Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi 3S/Prime

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1051) Milestone2 válasza joysefke (#1049) üzenetére


Milestone2
nagyúr

1. Onnan hivatalos gyári Global Developerrel kell(ene) hogy kapd, nem kell módosítanod.
2. Rootoláshoz -tudtommal- BL-t kell nyitni, majd TWRP-t telepíteni és onnan felrakni a SuperSU-t.

Itt felmész az oldal tetejére és elolvasod az összefoglalót.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1052) lollerblade válasza mikoljan (#1050) üzenetére


lollerblade
csendes tag

Igen, ott Hétfő. :)

Első kiszállítás:

-

Tervezett kiszállítás:

2016.10.03

(#1053) Maist válasza lollerblade (#1048) üzenetére


Maist
senior tag

Nehezen jutok B20-as Xiaomi-hoz. Bő egy hete, mikor végleg eluntam a várakozást, találtam itt a ph-n egy B20-as Note 3 pro-t, mondom egy darabig el leszek én azzal is, vagy ha megszokom a méretét, akkor lehet marad is. Erre megkaptam, rossz volt a kijelzője. Sebaj, visszakaptam a pénzt, akkor ne égesse a zsebem sokáig, legyen mégis Redmi 3s, végre lett az stock-nál, megrendeltem. A sima Redmi 3 meg úgyis bevált, csak eladtam a B20 hiánya miatt.
Akkor még hétfőn az enyém is itt lehet...

[ Szerkesztve ]

(#1054) roti86


roti86
őstag

Sziasztok. Barátnőm is rendelt ma egy telefont eustockrol, én ajánlottam neki a készüléket. Remélem nem fog benne csalódni.

Nem igazán ismerem a miui rendszert, jómagam ZTE V5-el nyomulok CM12.1 rendszerrel.

Úgy látom sokan rendeltek ma és lesz róla infó hogy milyen rendszerrel érkezik és esetleg érdemes e frissíteni vagy appokat letiltani a több Ram érdekében stb..

Szerk. Gsmarenan sokan irtak melegedési problémáról remélem az eustockos készletet nem érinti.

F.B.I: úgy legyen :R

[ Szerkesztve ]

(#1055) Milestone2 válasza Maist (#1053) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Telefonálj Te oda, hogy irgumbrgum.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1056) F.B.I. válasza roti86 (#1054) üzenetére


F.B.I.
veterán

Csak használja. Ez már nem 2.3-as android.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#1057) Milestone2 válasza F.B.I. (#1056) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Úgy egészíteném ki, hogy ha gyári Global Developerrel jön, akkor igen. Bekapcsol, használ, örömködik. Ha másfajta rommal, akkor lehetnek elégedetlenkedések.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1058) Maist válasza Milestone2 (#1055) üzenetére


Maist
senior tag

Az kellene! Rendet tenni, vagy besegíteni egy laptoppal a telefonokra global dev-et rakni. Jó lenne náluk valami "mélyvíz" kategóriás rendelés, hogy aki ért a miflash-hez, az olcsóbban, és gyorsabban megkapná a telefont, aztán otthon megoldódna a magyar nyelv. :)

(#1056) F.B.I. Azt is lehetett, csak sok türelem kellett hozzá. :)

[ Szerkesztve ]

(#1059) Milestone2 válasza Maist (#1058) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Én biztos betelefonálnék, ha látnám, hogy én is leadtam "időben" a rendelést és mindenki más megkapja a visszaigazolást, én meg nem. Szerintem ez az első szállítmány igen hamar el fog fogyni.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1060) Maist válasza Milestone2 (#1059) üzenetére


Maist
senior tag

Hmmm. Azért remélem úgy működik a webshop, hogy amit kosárba lehet tenni, és végignyomni a végéig a rendelést, akkor az van is, és csak ideér talán a visszaigazolás, és a termék is. :F

(#1061) csongi válasza Maist (#1045) üzenetére


csongi
veterán

Nekem is megjott a digitalis szamla, aGLS oldalan fel van tuntetve a tervezett holnapi kiszallitas.
Gondolom ertesitesi es rendelesi sorrend van. Egy hete feliratkoztam az ertesites utan 2 percel megrendeltem.
Majd kiderul :).

(#1062) roti86


roti86
őstag

[link]. Olvassátok a piros betűs részt.

(#1063) Maist válasza csongi (#1061) üzenetére


Maist
senior tag

Nem gondoltam, hogy ekkora problémát okoz az eustock-nak, hogy ha valaki az értesítést követően mondjuk kb. 20 perccel később (fél 12 körül) rendeli meg a telefont (én), az eddig a pillanatig még a megerősítő e-mail-t sem kapja meg, más meg már csomagszámmal a birtokában várja holnap a futárt. Kár 25 oldalon keresztül feltüntetni akkor, hogy ha délig rendelsz, akkor másnap megkapod, közben a főoldalra, és a kapcsolat részhez is kiírni, hogy 2-3 napba telik a rendeléseket feldolgozni. Erre aki 2 perccel az értesítő után rendelt, az holnap csak kézhez kapja a telefont. :F
Dolgoztam én is olyan helyen, ahol a várható vásárlói rohamra ha így készültünk volna fel, mint a stock, akkor elmehetett volna mindenki gyorsan az ÁFSZ-hoz, hogy tovább építse derékba tört karrierjét!

[ Szerkesztve ]

(#1064) Janou


Janou
őstag

Én utánvéttel rendeltem... a nagy sietségben. Meglátjuk mikor kapom meg.

[ Szerkesztve ]

(#1065) zebede válasza Janou (#1064) üzenetére


zebede
őstag

Mivel másképpen nem is lehet...

(#1066) csongi válasza Maist (#1063) üzenetére


csongi
veterán

Igen, elhiszem, hogy kellemetlen. De en csak akkor veszem keszpenznek a dolgot, ha letette a futar. :)

(#1067) Janou válasza zebede (#1065) üzenetére


Janou
őstag

Igen? :DD Azt hittem én felejtettem el kiválasztani hogy előre utalás vagy utánvét és az alapértelmezett az utánvét volt. De akkor nem :C

(#1068) cincinatus


cincinatus
tag

A Prime úgy tűnik el is fogyott tegnap, már csak értesítést lehet kérni :Y

Remélem a tegnap 11:25-kor rendeltet leszállítják azért.

(#1069) Maist válasza cincinatus (#1068) üzenetére


Maist
senior tag

Milyen státuszban van a rendelésed, ha belépsz a stock weboldalán?

(#1070) cincinatus válasza Maist (#1069) üzenetére


cincinatus
tag

Most jött meg a megerősítés és az SMS értesítés :DD

(#1071) eFeMeR74 válasza dokee78 (#1) üzenetére


eFeMeR74
senior tag

Kivánságod parancs :) csak 3 hónapot kellett várni

MI Box S-Archer-OP8T-NSA310-Toshiba A300-MI Robot Vacuum-RoidmiF8

(#1072) Vilagos


Vilagos
csendes tag

Sziasztok!
Haverom most vett egy Redmi 3S International Version 3GB 32GB telót. Betölt, beírja a pin kódot, és a teló újraindul. Ez mitől lehet? Ahonnan rendelte azt mondták rakjon rá új rom-ot. Na most ő nem ért hozzá, én meg sosem romoltam még... Tudnátok ebben segíteni?

(#1073) Milestone2 válasza Vilagos (#1072) üzenetére


Milestone2
nagyúr

1. Igen korrekt hozzáállás "ahonnan rendelte"-től, megoszthatnád honnan, hogy onnan soha senki többet....
2. Eljuttok odáig, hogy elindul a rendszer? Ha átteszi a SIM-et egy másik telefonba, kikapcsolja a PIN védelmet (hogy ne kérjen indulásnál) majd visszateszi a Redmi3s-be akkor sem indul el a telefon?
3. Ha elindul a rendszer, kérlek mellékeljetek a Settings/About phone (magyarban Beállítások/A telefonról) részről egy képet, hogy tudjuk milyen rendszer van rajta.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1074) eFeMeR74 válasza Vilagos (#1072) üzenetére


eFeMeR74
senior tag

Az összefoglaló kinyítása esetleg? :) És annak elolvasása talán segít :)
Más: Én is rendeltem a stockitól tegnap 13:00 kor az állapot:Vevő által jóváhagyva. Mire számíthatók :)
Remélem jövőhét keddig megjön :)

MI Box S-Archer-OP8T-NSA310-Toshiba A300-MI Robot Vacuum-RoidmiF8

(#1075) cincinatus válasza eFeMeR74 (#1074) üzenetére


cincinatus
tag

Nekem is csak nemrég igazolták vissza, pedig tegnap 11:25-kor rendeltem. Tegnap este még rendelhető volt, tehát nem hinném, hogy veszélyben lenne a rendelésed :)

[ Szerkesztve ]

(#1076) Vilagos


Vilagos
csendes tag

Köszi a tippeket! Dolgozok, de ha végeztem kipróbáljuk.
A telót külföldről innen rendelte: [link]
Tényleg az összefoglalóban is le van írva. Bocsi, én hibám :R

(#1077) Fredo78


Fredo78
aktív tag

Úgy látszik ez készlet hamar kipörgött :( Nekem nem volt annyira sürgős, gondoltam várok pár napot. Vajon mikor lesz újra?
Az eustockos kínálatban szereplő Vernee Thor és Meizu M3S vajon mennyivel rosszabb alternatívák?

(#1078) hevizms válasza Milestone2 (#1073) üzenetére


hevizms
addikt

Szigorú vagy.
Bármelyik kinai webshop ezt javasolná először szerintem.

(#1079) TomPack


TomPack
őstag

Sziasztok! Honnan tudom kideríteni, hogy a Redmi 3s-em tudja-e a B20-at, vagy sem? Nem élethalàl kérdés, 2 sim-el használom, Budapesten 4G-t mutat a Voda, pusztàn csak a kíváncsiság hajt!

(#1080) borsodika válasza TomPack (#1079) üzenetére


borsodika
őstag

Legegyszerűbb: 2016030-as vagy 2016031-es modell? Ha utóbbi akkor tudja, ha előbbi akkor nem. Más ismertetői: Gyári xiaomi, eu-s töltő van hozzá vagy kínai, a doboz hátuljára kínaiul vagy angolul vannak a szövegek feltüntetve.

[ Szerkesztve ]

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#1081) TomPack válasza borsodika (#1080) üzenetére


TomPack
őstag

030-as, és minden kínai! Köszi a segítséget!

(#1082) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Ha új romot teszek fel a telefonra, akkor minden adat törlődik? Fényképek, doksik stb, vagy azokat külön partíción tárolja? Ja, látom igen.

[ Szerkesztve ]

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#1083) axxxl válasza eFeMeR74 (#1074) üzenetére


axxxl
csendes tag

Én 11:46kor rendeltem, de még ugyanaz a státuszom mint a Tied. A rendelés óta, az automata visszaigazoláson kívül semmi nem történt.

(#1084) Weather válasza Fredo78 (#1077) üzenetére


Weather
csendes tag

A Verne inkább nem. Én a Meizu M3s-el szemezek, de csak is azért mert a Stock nem árulja a 2/16-os Redmi3s-t. :(
Sajnos a Meizuról nem találok épkézláb tesztet, csak videókat.
Adok linket, elég jó, a két cuccot hasonlítják valódi élethelyzetekben egyszerre.
Nos a Xia kamerája kicsit szebb és részletgazdagabb képet ad. A videoja is. Viszont a Meizu videoja stabilabb, mintha szoftveres képstabilizálás menne. Vagy a srác két keze másképp tart.. :)
Többi amiben a Xia KICSIT jobb: gyorsabb működés, nagyobb akkumulátor, a kijelző képének szépsége, infraport. Mondom: KICSIT! Beidou műholdak(bár egyenlőre errefele még nincs lefedettségük). Aktív a fórumélete is, azért vagyok itt. :) Az egyik SIM Micro, csak a másik Nano.

Viszont a Meizu egygombos működtetése leírva jobbnak tűnik, mint sötétben tapogatni a nem kivilágított menügombokat. Valamit a kéttónusú LED remélhetőleg jobb lesz sötétben fényképezéskor. Valamint van lassított felvétel. Állítólag a Flyme OS jobban optimalizált, mint a Miui. Többen azt mondják szebb is a tel, de ez szubjektív, nekem a Xiamiau tetszik jobban. Az ujjlenyomatolvasó elöl van, nem kell hátul tapogatózni vagy felemelni az asztalról. Állítólag van benne duplakoppos feloldás is, az előbbi miatt az is jó. Kamera középen van, bénábban néz ki, viszont kevésbé fogod véletlenül összetapizni.
Akinél számít ott komoly tény a -15000Ft-os ár is. Az említett nagyon jó kis összehasonlítás: https://www.youtube.com/watch?v=ugJ-vKPYKL0

[ Szerkesztve ]

(#1085) cincinatus válasza Fredo78 (#1077) üzenetére


cincinatus
tag

Nekem most Vernee Thor-om van és semmilyen a fórumban írt hibája nem jött elő. Tehát ki lehet jót fogni :)

A tudása rendben van, viszont a fémház és a nagy akksi miatt váltok. (Meg persze most közel 0-án ki bírok szállni a Thorból, ha megjön a Prime új és jó.)

[ Szerkesztve ]

(#1086) RaVal


RaVal
tag

Nekem tegnap megjött az eustock-tól a megerősítő email, de ma nem fog megjönni a telefon, nem jött gsl-től újabb üzenet. Szóval marad a hétfői érkezés. Szintén 11:20 körül rendeltem meg, szóval szerintem ma nem kap még senki telefont onnan.

(#1087) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Fél nap alatt elfogyott... :DDD Sejtettem hogy ez lesz.
Kedves Eustock, ha nem üzleti titok, hány darab érkezett az első szállítmányban?
(Ami ilyen pillanatok alatt gazdára talált)

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1088) F.B.I. válasza Milestone2 (#1087) üzenetére


F.B.I.
veterán

Attól félek sokat nem magánszemélyek vettek meg.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#1089) Milestone2 válasza F.B.I. (#1088) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Reális lehetőség...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1090) F.B.I. válasza Milestone2 (#1089) üzenetére


F.B.I.
veterán

Őket megértem, csak ez így xar helyezet, mert pont a lényeg veszik el a nyerészkedők miatt: egy olcsó, korrekt telefon közössége.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#1091) Milestone2 válasza F.B.I. (#1090) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Jön a következő szállítmány...gondolom én. Egyébként persze igazad van.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1092) Fredo78 válasza Weather (#1084) üzenetére


Fredo78
aktív tag

Köszi a válaszokat, akkor utána nézek komolyabban. A Xiaomi talán időtállóbbnak tűnik de ez csak olyan megérzés féle

[ Szerkesztve ]

(#1093) Mixi7


Mixi7
újonc

Sziasztok!

Eddig csak readonly voltam, viszont tegnap sikerült rendelnem egy ilyen készüléket, ma délelőtt már a GLS-es visszaigazolás is megjött. :)

(#1094) joysefke válasza Weather (#1084) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Én már elfogult vagyok, mert ma délelőtt kaptam meg a 3S-t :)
eddig nagyon elégedett vagyok az EU Stockkal. Emailre azonnal válaszolnak, olcsó gyors posta, többi még kiderül...

Ettől függetlenül úgy gondolom, hogy a "sötétben tapogatózás" az nem érv. 1-2 nap után vakon kezeli az ember a telefonját, mint a saját testét :) márkától függetlenül...

A dupla kopp viszont jó dolognak tűnik Meizu oldalról, illetve Xiaominál még talán a frissebb Android lehet szempont.

[ Szerkesztve ]

(#1095) csongi


csongi
veterán

Megerkezett nekem is, de meg 300km re vagyok tole, hogy kezbe vegyem. Majd az esti orakban jutok el addig.

(#1096) 22Dávid22


22Dávid22
aktív tag

Nem tudja valaki, hogy miért távolították el ehhez a telefonhoz az EU devnél az eheti verziót? Még reggel letöltöttem, de így nem merem telepíteni.

(#1097) albandy válasza 22Dávid22 (#1096) üzenetére


albandy
tag

6.9.29 nálam most letölthető , mondjuk semmi lényeges dolgot nem frissítették így hát le sem töltöm

(#1098) eFeMeR74 válasza axxxl (#1083) üzenetére


eFeMeR74
senior tag

Nem semmi :) Azért kiváncsi lennék mennyi teló volt készleten és mennyi idő alatt fogyott el :)
Szerintem ők sem gondolták, hogy ennyire siker termék lesz. Bár lehet a B20 miatt várható volt, mert eddig sokan ennek a hiánya miatt nem vállalták be a xiaomi telcsiket :)

MI Box S-Archer-OP8T-NSA310-Toshiba A300-MI Robot Vacuum-RoidmiF8

(#1099) Milestone2 válasza eFeMeR74 (#1098) üzenetére


Milestone2
nagyúr

A darabszámra én is kiváncsi lennék, a másik egyértelmű, tegnap egy rövid délután alatt fogyott el, mert késő este már újra az "értesítést kérek" gomb volt látható, a "kosárba" helyett...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1100) eFeMeR74 válasza Fredo78 (#1092) üzenetére


eFeMeR74
senior tag

Szerintem meg nagyobb fejlesztői háttér áll mögötte. Azért nem semmi egy 2010 cégnél ez a fejlődés.
Ha így halad tovább és nem veszít a ár-minőség arányból akkor 2 éven belül akár világelső is lehet. Főleg, hogy indul az EU-s forgalmazás is. :)

MI Box S-Archer-OP8T-NSA310-Toshiba A300-MI Robot Vacuum-RoidmiF8

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.