazzák?

(#1961) jambiyya válasza Sebhelyes (#1958) üzenetére


jambiyya
őstag

Vettem észre...használhatatlanná tették a gyári fóliát. Persze nem maradt volna sokáig rajta, mert nem szép, de akkor is. :)

(#1962) kisjaki válasza tiko76 (#1902) üzenetére


kisjaki
csendes tag

Hy!
Nézegettem ezt a tokot de ennek azt a baját látom hogy csak oldal illetve hátlapi "védelmet" ad...
Két vége az teljesen nyitott max egy minimális perem van.
Ha leesik és nincs szerencséd akkor pont oda koppan és hello keret....
Tapintása kép alapján jó lehet nem az a csúszkálós mint az ipaky.
Nem tudom nézelődök én is kellene valami pettent gumis tok ami körbe véd és jó fogása van.
Más; nekem is ma bedobta a frissítés lehetőséget de egyenlőre marad amivel kaptam mert az hibátlan eddig.
Akku; Kedden kaptam a telefont estig töltés este 8 kor kapcsoltam be kb 2 órát mókoltam, tegnap azaz csütörtök este 8 kor 33% volt és folyamatosan használtam. Nekem ez cégesnek van használva tehát megy ki be rajta hívás ,email,viber... Eddig csillagos 5 a telefon.
Ajánlom bárkinek, eustock is ++++ nagyon korrektek a héten 3. telefont rendeltem meg tőlük.

(#1963) zolmesz válasza Viktor0610 (#1939) üzenetére


zolmesz
aktív tag

És tényleg! Lefújtam a védőfóliát az érzékelőről, vagy mi a szösz?

@tom120514
Az a kapcsoló be van/volt állítva rendesen, fújás kellett neki.

(#1964) ROBERTOH válasza zolmesz (#1963) üzenetére


ROBERTOH
őstag

lol :D

ez a kedvenc aláírásom

(#1965) RaVal válasza Pmohai (#1951) üzenetére


RaVal
tag

Igen, nekem B20-as van, eustocktól. Bocsi, reggel ez kimaradt ^^

[ Szerkesztve ]

(#1966) hevizms válasza zolmesz (#1963) üzenetére


hevizms
addikt

:)

[ Szerkesztve ]

(#1967) Pmohai válasza Mikszi (#1953) üzenetére


Pmohai
csendes tag

Nem bírtam ki. Frissítettem és működik nekem is. :K

Nyelve zöld, szarva barna............Spenót

(#1968) hevizms válasza zolmesz (#1963) üzenetére


hevizms
addikt

Most ez komoly?Azt hittem Viktor csak hülyéskedik,de tényleg ott a tesztben a dolog.
Hát nem is tudom mit higgyek.
Most az én telómba is belefújkodtam,hát kiváncsi leszek.

(#1969) Pmohai


Pmohai
csendes tag

Megtalálta már valaki ezt a menüben?
New - Added automated tasks in Security (10-13)

Nyelve zöld, szarva barna............Spenót

(#1970) Peltár


Peltár
aktív tag

Sziasztok!

A mostani OTA frissítést lehet csak Wi-fin keresztül frissíteni? Remélem nem kell hozzá 4G/LTE.

Köszi

(#1971) Milestone2 válasza Pmohai (#1969) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nem a menüben van, a Biztonság app-ban.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1972) TomPack


TomPack
őstag

Frissítettem, de azóta nem rezzen, ha ujjlenyomattal oldom fel! Nézegettem a beállításokat, de nem találtam ezzel kapcsolatos beállítást! Valakinek van valami ötlete?

(#1973) Milestone2 válasza Peltár (#1970) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Minden frissítést lehet WiFin csinálni, nem kell hozzá mobilnet forgalom...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1974) Milestone2 válasza TomPack (#1972) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Máshol olvastam, ha jól emléxem, hogy változtattak, nem rezzen ha minden OK, rezzen ha nem olvasta be.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1975) Peltár válasza Milestone2 (#1973) üzenetére


Peltár
aktív tag

Köszi! :K

Csak azért, mert valami éjszaka leszívta az aksit 75%-ról 0%-ra és az adatcsomagom is eltűnt, igaz csak 500MB -os van jelenleg. Megnézni sem tudtam mi volt az, mert reggelre kikapcsolt, vissza meg már nem lehetett, csak töltőre tolni. :U

(#1976) zolmesz válasza hevizms (#1968) üzenetére


zolmesz
aktív tag

Igen, és ha a fújás után 3x rákoppintunk, majd suhintunk a varázspálcával, akkor megduplázódik benne a RAM és az SD kártya mérete :D

(#1977) hevizms válasza zolmesz (#1976) üzenetére


hevizms
addikt

:)

Én már semmin nem lepődöm meg ezeknél a telóknál :)

[ Szerkesztve ]

(#1978) Tatavs


Tatavs
csendes tag

Sziasztok!
Kb másfél hete van meg a Redmi 3s-em (Puremobile-tól, nem B20-as). Ma a telefon egyszer csak kikapcsolt (nem használat közben). Az akkumulátor töltöttsége kb 55% körül volt. Sehogyan sem tudtam bekapcsolni, már éppen azon voltam, hogy viszem gariztatni, amikor olvastam a fórumon egy tanácsot egy másik problémára, hogy nyomjuk a bekapcsológombot nagyon hosszan. Na ezzel sikerült is bekapcsolni, azóta semmi baja. Tudja valaki, hogy mi történhetett? A telefon le volt téve egy asztalra, nem esett le, nem volt túl meleg helyen.

[ Szerkesztve ]

(#1979) jambiyya


jambiyya
őstag

Szeretne 6.10.13-ra frissíteni (global dev). Ezt már hagyhatom neki?

ui: ha novát használok, nem működik a téma+wallpaper választás, de ha visszaállítom a MI launchert, akkor jó, és utána vissza nova. :)

(#1980) TomPack válasza Milestone2 (#1974) üzenetére


TomPack
őstag

Marha jó! :( Remélem megszokom. Ha nem, akkor megy vissza az előző rom.

(#1981) Sebhelyes válasza Peltár (#1975) üzenetére


Sebhelyes
senior tag

Ezek szerint éjszakára érdemes kikapcsolni a mobil data-t, vagy kivenni a SIM kártyát, ha a kínai hackerek garázdálkodnának a mobilon!

(#1982) Milestone2 válasza jambiyya (#1979) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Igen.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1983) Milestone2 válasza Sebhelyes (#1981) üzenetére


Milestone2
nagyúr

A mai buildban ott az új szolgáltatás a Biztonság/Security alkalmazásban a Tasker. Beállítod hogy magától menjen aludni (repülőgép üzemmód) éjjelre, azt csá...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1984) Sebhelyes válasza Milestone2 (#1983) üzenetére


Sebhelyes
senior tag

Az lenne a tökéletes, ha együttműködne a Mi Band-del, amikor az érzékelné, hogy elaludtál, akkor altatná a telefont, mikor te felébredsz, akkor meg felébresztené, automatikusan.

(#1985) Milestone2 válasza Sebhelyes (#1984) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Tessék felmenni az en.miui.com vagy a miui.com weboldalra, és a Feature request rovatban megigényelni az új funkciót...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1986) Peltár válasza Sebhelyes (#1981) üzenetére


Peltár
aktív tag

Nekem 2 hete van meg, most volt az első eset hogy így tett.
Sajnos nálam nem kizárt hogy valami alkalmazást (talán Bkk-futár app ) letettem aztán a háttérben meg :Y szépen futott. Igen akár repülő gép módban is hagyhatod , én a kártyát biztosan nem fogom ki-be rakosgatni.

(#1987) jambiyya válasza Milestone2 (#1982) üzenetére


jambiyya
őstag

Köszi.
Lehet hülye kérdés...szóval nem töröl semmit a frissítés (1.4GB? huhh) ugye maradnak a beállítások, programok, stb?

(#1988) trebrona válasza jambiyya (#1987) üzenetére


trebrona
Topikgazda

Maradnak.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#1989) Milestone2 válasza jambiyya (#1987) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ami updateren (Frissítés alkalmazáson) keresztül megy az NEM. Csak frissít, megmarad minden alkalmazásod. Egyedül a systemben végzett mókolásokat módosítaná vissza eredetire (ha lennének)....

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1990) ORCA58 válasza zolmesz (#1976) üzenetére


ORCA58
addikt

Nekem gyanús, hogy valami elektromossággal kapcsolatos probléma lehet, mert ha belefújsz pára kerül bele, és talán attól működik. Ilyesmivel találkoztam valamikor régen, talán zsebrádió volt, ha belefújt az ember nem recsegett egy darabig. Persze lehet hogy csak láthatatlan csúcstechnológiás kínai kosz van az érzékelő előtt, de fura, hogy több estben is előfordul.

cukrosleves
Más telefonokon is úgy működik. Ha jó nem kell jelezni semmit, ha nem jó az ujjad, rezgéssel jelzi, hogy működne, ha jó lenne a lenyomat. Ha ne rezzen és nem old fel akkor gond van az érzékelővel.
Egyébként is minek rezegjen, ha ha úgyis látod, hogy feloldott a telefon. Vagy csak akkor nézel rá, ha rezgett.

[ Szerkesztve ]

(#1991) kmisi99 válasza ORCA58 (#1990) üzenetére


kmisi99
addikt

Nekem nagy érvágás hogy nem rezeg. Rosszabb sokkal így feloldani, ha nem tudom meddig tapicskoljam. Nehéz megmagyarázni. Itt figyelnem kell hogy feloldott e már, illetve romlott az érzékenység is az update óta.

[ Szerkesztve ]

(#1992) Goldmen75


Goldmen75
őstag

Akinek volt esetleg sima 3 s váltott erre, sokat számít a +1 GB memória?

(#1993) TomPack válasza ORCA58 (#1990) üzenetére


TomPack
őstag

Örültem volna, ha meghagyják a felhasználónak a választás szabadságát! Rezzenjen, ha aktív, és ne rezzenjen, ha nem sikerült feloldani. Úgy mint az előlapi gombok.

(#1994) Nirvatti válasza zolmesz (#1963) üzenetére


Nirvatti
tag

a betyárját, nekem is ez kellett. :D

(#1995) Pmohai válasza Milestone2 (#1971) üzenetére


Pmohai
csendes tag

Köszi! Megvan!

Nyelve zöld, szarva barna............Spenót

(#1996) zolmesz válasza ORCA58 (#1990) üzenetére


zolmesz
aktív tag

Azért kíváncsi lennék Bog gondolataira, amikor nem működött nála a közelségérzékelő, hogyan jött rá, hogy ha belefúj, akkor jó lesz.
"...Negatívum: közelségérzékelő nem működik.
Hm, nemár, egy alap dolog, és nem megy? Még a végén a szakállammal küldök valakinek egy SMS-t.
Na, ezt fújhatjuk... fújhatjuk?... mi lenne, ha belefújnék? ... (fújás...) Basszus, működik, hallod Csutka, mégis működik!
... Pozitívum: közelségérzékelő rendben teszi a dolgát."

[ Szerkesztve ]

(#1997) kmisi99 válasza zolmesz (#1996) üzenetére


kmisi99
addikt

Utána nézett neten olvasta.

(#1998) Peltár válasza zolmesz (#1996) üzenetére


Peltár
aktív tag

Ujjlenyomatodat ismeri, megfújtad, leheleted ismeri. Így már az Alien 4 -ben az USM Aurigán parancsnok is lehetnél. + első kamera már rég csekkolta a szemed is.

(#1999) Petyka3 válasza Tatavs (#1978) üzenetére


Petyka3
aktív tag

Szia! A legújabb frissítésnél csinálta? Én ma reggel toltam rá a legújabbat és ugyanezt csinálta. Kikapcsolt, de nem lehetett visszakapcsolni. Olyan szinten, hogy be kellett lépnem a gyári recoverybe, ott power off és utána lehetett bekapcsolni. Eddig ez volt az első eset nálam, hogy kikapcsolt. :F

(#2000) Janou


Janou
őstag

Sziasztok

Olyannal találkozott már valaki hogy ha belép a galériába és onnan küldeni akar egy képet pl. Viberbe akkor kivágja hogy a galéria alkalmazás sajnos leállt... Jelentés küldése stb. Van erre valami megoldás? ROM: Az eredeti "gyári" 6.9.15.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.